Kas yra NULS?

NULS yra a modulinė blokinė grandinė kad įgyvendina a kredito įrodymas (POC) sutarimo protokolas. Komandos misija yra teikti įmonės lygio „blockchain“ infrastruktūrą, daugiausia dėmesio skiriant kištukams ir pritaikymui. Jie planuoja tai padaryti naudodamiesi pritaikomais moduliais, kurie, be kita ko, apima pažangias sutartis, pakopas ir grandinių sutarimą. Įsigilinkime.

Šiame vadove mes suskirstome:

Kaip veikia NULS?

NULS dizainas susideda iš dvi funkcinės dalys:

  • The mikrobranduolys yra tinklo pagrindas. Tai suteikia pagrindinius projekto mechanizmus.
  • The funkciniai moduliai yra „plug-and-play“ blokų grandinės skyriai. Jie tarpusavyje mažai sukabinti, todėl galite juos sukeisti į vidų ir atgal, kaip jums atrodo tinkama.

Modulinė struktūra

Iš mikrokerneliu valdomo modulių tvarkyklės galite prijungti skirtingus modulius prie savo blokų grandinės. Pavyzdžiui, jūs galite pritaikyti pažangių sutarčių, saugyklos, sutarimo ir sąskaitų valdymą. Pagalvokite apie modulių ir „blockchain“ ryšį kaip apie kažką panašaus į „WordPress“ papildinių ir jūsų svetainės santykius.

NULS modulinė architektūra

NULS modulinė architektūra

Kelių grandinių sistema

Užuot talpindamas visas programas pagrindinėje grandinėje, tinklas naudoja pakopas, esančias kelių grandinių sistemoje. Norėdami patikrinti bloką, paketinės grandinės atsiskaito pagrindinei grandinei, kuri savo ruožtu patikrina savo blokų antraštes. Todėl sistemai reikia tam tikros grandinės komunikacijos.

NULS C3D

NULS C3D

Norint atlikti kryžminį patikrinimą, NULS turi kelių grandinių konsensuso sritį (C3D). Paprasčiau tariant, kiekviena sub grandinė turi sau būdingą mazgų rinkinį. Jie taip pat turi mazgų rinkinį, kurie bendrauja grandinėmis su pagrindine blokine grandine. Mazgams, kurie dalyvauja bendro sutarimo grandinėje, reikia įkelti modulius, kurie veikia abiejose grandinėse.

Kredito (POC) sutarimo įrodymas

Nors jūs galite nustatyti savo subpagrindės sutarimą, ko tik norėtumėte, pagrindinėje NULS grandinėje naudojamas POC sutarimas. Panašiai kaip ir akcijų paketo įrodymas (PoS), norint paleisti tinklo mazgą, POC reikalauja užrakinti tam tikrą žetonų skaičių. Projektas taip pat įgyvendina masternodus.

Jums reikia 2 000 NULS balsuoti už masternodes ir 20 000 monetų sukurti mazgą. Jei jūsų mazgas gauna 200 000 balsų, jis tampa pagrindiniu.

Dabar mazgų / masternodų idėja nėra nieko naujo. Tačiau NULS yra unikalus tuo, kad kartu naudoja kredito reitingą. Tinklas apskaičiuoja kiekvieno mazgo kredito koeficientą, kuris nustato jų sutarimo atlygį. Skaičiuojama taip:

Kredito kardinalumas = Talpos koeficientas + Muito koeficientas

Talpos koeficientas: Skaičiuojama pagal anksčiau sugeneruotų blokų skaičių

Muito koeficientas: Skaičiuojama pagal pažeidimų atvejus ir sugeneruotų blokų tikslumą

Kasmet į apyvartą patenka penki milijonai žetonų, o jų tiekimas prasidėjo nuo 100 milijonų paleidimo metu.

