Kas yra „Bytom“?

Bytomas yra a „blockchain“ protokolas finansinio ir skaitmeninio turto programoms. Naudojant „Bytom“ protokolą, asmenys ir įmonės gali registruoti ir keistis ne tik skaitmeniniu turtu (t. Y. „Bitcoin“), bet ir tradiciniu turtu (t. Y. Vertybiniais popieriais, obligacijomis ar net žvalgybos duomenimis)..

Problema: Tikrojo pasaulio turtas tampa tokenizuotas, kai mes perkeliame nuosavybės įrašus ir keičiamės knygomis į „blockchain“. Žvelgiant iš protokolo lygio, šiuo metu nėra vieningo būdo susieti tuos išteklius iš fizinio į skaitmeninį pasaulį. Be kartografavimo, norint sukurti vieną darnią ekosistemą, vis dar reikia šiek tiek sąveikos tarp dviejų turto formų. Kol tai neįvyks, sunku įsivaizduoti „simbolizuotą“ pasaulį. Tai siekia išspręsti „Bytom“.

Šiame „Bytom“ pradedančiųjų vadove apžvelgsime:

Kaip veikia „Bytom“?

„Bytom“ misija yra „sujungti atominį [fizinį] pasaulį ir baitų [skaitmeninį] pasaulį, sukurti decentralizuotą tinklą, kuriame būtų galima registruoti ir keistis įvairiais baitais ir atominiais ištekliais“.

Trys „Bytom“ turto tipai yra šie:

  • Pajamų turtas: Tai apima neveiksnų turtą, vietos valdžios investicijas ir sutelktinio finansavimo kampanijas.
  • Nuosavo kapitalo turtas: Šiai turto klasei reikalingas investuotojų patikrinimas pervedimams ir apima tokius dalykus kaip privačių bendrovių nuosavas kapitalas, taip pat neviešosios investicijos akcijos.
  • Pakeistas vertybiniais popieriais turtas: Šios rūšies turtas turi nuspėjamą pinigų srautą. Pavyzdžiui, skolos ir paskolos automobiliams.

Visu šiuo turtu galite prekiauti grandinėje naudodami „Bytom“ protokolą. Tai turi daug privalumų. Turto nuosavybės ir mainų užfiksavimas „blockchain“ sukuria efektyvesnę ir saugesnę sistemą nei šiuo metu yra.

Tai pašalina didžiąją dalį tarpininkų sukurto turto perleidimo ir apskaitos tvarkymo. Tarpininkų pašalinimas lemia mažesnes išlaidas ir perdavimo laiką. Šis pašalinimas taip pat suteikia papildomą naudą, nes suteikia jums visišką savo turto kontrolę. Jums nebereikia pasitikėti trečiąja šalimi, kad būtų tvarkomi tikslūs įrašai, nes jie saugomi nekintamoje viešojoje knygoje. Kadangi turto įrašai yra paskirstyti visame pasaulyje per mazgus, nėra vieno gedimo taško, kuriame kenkėjiškas veikėjas galėtų manipuliuoti duomenimis.

„Bytom“ protokolas taip pat apima galimybę atlikti grandinės sandorius per šonines grandines. Norėdami tai padaryti kaip kūrėjas, tiesiog sukurkite mažesnę grandinės versiją ir vykdykite API iškvietimus naudodami išmaniąsias sutartis, kad patikrintumėte tinklo veiklą toje pagrindinėje grandinėje. Tai darydami skambučiai leidžia perkelti turtą tarp grandinių ir netgi paskirstyti dividendus per šoninę grandinę.

„Bytom“ žetonas (BTM)

„Bytom Token“ (BTM) „Bytom“ ekosistemoje yra trys pagrindiniai naudojimo būdai:

  1. Sandorių mokesčiai
  2. Dividendai
  3. Turto išleidimo indėliai

Šiuo metu apyvartoje yra 987 milijonai BTM su a viso 2,1 mlrd kurie patenka į apyvartą kasybos būdu. Komanda paskirstė 30 proc. Tiekimo ICO dalyviams ir sukūrė kasybos apdovanojimų fondą, turintį 33 proc. Viso tiekimo. Likę žetonai laikomi rezerve, naudojami verslo plėtrai arba buvo atiduoti privatiems investuotojams.

architektūros sistema

„Bytom“ architektūra yra padalinta į tris sluoksnius: „Application“, „Contract“ ir „Ledger“.

„Bytom“ sistemos architektūros sluoksniai

Programos sluoksnis yra tai, su kuo bendraujate kaip galutinis vartotojas. Tai apima mobilias ir žiniatinklio programas, su kuriomis dirbate norėdami valdyti savo išteklius. Sąveikaujant su šiuo sluoksniu prasideda sutarties kvietimai, jūs atspėjote, kad tai yra Sutarties sluoksnis.

Sutarties sluoksnis yra dviejų tipų sutartys. Pirmoji, „Genesis“ sutartis, išduoda ir tikrina kitas išmaniąsias sutartis tinkle. Dar svarbiau, kad tai užtikrina, kad visas turtas, naudojantis „Bytom“, atitiktų protokolo standartizavimo taisykles.

