Kas yra „GameCredits“ (GAME)?
„GameCredits“ (GAME) yra kriptovaliutų projektas, norintis tapti internetinių žaidimų industrijos vieno mokėjimo sprendimu. Projekto svetainėje komandos misija yra „tapti universalia 2,6 milijardo žaidėjų valiuta visame pasaulyje, suteikti galimybių tiek dideliems, tiek mažiems žaidimų kūrėjams, kad toliau augtų 100 milijardų dolerių vertės lošimų pramonė, ir paspartinti platų decentralizuotų kriptovaliutų pritaikymą. kaip geresnė alternatyva vyriausybės leidžiamiems fiatams “.
Pagal „GameCredits“ modelį kūrėjai ir žaidėjai turi pirmenybę prieš pardavėjus, platintojus ir kitus tarpininkus. Komanda tikisi, kad tapęs universalia žaidimų valiuta, GAME išlaisvins žaidimų kraštovaizdį iš netolygaus pelno paskirstymo. Jie taip pat nori suvienodinti konkurencingą e. Sporto peizažą naudodami „MobileGo“, naudingumo ženklą, susietą su „GameCredits“. Jų viltis, kad „MobileGo“ puoselės e. Sporto kultūrą, kurioje pajamas lemia žaidėjų dalyvavimas, o ne dideli rėmėjai, ir skatina platesnį konkurencinį dalyvavimą tarp pasaulio žaidimų gyventojų.
„GameCredits“ ekosistema
Pagrindinis „GameCredits“ ekosistemos tikslas – suteikti žaidėjams patogesnę žaidimų patirtį ir sukurti teisingesnį pajamų modelį kūrėjams. Žaidėjams valiuta siekiama pateikti:
- Lengva integruoti mokėjimus
- Aukšti indėlių limitai
- Kelių valiutų indėlių galimybė (GAME ir kitos kriptovaliutos)
- Pervedama valiuta keliuose žaidimuose ir platformose
- „Blockchain“ saugumas perkant žaidimus
- Įtraukiantys e. Sporto renginiai, skirti greitai suderinti ir greitai išmokėti
Iš esmės žaidėjai turės visapusišką visų savo mėgstamų žaidimų mokėjimo būdą, skatinantį prieinamumą ir saugumą. „GameCredits“ kūrėjams taip pat gali pasiūlyti daugybę privalumų, įskaitant:
- Greitesnis mokėjimų apdorojimo laikas
- Vartotojo bazės mastelis
- Pažangi apsauga nuo sukčiavimo ir „blockchain“ sauga
- Didesnis komisinis mokestis už žaidimų pardavimą (90% išmoka, palyginti su 70% naudojant „Google Play“ ir „Apple“)
- Kryžminė reklama su kitais žaidimais
Kūrėjams pagrindinis „GameCredit“ tikslas yra teisingas, greitas išmokėjimas. Priešingai nei „Apple“ ir „Google Play“ nustatyti pramonės standartai, „GameCredits“ ims tik 10% mokestį už bet kokį žaidimą, parduodamą savo rinkoje „GPlay“..
Kalbant apie „GPlay“, „GameCredits“ turi keletą produktų ir kartojimų, kurie padeda projektui ir jo komandai visiškai įgyvendinti savo viziją. Šie produktai sudaro „GameCredit“ įvairialypės ekosistemos pagrindą ir apima:
GNation: „Kas trečias žmogus yra žaidėjas“, – teigiama „GameCredits“ svetainėje, o „GNation“ siekia sujungti šiuos žaidėjus iš viso pasaulio į vieną bendruomenę. Taigi, „GNation“ pasitarnaus kaip be sienų žaidžianti nacionalinė valstybė, vienijanti kūrėjus ir žaidėjus iš visų gyvenimo sričių.
GPlay: „GameCredits“ programų parduotuvės atitikmuo ir žaidimų rinka, „GPlay“ parduotuvė leidžia žaidėjams įsigyti galimus žaidimus naudojant GAME monetas. Tai taip pat skiria kūrėjams 90% išmokų už platformoje parduodamus žaidimus.
„GameGG“: Šis projektas vis dar vykdomas, tačiau iš esmės tai bus internetinė, konkurencinga el. Sporto platforma. Su ja bet kuris žaidėjas, mėgėjas ar profesionalas, gali paryškinti ir žaisti prieš kitus platformos žaidėjus, naudodamasis pinigais arba be.
„GWallet“: Kriptovaliutos piniginė, kurią žaidėjai gali naudoti savo ŽAIDIMUI išsaugoti, apmokėti už žaidimų pirkimus ar naudoti internetinėms e-sporto varžyboms.
„GExchange“: „GExchange“ vis dar kuriama „GAME“ monetų šifravimo ir „fiat“ poromis.
„GShare“: „GNation“ labdaros pratęsimas, kuris, tikimasi, kad komanda išplės „GameCredit“ įtaką už kriptografinių ir žaidimų sričių ribų.
„MobileGo“
„GameCredits“ „artimas pusbrolis“, „MobileGo“ (MGO) yra ekosistemos simbolizuotas mobiliųjų žaidimų sprendimas. „MobileGo“ – tai išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir mobilieji žaidimai, tai yra „GameCredits“ visame vaizdo žaidimų krašte: bandymas suvienyti žaidėjus ir kūrėjus vienoje valiutoje ir platformoje. Įdomu tai, kad žetonų paskirstymas yra padalintas tarp „Ethereum“ ir „Waves“ blokų grandinių, nes „MGO“ buvo sukurtas veikti bet kuriame tinkle.
