„Blockport“: pirmoji socialinės kriptografijos birža

„Blockport“ yra Amsterdame vykstantys mainai daugiausia dėmesio skiriant atverti kriptografinę prekybą visiems vartotojams, neatsižvelgiant į jų patirties lygį.

Dabartinis investavimo kraštovaizdis yra užpildytas didelėmis įėjimo į rinką kliūtimis, kurios dažnai atgraso pradedančiuosius investuotojus žengti žingsnį. Norėdami prekiauti daugeliu monetų, turite turėti bent 2 sąskaitas atskirose biržose, kuriose sąsajos gali būti painios ir netinkamai suprojektuotos. Be to, ilgas patvirtinimo procesas ir nuolatinis lėšų pervedimas tarp sąskaitų sukelia dar daugiau galvos skausmo.

„Blockport“ komanda bando tai išspręsti pridėdama likvidumo, saugumo, skaidrumo, patogumo ir švietimo prie dabartinės aplinkos.

„blockport“ informacijos suvestinė

„Blockport Key“ išsami informacija

Paveikslas: BPT

Žetono tipas: ERC20

ICO žetono kaina: 1 ETH = 2880 BPT

Lėšų rinkimo tikslas: 16666 ETH

Iš viso žetonų: 69 440 000

Galima parduoti žetonus: 49 600 000 (71,4%)

Pažink savo klientą (KYC): Ne

Priima: ETH

Kas yra „Blockport“?

„Blockport“ yra pirmoji tokio tipo kaip „ hibridiniai decentralizuoti mainai socialiniu pagrindu. Platforma apima keletą socialinės prekybos ir dalijimosi aspektų, kad investuotojai galėtų jaustis patogiau painioje kriptografijos pasaulyje.

Socialinis dizainas

Naudodamiesi „Blockport“ galite susisiekti su kitais prekybininkais, kalbėti apie investavimo strategijas ir netgi nukopijuoti kito asmens prekybos portfelį. Tai leidžia naujiems investuotojams mokytis iš profesionalų ir suteikia jiems treniruočių ratų rinkinį pradedant prekiauti.

Nesunku pastebėti, kad portfelio kopijavimas tampa populiarus. „Facebook“ ir „Reddit“ forumuose nuolat plūsta nauji prekybininkai, klausiantys, į kurias monetas investuoti – „Blockport“ portfelio kopijavimas panaikina spėliones..

Komanda taip pat kuria a žinių bazę, patikimas klientų aptarnavimas ir bendruomenės puslapis, kad galėtumėte dar labiau pagerinti savo vartotojo patirtį.

Hibridinė centralizuota architektūra

„Blockport“ unikaliai naudojasi centralizuotų ir decentralizuotų mainų technologijos architektūra.

„BlockPort“ architektūra

Decentralizuotoje pusėje, jūsų lėšos lieka piniginėje, kurioje laikote asmeninius raktus. Tai padeda išvengti įsilaužimų išpuolių platformoje – dažna centralizuotų mainų problema.

Centralizuotai kalbant, kiekvienas jūsų atliekamas sandoris yra vykdomas per trečiosios šalies biržą ir yra baigtas ne grandinėje. Tai pašalina likvidumo problemą, kurią kartais gali turėti decentralizuoti mainai.

Per šią hibridinę struktūrą jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių.

„Blockport“ žetonas (BPT)

BPT yra ERC20 prieigos raktas, kurį naudojate įsigydami aukščiausios kokybės turinį, mokėdami diskontuotus prekybos mokesčius ir keisdamiesi į socialinės prekybos funkcijas.

Už ICO ribų BPT galite įsigyti „Blockport“ platformos „Token“ parduotuvėje. BPT taip pat galite gauti dalindamiesi savo portfeliu su kitais prekybininkais. Kiekvienas prekybininkas, nukopijavęs jūsų portfelį, turi sumokėti mokestį, už kurį gaunate 90 proc., O „Blockport“ gauna kitus 10 proc..

