„Ethereum“ turi vieną didžiausių rinkos viršutinių ribų kriptovaliutų pasaulyje, todėl nenuostabu, kad pagrindinė visuomenės dalis sulaukė didelio dėmesio.

Atsižvelgiant į šį padidėjusį dėmesį, reikia saugios eterio laikymo vietos.

Taigi kalbėsime apie „Ethereum“ pinigines. Pagalvokite, ko jums iš tikrųjų reikia eteriui laikyti. Keli klausimai:

  • Ar jums reikalinga piniginė, kurioje telpa kelios valiutos, ar tik „Ethereum“? Yra daugybė piniginių, leidžiančių laikyti skirtingas kriptografijas, taip pat kai kurios yra griežtai skirtos „Ethereum“.
  • Ar planuojate dažnai prekiauti savo „Ethereum“? Kai kurios piniginės palengvina dažnus prekybininkus, o kitos teikia pirmenybę saugumui ir gali būti šiek tiek vargo dažnai prekiaujant.
  • Ar norite gauti prieigą prie savo piniginės iš bet kur ir bet kada, ar tik iš vienos vietos? Tarp prieinamumo ir saugumo dažnai yra atvirkštinis ryšys.

Iki šio vadovo pabaigos žinosite populiariausias „Ethereum“ pinigines ir tai, kuri jums tinka.

Geriausios „Ethereum“ piniginės

Ko ieškoti „Ethereum“ piniginėje

Surasti tobulą „Ethereum“ piniginę neturėtų būti sunku, tačiau tam reikia bendro supratimo apie tai, kaip veikia kriptovaliutų saugojimas.

Apskritai, yra keturi skirtingi piniginės tipai:

  1. Aparatinės piniginės: Šios piniginės yra fizinės piniginės, kuriose yra užšifruoti privatūs raktai. Tai yra saugiausias tipas. „Gringotts Wizarding Bank“ lygis. Aparatinės piniginės leidžia laikyti kriptovaliutas „šaltoje“ saugykloje – neprisijungus, taigi jūsų monetos negali būti prieinamos interneto įsilaužėliams..
  2. Internetinės piniginės: Šios piniginės egzistuoja internete. Duh. Nors jie vis dar laikomi itin saugiais, tai, kad jie yra prisijungę prie interneto, kelia nedidelę riziką. Šias pinigines galite naudoti įvairiuose įrenginiuose.
  3. Stalinė piniginė: Šios piniginės yra atsisiųstos ir įdiegtos jūsų kompiuteryje (asmeniniame kompiuteryje ar nešiojamame kompiuteryje). Įdiegus tik tas konkretus kompiuteris gali pasiekti piniginę.
  4. Popierinės piniginės: Šios piniginės yra popieriaus lapai, ant kurių yra jūsų privatūs raktai. Tai yra labai rizikinga, nes pametus šį popierių, galimybė patekti į monetas ateityje yra labai menka. Sudie mulah. Be to, dauguma popierinių piniginių generavimo svetainių iš tikrųjų yra sukčiavimo svetainės, grobiančios naujus kriptografijos prekeivius. „Ethereum“ popierinės piniginės yra ypač nepatartinos, nes yra iš esmės trūksta gerų galimybių.

Ieškodami saugios kriptovaliutos piniginės, nepamirškite seka keturias ypatybes:

  1. Asmeniniai raktai: Norite turėti privatų raktą, kurį turite tik jūs. Iš esmės tai yra raktai, leidžiantys naudotis monetomis, o dėl saugumo čia negalima derėtis.
  2. Vystymosi bendruomenė: Kadangi „Ethereum“ piniginės yra palyginti naujos, reputacija yra didžiulė. Ieškokite aktyvios plėtros bendruomenės, kurios ateitis būtų perspektyvi.
  3. Paprasta vartotojo sąsaja: Ieškokite to, ką lengva naudoti. Taip pat norite įsitikinti, kad jūsų piniginė yra suderinama su skirtingomis operacinėmis sistemomis.
  4. Sauga ir atsarginė kopija: Sumažinkite žmogaus klaidų poveikį. Nebūk tas asmuo, kuris praneša apie prarastą milijoną dolerių šifravimo, pakeisdamas aparatinę piniginę ir pamiršdamas atsarginę jūsų informacijos kopiją.

