Binansas yra viena iš populiariausių, jei ne pati populiariausia, kriptografijos mainų platforma šiuo metu. Nuo savo veiklos pradžios 2017 m. Ji greitai įgijo gerą vardą „blockchain“ bendruomenėje dėl įvairių monetų pasiūlymų ir beprotiškai mažų prekybos mokesčių. Bet ar tai tinka jums?

Šioje „Binance“ apžvalgoje apžvelgsime:

Pagrindinė „Binance“ informacija

Kaip tai veikia

Yra dvi „Binance“ prekybos platformų galimybės: „Basic“ ir „Advanced“. Kaip rodo pavadinimai, pagrindiniame rodinyje yra viskas, ko reikia norint atlikti paprastus sandorius, o išplėstinis rodinys skirtas labiau pažengusiems prekybininkams. Tarp šių dviejų nuomonių nėra daug skirtumų, išskyrus tai, kad išplėstiniame rodinyje galima atlikti išsamesnę techninę analizę.

Pagrindinė apžvalga

Būdamas prekybininku pradedančiuoju, pagrindinė nuomonė gali būti gana sudėtinga. Akivaizdu, kad „Binance“ nebuvo sukurtas atsitiktiniam investuotojui.

Pagrindinėje informacijos suvestinėje yra keletas diagramų ir diagramų, įskaitant užsakymų knygos, žvakidžių lentelė, taip pat prekybos istorija prekybos poros, kurią žiūrite. Taip pat yra užsakymų gylio diagrama, kurią galite peržiūrėti atskirame žvakidžių diagramos skirtuke.

Norėdami pradėti prekiauti, pirmiausia turite finansuoti savo sąskaitą. Norėdami tai padaryti, skirtuke Lėšos spustelėkite nuorodą Indėliai.

Binansinio indėlio mygtukas

Indėlių mygtukas

Indėlių puslapyje pasirinkite, kurią kriptovaliutą norite finansuoti savo sąskaitoje. „Binance“ suteikia jums viešą piniginės adresą, kad galėtumėte siųsti savo lėšas. Mes rekomenduojame finansuoti savo sąskaitą naudodami bet kurį iš šių būdų Bitcoin arba Ethereum nes tai dvi monetos, turinčios daugiausiai prekybos porų. Tai darydami suteiksite daugiau lankstumo prekiaujant.

Draudimo indėlis Ethereum

Įneškite „Ethereum“

Kai jūsų sąskaitoje bus lėšų, galite pradėti investuoti. Grįžkite atgal į mainų prietaisų skydelį viršutiniame kairiajame kampe esančiame skirtuke „Exchange“ spustelėdami „Pagrindinis“.

„Binance Exchange“ pagrindinis mygtukas

Pagrindinis mygtukas

„Binance“ galite padaryti limitiniai, rinkos ir stop-limit pavedimai. Anksčiau platforma palaikė tik ribinius ir rinkos pavedimus. Taigi, galite tikėtis, kad laikui bėgant komanda pridės sudėtingesnių užsakymų tipų.

„Binance Exchange“ pagrindinės prekybos galimybės

Biržos prekybos galimybės

Išplėstinis vaizdas

„Binance Exchange Advanced View“ sąsaja

Išplėstinė „Exchange View“ sąsaja

Išskyrus šiek tiek kitokį išdėstymą, „Binance exchange Advanced“ vaizdas yra identiškas „Basic“ vaizdui su keletu kitų TA varpų ir švilpukų. Jame yra „Fibonacci“ linijos, slankieji vidurkiai ir viskas, kas yra tarp jų. Jei jūsų prekybos strategija apima didelę TA sumą, išplėstinis rodinys bus jūsų namų bazė.

Papildomos funkcijos

Be mainų, „Binance“ per pastaruosius metus įdiegė daugybę kitų funkcijų ir įrankių. Yra „Binance“ akademija turintis mokomojo turinio „blockchain“, Informacija apie „Binance“ teikia jums rinkos statistiką ir ICO apžvalgas, „Binance Labs“, inkubatorius pradedantiesiems, ir Paleidimo aikštelė žetonų paleidimams.

Prekybos mokesčiai

Atsitiktiniam investuotojui (<100 BTC 30 dienų tūris), Binansas ima butą 0,1% mokestis už kiekvieną prekybą, mažesnis nei pramonės vidurkis. Jei mokate naudodami savo žetoną (BNB), šiuo metu gaunate 25% nuolaida dėl prekybos mokesčio – jį sumažinant iki 0,075%.

Jei esate didelės apimties prekybininkas (>= 100 BTC 30 dienų apimtis), turintis mažiausiai 50 BNB, jūs gaunate dar didesnes nuolaidas. Jūsų mokesčiai yra tokie: a prekybos mokesčio grafikas tai lemia jūsų prekybos apimtis, gamintojo / gavėjo statusas ir tai, ar mokate mokestį BNB. Mokesčiai svyruoja nuo 0,015% iki 0,100%.

Išmokos už kreditą skiriasi priklausomai nuo kriptovaliutos, tačiau dažniausiai būna didesnės.

