Kas yra „Nexus“?

„Nexus“ yra a „peer-to-peer“ tinklas tai pagerina dabartinių „blockchain“ protokolų greitį, mastelį, saugumą ir prieinamumą. Projektas daugiausia tai pasiekia naudodamas kvantams atsparią 3D blokinę grandinę kartu su ryšių palydovais kosmose. Tuo „Nexus“ įkūrėjas Colinas Cantrellas siekia „decentralizuoti decentralizaciją“, atimdamas ją iš bet kurios vyriausybės kontrolės ar kasybos baseino monopolijos nepasiekiamos vietos..

Laikykis kepurių, žmonės. Tai yra vienas ambicingesnių projektų, todėl leiskimės į jį tiesiai.

Šiame „Nexus“ vadove apžvelgsime:

Trimatė grandinė (3DC)

„Nexus“ naudoja ne vieną, ne du, bet trys sutarimo mechanizmai suformuoti trimatę blokinę grandinę. Komanda teigia, kad turint tris skirtingus mechanizmus, sumažinama kalnakasių centralizacija ir galima efektyviau keisti grandinę.

„Prime Channel“

„Prime Channel“ yra a Darbo įrodymo kanalas. Šiame kanale kalnakasiai bandymų ir klaidų būdu ieško 308 skaitmenų tankių pagrindinių grupių. Tankus pirminio klasterio kasimas yra atsparesnis ASIC nei tradicinis maišos kasimas. Todėl, net jei turite tik centrinį procesorių, galite naudoti šį kanalą.

Už kriptovaliutos kasybos „Prime Channel“ gaunami duomenys, kurie gali būti toliau naudojami atliekant kvantinės fizikos tyrimus pirminiu skaičiumi..

Maišos kanalas

„Hashing“ kanalas taip pat yra darbo įrodymas, tačiau naudoja Hashcashas vietoj tankių pagrindinių grupių. Tai panašu į „Bitcoin“ kasybos algoritmą, išskyrus tai, kad kalnakasiai ieško SHA-3 (su „Skein“) maišų, o „Bitcoin“ kalnakasiai – SHA-256. „Nexus“ blokų maišos yra 4 kartus didesnės nei „Bitcoin“ blokų maišos.

Kasdami šiame kanale, turėtumėte naudoti GPU.

Holdingo įrodymas

Trečias ir paskutinis kanalo panaudojimas Holdingo įrodymas apsaugoti tinklą. Tai iš esmės sutampa su konsoliduoto metodo, taikomo monetų, tokių kaip NEO, metodu. Jūs uždirbate naujai nukaldintas „Nexus“ monetas (NXS) tiesiog laikydami jau turimas monetas.

Keturi atributai lemia, kokia grąža bus jums grąžinant monetas:

  • Palūkanų norma – metinis jūsų balanso procentas, tai yra norma, kuria gaunate naujas monetas. Tai prasideda nuo 0,5% per metus ir padidėja iki 3,0% metinio maksimumo po 12 mėnesių.
  • Pasitikėjimo svoris – Tai jūsų mazgo pasitikėjimo rodiklis. Jis prasideda nuo 5%, tačiau greitai pasiekia 100% maksimumą jau po mėnesio.
  • Bloko svoris – Šis atributas nustatomas iš naujo iki 0% kiekvieną kartą, kai gaunate sandorio operaciją. Tada jis 24 valandas lėtai lipa iki 100%. Jei jūsų bloko svoris kada nors pasieks 100%, pasibaigs patikimumo rakto galiojimas ir bus atkurti visi atributai. Atstatymo aktyviklis užtikrina, kad nuolat dirbsite palaikydami tinklą.
  • Statymo svoris – To vertę apytiksliai lemia jūsų pasitikėjimo ir blokų svorio vidurkis. Kuo tai didesnė, tuo didesnė tikimybė, kad gausite operaciją.

„Nexus“ aparatinė įranga

„Nexus“ turi trijų krypčių paskirstytą telekomunikacijų sistemą, skirtą toliau decentralizuoti tinklą.

Tinklų tinklai

Kadangi tinklas suteikia tris aiškias kasybos galimybes, beveik visi žmonės visame pasaulyje gali valdyti mazgą ir dalyvauti tinklo saugume. Visi tinklo tinklo mazgai sprendžia bloką, o ne konkuruoja tarpusavyje. Tai labiau paskirsto tinklo duomenis nei kitos sistemos.

