Kas yra „Monaco Card“ (MCO)?

„Monaco Card“ yra a „Visa“ prekės ženklo debeto kortelė kad gaunama iš kriptovaliuta finansuojamos banko sąskaitos. Kadangi tai „Visa“ kortelė, „Monaco“ kortelę galite naudoti taip pat, kaip ir bet kurią kitą kortelę.

Kortelė ir Monako banko sąskaita yra nemokama kriptovaliutos turėtojams. Norėdami atidaryti sąskaitą, tiesiog prisiregistruokite, patvirtinkite savo tapatybę ir perveskite bet kurią iš įvairių priimtų kriptovaliutų į savo sąskaitą. Šiuo metu Monakas yra prieinamas klientams Azijoje. Jie taip pat turi laukiančiųjų sąrašą Europos klientams. Jungtinės Valstijos klientai šiuo metu negali naudotis Monaku. Tačiau planuojama tai pakeisti.

„Monaco“ kortelių programa

Monako kortelės sąskaita turi nėra minimalaus balanso ir mėnesinių mokesčių. Tačiau yra 200 USD riba nemokamam bankomatų išėmimui ir 2 000 USD tarpbankinė valiutos keitimo riba. Jei nuspręsite investuoti ir laikyti MCO prieigos raktą, galėsite atnaujinti į riboto leidimo kortelę. Šiose kortelėse yra didesni bankomatų ir tarpbankinių pervedimų apribojimai, be to, jie atrodo vėsesni nei nemokama kortelė.

Sprendžiant kasdienių mokėjimų problemą kriptovaliuta gali būti didžiulė. Tačiau „Monaco“ kortelė nėra vienintelis projektas, bandantis sukurti kriptografiniu būdu palaikomas debeto (arba išankstinio mokėjimo) korteles. Kiti projektai, pavyzdžiui, „TenX“, dirba tuo pačiu klausimu. Visiems šiems projektams iškyla sunkumų įgyvendinant tokias korteles plačiu mastu ir laikantis reikalavimų. Monakas tikisi nulaužti kodą, galų gale, kad kriptovaliutos ir populiarūs mokėjimo metodai galėtų gražiai žaisti kartu.

„Visa Card“, kurią finansuoja kriptografija

Visa Monako idėja yra palengvinti kasdienes išlaidas kriptovaliuta. Jei daugiau žmonių gali mokėti kriptovaliuta kavinėse ir maisto prekių parduotuvėse, kriptovaliutą laikyti yra daug patraukliau. Tačiau iki šiol kripto naudingumas išlaidoms buvo pagrindinė kliūtis įsisavinimui.

ekranas1 monakas

„Monaco“ sprendimas integruoja mobilią programą ir „Visa“ prekės ženklo „Monaco“ kortelę. Norėdami pradėti, jūs turėtumėte įnešti kriptovaliutą į jų Monako sąskaitą. Po to kriptovaliutą galite išleisti naudodamiesi „Monaco“ kortele. Monakas rūpinasi mainais ir konversija.

Be to, Monakas vykdo mainus mažiausiomis įmanomomis sąnaudomis, neimdamas iš vartotojo jokių apdorojimo mokesčių. Kaip toks, Monako verslo modelis nesiseka užsidirbti pinigų iš savo klientų. Vietoj to, Monakas uždirba pinigus iš pirklių, su kuriais klientai apsiperka. Prekybininkų kortelių apdorojimo mokesčiai paprastai yra 3-4% sandorio. Iš to Monakas už kiekvieną operaciją imasi 1,5–2 proc.

screen2 monakas

„Monaco“ uždirba pinigus, kai klientai naudoja „Monaco“ kortelę, todėl jis turi tvirtą paskatą kurti patogią ir labai suderinamą patirtį.

Palauk minutę. Ar tai neprieštarauja Satoshi vizijai?

Svarbu paminėti, kad daugelis kriptografinių stendų mano, kad „Visa“ kortelė yra išpardavimas. Anot jų, Satoshi norėjo, kad kripta pakeistų „Visa“, o ne dirbtų su ja. Tai daugiausia filosofinės diskusijos. Viena vertus, „Visa“ šiuo metu turi nusistovėjusią sistemą ir dominuoja rinkoje. Tikslinga su jais bendrauti. Kita vertus, pasikliaudami tokia centralizuota institucija, kaip „Visa“, pakenkiama daugeliui kripto patrauklumo. Galų gale jūs nuspręsite, kur pateksite į šį klausimą. Vienas dalykas yra tikras, kad atsiras daugiau projektų, kuriuose bus sprendžiama ši problema.

Tarpvalstybinis, be mokesčių

Kadangi Monako kortelės yra palaikomos kriptovaliuta, joms nekyla sienų problemų, pvz., „Fiat“ valiutų. Todėl Monako kortelę galite naudoti bet kur. Kortelė automatiškai nustatys numatytąją vietinę valiutą, kai perkate.

Maži mokesčiai ir valiutų kursai taikomi ir kitose šalyse. Operacijos vykdomos taikant tikslų valiutos kursą, kurį Monakas gauna kaip institucinis prekybininkas. Priešingai, kai daugumoje bankų naudojate debeto kortelę kitose valstybėse, jie prie valiutos kurso pridės papildomą procentą arba įskaičiuos operacijos mokestį.

Monakas turi ryšių su aštuoniais iš dešimties geriausių tarptautinių valiutų bankų, kad būtų lengviau konvertuoti valiutą.

Taigi galime pastebėti, kad Monakas turi bent du idealius naudojimo atvejus skirtingiems klientams. Pirmasis yra kriptovaliutos turėtojas / investuotojas, kuris norėtų lengvai išleisti savo kriptografiją nereikalaudamas jos konvertuoti atgal į fiat. Antrasis naudojimo atvejis skirtas tarptautiniam keliautojui, kuriam reikia lengvai pirkti įvairiomis valiutomis.

