Kas yra Aurora?

Aurora yra a išmaniųjų sutarčių platforma kuris sujungia du skirtingus sutarimo mechanizmus – deleguotą „Proof-of-Stake“ (dPoS) ir Bizantijos kaltės toleranciją, tikėdamasis sukurti „žaibiškas sutartis, kad susietų tokias pramonės šakas kaip žaidimai, didieji duomenys, dirbtinis intelektas ir DI“.

„Aurora“ komanda galvoja apie kelis tinklo tikslus, nes jie ir toliau jį kuria. Pirma, jie nori, kad jo taikymas išplėstų ne tik skaitmeninio turto kūrimą. Norėdami tai padaryti, jie turi „susitelkti į tobulą išmanųjį kontraktą“, pagerinti „blockchain“ technologijos pralaidumą ir išspręsti bet kokius iškylančius „blockchain“ sunkumus – antrąjį, trečiąjį ir ketvirtąjį tikslus. Galutinis „Aurora“ grandinės tikslas yra sąveika ir paprasta integracija su esamomis programomis.

Šiame vadove mes suskirstome:

Kaip veikia „Aurora“?

Iš esmės „Aurora“ yra a išmaniųjų sutarčių platforma. Viršuje galite programuoti decentralizuotas programas („dApps“) ir kitas programas.

Projektas yra unikalus tuo, kad įgyvendina dviejų (pusiau) populiarių sutarimo mechanizmų derinį: pirmojo, dPoS ir antrojo, BFT.

Deleguotasis akcijų paketo įrodymas (dPoS)

Daugybė projektų naudoja „dPoS“, įskaitant EOS, „BitShares“, „Lisk“ ir ARK. „DPoS“ sistemoje kiekvienas žetono turėtojas balsuoja už mazgus, kurie sukuria naujus blokus. Šis mechanizmas skiriasi nuo, tarkime, darbo įrodymo, kuriame kalnakasiai kuria naujus blokus.

„Auroroje“ visi žetonų turėtojai gali balsuoti tarpiniai mazgai kad supakuoja operacijas (t. y. sukuria blokus). Visada tinkle yra 101 tarpinis mazgas.

Norėdami tapti a įgaliotojo mazgo kandidatas, jums reikia turėti 5 milijonus AOA, Auroros ženklą. Vienintelis būdas tapti tarpiniu mazgu yra turėti daugiau nei 5 milijonus AOA ir gauti balsavimą savo bendraamžių.

Bizantijos gedimų tolerancija (BFT)

Kita Auroros sutarimo galvosūkio pusė yra BFT. Projekte naudojamas šis mechanizmas, siekiant išvengti šakių ir paspartinti sutarimo procesą.

Norint pasiekti dvigubą sutarimą, „Aurora“ blokų grandinė veikia a P2P stereofoninis tinklas sluoksniuoti tinklą ir transliuoti informaciją tarp skirtingų ilgių mazgų.

Kitos žymios savybės

Kai kurios papildomos „Aurora“ funkcijos:

  • Laukianti zona – Patvirtinus operacijas į laukiančią zoną, „Aurora“ gali atskirti skirtingas išmaniąsias sutartis ir „dApps“, kad išpūstos neužstotų viso tinklo..
  • Atnaujinamas „blockchain“ – „Aurora“ naudoja LLVM kompiliatorių, kad įdėtų „blockchain“ kodą kartu su išmaniosiomis sutartimis ir teiktų sklandžius naujovinimus be šakės..
  • Grupių grupavimas – Mazgai gali įjungti savęs grupavimo funkciją, kad sudarytų grupes operacijoms patikrinti. Tai padarius sumažėja vartotojų saugojimo išlaidos.

AOA žetonas

„Aurora“ tinklas apdovanoja visus dalyvius, kurie tobulina sistemą, naudodami AOA žetonus. Jūs uždirbate AOA ieškodami klaidų, reklamuodami projektą ir tobulindami kodų bazę, be daugybės kitų veiklų. Iš pradžių „Aurora“ komanda rankiniu būdu platina šiuos atlygius, tačiau jų tikslas yra įrašyti objektyvias taisykles į „blockchain“.

Iš viso yra 10 milijardų AOA žetonų.