Žetonų išpardavimas

„Blockport“ per išankstinio pardavimo ir „crowdsale“ etapus surenka daugiausia 16 666 ETH. Tik 69 440 000 BPT kada nors bus sukurta, o 71,4% to skiriama ICO dalyviams. Likę žetonai yra padalinti tarp komandos ir ankstyvųjų investuotojų, „Token Store“ ir bendruomenės.

„Blockport“ ICO žetonų platinimas

Varzybos

Kripto mainų, konkuruojančių su „Blockport“, netrūksta. Didelis vardas kosmose šiuo metu, žinoma, yra „Coinbase“. Abi platformos specializuojasi lengvai naudojamose sąsajose, kurias gali naudoti bet kuris investuotojas.

Decentralizuoti mainai pamažu tampa norma, tačiau keli žymūs šifravimo projektai sukuria savo, įskaitant:

  • Komodo platforma
  • Bangos
  • 0x

„EtherDelta“ yra dar viena populiari decentralizuota birža, tačiau dėl jos netikslingo dizaino investuotojai gali lengvai padaryti klaidų.

„Blockport“ komanda

„Blockport“ komanda dirba iš „TQ“, technologijų centro, kurį remia „Google“ ir KPMG Amsterdame.

Sebastiaanas Lichteris (vyriausiasis produktas) ir Kai Benninkas (vyriausioji strategija) įkūrė komandą. Abu steigėjai turi ilgametę patirtį technologijose, o „Bennink“ specializuojasi „blockchain“ srityje Delfto technologijos universitete.

Visų pirma, komanda neseniai bendradarbiavo su „Ark“, projektu, sukuriančiu tarpusavyje sujungtų blokų grandinių ekosistemą. Kai „Ark“ dėmesį sutelkia į dizainą ir paprastą naudojimą, logiška, kad šios dvi bendrovės susiporuotų. „Arkport“ finansų direktorius Larsas Rensingas taip pat buvo priimtas kaip „Blockport“ patarėjas.

„Blockport“ privalumai

  • Didelė probleminė erdvė. Valiutų rinka yra milžiniška ir joje yra vietos kelioms sėkmingoms įmonėms. Populiariausi mainai palengvina prekybą per dieną, viršijančią 1 mlrd. USD.
  • Partnerystė su Ark. „Ark“ yra nusistovėjusi „blockchain“ įmonė, turinti stiprią bendruomenę. „Blockport“ galės prisijungti prie bendruomenės ir greičiausiai taip pat panaudos jų technologijas.
  • Gražus dizainas. „Blockport“ dizainas išpūtė daugumą kitų mainų iš vandens. Jiems neturėtų būti sunku pritaikyti vartotojus savo aptakiu dizainu.

blokų planas

„Blockport Cons“

  • Nepatvirtintas produktas. Keitimasis dar tik kuriamas, ir komanda netrukus išleis beta versiją. Neturint veikiančio produkto, vis tiek kyla daug pavojų.
  • Jokio pelno dalijimosi. „Kucoin“ ir „Binance“, dar dvi biržos, kurios surengė ICO, į savo žetonus įtraukė pelno dalijimąsi. „Blockport“ trūksta.

Paskutinės mintys

„Blockport“ bando sumažinti kliūtis patekti į kripto investavimą per nesudėtingas vartotojo sąsajas ir socialinę prekybą. Tai yra labai reikalingas produktas pramonėje, kurioje gausu patirties ir painių procesų.

Komanda naudojasi socialiniu investavimo pobūdžiu, sukurdama platformą, kurioje nauji investuotojai gali mokytis ir prekiauti kartu su labiau patyrusiais prekybininkais. Dar geriau, kad investuojantiems veteranams bus mokama už pasidalijimą savo žiniomis ir bendruomenės gerinimą.

Išankstinis žetono išpardavimas jau įvyko, tačiau vis tiek galite dalyvauti miniatiūroje sausio 24 d. Įsitikinkite kreiptis dėl įtraukimo į baltąjį sąrašą prieš tai vis dėlto.

Daugiau informacijos apie „Blockport“ galite rasti jų dokumentuose čia.

Papildomi „Blockport“ šaltiniai

Telegrama

Facebook

„Twitter“

Bitcointalk

Vidutinis