GDAX ir Binance

GDAX ir Binance: Dvi didžiausios mainų platformos kriptovaliutų erdvėje. GDAX paprastai yra pirmasis investuotojo žingsnis už „Coinbase“, o „Binance“ yra ta vieta, kur prekybininkai dažniausiai pirštus panardina į alternatyvių monetų (altcoin) baseiną.

Naudinga palyginti abu dalykus, bet idealiu atveju turėtumėte pagalvoti, kaip galite naudokite abu kartu. GDAX yra puikus „fiat on-ramp“, kuriame galite prekiauti, tarkime, JAV doleriais pagrindinėmis monetomis. Tuo tarpu „Binance“ yra griežtai skirtas kriptografijos mainams.

Šiame „GDAX“ ir „Binance“ biržų palyginime apimsime viską, ką turite žinoti, kad nuspręstumėte, kuri birža geriausiai tinka jūsų prekybos strategijai..

Mes apibūdinsime:

Pagrindinė GDAX ir Binance informacija

Finansavimo metodai

Turite nemažai galimybių, kaip finansuoti savo GDAX sąskaitą. Galite pervesti USD per ACH, banko pavedimu, ar net iš tavo „Coinbase“ piniginė. Visi pervedimai iš „Coinbase“ yra nejaučiami ir momentiniai. Be to, galite finansuoti savo sąskaitą bet kuria palaikoma kriptovaliuta, kurioje šiuo metu yra „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ir „Bitcoin Cash“..

Binance finansavimo būdas yra tik vienas – kriptovaliuta. Galite įnešti bet kokią platformos siūlomą kriptovaliutą. Tačiau mes rekomenduojame laikytis monetų, turinčių prekybos poras – Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ir Tether.

Sąsaja

GDAX sąsaja yra šiek tiek labiau pritaikyta pradedantiesiems nei „Binance“, tačiau vis tiek siūlo patikimus duomenų įrankius.

„GDAX“ patogiai talpina svarbias diagramas, informaciją apie užsakymų knygą ir prekybos istoriją tame pačiame puslapyje. Tai leidžia atlikti analizę nereikalaujant persijungti į priekį ir atgal. GDAX taip pat leidžia atlikti visus standartinius pavedimus (rinkos, limito, sustabdymo).

GDAX „Bitcoin“ informacijos suvestinė

„Binance“ suteikia dvi prekybos sąsajų galimybes: „Basic“ ir „Advanced“. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad išplėstiniame rodinyje yra daugiau techninės analizės įrankių. Panašiai kaip „GDAX“, „Binance“ rodo visus susijusius duomenis, diagramas ir užsakymų knygas tame pačiame puslapyje, nors ir šiek tiek kitokiu išdėstymu.

Binance Suraskite IOTA

Prekybos mokesčiai

GDAX naudoja a prekybos mokesčio grafikas nustatyti kiekvienos prekybos mokesčius. Jei užsakote knygas kaip gamintojas, nemokate mokesčio. Jei užpildysite užsakymą iš knygų, mokėsite bet kur nuo 0,10–0,30% prekybos mokestis. Kuo didesnė jūsų 30 dienų prekybos apimtis, tuo mažesnį mokestį mokate.

Binanso mokestis yra 0,10% visiems sandoriams. Tačiau jei mokate mokestį su „Binance Coin“ (BNB), jis sumažėja perpus.

Galimos kriptovaliutos

Šiuo metu GDAX siūlo tik „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ ir „Bitcoin Cash“. Jie paskelbė, kad netrukus palaikys kai kuriuos ERC20 žetonus, tačiau nenurodė, kokie bus tie žetonai.

„Binance“ sistemoje galite prekiauti daugiau nei 100 skirtingų monetų ir žetonų. Sąraše yra tos pačios kriptovaliutos kaip ir GDAX plius:

  • ARK
  • ŠIKŠNOSPARNIS
  • IOTA
  • NANO
  • NEO
  • VeChain
  • Bangos
  • Daug daugiau

Jei norite paįvairinti kelias skirtingas kriptovaliutas, „Binance“ yra skirta jums.