Pinigų grąžinimas

„Monaco“ kortelėje taip pat yra 2% pinigų grąžinimo programa kortelių turėtojams. Šie grąžinami pinigai yra MCO žetonų pavidalu. Tikroji grąžinamųjų pinigų grąžinimo vertė skiriasi priklausomai nuo MCO žetono vertės. Jūsų pinigų grąžinimo balansas gali augti arba mažėti, priklausomai nuo to, kaip gerai Monakui sekasi kaip įmonei.

Žinoma, MCO prekiauja daugelyje pagrindinių biržų ir galite laisvai ją iškeisti į kitą valiutą, kai tik gausite grąžinamąsias išmokas.

Reglamentas & Laikymasis

Taisyklės ir jų laikymasis buvo didžiulė problema konkurentams, bandantiems nustatyti panašius mokėjimo metodus, palaikomus kriptovaliuta. „Monaco“ kortelė ilgai galvoja apie geriausius reikalavimus atitinkančios „Visa“ kortelės naudojimo būdus. Be to, jie bendradarbiavo su nusistovėjusiais pramonės lyderiais, kad teiktų korteles ir atitikties paslaugas.

Gemalto yra įmonė, gaminanti fizines korteles. Jie yra tarptautiniai kortelių gamintojai, turintys nusistovėjusią „Visa“ kortelių gamybos istoriją.

„Thomson Reuters World-Check“ teikia KYC / AML patvirtinimą. Jumio pasirūpins asmens tapatybės patvirtinimu ir kitomis tapatybės paslaugomis.

Galiausiai, vieno lygio PCI DSS suderinamas „Visa / Mastercard“ procesorius tvarkys visus „Monaco“ kortelių sandorius.

Komanda

Nuo pat pradinio ICO Monako komanda išaugo į visavertę operaciją. Jie užsitikrino, kad labai reaguoja socialiniuose tinkluose ir forumuose, kur jie atvirai kalba apie iškilusius iššūkius. Komanda ypač aktyviai veikia „Bitcointalk“.

monako vadovas

Krisas Marszalekas yra Monako generalinis direktorius. Jis daugelį metų buvo verslininkas Pietryčių Azijoje ir paėmė kelias įmones nuo nulio iki 100 milijonų dolerių. Visų pirma, jis buvo „Ensogo“ generalinis direktorius, kai jis buvo sparčiai augantis. Kai kurie investuotojai jaudinosi dėl to, nes „Ensogo“ žlugo netrukus po to, kai Marszalekas paliko įmonę. Tačiau nėra duomenų, leidžiančių manyti, kad jis dalyvavo Ensogo žūtyje.

monaco cfo monaco cto

Likusią vadovų komandos dalį sudaro įsitvirtinę vadovai. Monake yra vyresnė, labiau patyrusi komanda nei daugelis kriptografinių projektų, kuriuos galbūt matėte. Jie taip pat pasižymi aukštu profesionalumo lygiu pranešimuose ir vaizduose, kuriuos pateikia patys.

Gairės

„Monaco“ kortelė dar nėra visiškai paleista ir išsiųsta klientams. Be to, korteles galima įsigyti tik tam tikrose šalyse. Plėtojimo strategijoje daugiausia dėmesio skiriama Azijai, tada Europai, tada Jungtinėms Valstijoms.

monako kortos gaires

„Monaco“ jau išleido savo programą mobiliesiems ir ją galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play“.

Tikėkitės, kad ateinančiais metais bus pristatytos kortelės, paskelbta daugiau partnerystės ryšių ir papildytos programos funkcijos.

Monako moneta (MCO)

MCO žetonas buvo paleistas 2017 m. Birželio mėn. Su viešuoju žetonų pardavimu, kuris Monakui uždirbo daugiau nei 26 mln.

MCO padeda likvidumui užtikrinti Monako tinkle; ji taip pat yra pinigų grąžinimo valiuta. Be to, galite laikyti MCO, kad atrakintumėte didesnės vertės „Monaco“ korteles su skirtingais operacijų ir išėmimo limitais.

Netrukus po paleidimo MCO viršijo 20 USD. Nuo tada jo kaina krito.

Kaip nusipirkti Monako monetą (MCO)

Monako moneta (MCO) yra prieinama daugelyje pagrindinių biržų, tačiau jos negalima nusipirkti tiesiogiai su „fiat“. Pirmiausia turėsite konvertuoti į ETH arba BTC.

Palaikomi mainai yra „Binance“, „Bit-Z“, „Huobi“, „Bittrex“ ir „Liqui“.

Kur laikyti Monako monetas (MCO)

MCO yra „Ethereum“ blokų grandinės ERC-20 žetonas. Tokiu atveju galite jį laikyti bet kurioje „Ethereum“ suderinamoje piniginėje.

„MyEtherWallet“ yra bene paprasčiausias ir lengviausias naudoti. Norėdami padidinti saugumą, apsvarstykite „Ledger Nano S“ arba „Trezor“ aparatinę piniginę.

Išvada

„Monaco“ kortelė yra patrauklus pasirinkimas tiems, kurie nori kasdien pirkti kriptovaliuta. Tai prasminga ir tarpvalstybiniams keliautojams. Tačiau galime tikėtis, kad įdiegimas užtruks ilgai ir pakeliui pataikys į daugybę smūgių. Finansų pramonė yra labai reguliuojama, o kriptovaliutomis paremti mokėjimai yra sudėtinga problema, net jei atrodo, kad Monako sprendimas tai daro paprastą ir patogų vartotojui.