Momentiniai mainai yra populiarus kriptovaliutų prekybininkų būdas greitai ir efektyviai prekiauti. Daugelis žmonių mano, kad „Changelly“ ir „ShapeShift“ yra dvi geriausios momentinių mainų galimybės šiandien rinkoje. Kaip prekybininku kriptovaliuta, svarbu atsižvelgti į bet kokių mainų privalumus ir trūkumus.

Šioje apžvalgoje nagrinėjame „Changelly“ ir „ShapeShift“, atsižvelgdami į jų pagrindinius panašumus ir skirtumus tokiose srityse kaip vartotojo sąsaja, saugumas, mokesčiai ir valiutos parinktys.

Vartotojo sąsaja

Pirma, šiame „Changelly“ ir „ShapeShift“ palyginime įvertinkime vartotojo sąsajas. Tai pirmas įspūdis, kurį bet kuris kriptovaliutų prekiautojas susidaro naudodamasis valiuta.

„Changelly“ sąsaja greičiausiai yra pati tiesioginė, paprastai naudojama tarp visų kriptovaliutų biržų. Pavyzdžiui, vietoj to, kad turėtumėte pereiti į atskirą puslapį, norėdami pamatyti prekybos galimybes ir apskaičiuoti valiutų kursus, „Changelly“ tai pateikia savo pagrindinio puslapio viršuje. Taip, vis dar reikia atlikti registracijos / prisijungimo procesą, kol iš tikrųjų galėsite prekiauti. Nepaisant to, galite gerai suprasti, kokie mokesčiai atrodo iš anksto.

„Changelly“ pagrindinio puslapio ekrano kopija

Pagrindiniame „Changelly“ puslapyje yra valiutos konvertavimo skaičiuoklė, kuriai naudoti nereikia registracijos.

Anksčiau „ShapeShift“ buvo žinoma kaip „mainai be sąskaitų“. Tačiau 2018 m. Rugsėjo mėn. Birža nusprendė pakeisti šį modelį, kad apsaugotų vartotojus ir sumažintų trintį. Jei norite prekiauti, turite susikurti sąskaitą.

Palyginti su „Changelly“, „ShapeShift“ naujiems vartotojams gali būti šiek tiek sunkiau. Pavyzdžiui, kai einate į biržos pagrindinį puslapį, iššokančiajame lange sakoma „prekybai reikalinga sąskaita“ ir nurodomi visi galimi šios biržos naudojimo pranašumai. Išėję iš iššokančiojo lango, sužinosite daug įdomių funkcijų, susijusių su mainų statistika. Pavyzdžiui, galite pamatyti naujausias įvairių šifravimo – kriptografavimo operacijų operacijas (BTC – altcoin, altcoin – to-BTC ir altcoin – altcoin). Pagrindiniame puslapyje taip pat pateikiama 24 valandų sandorių skaičiaus, BTC apimties ekvivalento, vidutinio apdorojimo laiko ir populiariausios prekybos poros statistika..

Saugumas

„Changelly“ savo svetainėje nelaiko jokių vartotojo lėšų. Vietoj to, keisdami lėšas, valiuta siunčia lėšas tiesiai į jūsų piniginę. Dėl to tai yra su laisvės atėmimu nesusiję mainai, kurie paprastai laikomi saugesniais nei kriptovaliutų fondus turintys mainai (laisvės atėmimo vietos mainai). Be to, „Changelly“ naudoja dviejų veiksnių autentifikavimą.

2017 m. Gegužės mėn. Buvo įsilaužta į vieną iš „Changelly“ palaikymo paskyrų. Kai kurie vartotojai gavo pranešimą perskaityta: „Visi klientai, keičiantys iš bitino į bet kurią valiutą, turi neautomatiškai pervesti šį„ Bitcoin “piniginės adresą: ..“ „Changelly“ klientų aptarnavimo tarnyba sako, kad blokuodami sąskaitą atsakė, kad vartotojai neprarastų lėšų..

„ShapeShift“ kadaise savo svetainėje naudojo karštas pinigines. Neaišku, ar tai vis dar yra, bet turėtumėte žinoti apie ankstesnį šios biržos saugumo pažeidžiamumą. 2016 m. Balandžio mėn. „ShapeShift“ buvo nulaužtas, todėl atsirado 200 000 USD lėšų praradimas. Pasak generalinio direktoriaus Eriko Voorheeso, „serverių infrastruktūra buvo pažeista ir jai grėsmė. Mes priėmėme sprendimą atsisakyti tos infrastruktūros ir atstatyti visiškai naujoje ir saugioje aplinkoje “. Svarbu pažymėti, kad nebuvo prarastos klientų lėšos. Vienintelės pavogtos lėšos priklausė pačiai įmonei. „ShapeShift“ laikė neįvardytą darbuotoją atsakingu už įvykį.

„ShapeShift“ 24 valandų statistika

„ShapeShift“ rodo naujausią prekybos statistiką.

Mokesčiai

„ShapeShift“ mokesčiai už tiesioginį mainą yra palyginti maži. Birža ima tik kasybos mokestį už kiekvieną sandorį. Keletas žmonių yra sakę, kad birža uždirba pelną, įtraukdama didesnį fiksuoto kalnakasio mokestį, lyginant su faktiniu kasybos mokesčiu. Vis dėlto „ShapeShift“ mokesčiai už tam tikrą sandorį paprastai yra mažesni nei 0,5 proc.

