Kas yra IAMA moneta?

„IAMA Moneta“ (arba aš esu moneta) yra abiejų kolekcija fiziniai ir skaitmeniniai meno kūriniai pateikė Kevinas Aboschas. Aboschas sukūrė 100 fizinių meno kūrinių ir pririšo juos prie „Ethereum“ blokų grandinės „virtualiuoju menu“. Čia jis naudoja „virtualų meną“, apibūdindamas projekto ERC20 žetoną IAMA. Egzistuoja ir tik bus 10 milijonų egzistuojančių IAMA virtualių meno kūrinių.

Kaip IAMA žetonų turėtojas, galite daryti su savo žetonais, kaip norite. Galite juos parduoti, laikyti ar net suskaidyti – jie gali būti padalijami 18 skaitmenų po kablelio. Aboschas aiškiai parodo, kad „bet kuri IAMA monetos dalis turi tą pačią meninę vertę kaip ir viena [visa] IAMA moneta“.

Aboschas antspaudavo kiekvieną fizinio meno kūrinį sutarties adresas kuriant IAMA, kurie egzistuoja „Ethereum“ tinkle. Vis dėlto jis ne tik štampavo kūrinius rašalu. Jis tiesiogine to žodžio prasme įdėjo savo kraują (kuriame galėjo būti šiek tiek prakaito ir ašaros ar dvi) į antspaudus.

Laikui bėgant fiziniai darbai taps prieinami IAMA monetų turėtojams.

kevinas aboschas traukia kraują

Ką visa tai reiškia?

IAMA monetų projekte Aboschas žmones lygina su a naujai nukaldinta moneta. Mes neįkainojami, „vis dėlto mums nuolat priskiriama vertybė“. Aboschas jaučiasi taip, tarsi gyvenimas dažnai būtų sutrumpintas iki daugybės sandorių, siekiant asmeninės naudos.

Jis jungia fizinį su skaitmeniniu taip, kad vienas negali egzistuoti be kito. Be IAMA žetonų fizinis meno kūrinys neturi jokios vertės. Ženklai be fizinio meno kūrinio yra beprasmiai – virtualūs ir apčiuopiami kartu viename simbiotiniame santykyje.

Pririšdamas kraują prie „blockchain“, jis nori parodyti pasauliui, kad jis yra tarsi moneta.

Kur galiu nusipirkti IAMA?

Deja, kol kas negalite įsigyti IAMA žetonų. Pirmiausia „Abosch“ pateikia virtualius meno kūrinius esamiems kolekcionieriams ir vėliau plačiajai visuomenei. Vis dėlto jis nenurodė datos, kada tai bus. Tačiau žvelgiant į piniginė veiklos, atrodo, kad jis jau padarė keletą sandorių su keliais kolekcionieriais.

Kur galėčiau laikyti IAMA?

„IAMA“ galite laikyti bet kurioje „ERC20“ suderinamoje piniginėje. „MyEtherWallet“ yra populiarus internetinis pasirinkimas, o „Trezor“ yra tvirta aparatinės piniginės parinktis.

Kas yra Kevinas Aboschas?

bulvė # 345

Kevinas Aboschas yra populiarus airis dailininkas ir fotografas. Jis dirbo su tokiais žymiais žmonėmis kaip Johnny Deppas, Yoko Ono ir Malala Yousafzai. Vis dėlto vertingiausias jo darbas yra bulvių fotografija. Bulvė Nr. 345 parduota už milijoną eurų Europos verslininkui – viena brangiausių kada nors įsigytų nuotraukų.

Net ir be savo bulvių atlyginimo dienos Aboschas padarė gana pelningą karjerą. Jo žymūs, juodo fono portretai prasideda nuo 150 000 USD ir gali siekti daugiau nei pusę milijono dolerių.

Vis dėlto Aboschas ne visada buvo menininkas. Pirmiausia jis pradėjo savo biologo karjerą su aistra mokytis naujų technologijų. Pirmasis fotografijos koncertas buvo jam dirbant „CBS Records“. Bendrovei reikėjo, kad kas nors nufotografuotų grupę, o Aboschas metė skrybėlę į žiedą. Pabandęs sumokėti 5000 USD atlyginimą, jis derėjosi dėl 2500 USD už darbą. Nustatęs šią pradinę padėtį, jis ir toliau ėmėsi daugiau darbo vietų, o visa kita yra istorija.

Kiti technologiniai projektai

„IAMA Coin“ taip pat nėra pirmasis „Abosch“ skaitmeninis kūrinys. Jis taip pat įkūrė Kwikdesk, svetainė, leidžianti anonimiškai keistis informacija. Norint naudotis platforma, jums nereikia el. Pašto ar slaptažodžio, o ji nestebi slapukų ar IP adresų. Be to, informacija, kurią siunčiate, savaime sunaikinama pasirinktą dieną – bet kada nuo 24 iki 10 dienų nuo jos išsiuntimo.

Be to, „Abosch“ sukūrė „OneOne“ – neatsekamą pranešimų programą jūsų mobiliajam telefonui. Kaip ir „Kwikdesk“, programoje nereikia kurti paskyros. Jūs tiesiog atidarote vieną iš septynių kanalų, pakviečiate kitą dalyvį ir pradedate kalbėtis. Po 24 valandų programa ištrina pranešimus. Kiekvienas dalyvis taip pat turi galimybę bet kuriuo metu ištrinti pranešimus iš abiejų vartotojų telefonų.

Deja, vis dėlto, komanda uždarė „OneOne“ 2016 m. dėl „neįveikiamo vyriausybių, nesutinkančių su mūsų nuomone, kad privatumas yra žmogaus teisė, spaudimo“.

Tarsi Aboschas jau nebūtų pakankamai užsiėmęs, jis neseniai bendradarbiavo su Andy Tianu („Gifto“ kūrėju), kad per savo paaukotą „CoderDojo“ paaukotų 1 mln. USD Ethereum. „Forever Rose“ projektas. „CoderDojo“ yra savanorių vadovaujamų kompiuterinių programavimo būrelių tinklas vaikams. Siekdami, kad plėtra būtų prieinama visiems, klubai yra visiškai nemokami.

Su savo projektais, tokiais kaip „Kwikdesk“, „OneOne“ ir „Forever Rose“, nenuostabu, kad Aboschas dabar sutelkia dėmesį į „blockchain“.

„Art’s Fine Line“

IAMA monetų projektas kelia klausimą: „Kur nubrėžti ribą tam, ką laikome menu?“ Daugelis žmonių nelaiko „blockchain“ „menu“, tačiau kompiuterių programavimas dažnai buvo apibūdinamas kaip gražus ir (arba) negražus. Norėdami rasti atsakymą, galime ieškoti vieno iš klausimų iš „IAMA Coin“ DUK sąrašo:

IAMA monetų DUK puslapio klausimas apie grožį

Nors klausimas orientuotas į grožį, jis gali lengvai pereiti prie meno. Technologijoms ir tradiciniam menui besiliejant, riba tarp jų vis labiau neryški. Galų gale tai tikrai priklauso nuo jūsų pačių mąstymo proceso. Jei dangoraižiai ir namai, kurie kažkada buvo laikomi tik funkcinėmis struktūromis, dabar yra plačiai žinomi kaip meno kūriniai, kodėl „blockchain“ negali būti per daug?