Sutaupykite sau rūpesčių ir raskite piniginę, kuri atitiktų minėtus keturis kriterijus.

TREZORAS

„TREZOR“ yra aparatinė piniginė, vadinasi, ji palaiko jūsų asmeninius raktus neprisijungus (apie tai jau žinojote, nes atidžiai perskaitėte ankstesnį tekstą, ar ne ?!). Iš pradžių išrastas „Bitcoin“, vartotojai dabar gali laikyti „Ethereum“ „TREZOR“ naudodami „MyEtherWallet“ interneto sąsają.

„trezor“ piniginės apžvalga

Šis „flash drive“ dydžio įrenginys eterį saugo neprisijungęs, naudodamas saugią elektroninę mikroschemą. Vartotojai gali suaktyvinti šią elektroninę lustą tik prisijungę prie savo slaptažodžio. TREZOR taip pat naudoja ribotą USB jungtį, o tai reiškia, kad jis netgi gali saugiai bendrauti su kompiuteriais, kurie gali būti pažeisti ar užkrėsti.

Apskritai: „TREZOR“ yra puikus pasirinkimas, nes yra ypač saugus, turi aktyvią plėtros bendruomenę ir leidžia vartotojams saugoti tiek „Bitcoin“, tiek „Ethereum“. Tai kainuoja apie 99 USD.

Apsilankykite „Trezor“

„Nano S“ knyga

„Nano S“ knyga yra viena iš geriausiai įvertintų aparatinės piniginių, nes ji išsiskiria keturiais anksčiau minėtais kriterijais. Sąsaja yra labai patogi vartotojui. Jis tiekiamas su mažu OLED ekranu, kuris palengvina operacijų valdymą. Vartotojai gali nustatyti 4 skaitmenų smeigtuką pačioje fizinėje piniginėje, kuri yra papildomas elementas, pridėtas siekiant užkirsti kelią klaviatūros įvedimui.

didžiosios knygos nano s aparatūros piniginė

„Ledger Nano S“ eterį saugo neprisijungęs ir reikalauja, kad vartotojai pasirašytų operacijas savo asmeniniu raktu, kad galėtų išleisti eterį. Be to, „Ledger Nano S“ turi galimybę sukurti atkūrimo sėklą, kad atkurtumėte savo asmeninius raktus, jei įrenginys pamestas ar sugedęs. Ši papildoma funkcija sumažina riziką prarasti visas monetas, jei neteisingai padėsite savo įrenginį. „Ledge Nano S“ sušvelnina aparatinės piniginės naudojimą ir saugo „Ethereum“ (ETH) ir „Ethereum Classic“ (ETC)..

Apskritai: „Ledger Nano S“ yra „Trezor“ kaklas ir kaklas, tačiau jo kaina yra daug kuklesnė – 65 USD. Dėl aptakios vartotojo sąsajos ir papildomų saugumo elementų tai tampa itin konkurencinga galimybė bet kuriam kriptovaliutų investuotojui.

Apsilankykite knygoje

„Exodus“ piniginė

„Exodus“ yra darbalaukio piniginė ir yra pirmoji pasaulyje piniginė, galinti laikyti kelias kriptovaliutas. Nors dauguma kriptografinių piniginių yra tik „Bitcoin“ ir „Ethereum“, „Exodus“ leidžia laikyti daug įvairesnį portfelį.

