سیاست انطباق حق چاپ CoinCentral LLC و حق نسخه برداری هزاره دیجیتال

CoinCentral LLC برای حقوق هنرمندان ارزش قائل است و به آنها احترام می گذارد. ما سعی می کنیم از قوانین کپی رایت ، از جمله قانون حق چاپ هزاره دیجیتال (DMCA) پیروی کنیم و از طریق پیاده سازی خدمات خود ، از نقض حق چاپ یا سایر حقوق مالکیت معنوی جلوگیری کنیم. این صفحه جنبه های خاصی از خدمات ما و برخی از روش هایی را که برای ارتقا compliance انطباق با قوانین کپی رایت اعمال کرده ایم ، توصیف می کند.

خدمات و مجوزهای ما

CoinCentral LLC مقالات آموزشی و اخبار محور ایجاد می کند. تصاویر و ویدئوها از منابع مختلفی مانند وب سایت های رایگان دارای حق چاپ و تصاویر که تحت مالکیت عمومی هستند توسط نویسندگان تهیه می شوند با این تصور که هر تصویر حق چاپ را نقض نمی کند.

درمان

اگر مطالب ارائه شده توسط سرویس های ما باعث نقض حق چاپ هر یک از طرفین متخلف شود ، یا اگر منطقی به این باور برسیم که چنین مطالبی را نقض می کند ، ما می توانیم برای جلوگیری از دسترسی ، محتوا را از خدمات خود (از جمله وب سایت www.coincentral.com) حذف کنیم. به آن ، دسترسی مسئولین محتوا را خاتمه داده یا مسدود کنید و یا اقدام دیگری را که صلاح می دانیم انجام دهید. همچنین ممکن است اسناد مربوط به هرگونه تخلف یا ادعای نقض را برای اسناد و یا انتشار توسط اشخاص ثالث به صلاحدید خود منتقل کنیم..

انطباق با DMCA

DMCA ، همانطور که در 17 U.S.C مدون شده است. 512 ، مسئولیت ارائه دهنده خدمات اینترنت در مورد نقض حق نسخه برداری ، فقط برای انتقال اطلاعات از طریق اینترنت را محدود می کند ، به شرطی که روش های خاصی برای حذف یا محدود کردن دسترسی به مواد متخلف موجود باشد. ما در تلاشیم تا به سرعت و به طور مناسب به هر گونه نگرانی در مورد نقض حق چاپ ناشی از عملکرد سرویس خود پاسخ دهیم ، روش های شرح داده شده در زیر را به کار برده ایم. ما تقاضا داریم از روشهای زیر برای رفع کارآمدترین و م effectivelyثرترین نگرانی ها استفاده کنید.

اطلاع

CoinCentral یک نماینده تعیین شده را برای دریافت اعلان ادعای نقض حق چاپ یا مالکیت معنوی اختصاص داده است. برای سهولت شما و سرعت بخشیدن به حل و فصل ، ممکن است اخطار ادعای تخلف از طریق ایمیل به CoinCentral ارسال شود [ایمیل محافظت شده] لطفا توجه داشته باشید که در صورت ادعای نادرست نقض حق نسخه برداری ، ممکن است در قبال خسارات قانونی و قانون عادی و همچنین هزینه های دادرسی و وکالت مسئول باشید. خسارات قابل توجهی برای شکایات غیرقانونی جریمه شده است. اگر در مورد اساس شکایت خود س questionsالی دارید ، ما شما را تشویق می کنیم که از مشاوره صالح کمک بگیرید.

