Pagal šitą „LendEDU“ apklausa, penktadalis kripto pirkėjų naudoja kreditines korteles. Ne išimtis ir pati populiariausia moneta „Bitcoin“. Tiems, kurie nenori susieti savo banko sąskaitos su valiuta, bitkoinų pirkimas su kreditine kortele gali atrodyti saugus statymas.

Taigi, kaip įsigyti kripto naudojant kreditinę kortelę? Ar yra minusų?

Kaip nusipirkti Bitcoin su kreditine kortele

Štai ko tikėtis ištraukus kreditinę kortelę iš piniginės: ilgas KYC procesas, jei platformoje esate visiškai naujas.

Procesas, žinoma, priklauso nuo mainų. Paprastai JAV piliečiui vairuotojo pažymėjimo turėtų pakakti. Bet tik tuo atveju gerai, kad paso nuskaitymas būtų paruoštas. Jei mainai negali perskaityti jūsų PDF ar JPG failo, būkite pasirengę nusiųsti jį tiesiogiai savo darbuotojams. Jei kyla problemų, jie jums atsiųs el. Laišką.

Žinoma, jei jūsų sąskaita yra suaktyvinta ir prieš tai paprasčiausiai naudojote banko pavedimą ar pavedimą, turėtumėte būti geras.

Patvirtinę sąskaitą turėtumėte galėti naudotis savo kreditine kortele taip, kaip tai darytumėte bet kurioje el. Prekybos svetainėje. Jūs pasirenkate, kiek BTC norite įsigyti, atlikite veiksmus, į kuriuos įtraukite atsiskaitymo ir kortelės informaciją, ir patvirtinkite pirkimą. Tada (paprastai) per penkias greitas minutes esate išdidus daugiau BTC savininkas ir turite galimybę jį laikyti ar parduoti biržoje arba perkelti į aparatinę piniginę saugoti..

Pavyzdys: Kaip nusipirkti „Bitcoin“ su kreditine kortele „Coinmama“

„Coinmama“ yra viena iš nedaugelio biržų, leidžiančių naudoti kreditines korteles, o ne tik debeto versijas. Kaip jau minėjome, norint prisijungti prie „Coinmama“, reikia KYC proceso. Prieš įsigydami „Bitcoin“, turite nuskaityti ir paruošti vairuotojo pažymėjimą arba pasą. Ir įsitikinkite, kad pasiruošę abi vairuotojo pažymėjimo pusės! Galite nusiųsti savo failą kaip bendrą JPG failą.

Bet jums reikia ne tik nuskaityti dokumentus. Su dokumentu turėsite pasidaryti asmenukę ir popieriaus lapą su užrašu „Coinmama“ ir paraiškos pateikimo datą..

Pirkite „Bitcoin“ su kreditinėmis kortelėmis: pasidarykite asmenukę, kad patikrintumėte „Coinmama“

Jie tikrai nori žinoti, ar tai tu.

Užbaigti paraiškos pateikimą turėtų užtrukti kelias minutes. Tuoj pat gausite patvirtinimo el. Laišką, kuriame bus pranešta, kad gali praeiti diena, kol galėsite įsigyti kriptografiją. Jei jūsų nuskaitymas buvo aukštos kokybės, peržiūrint jūsų dokumentus neturėtų kilti jokių problemų. Kai procesas bus baigtas, gausite dar vieną el. Laišką, kuriame sakysite, kad jums gera eiti.

Taigi, kai būsite pasirengę pirkti, kaip tai padaryti?

Jūs turite keletą galimybių. Galite nusipirkti bitkoinų už nustatytas sumas, pavyzdžiui, 100 USD arba 1000 USD. Arba galite nustatyti savo kainą naudodamiesi bitkoinais arba „fiat“ ekvivalentu.

Kripto pirkimas su kreditine kortele: „Coinmama“ pirkimo galimybės

Ši „Coinmama“ ekrano kopija rodo jos pirkimo galimybes.

Spustelėjus Pirkti BTC, procesas yra gana paprastas.

