Kaip veikia pasaulinis „Wi-Fi“?

Pasaulio belaidis internetas yra a „blockchain“ projektas tai reiškia prieigą prie privačių bevielių maršrutizatorių. Šio projekto koncepcija yra paprasta. Yra daugybė privačių „Wi-Fi“ tinklų (įskaitant daugybę gyvenamųjų), prie kurių visuomenė negali naudotis. Dėl šios priežasties dauguma turimo pralaidumo paprastai eikvojami.

Naudodamiesi „World Wi-Fi“ platforma, savininkai gali saugiai dalytis prieiga prie maršrutizatorių ir mainais uždirbti kriptovaliutą. Žmonės, norintys naudotis turimais maršrutizatoriais, gali nemokamai prisijungti prie interneto. Vienintelis reikalavimas yra tai, kad jie turi žiūrėti trumpą reklaminį vaizdo įrašą savo naršymo sesijų pradžioje.

Pasak „World Wi-Fi“, „Svečias vartotojas nebemoka už prieigą prie interneto, maršrutizatorių savininkai gauna pajamas dalindamiesi savo ištekliais, o reklamuotojai pasiekia tikslinę auditoriją“.„World-Wifi“ ekonomika

Ankstyva rinkos sėkmė ir ateities planai

Pasaulio „Wi-Fi“ projekto komanda turėjo daug sėkmės dar prieš skelbimą apie žetonų pardavimą. Komanda šioje vietoje jau yra gerai įsitvirtinusi. 2016 m. Jie įkūrė „HotSpot“ kompaniją „Radius Wi-Fi“, o 2017 m. Komanda pristatė „Adenta“ – reklamos agentūrą, orientuotą į „Wi-Fi“ reklamą..

Nuo 2018 m. Pradžios „Adrenta“ jau turi daugiau nei 14 000 atvirų tinklų ir daugiau nei 100 franšizės partnerių. Šios įmonės veikia 80 miestų ir 2017 m. „Adrenta“ belaidžio interneto prieigos taškų skaičių padidino 784 proc.

Tikslas – platformoje turėti 20 milijonų aktyvių maršrutizatorių, maždaug 5% privačių pasaulio maršrutizatorių. Komanda taip pat siekia, kad iki 2021 m. Kovo mėn. Būtų peržiūrėta 1 milijardas skelbimų per dieną.

Pasaulio „Wi-Fi“ maršrutizatoriai

Apie „WeToken“ (WT)

Pasaulinis „Wi-Fi“ jau surinko 3,951 mln. USD (2018 m. Kovo 8 d.), Viršydamas jų minkštą viršutinę ribą – 3,5 mln. Kietasis dangtelis yra 25 mln. USD. Žetonų pardavimas oficialiai vyksta nuo kovo 18 d. Iki balandžio 18 d., O parduodant bus galima įsigyti 33% žetonų.

Žetono tipas yra ERC223. Be to, investuotojams iš Singapūro ir Kinijos draudžiama dalyvauti žetonų išpardavime.

„WeToken“ (WT)

„WeToken“ (WT) yra naudinga kriptovaliuta, naudojama „World Wi-Fi“ projektui. Valiutos kursas po simbolinio pardavimo bus 1 WT = 30 skelbimo parodymų „World Wi-Fi“ = 0,10 USD. Parduodant žetoną, vertė bus 1 WT = 10 skelbimo parodymų „World Wi-Fi“ = 0,10 USD. Tai suteikia potencialiems investuotojams, norintiems dalyvauti žetonų išpardavime, premiją, kurios vertė tris kartus viršija žetono pardavimo kainą. Komanda sudegins visus neparduotus „WeTokens“. Bendras tiekimas yra 600 000 000 WT.

Pasaulio „Wi-Fi“ komanda prognozuoja, kad WT vertė ir toliau augs, nes žmonių, turinčių privačius belaidžius maršrutizatorius, ir norinčių prisijungti prie interneto, skaičius vis didėja. Savo ruožtu reklamuotojai įsigys daugiau „WeTokens“, kad galėtų vykdyti savo reklamos kampanijas „World Wi-Fi“ tinkle..

Pagrindinės technologijos savybės

Pasaulinis „Wi-Fi“ turi keletą pagrindinių funkcijų, padedančių reklamuotojams geriau reklamuoti savo auditoriją.

Pirma, ji turi daugiasluoksnę struktūrą, leidžiančią kelioms šalims gauti reklamos mokesčius. Tai padeda paskatinti „Wi-Fi“ tinklo partnerius prisijungti prie tinklo daugiau prieigos taškų.

