„Ethereum“ kasyba iš „Mac“ tapo vis prieinamesnė, kai kuriamos patogesnės vartotojui sąsajos. Tačiau vietinės aparatūros, įtrauktos į daugumą „Apple“ kompiuterių, gali nepakakti norint gauti pelną, tačiau tai vis dar yra puikus būdas įgyti patirties su kasyba.

Apskritai kalnakasyboje yra trys sunkumų lygiai: debesų kasyba, pomėgių kasyba ir pelno gavyba. Nors jie vienas kito neišskiria, kiekvienam lygiui reikia skirtingo techninių žinių kiekio ir praktinio įsitraukimo.

Kasybos Ethereum: koks jūsų tikslas?

Debesų kasyba galima laikyti labiausiai prieinamu, tačiau prieš tęsdami rekomenduojame būti labai atsargiems.

Daugeliui žmonių debesų kasybos viliojimas atrodo kaip laisvi pinigai. Jūs paprasčiausiai nuomojate techninę įrangą iš kito asmens sutartam laikui. Jie valdo kalnakasius, organizuoja baseiną ir optimizuoja operaciją, kad gautų geriausią investicijų grąžą.

Bum! Pinigai, pelnas, tiesa?

Na, jei tai atrodo per lengva, greičiausiai taip yra. Debesų kasyba tapo išmintinga neegzistuojančių kalnakasių sukčiavimu, kuriant sudėtingas „Ponzi“ schemas, apiplėšiančias tūkstančius žmonių. Šie blogi veikėjai apnuodijo debesų kasybos pramonės reputaciją sukčiavimu, viršijančiu teisėtas operacijas šimtu į vieną.

Jei esate pasirengęs debesų kasybai, atlikite tyrimus. Debesų kasybos turgavietės, pvz „NiceHash“, yra perspektyvus sprendimas įsitraukusiai pramonei ir decentralizuota to kartojimas taip pat gali greitai atsirasti.

Pomėgių kasyba tikriausiai yra krepšelis, kuriame esate, norėdami sužinoti daugiau ir galbūt ateityje padidinti savo aparatūrą. Hobi kasyba yra bet kokia kasyba, kurią galite atlikti gerai žinodami, kad aktyvaus pelno negausite.

Pradėti pomėgių kasybą nereikia daug, tiesą sakant, beveik bet kuris kompiuteris gali išgauti bent CPU draugišką monetą, tokią kaip „Monero“ ar „Ethereum“. Hobi kasyba dažnai apsiriboja jūsų turima aparatūra, galbūt senu kompiuteriu ar kietuoju disku (kasybos atveju „Storj“).

Pomėgių kasyba dažniausiai atliekama naudojant nespecializuotą techninę įrangą, pvz., Procesorius ar GPU, nes galite juos lengvai paversti kalnakasiais. Pvz., Kompiuterių žaidėjai gali norėti naudoti senus ar atsarginius GPU, kad išgautų „Ethereum“, užuot sukaupę daugiau nuotraukų „Call of Duty“.

Pelno gavyba yra kita logiška evoliucija, kai jūs rimtai žiūrite į operaciją. Kaip rodo pavadinimas, tikslas yra sumažinti savo įvestį ir padidinti jūsų išvestį. Kasybos srityje jūsų sąnaudos yra laikas, atsargos ir eksploatacijos išlaidos, pvz., Elektra. Jūsų produkcija yra jūsų moneta. Jei sąnaudų vertė yra mažesnė nei rezultatų vertė, turite pelno!

Jums bus sunku surasti pelningą kasyklą, naudojančią procesorius kaip pagrindinę aparatūrą. Pelningos procesoriaus kasybos seniai nebėra, kalnakasio ekosistema išsivystė ne tik. Tačiau GPU kasyba, be abejo, gali būti pelninga tinkamai valdant įvestį.

Peržiūrėkite tokius šaltinius kaip VoskCoin kuris čempionas D.I.Y. kasybos scena su pažintimis ir operatyvine įžvalga.