Pirmiausia įveskite savo bitkoino (ar kitos kriptografinės) piniginės adresą. Tada pasirinkite mokėjimo būdą, tada įveskite savo kortelės duomenis. Priklausomai nuo jūsų kortelių kompanijos, galite turėti vieną papildomą stotelę. Labiausiai tikėtina, kad turėsite įvesti saugos kodą, išsiųstą į jūsų telefoną ar el. Laišką iš kredito kortelių įmonės. Kai tai bus baigta, palaukite, kol operacija pasikeis iš „Procesas“ į „Patvirtinta“. Šioje sankryžoje turėtų praeiti maždaug 10 minučių, kol BTC bus įneštas į jūsų piniginę.

Taip, viskas taip paprasta.

Pirkite bitkoiną su kreditinėmis kortelėmis: „Coinmama“ mokėjimo ekranas

Tai yra „Coinmama“ kredito kortelių mokėjimo forma.

Kokias korteles naudoti

Dauguma mainų ima debeto korteles. Net „MyEtherWallet“ leidžia įsigyti „Ethereum“, jei turite „Visa“ ar „Mastercard“ kortelę. Priims populiariausios biržos, tokios kaip „Coinbase“ debeto kortelės iš abiejų bendrovių, bet ne kreditinės kortelės.

Tie, kurie priima kreditines korteles, taip pat laikosi „Visa“ ir „Mastercard“ kortelių. Taigi, jei turite „American Express“, galite būti aukštupyje.

Kelios pasirinktos biržos priima dar porą mokėjimo galimybių. „Bitit“ priima „EuroCard“ ir „N26“ ir Bitpanda siūlo keletą internetinių paslaugų pervedimų, tokių kaip „Skrill“, „PayPal“ alternatyva. Jei keitykla nepriima jūsų kortelės, tačiau siūlo kitas mokėjimo internetu galimybes, galite jas naudoti kaip apeitį. Pavyzdžiui, naudokite kreditinę kortelę savo „Skrill“ arba „PayPal“ sąskaitai įkelti lėšų, tada perveskite ją į biržą.

Kaip nusipirkti bitino su kreditine kortele: „Coinbasem“ ekrano užsklanda, rodanti

„Coinbase“ nepriima kreditinių kortelių, tačiau priims debeto korteles ir banko pavedimus. Vėlgi, „Visa“ ir „Mastercard“ yra vienintelės galimybės.

Kodėl neturėtumėte naudoti kreditinės kortelės, norėdami nusipirkti Bitcoin?

Galbūt norėsite vengti kredito kortelės dėl tos pačios priežasties, dėl kurios norėtumėte išvengti banko pavedimo internetu: saugumo. Keitimasis nėra toks saugus kaip piniginės, o jei bus įsilaužta, gali kilti pavojus jūsų informacijai.

Atminkite, kad ta pati rizika kyla kiekvieną kartą, kai ką nors perkate internete ar naudojate savo kredito kortelę parduotuvėse. Taigi, jei naudojate „Amazon“ ar pasiimate tualetinio popieriaus „Target“, jūs jau rizikuojate šiuo saugumu.

Jei nerimaujate dėl saugumo, patikrinkite keitimą ir ieškokite logotipo „PCI DSS“. Tai reiškia, kad jų svetainė atitinka mokėjimo kortelių saugumo standartus. Nors tai negali garantuoti 100 procentų saugumo – juk dalis saugumo apsaugo jūsų detales – tai yra svarbi kliūtis įsilaužėliams.

Išvada

Taigi, ar pirkdami bitkoinus turėtumėte naudoti savo kreditinę kortelę? Šiuo metu kreditinės kortelės yra vienas patogiausių atsiskaitymo būdų, o dvi populiariausios kortelių galimybės yra plačiai priimtos. Kalbant apie saugumą, jūs nerizikuojate kur kas daugiau, nei jei kortelę būtumėte įdėję į bankomatą. Ir jei jau esate patvirtinti „Coinmama“ ar „Bitpanda“ – jau galite nusipirkti bitino su savo kredito kortele vos keliais paspaudimais.