Valiuta negrąžina už nepavykusius sandorius tais atvejais, kai turto vertė yra mažesnė nei paskelbto kalnakasio mokesčio suma. Jei siunčiate kriptografiją neteisingu adresu (t. Y. GNT į ETH adresą), keitykla ims 50 EUR neteisingai išsiųsto turto gavybos mokestį, naudodama tuometinius valiutų kursus.

Panašiai kaip „ShapeShift“, „Changelly“ mokesčiai nustatomi 0,5%. Tačiau vienas „Changelly“ trūkumas yra tas, kad kai kurie žmonės atkreipė dėmesį į paslėptų mokesčių galimybę. Pvz., Jei įvesite turimą valiutos sumą (t. Y. USD), tai, ką gausite kita valiuta (t. Y. BTC), ne visada bus lygi dabartiniam rinkos kursui. Tačiau kartais rinkos norma yra tiksli. Tai turėtumėte žinoti, atlikdami sandorį, kad neprarastumėte be reikalo lėšų. Nors visada turėtumėte tai daryti su kiekviena prekyba bet kurioje biržoje, turėtumėte būti ypač aktyvūs, kad to išvengtumėte „Changelly“.

paprasta Changelly veikimo schema

„Changelly“ pateikia daugiau nei 90 kriptovaliutų, taip pat USD ir EUR fiat pasirinkimo galimybes.

Valiutos parinktys

Žinoma, pagrindinis „ShapeShift“ ir „Changelly“ pranašumas prieš daugumą biržų yra tai, kad yra ne tik kelios pagrindinės monetos, kurios sudaro pusę prekybos poros. Pvz., Galite lengvai prekiauti „Qtum“ ir „Aragon“, užuot turėję prekiauti „Qtum“ su „Bitcoin“, o paskui „Bitcoin“ – „Aragon“, kaip turėsite padaryti daugumoje kitų biržų..

Jei jus domina vienas didžiausių „Changelly“ ir „ShapeShift“ diskusijų skirtumų, fiat valiutos prieinamumas tikrai yra tas, į kurį reikia atsižvelgti. „ShapeShift“ politika yra griežta. Vietoj to „ShapeShift“ bendradarbiavo Simplex suteikti jums šią galimybę. Net su šia partneryste galite rinktis tik tarp BTC-USD ir BTC-EUR prekybos porų.

„ShapeShift“ yra apie 33 kriptovaliutas. Svetainėje dar keli kriptografai išvardyti kaip „laikinai nepasiekiami“, o tai gali apsunkinti biržos naudojimą kai kuriems vartotojams. Priešingai, „Changelly“ siūlo įvairias kriptografinės prekybos poras (daugiau nei 90) už USD ir EUR. Ši valiuta taip pat leidžia įsigyti debeto ir kredito kortelėmis („Visa“ arba „Mastercard“).

„ShapeShift“ sąsaja prekybai dviem kriptovaliutomis

„ShapeShift“ siūlo tiek „greitas“, tiek „tikslias“ prekybos galimybes.

Geografiniai apribojimai ir operacijų ribos

Nei „ShapeShift“, nei „Changelly“ neturi jokių geografinių apribojimų. Tai reiškia, kad vartotojai iš viso pasaulio gali lengvai pasiekti abu šiuos mainus. Tai gera žinia, juolab kad daugybei biržų yra taikomi tokie apribojimai.

Jei norite keistis didelėmis lėšų sumomis, turėtumėte žinoti, kad abiem biržoms taikomi operacijų apribojimai. „ShapeShift“ turi santykinai žemą 10 000 USD operacijų limitą 1 lygio vartotojams. Per narystę įmanoma padidinti šias ribas. Nuo 2018 m. Lapkričio mėn. Kol kas nėra aukštesnio lygio (2–5) ne nariams. Maksimalūs „Changelly“ apribojimai apima 50–10 000 USD už pirmą operaciją, iki 20 000 USD per dieną ir iki 50 000 USD per mėnesį.

Išvada

Taigi, kurie mainai laimi „Changelly“ ir „ShapeShift“ diskusijas? Nagrinėjant minėtus kriterijus, atrodo, kad Changelly apskritai turi nedidelį pranašumą. Nors, jei mokesčiai jums yra svarbūs, galbūt verta naudoti „ShapeShift“.

Svarbu pažymėti, kad „ShapeShift“ pridėjo narystės programą 2018 m. rugsėjį. Tai tikrai bus kažkas, ko reikia saugotis artimiausioje ateityje, kai mainai įdiegs šias funkcijas. Tai gali padėti pagerinti bendrą „ShapeShift“ vartotojo patirtį. Kalbant apie Changelly, mainai ir toliau skelbia a bendrijų skaičius su įmonėmis „blockchain“ ir „crypto“ erdvėse. Tokie dalykai, kaip mobiliųjų programų integravimas su įvairiomis mokėjimo programomis, taip pat gali labai išplėsti Changelly vartotojų bazę ir įsisavinimą ateityje.