Vienas iš patraukliausių „Exodus“ aspektų yra vientisa ir švari vartotojo sąsaja, pateikianti vartotojo portfelį kaip skritulinę diagramą. „Exodus“ visada yra prijungtas prie interneto, tačiau jis neatima jūsų asmeninių raktų iš jūsų įrenginio. Be to, vienu paspaudimu el. Pašto atkūrimas ir atsarginės pradinės raktai leidžia atkurti piniginę.

egzodo piniginės peržiūros portfelis

Jame taip pat yra „ShapeShift“, todėl keistis kriptovaliutomis yra daug lengviau. „Exodus“ pranašumas yra tas, kad galite lengvai prekiauti kriptovaliutomis, tuo tarpu jums teks atlikti ilgą procesą su aparatinėmis piniginėmis.

Apskritai: Nors „Exodus“ turi gražiai paprastą vartotojo sąsają, svarbu nepamiršti, kad ji visada yra prijungta prie interneto. Vien dėl šio fakto jis tampa šiek tiek mažiau saugus nei aparatinės piniginės. Nors rizika yra nereikšminga, vis tiek verta paminėti.

Aplankykite „Exodus“

Monetų bazė

Interneto piniginė „Coinbase“ yra paprasčiausia ir lengviausia naudoti, palyginti su kitomis šio sąrašo parinktimis. Tai ir mainų, ir piniginės platforma. Galite įsigyti „Ethereum“, „Bitcoin“ ir „Litecoin“ su „fiat“ valiuta ir saugoti savo kriptovaliutas.

monetų bazės piniginės apžvalga

Kadangi privatūs raktai saugomi „Coinbase“ priglobtuose serveriuose, jūs visiškai negalite kontroliuoti savo raktų. Laimei, „Coinbase“ yra itin patikima San Franciske įsikūrusi įmonė, kurios vertė viršija 1 milijardą, o reputacija yra labai saugi ir patikima..

Apskritai: „Coinbase“ yra paprastas naudoti daugeliui pradedančiųjų. Vienintelis trūkumas yra tas, kad vartotojai galų gale neturi tokio paties lygio savo privačių raktų valdymo, kaip ir su aparatine pinigine.

Apsilankykite „Coinbase“

„MyEtherWallet“

„MyEtherWallet“ yra atviro kodo interneto piniginė, kuri skiriasi nuo „Coinbase“ ir kitų tradicinių interneto piniginių tuo, kad jūs visiškai valdote savo asmeninį raktą savo kompiuteryje. Tai reiškia, kad jūs galite sugeneruoti naujas pinigines ir laikyti eterį to nedarydami „MyEtherWallet“ serveriuose. Tai taip pat reiškia, kad esate visiškai atsakingas už saugią piniginės atsarginę kopiją.

„MyEtherWallet“ yra puikus, nes leidžia rašyti ir pasiekti išmaniąsias sutartis. Jis taip pat jungiasi su „Trezor“ ir „Ledger Nano S“, kad saugiai pasiektumėte savo „Ethereum“ per „MyEther“ platformą.

„MyEtherWalletReview“

Apsilankykite „MyEtherWallet“

Jaxx

„Jaxx“ yra programinė piniginė, palaikanti daugelį pagrindinių kriptovaliutų monetų, įskaitant „Ethereum“. Piniginę galima lengvai rasti:

  • „Android“ (mobilusis ir planšetinis kompiuteris)
  • „iOS“ (mobilusis ir planšetinis kompiuteris)
  • OS X
  • „Windows“
  • „Linux“
  • „Chrome“ (plėtinys)

Netrukus bus ir aparatinė piniginė.

Sukurta atsižvelgiant į galutinį vartotoją, piniginė yra paprasta naudoti ir turi intuityvią sąsają, kurią išsiaiškinti neturėtų net ir pradedančiųjų turėtojas..

Su „Jaxx“ valdžia yra visiškai jūsų rankose. Visi raktai yra sukurti jūsų vietiniame įrenginyje ir niekada nėra siunčiami į jokius serverius. Dėl šios priežasties įmonei nėra galimybės pasiekti jūsų lėšų. Jaxx taip pat vengia rinkti bet kokią asmeninę informaciją, o norint naudoti piniginę nereikia patvirtinti. Kripto entuziastams, kurie vertina privatumą, tai yra nuostabus dalykas.