Taip pat yra išmanioji nuostata, leidžianti tinklo reklamuotojams kaupti tikslinę visų prijungtų prieigos taškų skelbimų statistiką. Naudodamiesi šia funkcija, reklamuotojai turi reikiamų duomenų, kad suprastų, kiek efektyvūs jų skelbimai yra platformoje. Tai taip pat leidžia jiems priimti protingesnius verslo sprendimus. Pavyzdžiui, reklamuotojai gali pakeisti nustatymus, susijusius su tuo, kam rodomi skelbimai, ir minimalią priimtos reklamos kainą.

Kita svarbi funkcija yra CPA / MUT modelis, kuris reklamuotojams suteikia du sandorių tipus: Mokestis už mylią (MUT) ir Mokestis už veiksmą (MUĮ). MUT nustatomas pagal tai, kiek reklamuotojas moka už skelbimo peržiūrą. MUĮ nustatomas pagal tai, kiek reklamuotojas moka už veiksmą (t. Y. Paspaudimą į skelbimo svetainę), kurį atlieka svečias, prisijungęs prie belaidžio tinklo.

„Blockchain“ technologija

Vis dar nėra tiek daug informacijos apie „blockchain“ technologiją, įgyvendinamą šiame projekte. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos reikia atkreipti dėmesį į dokumentą.

Pasaulio „Wi-Fi“ komanda greičiausiai įdiegs „Graphene“ – atvirojo kodo „blockchain“ technologiją. „Graphene“ naudoja „Delegated Proof of Stake“ (DPoS), kuris yra „PoS“ variantas, kuris naudoja trečiųjų šalių mazgus naujiems blokams kurti. Sakoma, kad grafenas yra 10 kartų efektyvesnis nei kitos blokų sklidimo technologijos. Projektai, kurie šiuo metu naudoja „Graphene“, apima EOS, „BitShares“, ir Steem.

Pasaulinis „Wi-Fi“ naudos DPoS, kad būtų išvengta duomenų sudarymo galimybės. Ji taip pat galės patikrinti, ar maršrutizatorių savininkai yra tinkamai atlyginami už kiekvieną skelbimo peržiūrą. Maršrutizatoriaus sąveika ir „P2P Discovery“ veiks, nesvarbu, kokia duomenų bazės saugojimo sistema ar „blockchain“ tipas yra įdiegtas.

„World Wi-Fi“ pasiūlys apdovanojimų programą delegatams. Delegatai galės išsaugoti svarbią informaciją apie bet kurį tinklo vartotoją ir ją pakartoti kaip duomenų bazę. Saugoma informacija apims naudotojo informaciją, pvz., Maršrutizatorių geokoordinaites, vartotojų skaičių, amžių ir pomėgius. Delegatai taip pat kaups informaciją apie tokias reklamos kampanijas kaip IG ir konversijų rodikliai.

Pasaulinė „Wi-Fi“ „Blockchain“ schema

Mastelis

Baltraštyje teigiama, kad šis projektas neturėtų kilti problemų dėl mastelio. Operacijos apdorojamos projekto duomenų centruose (paskirstytasis tinklas prieinamas „World Wi-Fi“ partneriams). Operacijos patvirtinamos naudojant kelis mazgus, leidžiančius greičiau apdoroti.

Sistema jau sukurta tvarkyti dešimtis operacijų per sekundę. Kadangi reklamuotojai dažniausiai pirks ir parduos „WeTokens“, nereikia turėti tokio didelio mastelio, kiek reikalauja tokie projektai kaip „Ethereum“ ar „Bitcoin“..

Viena operacija yra lygi vienai reklamos kampanijai. Pasaulinis „Wi-Fi“ galės išlaikyti mastelį ir duomenų bazės blokų grandinės greitį, nes didelės apkrovos įvesties / išvesties operacijos neveiks tiesiogiai su „blockchain“ komponentu.

Pasaulio „Wi-Fi“ planas

Kaip parodyta toliau pateiktoje grafikoje, šis projektas turi ambicingų planų tapti pasaulinio, decentralizuoto, nemokamo „Wi-Fi“ platforma.

Pasaulio „Wi-Fi“ planas

Kur nusipirkti WeToken

Išankstinio ir žetonų pardavimo metu „WeToken“ galima įsigyti tik iš projekto svetainė. BTC arba ETH galima naudoti norint įsigyti WT. Daugiau informacijos galite rasti „World Wi-Fi“ Vidutinis puslapis.

Paskutinės mintys

Idėja sukurti tokenizuotą, pasaulinę belaidžio interneto infrastruktūrą yra labai perspektyvi koncepcija, kuri gali būti naudinga milijonams žmonių visame pasaulyje. Tai, kad „World Wi-Fi“ įkūrėjai jau įrodė, kad gali vykdyti veiklą šioje rinkoje naudodami „Radius Wi-Fi“ ir „Adrenta“, yra geras ženklas.

Bus įdomu pamatyti, kaip „World Wi-Fi“ keičia savo verslo modelį ir suteikia nemokamą „Wi-Fi“ prieigą naujose vietose visame pasaulyje..