Komanda ir pažanga

NULS komanda yra stebėtinai didelis dabartinei projekto rinkos daliai, kurią sudaro daugiau nei 30 narių. Vadovaujant generaliniam direktoriui Liesai Huangui ir vadovui Isaacui Kim, projekte dalyvavo viso pasaulio dalyviai, įskaitant komandos narius iš Kinijos, Anglijos, Prancūzijos, Amerikos ir Australijos..

Vadovavimo komanda

Vadovavimo komanda

Deja, projekto svetainėje esantis planas yra šiek tiek pasenęs. Tačiau panašu, kad komanda „Mainnet“ pradėjo veikti 2018 m. Liepą. Dabar jie dirba su NULS 2.0.

Šis kitas kartojimas apima daugiakalbius modulius, kelių grandinių funkcionalumą ir geresnes sąsajas tarp susijusių produktų. Šiuo metu 2.0 versijoje atliekamas alfa testavimas ir ji turėtų būti pasiekiama „testnet“ 2019 m. Antrąjį ketvirtį.

Varzybos

Savo esme NULS yra decentralizuota programų („dapp“) platforma, todėl ji konkuruoja su panašiais projektais. „Ethereum“ yra geriausiai žinomas kosmoso konkurentas. „Lisk“ yra panašus projektas, kuriame naudojamos šoninės grandinės. Be to, NEO ir „Cardano“ kelia didelį prieštaravimą.

Unikalus NULS vertės pasiūlymas yra modulio konstrukcija ir sutarimo dėl kredito įrodymo mechanizmo įgyvendinimas.

Prekyba

Nuo pat veiklos pradžios 2017 m. Spalio mėn. NULS sekė rinką. Monetos USD kaina visų laikų aukščiausią lygį viršijo 8,00 USD per kriptografinių bulių rinkos įkarštį 2018 m. Sausio mėn. Po to kaina nuolat krito. Nors 2018 m. Gegužės mėn. Visų laikų BTC kaina buvo aukščiausia – apie 0,0006 BTC. Panašu, kad kaina buvo 0,40 USD (~ 0,0001 BTC)..

Kaip ir dauguma altcoinų, priėmimas yra labai svarbus teigiamiems kainų pokyčiams. Tačiau NULS tai gali užtrukti. Projekto plane nurodomas tik 15 NULS pagrįstų programų tikslas. Taigi greičiausiai netrukus neturėtumėte tikėtis kainų šuolio.

Kur nusipirkti NULS

Didžioji dalis NULS prekybos apimties atsiranda „Bit-Z“ poroje su „Bitcoin“. Tačiau mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į „Binance“, nes tai yra populiaresnis pasirinkimas daugumai kitų monetų. Platformoje galite prekiauti „Bitcoin“, „Ethereum“, „Tether“ ir „Binance“ moneta už NULS.

Taip pat galite užsidirbti monetų valdydami mazgą ir balsuodami projekto ekosistemoje.

Kur laikyti NULS

NULS komanda pateikia oficiali piniginė skirta „Windows“, „Linux“ ir „Mac“ operacinėms sistemoms. Be to, jie sukūrė lengvą piniginę, kuri leidžia jums laikyti monetas nereikalaujant atsisiųsti visos „blockchain“..

Jei ieškote mobiliosios piniginės, NULS komanda siūlo trečiosios šalies „AnyBit“ piniginę.

Paskutinės mintys

NULS modulinė struktūra neabejotinai yra unikali „dapp“ platformos erdvėje. Nors projektas dar nebuvo patvirtintas ar atpažįstamas, kad būtų pelnytas sėkmė, kūrėjų komanda toliau siunčia kodą į „Github“ repo ir reguliariai skelbia atnaujinimus.

NULS 2.0 pristatymas ir rinkos apyvarta gali būti būtent tai, ko reikia šiam projektui, kad jis atsidurtų dėmesio centre. Nepaisant to, kad jis yra žemas rinkos kapitalizacijos reitinge, gali būti, kad norite tai stebėti.

Papildomi resursai

Interneto svetainė

Telegrama

„Twitter“

Gitubas

Vidutinis

Reddit