Be to, „Jaxx“ piniginės kodą gali patikrinti visi. Tai suteikia bendruomenei pasitikėjimo lygį, nes kiekvienas asmuo gali patikrinti savo kodų bazę ir išaiškinti visas problemas ar spragas. Jaxx pabrėžia, kad norint išvengti kenkėjiškų kopijų, jų kodas nėra atviras šaltinis. Tačiau jų teikiamas skaidrumo lygis turėtų būti pakankamas, kad suteiktumėte įmonei pasitikėjimą.

Apskritai: Su švaria sąsaja ir visišku piniginės raktų valdymu „Jaxx“ yra puiki galimybė išsaugoti kriptovaliutą. Piniginė turi daugiau saugumo nei grynai internetinė galimybė, tačiau turi daugiau pažeidžiamumų nei aparatinė piniginė.

Aplankykite Jaxx

Rūkas

Yra hibridinė darbalaukio piniginė su žiniatinklio sąsaja ir yra oficiali piniginė, nurodyta sąraše „Ethereum“ projekto svetainė. Produktas vis dar yra beta versijoje, todėl kyla problemų, kurie gali kilti jį naudojant. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, kūrėjų komanda pateikia bendrų problemų sąrašą ir kaip jas išspręsti „Github“ wiki.

Piniginę galima įsigyti „Mac“, „Linux“ ir „Windows“ sistemose, taigi, jei tai skaitote, greičiausiai galite ją naudoti.

Miglė apsaugo jūsų piniginę slaptažodžiu, kuris gali niekada nebūsi pakeistas kai jis bus nustatytas. Labai rekomenduoju pasirinkti tvirtą slaptažodį ir jo nepamiršti. Užrašykite, įsiminkite, įdėkite į seifą, iškalkite ant stalo dugno parko viduryje – ką jums reikia padaryti, kad būtumėte tikri, kad tai atsiminsite. Pamiršę šį slaptažodį, negalėsite pasiekti savo piniginės.

Su migla turite visišką anonimiškumą. Galite atsisiųsti ir naudoti piniginę nenurodydami jokios asmeninės informacijos ar tapatybės. Jūs taip pat visiškai kontroliuojate savo asmeninius raktus, kurie laikomi tame įrenginyje, kurį naudojate piniginei atsisiųsti.

Apskritai: Kaip oficiali „Ethereum“ piniginė, jūs negalite suklysti pasirinkdami Miglą. Nors egzistuoja kitos piniginės, turinčios geresnę sąsają ar didesnę apsaugą (aparatinės piniginės), šis patvirtinimas suteikia platformai daug pasitikėjimo.

Aplankykite miglą

MetaMask

„MetaMask“ yra naršyklės plėtinys, leidžiantis paleisti „Ethereum dApps“ tiesiai savo naršyklėje nereikalaujant pilno „Ethereum“ mazgo. „MetaMask“ galite bendrauti ne tik su pinigine, bet ir su „dApps“ bei išmaniosiomis sutartimis.

„MetaMask“ šiuo metu yra prieinama tik kaip „Chrome“ plėtinys arba per „Brave“ naršyklę, tačiau komanda teigia planuojanti netrukus palaikyti „Firefox“ ir kitas populiarias naršykles.

„MetaMask“ sąsaja

Jūsų paskyros informacija yra užšifruota ir saugoma jūsų naršyklėje, todėl jokia informacija niekada neliečia „MetaMask“ serverių. Jūs taip pat visiškai kontroliuojate savo privačių raktų valdymą.

Jei kyla problemų pradedant naudoti „MetaMask“, jie savo pagrindiniame puslapyje turi vaizdo įrašą, kurį galite žiūrėti, taip pat išsamų klientų aptarnavimo skyrius savo interneto svetainėje.

Kaip internetinė piniginė, „MetaMask“ yra būdinga rizika, kurios nėra aparatinės įrangos piniginėse. Jūsų lėšos vis dar neatsparios programinės įrangos virusams, tačiau turėtumėte būti gerai, jei laikysitės tinkamų saugos gairių.