Siekdamas toliau, „Nexus“ gali gaminti specializuotas antenas, kurias galite įsigyti ir vietiniams tinklams valdyti.

nexus palydovas

„Nexus“ siekia sukurti autonominę interneto infrastruktūrą per Žemosios Žemės orbitos palydovų tinklą.

„Cube“ palydovai

„Nexus“ bendradarbiaudamas su „Vector Space Systems“ („Vector“) sukūrė žemos Žemės orbitą (LEO) Palydovų tinklas mazgų. Palydovai kartu su antžeminio tinklo tinklu talpins „Nexus“ tinklą ir visas jo viršuje sukurtas decentralizuotas programas (DApps). Dar nuostabiau, kad palydovinis tinklas suteiks visame pasaulyje decentralizuotą internetą, teikiantį paslaugas tiems, kurie anksčiau negalėjo naudotis savo paslaugomis.

Antžeminės stotys

„Nexus“ antžeminės stotys sujungia antžeminius tinklų tinklus su palydovų tinklu kosmose. Jie vykdo „uplink / downlink“ operacijas, įskaitant adreso galinio taško maršruto nustatymą ir antžeminę talpyklą. Jie taip pat valdo savo „Daemon“, „Nexus“ sistemos programinės įrangos komponento, egzempliorių.

„Nexus“ moneta (NXS)

„Nexus“ moneta (NXS) yra tinklo valiuta. Nešiojamų NXS kiekių ribų nėra. Vietoj to, monetos platinimo laikotarpis yra 10 metų, per kurį iki 2024 m. Rugsėjo 23 d. Bus išdalinta 78 milijonai NXS. Po šio laiko tiekimas kasmet padidės daugiausia 3 proc. Per laikymo kanalą ir 1 proc. pagrindiniai ir maišos kanalai.

Mazgai blokus kuria vidutiniškai kas 50 sekundžių, o NXS operacijai reikia 6 patvirtinimų. Šiuo metu dauguma sandorių kainuoja 0,01 NXS. Tačiau pastačius 3DC ir baigiant 10 metų platinimą, operacijų mokesčiai išnyks. Vietoj to, sistema įsisavins mokesčius per infliaciją.

„Nexus“ neturėjo pradinio monetų aukojimo (ICO). Vietoj to, projektas turi Kūrėjų fondą, kuriam iš kasybos atlygių imama nedidelė komisija. Ši komisija prasidėjo nuo 1,5 proc. Ir padidėjo iki 2,5 proc. Per 10 metų. Be to, 20 proc. Blokinių atlygių skiriama rinkodarai, taip pat „Nexus“ palydovinio tinklo gamybai ir paleidimui..

„Nexus“ komanda & Progresas

Colinas Cantrellas, dar žinomas kaip „Videlicet“, yra įkūrėjas ir pagrindinis kūrėjas „Nexus“. Pirmą kartą projektą jis pavadino „Coinshield“ (CSD) pradėdamas 2014 m. Rugsėjo mėn. Pradiniame kode buvo tik pagrindinis kanalas; komanda pridėjo maišos kanalą 2014 m. spalio mėn. 2015 m. balandžio mėn. komanda pakeitė prekės ženklą į „Nexus“ ir 2015 m. liepos mėn. pridėjo „Proof-of-Holdings“..

Be to, kad „Nexus“ bendradarbiauja su „Vector“ palydoviniame tinkle, jis taip pat sujungė jėgas su „SingularityNET“, kad suteiktų savo 3DC architektūrą decentralizuotam projekto AI tinklui..

Žengdamas į priekį, „Nexus“ išleidžia svarbiausius atnaujinimus pagal savo TAO („Tritium“, „Amine“, „Obsidian“) plano strategiją. Išleidimai apima 3DC, mobiliąsias pinigines, kvantinį pasipriešinimą ir palydovinį tinklą, be kitų dalykų.

„Nexus“ TAO metmenys

„Nexus“ TAO gairės

„Nexus“ komanda šiuo metu dirba Tričio fazė plano. Be parašų grandinių ir lygiagrečių apdorojimo kanalų pristatymo, šiame etape taip pat įgyvendinamas „Proof-of-Stake“ atnaujinimas, „Tritium Trust“. „Tritium Trusts“ remiasi dabartine „Nexus“ akcijų paketo sistema, pridedant pasitikėjimo raktą ir pasitikėjimo svorį, kurie lemia jūsų sėkmės galimybes.