„Aurora“ komanda & Progresas

Generalinis direktorius Aqua Zhao ir pasaulinės rinkos vadovas Bo Zhangas „Aurora“ įkūrė 2017 m. Pabaigoje. Pasak jo, „LinkedIn“ puslapyje Zhangas taip pat yra „Achain“ verslo plėtros direktorius. Komanda neteikia per daug kitos informacijos apie save.

„Aurora“ vykdomoji komanda

„Aurora“ vykdomoji komanda Šaltinis: „Aurora“ svetainė

Deja, „Aurora“ planas yra gana retas. Vis dėlto teigiamiau, komanda kiekvieną savaitę išleidžia įmonės atnaujinimą. Šiuo metu jie dirba su atnaujinamu „blockchain“ su atnaujinamomis išmaniosiomis sutartimis, taip pat tiria kelių grandinių plėtrą.

Varzybos

„Aurora“ yra išmani sutartinių platforma, orientuota į pramonės paskirtį, todėl turi didelę konkurenciją. Akivaizdu, kad „Ethereum“ yra labiausiai žinomas konkurentas. NEO naudoja panašų sutarimo mechanizmą, deleguotą Bizantijos gedimų toleranciją (dBFT). „VeChain“ yra orientuota į pramonės pritaikymą.

Auroros planas

Projekto plane nepateikiama daug detalių. | Šaltinis: „Aurora“ svetainė

Prekyba

AOA prekybos diagrama yra nematomas vaizdas. Po tam tikros staigios prekybos 2018 m. Viduryje AOA kaina stabiliai nukrito iki visų laikų žemiausios pusės procento, kol vėl įsibėgėjo šių metų kovą. Tuo metu kaina per savaitę padvigubėjo. Neaišku, kas slypi už šio įspūdingo šuolio.

Praėjusią savaitę AOA kaina nukrito nuo 0,024 iki 0,060 USD su neįtikėtinai neramiomis prekybos apimtimis. Mes nesame techniniai analitikai, tačiau tokios diagramos, kaip dabartinė „Aurora“, paprastai yra raudona vėliavėlė „pump-and-dump“ schemoms.

Sunku nuspėti, kaip AOA veiks ateityje. Atsižvelgiant į tiek daug kitų išmaniųjų sutarčių platformų, dabar sunku išbandyti nišą. Tai pasakius, pasiekus plėtros etapus ir užmezgant didelę vardą turinčią partnerystę, trumpuoju laikotarpiu gali padidėti investuotojų pasitikėjimas.

Kur nusipirkti AOA

Didžioji dalis AOA prekybos vyksta BiteBTC ir CoinEgg. Tačiau tikriausiai turėtumėte patikrinti „KuCoin“. „KuCoin“ AOA galima įsigyti mainais į ETH ir BTC.

Jei nežinote, nuo ko pradėti, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip nusipirkti bitkoinų.

Kur laikyti AOA

„Aurora“ turi dvi skirtingas oficialias piniginės galimybes. AOA „mainnet“ piniginę galima įsigyti „Mac“ ir „Windows“ operacinėse sistemose.

Jei ieškote mobiliojo pasirinkimo, „Aurora“ pateikia „AOA lite“ piniginę. Panašu, kad piniginė gyvena ne bet kurioje programų parduotuvėje, todėl būkite atsargūs, jei nuspręsite ją atsisiųsti iš „Aurora“ svetainės.

„Kcash“ ir „Math Wallet“ taip pat palaiko AOA.

Paskutinės mintys

Šis projektas dar turi daug ką įrodyti. Siekdamas tapti geriausia išmaniųjų sutarčių platforma, šis projektas gerokai atsilieka nuo daugumos konkurentų.

Vėluojanti jo pradžia vis dėlto gali virsti pranašumu. Komanda turi galimybę pasimokyti iš pažangesnių projektų klaidų ir, tikiuosi, jų nepadaryti.

Nors „Aurora“ tinklui dar ankstyvos dienos, unikalus sutarimo mechanizmas turėtų būti pakankama priežastis bent jau jį stebėti. Vien šiais metais jo kaina jau pakilo virš 400 proc.

Papildomi resursai

Interneto svetainė

„Twitter“

Gitubas

Reddit

Telegrama

Vidutinis