Apskritai: „MetaMask“ yra dar viena puiki galimybė išsaugoti „Ethereum“. Kaip tiltas į platinamą internetą, platforma idealiai tinka žmonėms, kurie ieško piniginės su keliomis papildomomis funkcijomis.

Apsilankykite „MetaMask“

Guarda

Guarda yra paprasta, lengva ir saugi kelių ženklų piniginė, palaikanti „Bitcoin“, „Ethereum“, „Tether“, EOS, TRON ir šimtus kitų išteklių.

Vartotojai gali naudoti „Gaurda“ kriptovaliutai pirkti, parduoti ir keistis. „Guarda“ yra ypač pastebimas, nes tai leidžia vartotojams jų turtą gana patogioje sąsajoje.

„Gaurda“ pirmiausia buvo skirta „Ethereum“ 2017 m., Tačiau nuo to laiko ji išsiplėtė į daugybę „blockchain“ pagrindu sukurtų produktų, palaikančių daugiau nei 10 000 skirtingų žetonų, kriptovaliutų ir stablecoinų. Bendrovė taip pat turi FŽP licenciją (reg. FVR000109) virtualiai valiutai „fiat“ valiutos keitimo vietoje.

„Gaurda“ svetainėje pažymima, kad įmonė vertina vartotojo privatumą ir anonimiškumą ir kad platforma nesaugo jūsų atsarginių kopijų failų, privačių raktų ar kitų duomenų „Guarda“ serveriuose. „Gaurda“ generalinis direktorius Paulas Sokolovas daugiau nei 5 metus praleido „blockchain“ pramonėje, domėdamasis kriptovaliutų valdymu be saugojimo ir privatumo sprendimais. BRO Maria Carola pradėjo dirbti „Guarda“ kaip reklamos autorė ir nuo to laiko pažengė prižiūrėdama visas „Guarda“ rinkodaros pastangas.

Komanda siūlo visą parą visą parą teikiamą pagalbą savo vartotojams.

Apskritai: Panašu, kad „Gaurda“ yra lengvas, nesaugomas sprendimas įvairiems žetonams. Statymo aspektas yra tikrai tvarkingas, ir mes patariame savo skaitytojams prieš imantis veiksmų toliau mokytis šios koncepcijos.

Paskutinės mintys

Prieš išlaisvindami jus iš „Ethereum“ piniginių pasaulio, apžvelkime keletą baigiamųjų patarimų. Būtinai atkreipkite dėmesį, nes šie patarimai gali padėti sutaupyti daug laiko (ir monetų) ateityje.

  1. VISADA darykite atsargines savo piniginių atsargines kopijas. Daugelyje aukščiau nurodytų piniginių yra galimybė naudoti plaučių ar sėklų frazę tam atvejui, jei kažkas nutiktų jūsų piniginei. Tai gana standartas, tačiau būtinai patikrinkite, ar tai nėra aiškiai nurodyta. Kvaila pamesti visas monetas, nes pametėte telefoną ar iškepėte kietąjį diską.
  2. Pridėkite papildomą saugumą. Paprastos papildomos saugos priemonės, pvz., 2 veiksnių autentifikavimas per „Google“ autentifikavimą, gali sutaupyti jūsų nuo įsilaužimo ateityje. Atminkite, kad teksto pranešimų patvirtinimas nėra toks saugus būdas, nes telefonus galima klonuoti.
  3. Nuolat atnaujinkite savo programinę įrangą. Štai kodėl svarbu ieškoti aktyvios plėtros bendruomenės bet kuriai piniginei, kurią pasirinksite. Šios bendruomenės yra pasiryžusios ne tik padaryti pinigines tvirtesnes ir patogesnes vartotojams, bet ir teikti pirmenybę saugumui. Pasinaudokite tuo. Įsitikinkite, kad jūsų programinė įranga yra atnaujinta.

Būtinai sekite naujausius „Ethereum“ saugumo reikalavimus. Kuo daugiau žinai, tuo geriau tau seksis investuoti ir apsaugoti savo kriptovaliutas.