Galiausiai, ASIC kalnakasiai yra dar viena pelno gavybos klasė, tačiau dažniausiai nepasiekiama mažmenininkams. Tai nereiškia, kad patys negalėtumėte įsigyti ASIC, tačiau kapitalas, reikalingas žaidėjui šioje scenoje, gali būti pernelyg didelis. Tai daugiausia lemia ASIC aparatinės įrangos nelankstumas ir atnaujinimo ciklas, reikalingi, kad išliktų konkurencingi prieš blokų grandinės atnaujinimus.

Pradžia – kaip išgauti „Ethereum“ sistemoje „Mac“

Darant prielaidą, kad esate čia dėl hobio kasybos, yra keli būdai, kaip „Ethereum“ išgauti „Mac“. Galima profesionaliai išgauti iš „Mac“, tačiau labiau nustatytas būdas yra naudoti „Windows“ operacinę sistemą (OS) arba pasirinktinę „Linux“ pagrindu veikiančią „Ethereum“ OS, pvz., „EthOS“..

Kasyba darbalaukyje su „Minergate“

Tai sakant, labiausiai prieinamas būdas pradėti naudoti „Ethereum“ yra naudoti grafinės vartotojo sąsajos (GUI) kasyklą, pvz., „Minergate“. GUI kalnakasiai prieštarauja komandų eilutės sąsajoms (CLI), kurios reikalauja, kad „Terminal“ programoje naudotumėte teksto komandas.

Mano Ethereum „Mac“ su „Minergate“

Minergato GUI

GUI (kartais tariama „goo-ee“) daro viską šiek tiek patogesnį vartotojui, pridedant pažįstamus vaizdinius valdiklius, tokius kaip mygtukai ir piktogramos. „Minergate“ programa taip pat atlieka visas konfigūracijas už jus. Nereikia užmegzti ryšių su kasybos baseinais arba koreguoti aparatūros valdiklius.

Darbo su Minergate pradžia

  1. Atsisiųskite programą iš jų svetainės.
  2. Užregistruokite „Minergate“ paskyrą naudodami savo el. Pašto adresą.
  3. Prisijunkite prie programos darbalaukyje naudodami „Minergate“ paskyrą.
  4. Skirtuke „Miner“ tiesiogiai pasirinkite ETH.

Deja, „Minergate“ padarė „GPU kasybą [nepasiekiamą]„ Mac OS “platformose“, nes jų nebegalima palaikyti. Dar populiaresniems CLI kalnakasiams kyla problemų palaikant „MacOS“ už 10.11 versiją („El Capitan“).

Naudingas įrankis: „smcFanControl“ 2.6 yra procesoriaus temperatūros programa, kuri gali valdyti jūsų vidinių ventiliatorių sūkius ir stebėti tiesioginę jūsų mašinos temperatūrą. Juo nustatykite mažiausią ventiliatoriaus greitį ir stebėkite savo įrangą, kol viskas neperkaista.

Išvada

Šiuo metu yra nedaug būdų, kaip išgauti „Ethereum“ „Mac“, nes sunku tai padaryti yra viršijantys procesoriaus apribojimus. Tiesiogesnis sprendimas būtų pasinaudoti „Mac“ procesoriumi, kad būtų išgauti kiti altcoinai, kurie yra labiau pritaikyti procesoriui.

Patinka programos Honeyminer ir „Minergate“ tai leidžia tai padaryti, optimizuodami kasykloje pelningiausią monetą. Savo monetas galite konvertuoti į „Ethereum“ bet kurioje šiuolaikinėje šifravimo biržoje.

Kol kas „Ethereum“ kasyba „Mac“ sistemoje yra ribota, tačiau tai gali būti gera naujiems kalnakasiams. Naudokitės „Mac“, kad susipažintumėte su kasybos ekonomika, terminologija ir įvairiomis bendruomenėmis. Neilgai trukus, kol jūs nepradėsite ieškoti savo įrenginio mastelio ir pasinerti giliau į Ethereum kasybą.