Žaidėjai galės nustatyti „MobileGo“ profilį, ir, kaip ir įskaitytą kredito balą, vartotojai turės socialinę padėtį, pagrįstą internetine sąveika (nesvarbu, ar ji teigiama, ar neigiama), žaidimų istorija ir persiuntimais. Registruoti vartotojai bus apdovanoti „MobileGo“ žetonais už reputacijos slenksčio pasiekimą, pavyzdžiui, kaip uždirbti patirties taškus ir išlyginti. Tada šie žetonai gali būti naudojami skatinimo programoms, tokioms kaip žaidimų turinio nuolaidos, VIP perėjimai į turnyrus ir kt.
Platformos vartotojai taip pat galės rengti decentralizuotus žaidimų turnyrus per „MobileGo“. Skirtingai nuo profesionalių e-sporto turnyrų, šiuose renginiuose galės dalyvauti bet kokio lygio žaidėjai bet kuriame mobiliajame žaidime, registruotame „GameCredits“ programų parduotuvėje. Tai pašalins barjerus, kuriuos mėgėjai žaidėjai uždėjo profesionaliame e. Sporte, suteikdami galimybę visiems uždirbti MGO pasaulinėje, decentralizuotoje turnyro aplinkoje..
„MobileGo“ taip pat veiks žaidimų virtualių daiktų ir prekių prekyvietė. Prekyvietė leis vartotojams tiesiogiai platformoje prekiauti įvairių žaidimų elementais, skirtais MGO.
„GameCredits“ komanda ir gairės
„GameCredits“ sportuoja patyrusių žaidėjų – bonafide žaidimų vėplaivių, kurie šioje srityje dirba jau daugelį metų, komandą.
Projekto vadovas Sergejus Šolomas yra daktaro laipsnis. matematinio modeliavimo srityje ir 2004 m. įkūrė „Datcroft Games Ltd.“. Jis taip pat yra atsakingas už „Pixel Wars“, vieno iš pirmųjų žaidimų, įtrauktų į „GameCredits“ GPlay parduotuvę, kūrimą..
Kitas mokslų daktaras, produktų direktorius Maximas Šolomas komandai suteikia daugiau nei 12 metų žaidimų patirtį. Jis padėjo kurti tokius sėkmingus žaidimus kaip „Gauk ginklą“ ir prižiūri „GameCredits“ mobiliosios parduotuvės plėtrą.
Šiuo metu vienintelis galimas planas yra projekto informaciniame lape. Dauguma etapų jau praėjo savo kelią, tačiau nurodoma, kad komanda planuoja sutelkti dėmesį į decentralizuotų piršlybų ir decentralizuotų turnyrų integravimą 2018 m. Pirmąjį ketvirtį.
„GameCredits“ prekybos istorija
Šio rašymo metu visa rinka yra šiek tiek blogesnė dėl drabužių, o „GameCredits“ nėra išimtis. GAME yra nukritusi iki 1,35 USD nuo visų laikų rekordo – 6,61 USD, ir šiuo metu ji yra 110 vietoje „CoinMarketCap“.
baseUrl = „https://widgets.cryptocompare.com/“; var scripts = document.getElementsByTagName („scenarijus“); var embedder = scenarijai [scenarijai.length – 1]; (funkcija () {var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname); if (appName == ””) {appName = ”local”;} var s = document.createElement (“script”); s.type = “ text / javascript “; s.async = true; var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = GAME&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP “; s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&“:„? “) +„ App = “+ appName; embedder.parentNode.appendChild (s); }) ();
Kur nusipirkti „GameCredits“
Populiariausia GAME rinka yra „BitBay“, kur 33,80% 24 valandų per valandą tūrio sudarė „fiat“ poros su Lenkijos zlotu. Pagal apimties eilę kitos aktyviausios rinkos yra „Bittrex“, „Poloniex“ ir „Bit-Z“, kurios visos siūlo BTC / GAME poras. Įdomu tai, kad nėra žaidimų ETH rinkų.
Kur laikyti „GameCredits“
Oficiali projekto piniginė „GWallet“ siūlo visišką „GameCredits“ palaikymą. Be to, galite įsigyti ŽAIDIMĄ tiesiogiai per piniginės patentuotą šliuzą su USD, EUR, GBP arba BTC.
Išvada
Kripto šalininkai dažnai reklamavo „blockchain“ galimybes sumažinti pramonės neefektyvumą keliuose sektoriuose. „GameCredits“ nori pateikti šiuos sprendimus žaidimų industrijai.
Ir suprantama. Kriptovaliutos mokėjimo galimybė, tokia kaip „GameCredits“, galėtų suteikti žaidėjams lengvesnes indėlių ir pirkimo galimybes, o „blockchain“ tinklas suteiktų jų lėšoms didesnį saugumą. Kūrėjams „GameCredits“ leistų greičiau išmokėti laiką ir tolygiau paskirstyti pelną iš žaidimų pardavimo.
„GameCredits“ pateikia šiuos sprendimus, todėl vienintelis triukas dabar yra įvaikinimas. Negaliu pasakyti, ar pasaulinis žaidimų pasaulis priims GAME kaip savo universalią valiutą, tačiau nenustebčiau, jei kriptovaliutos tam tikra forma per metus taps įprastu pramonės mokėjimo metodu..