„Nexus“ kūrėjai nepranešė, kada „Tritium“ bus baigtas gaminti, tačiau jie duoda atnaujinimus rodantis nuoseklų progresą.

Varzybos

„Nexus“ gali būti vienas ambicingiausių projektų kriptovaliutų erdvėje. Visų pirma, projekte bandoma nuversti Bitcoin kaip pagrindinę tarpusavio valiutą. Naudodamas decentralizuotą internetą iš savo kosminio tinklo palydovų tinklo, „Nexus“ taip pat konkuruoja su „Substratum“.

Prekyba

Kaip ir daugumoje šifravimo rinkų, „Nexus“ iki 2017 m. Buvo gana tylus. Tais metais kaina iki rugsėjo mėn. Pakilo nuo 0,026 USD (~ 0,000027 BTC) iki 3,34 USD (~ 0,00087 BTC). Netrukus po to kaina nukrito iki maždaug 1 JAV dolerio, o 2018 m. Sausio mėn. Išaugo iki visų laikų aukščiausių 13,33 USD (~ 0,0008 BTC)..

Šis reikšmingas kainų kilimas greičiausiai gali būti siejamas su „Vector“ partnerystės skelbimu kartu su visos rinkos sėkme tuo metu. Nuo to laiko kaina smarkiai krito, šio rašymo metu ji siekė maždaug 0,30 USD (~ 0,000083 BTC). Panašu, kad naujienos apie „SingularityNET“ partnerystę neturėjo jokios įtakos kainai.

Komanda nepaskelbė gairių su tiksliomis datomis, todėl sunku prognozuoti artimiausios ateities kainas. Kaip ir daugumoje kriptovaliutų projektų, svarbūs plėtros leidimai turėtų teigiamai paveikti kainą. Atsižvelgdami į šio projekto taikymo sritį, tikriausiai turėtumėte tai laikyti ilgalaikiu.

Kur nusipirkti NXS

„NXS“ galite įsigyti „Bittrex“ arba „Binance“ su BTC. Jei šiuo metu neturite jokio BTC, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip juos įsigyti.

Kaip minėta anksčiau, jūs taip pat galite uždirbti NXS kasybos būdu. Peržiūrėkite „Nexus“ kasybos puslapis atsisiųsti kalnakasį, kuris geriausiai atitinka jūsų strategiją. Primename, kad jūs turėtumėte mano „Prime Channel“ jei naudojate įprastą procesorių, turėtumėte patikrinti Maišos kanalas jei planuojate naudoti tam skirtą kasybos įrenginį kaip ASIC.

Sulaikę bent jau 1 000 NXS, Jūs taip pat galite užsidirbti papildomų monetų. Techniškai įmanoma statyti mažiau nei minimaliai, nors jums bus sunku išlaikyti savo pasitikėjimo svorį.

Kur laikyti NXS

„Nexus“ turi oficiali piniginė skirta „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ staliniams kompiuteriams. Visos trys operacinės sistemos turi komandinės eilutės sąsajos (CLI) piniginės versiją, o tik „Windows“ ir „Mac“ turi lengviau naudojamą grafinės sąsajos piniginę.

Nors galite laikyti savo NXS biržoje, labai rekomenduojama perkelti juos į piniginę. Monetas galite susidėti tik tada, jei jos yra „Nexus“ piniginėje.

Išvada

„Nexus“ kuria naujo tipo blokų grandinę su trimis atskirais tinklo apsaugos mechanizmais. Be to, komanda siunčia mazgų palydovus į kosmosą, kad sukurtų decentralizuotą internetą ir tinklą, kurio valdyti negali nė vienas subjektas. Bendra misija yra sukurti patobulintą „Bitcoin“ su greitesnėmis operacijomis, mažesniais mokesčiais ir mažesne kalnakasių centralizacija.

„Nexus“ yra vienas iš nedaugelio projektų, iš tikrųjų sprendžiantis kvantinį atsparumą ir kitas galimas ateities problemas. Jei šios problemos taps tokios didelės, kaip komanda tiki, kad jos padarys, ir jie galės įvykdyti savo aukštą misiją, „Nexus“ gali būti tik vienas iš nedaugelio projektų, vis dar įgyvendinamų 20 metų kelyje.

Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį 19.11.19 atnaujino Stevenas Buchko, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.

Papildomi „Nexus“ ištekliai

Interneto svetainė

„Twitter“

Atleistas

Telegrama

Reddit

Nesantaika

Gitubas