یک اعلان مناسب باید حداقل اطلاعات زیر را داشته باشد:,

 1. خود را به عنوان یکی از این افراد معرفی کنید: (الف) صاحب اثر (های) دارای حق چاپ یا (ب) شخصی مجاز به اقدام از طرف صاحب حق انحصاری که ادعا می شود نقض شده است.
 2. اطلاعات تماس خود ، از جمله نام قانونی ، آدرس خیابان ، شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را بیان کنید.
 3. کارهای دارای حق چاپ که به اعتقاد شما در حال نقض است با جزئیات شناسایی کنید.
 4. به طور خاص مطالبی را که ادعا می کنید اثر دارای حق چاپ شما را نقض می کند ، شناسایی کنید ، زیرا شما درخواست می کنید CoinCentral دسترسی در همه سیستم عامل های خود را غیرفعال کند. لطفا توجه داشته باشید که محتوای پخش شده توسط سرویس های ما معمولاً شامل عملکردهای طولانی مدت است. اگر ادعای حق چاپ شما مربوط به یک عکس است ، لطفاً نام یا URL مقاله و همچنین تصویر صفحه تصویر مورد بحث را مشخص کنید.
 5. جمله زیر را اضافه کنید: “من یک حسن نیت دارم که استفاده از مطالب دارای حق چاپ که در بالا توصیف شده است و ادعا می کند نقض قانون است ، توسط صاحب حق نسخه برداری ، نماینده آن یا قانون مجاز نیست.”
 6. جمله زیر را وارد کنید: “سوگند می خورم ، تحت مجازات شهادت دروغ ، اطلاعات موجود در اعلان صحیح است و من صاحب حق چاپ هستم یا مجاز هستم از طرف صاحب یک حق انحصاری که ادعا شده نقض شده است عمل کنم.”
 7. تاییدیه خود را به صورت دیجیتالی امضا کنید.

هنگامی که اعلان تخلف مناسب توسط نماینده تعیین شده دریافت می شود

این سیاست CoinCentral است:

 1. حذف یا غیرفعال کردن دسترسی به مواد متخلف ؛
 2. به تأمین کننده محتوا ، اعضا یا کاربر اطلاع دهید که دسترسی به مطالب را حذف یا غیرفعال کرده است. و
 3. اینکه مجرمین متخلف مواد متخلف را از سیستم برداشته و این شرکت دسترسی ارائه دهنده ، عضو یا کاربر به این خدمات را به خدمات خاتمه می دهد.

روش تهیه دفاعیه در برابر اخطار به نماینده تعیین شده

اگر ارائه دهنده محتوا یا کاربر معتقد است که محتوایی که حذف شده است (یا دسترسی به آن غیرفعال شده است) نقض کننده نیست ، یا ارائه دهنده محتوا یا کاربر معتقد است که حق ارسال و استفاده از ماده مورد مناقشه از طرف مالک حق چاپ را دارد ، پس نماینده مالک حق چاپ ، ارائه دهنده محتوا یا کاربر (“طرف مقابله کننده”) باید یک اخطار متقابل حاوی اطلاعات زیر را به نماینده تعیین شده ارسال کند:

 • امضای فیزیکی یا الکترونیکی طرف مقابل
 • شناسایی موادی که حذف شده یا دسترسی به آنها غیرفعال شده است و مکانی که در آن مواد قبل از حذف یا غیرفعال شدن ظاهر شده است.
 • گزاره ای مبنی بر اینکه طرف مقابله با حسن نیت اعتقاد دارد که این ماده به دلیل اشتباه یا عدم شناسایی صحیح مطلب حذف یا غیرفعال شده است. و
 • نام ، آدرس ، شماره تلفن طرف مقابل و در صورت وجود آدرس ایمیل و اظهاراتی مبنی بر رضایت این شخص یا نهاد به صلاحیت دادگاه فدرال برای منطقه قضایی که در آن آدرس طرف مقابل قرار دارد ، یا اگر طرف مقابله در خارج از ایالات متحده واقع شده است ، برای هر منطقه قضایی که شرکت در آن واقع شده است ، و این شخص یا نهاد خدمات پردازش را از شخصی که اخطار تخلف ادعا شده را می پذیرد.

در صورت دریافت دفاعیه در برابر اخطار توسط نماینده تعیین شده ، شرکت می تواند یک نسخه از دفاعیه در برابر اخطار را به طرف اصلی شاکی ارسال کند و به آن شخص اطلاع دهد که شرکت ممکن است مواد حذف شده را جایگزین کند یا در 10 روز کاری از کار بیندازد. تا زمانی که مالک حق نسخه برداری ، اقدام به صدور حکم دادگاه علیه ارائه دهنده محتوا ، عضو یا کاربر خود نكرده باشد ، با توجه به صلاحدید شركت ، ماده حذف شده می تواند جایگزین شود یا در مدت 10 تا 14 روز كاری یا بیشتر دسترسی به آن بازیابی شود..

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]