Galimos kriptovaliutos

„Binance“ turi platų monetų su poromis pasirinkimą Bitcoin, Ethereum, Binance Moneta ir Tether. Kai kurios turimos monetos yra:

  • Arka
  • „Bitcoin Cash“
  • Brūkšnys
  • EOS
  • „Ethereum Classic“
  • IOTA („Binance“ yra viena iš vienintelių biržų, kur galite nusipirkti IOTA)
  • „Litecoin“
  • Neo
  • OmiseGo
  • Daugiau nei 100 monetų

Daugelis investuotojų mėgsta „Binance“, nes jie siūlo tokias monetas kaip „IOTA“ ir „Waltonchain“, kurios dažnai nėra įtrauktos į daugelio kitų biržų sąrašą..

Perkėlimo ribos

Binansas yra griežtai kriptovaliutos keitykla, todėl negalite finansuoti savo sąskaitos „fiat“ valiuta.

Galite deponuoti tik kriptovaliutų lėšas, bet yra nėra ribos nuo sumos, kurią galite įnešti. Taip pat netaikomi jokie indėliai.

Kiekvieną dieną atsiimamą sumą nustato jūsų patvirtinimo pakopa. Nepateikdami jokios patvirtinimo informacijos, jūs pateksite į 1 lygį ir galėsite pasitraukti iki 2 BTC vertės kriptovaliutos per dieną.

Norėdami būti priskirti 2 lygiui, turite įgalinti dviejų veiksnių autentifikavimą arba „Google“ autentifikavimo priemonę. Po to turite pateikti informaciją KYC tikslams, įskaitant:

  • Pirmas vardas
  • Pavardė
  • Adresas
  • Nuotraukos ID

Naudodamiesi 2 lygio patvirtinimu, kasdien atsiėmimo limitas padidėja iki 100 BTC. Jei norite išsiimti daugiau nei šią sumą per vieną dieną, turite susisiekti su klientų palaikymo komanda.

Įmonės pasitikėjimas

Binansas išaugo į vieną iš labiausiai patikimų biržų pramonėje. Bendrovė augino aplink 15 mln. Dolerių ICO 2017 m. liepos mėn. ir iškart padidino 20 000 registruotų vartotojų. Nuo to laiko platforma išaugo iki devynių milijonų vartotojų ir tikisi, kad 2018 m. Ji atneš beveik milijardą dolerių pelno..

„Binance“ generalinis direktorius Changpengas Zhao turi įspūdingas gyvenimo aprašymas su ilgamete kriptovaliutos patirtimi. Jis buvo „Blockchain“ plėtros vadovas, „OKCoin“ įkūrėjas ir CTO bei „BijieTech“ įkūrėjas ir generalinis direktorius prieš dirbdamas su „Binance“..

Fondo saugumas

Nors svetainėje nėra tikslios informacijos apie tai, kaip „Binance“ saugo lėšas, bendrovė ne kartą įrodė, kad jūsų monetos yra gerose rankose.

2018 m. Pradžioje platforma pateko į sukčiavimo ir API ataką, kurios metu vagys be jų sutikimo pradėjo keisti vartotojų monetas į „Viacoin“ (VIA). Kadangi dėl padidėjusios paklausos „Viacoin“ kaina kilo, užpuolikai pardavė savo VIA atsargas, kad gautų didelį pelną. Kai tik „Binance“ komanda suprato kenkėjišką elgesį, jie išjungė lėšų išėmimą ir įšaldė paveiktas lėšas. Po tam tikro tyrimo jie galėjo nustatyti piktavalius, gauti pavogtas monetas ir grąžinti lėšas atitinkamiems žmonėms..

„Binance“ saugos ir palaikymo komanda puikiai dirba, kad vartotojai būtų nuolat informuojami apie jų įvykius „Twitter“ paskyra.

Budrus!

Sukčiai apsimeta oficialiomis „Binance“ sąskaitomis ir tviteryje prašo indėlių konkrečiais adresais mainais už dovanas.

Tai padarę prarasite savo žetonus!

„Binance“ niekada neprašys jūsų dėl kokių nors priežasčių tiesiogiai siųsti monetas į bet kurį adresą.

– Binance (@binance) 2018 m. Vasario 12 d

Pagalba klientams

„Binance“ per pastaruosius metus gerokai pagerino klientų aptarnavimo sritį. Tai apima a DUK sąrašas apima viską, pradedant monetų deponavimu ir baigiant sukčiavimo išpuoliais, taip pat erdvę svarbiems pranešimams.

Mainų ir palaikymo svetainę galima rasti daugeliu kalbų, įskaitant anglų, ispanų, italų ir kinų kalbas

Jei nerandate to, ko ieškote internete, palaikymo bilietą galite pateikti per internetinė forma ir gauti atsakymą el. paštu.

Išvada

Turint mažus prekybos mokesčius, įvairias kriptovaliutas ir malonią prekybos patirtį, nenuostabu Binansas sustiprėjo kaip dominuojanti jėga kriptografinių mainų pramonėje. Platforma greitai tapo mėgstama tiek pradedančiųjų, tiek pažengusių prekybininkų. Kol „Binance“ ir toliau daro tai, ką padarė, kad pelnytų žvaigždžių reputaciją, verta pabandyti.