Perkėlimo ribos

GDAX neturite kriptovaliutos ar pavedimų indėlių limito. Jūsų prekybos istorija, sąskaitos amžius ir patvirtinimo lygis nustato jūsų savaitės ACH indėlių limitą. Šie indėliai paprastai į jūsų sąskaitą patenka per 3–5 darbo dienas, tačiau kartais tai gali užtrukti iki 7–10 kalendorinių dienų.

GDAX pašalinimo limitas yra 10 000 USD per dieną.

Binansas yra žymiai mažiau ribojantis, kai kalbama apie perdavimo ribas. Platforma neturi indėlių limito. Bet jūsų dienos pašalinimo limitas yra toks:

  • 2 BTC be patikros
  • 50 BTC su asmens tapatybės patvirtinimu

Įmonės pasitikėjimas

Abi šios bendrovės pasitiki milijonais prekybininkų, kurie naudojasi jų platformomis.

„GDAX“, priklausanti tai pačiai bendrovei, kaip ir „Coinbase“, yra San Franciske ir laikosi griežtų Jungtinių Valstijų vyriausybės ir SEC nuostatų..

„Binance“ yra bene skaidriausia kriptovaliutų birža rinkoje. Jie nuolat informuoja vartotojus apie visas iškilusias problemas, o bendruomenė už tai nepaprastai palaiko įmonę..

Fondo saugumas

Jūsų JAV dolerių lėšos GDAX yra apdraustos FDIC iki 250 000 USD. Birža saugo didžiąją dalį kriptovaliutų lėšų neprisijungęs prie šaldymo kamerų.

„Binance“ nėra tokia išankstinė apie jų saugumo priemones. Tačiau mainai parodė, kad jie rimtai vertina fondo saugumą. Per pastarąją sukčiavimo / API ataką „Binance“ užšaldė išėmimus, susijusius su įtartina veikla, atšaukė kenksmingus sandorius ir grąžino lėšas išpuolio paveiktiems prekybininkams..

Pagalba klientams

Nors anksčiau 2017 m. Pabaigoje pribloškė staigus vartotojų augimas, atrodo, kad abiejų platformų klientų aptarnavimas gerėja.

„GDAX“ papildė klientų palaikymo telefono liniją, kad papildytų įprastą palaikymo bilietų sistemą. Mainai taip pat turi ilgą naudingų DUK sąrašą.

„Binance“ greitai išmuša savo skalbimo pagalbos klausimų sąrašą, o komanda socialiniuose tinkluose bendrauja atsakydama į visus papildomus klausimus, kuriuos turite.

GDAX ir Binance išvada

„GDAX“ ir „Binance“ yra puikūs tuo, kuo specializuojasi. „GDAX“ yra lengvai naudojami „fiat“ vartai su mažais mokesčiais, o „Binance“ naudoja aukščiausio lygio prekybos variklį, kad pasiūlytų šimtus prekybos porų su minimaliais mokesčiais..

Daugelis investuotojų pirmiausia nusprendžia įsigyti „Bitcoin“ arba „Ethereum“ su įjungtu „fiat“ GDAX prieš pervesdamas tas lėšas į Binansas. Iš ten jūs galite lengvai išmainyti tas kriptovaliutas į kitus altcoinus. Sinergetinės abiejų biržų savybės suteikia mažą kainą, paprastą prekybos patirtį.

(Žr. Visą „CoinCentral“ kripto biržos apžvalgų sąrašą)

Daugiau GDAX palyginimų

  • GDAX ir Bittrex
  • GDAX ir Dvyniai
  • GDAX vs Kraken
  • GDAX ir „Poloniex“

Daugiau „Binance“ palyginimų

  • „Binance“ vs „Coinbase“