Kita, bendroji sutartis, turi dvi panašias funkcijas. Pirmoji funkcija palengvina prekybą turtu tarp protokolo vartotojų. Antrasis nustato ir patikrina dividendų paskirstymą. Norėdami panaudoti naują turtą pagal Bendrąją sutartį, pirmiausia turite nusiųsti jį į „Genesis“ sutartį patvirtinti.

Galiausiai, „Bytom“ protokolo pagrindas yra Didysis knygos sluoksnis. Būtent čia „Bytom“ prisijungia prie „blockchain“. Šis „blockchain“ yra be leidimo, viešas ir naudoja „ProF-of-Work“ (PoW) sutarimo algoritmą. Skirtingai nei kai kuriuose kituose „PoW“ projektuose, galite naudoti ASIC, kad galėtumėte naudoti tinklą, o komanda netgi skatina tai Baltas popierius.

„Bytom“ komanda & progresas

Pagrindinė būstinė yra Kinijoje, „Bytom“ komanda apima kelis sunkius smūgius iš „blockchain“ erdvės. Įkūrėjas Chang Jia paliko „Sci-Fi“ rašymo pasaulį ir sukūrė „8btc“ – vieną didžiausių „Bitcoin“ ir „blockchain“ naujienų svetainių Kinijoje.

Kitas įkūrėjas partneris Duanas Xinxingas yra buvęs „OKCoin“, viena didžiausių skaitmeninio turto biržų pasaulyje.

Projektas prasidėjo 2017 m. Sausio mėn., O komanda nuo to laiko daro nuolatinę pažangą. Pirmąjį testnetą jie išleido tų pačių metų rugsėjį, o pirmąją „mainnet“ versiją pradėjo šių metų balandžio pabaigoje. Projektas taip pat oficialiai išlaikė Howey testą, o tai reiškia, kad SEC neklasifikuos žetono kaip saugumo.

„Bytom“ pažangos planas

Nėra daug kitų projektų, bandančių pasiekti tuos pačius tikslus kaip „Bytom“. Ravencoin yra dar vienas projektas (nors šiuo metu ir daug mažesnis), kuris nori pagerinti turto perdavimą. Skirtingai nuo „Bytom“, „Ravencoin“ yra atsparus ASIC. Taip pat galite peržiūrėti projektus, kurie žymi žaidimų turtą, pvz., „WAX“ ir „Enjin Coin“, kaip konkurentus. Nors pradedant lošimų industrija, projekto komandos planuoja išplėsti ir kitų rūšių turtą.

Prekyba

„Bytom“ per visą savo istoriją turėjo neramų prekybos kelią. Išskyrus trumpą smaigalį iškart po monetos prekybos pradžios rugpjūčio mėn., Kaina beveik visą mėnesį išliko maždaug 0,08 USD (~ 0,000013 BTC). Kainą šiek tiek padidino, kai 2017 m. Spalio mėn. Projektas išlaikė Howey testą, tačiau reikšmingo augimo nematė tik gruodžio viduryje, nes jis augo kartu su likusia rinka.

Toliau sekant bendrą rinką, „Bytom“ kaina labai sumažėjo 2018 m. Sausio mėn., Tačiau nuo to laiko gražiai atsigavo. Balandžio pabaigoje BTM kaina pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 1,13 USD (~ 0,000124 BTC). Tačiau dabar jis yra ~ 0,71 USD (~ 0,000081 BTC).

Kaip ir daugumoje kitų projektų, pranešimai apie partnerystę ir papildomas priėmimas turėtų dar labiau padidinti kainą.

Kur nusipirkti BTM

Dėl kriptovaliutos, kurios rinkos viršutinė riba yra tokia pati kaip BTM, galite nustebti sužinoję, kad ji nėra įtraukta į daugelį pagrindinių biržų.

BTM dažniausiai perkamas „RightBTC“, Dubajuje įsikūrusi birža su BTC. Taip pat galite iškeisti USDT, BTC ar ETH į BTM Huobi ir „Bibox“.

Išsamų BTM biržų ir prekybos porų sąrašą rasite apsilankę „CoinMarketCap“.

Kur laikyti BTM

Savo BTM turėtumėte laikyti „Bytom“ oficiali piniginė. Tai galima „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacinėse sistemose. Komanda taip pat sukūrė a vartotojo vadovas kad padėtų jums nustatyti ir naudoti piniginę.

Šiuo metu „Bytom“ konvertuoja ERC20 BTM žetonus į įprastus BTM žetonus „Bytom“ blokų grandinėje. Jei dabar perkate BTM, būtinai susisiekite su birža, kad paaiškintumėte, kuriuos žetonus gaunate. Į oficialią piniginę turėtumėte siųsti tik įprastus BTM žetonus.

Išvada

„Bytom“ kuria sąveikos protokolą, kad būtų galima perduoti ir valdyti fizinį ir skaitmeninį turtą. Komandai vadovauja vieni ankstyviausių „blockchain“ evangelistų ir jie pasiekė svarbiausius etapus nuo jų įkūrimo 2017 m..

Jei pasiseks, galime pamatyti naują simbolizuoto pasaulio erą su skaitmeniniu turtu, vaizduojančiu viską nuo įmonės akcijų iki žemės sklypo. Nors dar anksti, ateitis atrodo perspektyvi, atsižvelgiant į „Bytom“ komandos iki šiol atliktą darbą.

Papildomi „Bytom“ ištekliai

„Twitter“

Telegrama

Reddit

Gitubas