Kas yra Stratis?

Stratis yra a „blockchain“ kūrimo platforma dėl įmonių verslas lengvai kurti programas konkrečiose, privačiose blokų grandinėse. „Stratis“ API sistema leidžia organizacijoms paspartinti „blockchain“ kūrimą ir supaprastinti su tuo susijusį kūrimo procesą.

Nors bendrovė pirmiausia orientuojasi į finansines institucijas, bet kuris verslas, norintis įtraukti „blockchain“, gali pasinaudoti projektu. Jie netgi bendradarbiavo su jūros gėrybių kompanija, Žemės špagatas.

„Stratis“ laikosi labiau praktinio požiūrio į įgyvendinimą nei kiti panašūs „blockchain“ projektai. Be platformos kūrimo, komanda siūlo konsultavimo paslaugos įmonėms, kurioms gali prireikti patarimų dirbant su savo technologijomis. Jie taip pat dirba su klientais kurdami ir talpindami decentralizuotas programas, kad galėtų visiškai suprasti savo sumanių sutarčių poreikius.

Šiame „Stratis“ vadove apimsime:

Kaip veikia „Stratis“?

„Stratis“ nėra moneta. Tai „Blockchain-as-a-Service“ („BaaS“) platforma, kuri palengvina „blockchain“ pagrindu sukurtų programų kūrimą. Naudodami „Stratis lite“ klientus, šonines grandines ir patikimas API, jūs gaunate „blockchain“ pranašumus, nepalaikydami viso „blockchain“ tinklo..

„Blockchain-as-a-Service“ („BaaS“)

Kaip „BaaS“ platforma „Stratis“ prižiūri tinkle veikiančius blokinius tinklus per debesį. Nereikia išlaikyti pilno kliento mazgo, kad galėtumėte pasiekti ar dirbti su konkrečia blokine grandine. Tai atlaisvina išteklius organizacijoms, kurios priešingu atveju tam būtų praleidę daug laiko ir išteklių.

Diegimas vienu paspaudimu

Panašiai kaip „Ark“, „Stratis“ daugiausia dėmesio skiria naudojimo paprastumui, įgyvendindamas „blockchain“ diegimo įrenginį vienu paspaudimu. Galite greitai įdiegti tinkinamą šoninę grandinę su daugeliu pagrindinių funkcijų, esančių pagrindinėje pagrindinėje grandinėje. Visas tinklas yra vos už vieno paspaudimo.

Vienu paspaudimu diegėjas plečiasi toliau nei „Stratis“ blokų grandinė. Taip pat galite įdiegti šoninę grandinę į kitas pagrindines platformas, tokias kaip „Bitcoin“, „Ethereum“, „Lisk“ ir „BitShares“, naudodamiesi funkcijomis, kurios nėra siūlomos vietoje..

Šoninės grandinės

Kiekvienas „blockchain“, kurį įdiegiate naudodami „Stratis“, yra privati ​​šoninė grandinė. Šoninės grandinės leidžia pritaikyti, tuo pačiu pasinaudojant saugia pirminės grandinės infrastruktūra.

Be to, galite atlikti pakeitimus savo konkrečioje blokų grandinėje, nedarydami poveikio kitoms tinklo grandinėms.

„Stratis Sidechains“

„Stratis Sidechains“

ICO platforma

Šakos, šiek tiek nesusijusios su įmonės plėtra, taip pat sukūrė ICO platformą. Naudodamiesi ICO platforma, galite priimti savo ICO „Stratis“ blokų grandinėje.

„Stratis“ bendradarbiauja su „Onfido“, teikdama kiekvieno ICO KYC čekius, ir integruoja „Changelly“, kad suteiktumėte galimybę palaikyti daugiau nei 50 skirtingų valiutų kaip ICO įnašus..

„Stratis“ tapatybė

Panašiai kaip „Civic“, „Stratis Identity“ iš esmės saugo tapatybes „blockchain“. Galite naudoti programą, kad patikrintumėte verslo nuosavybės teises į investicijas, patvirtintumėte, kad internetinė data yra tokia, kokia jie sako, ar netgi patvirtinate savo tapatybę. Jūs tiksliai kontroliuojate, kiek asmeninės informacijos norite bendrinti.

„Stratis“ žetonas (STRAT)

„Stratis“ žetonas (STRAT) yra tinklo likvidumo valiuta. Tai veikia kaip tarpinė vertės perdavimo valiuta tinkle.

„Stratis“ architektūra

„Stratis“ yra pastatytas ant a „Bitcoin Full node“ platforma naudojant C #, „Microsoft .NET“ ir „NBitcoin“ biblioteką. Komanda nusprendė naudoti C #, o ne C ++, pagrindinę „Bitcoin Core“ kalbą, nes ji yra lengviau prižiūrėti ir labiau paplitusi verslo programose.

„Stratis“ sudaro trys komponentai, valdantys atskirus blokų grandinės mazgo sluoksnius:

  • „Stratis Bitcoin Full Node“
  • LibConsensus
  • NBitcoinas

„Stratis Bitcoin Full Node“ sąveikauja su sąsajos sluoksniu, infrastruktūros sluoksniu ir mazgo politikos lygiu. Mazgas veiksmingai atsakingas už API, vartotojo sąsają ir operacijų saugojimo bei tikrinimo taisykles.

LibConsensus yra tiesiogiai iš „Bitcoin Core“ ir pateikia „Consensus Layer“ kodo dalį, kad būtų galima nustatyti, kas laikoma galiojančiu bloku.

NBitcoinas užpildo visas likusias „Consensus Layer“ spragas ir taip pat nagrinėja pranešimus tarp tinklo sluoksnio mazgų.

Stratis architektūra

„Stratis“ architektūra

„Stratis“ komanda & Varzybos

Stratis komanda būstinė yra Jungtinėje Karalystėje, tačiau narių yra visame pasaulyje. Keli žmonės iš jų valdymo komandos gerai išmano įmonės programinės įrangos kūrimą naudojant .NET ir C # – teigiamas ženklas, turint omenyje, kad tai dvi pagrindinės projekto kalbos.

Chrisas Trewas, įkūrėjas ir generalinis direktorius, turi daugiau nei 10 metų patirtį IT informacinių technologijų srityje ir buvo „Blitz“ projekto savanoris kūrėjas..

stratio nariai

Vadovavimo komanda

Anksti Trew bendradarbiavo su Nicolas Dorier, kad įtrauktų NBitcoinas. Dorier ne tik parašė „NBitcoin“, bet ir tiesiogiai dirbo prie „Bitcoin Core“ ir parašė knygą „Blockchain Programming“ C #.

Komanda išlieka aktyvi nuo platformos 2016 m. ICO. Jie išleido ICO platformą 2018 m. Gegužės mėn., „Stratis Identity“ („iOS“) liepą, o spalį tapo sertifikuotu „Microsoft“ partneriu.

„Stratis Full Node“, „C # Smart Contracts“ ir „Side Chains“ jau yra alfa versijoje. Komanda planuoja juos išleisti į rinką kada nors 2018 m. Pabaigoje arba 2019 m. Pradžioje.

Varzybos

„Stratis“ varžosi su kitais „BaaS“ projektais vis labiau prisotintoje, bet gigantiškoje erdvėje.

Lisk gali būti didžiausias tiesioginis konkurentas siūlydamas šalutines grandines verslui. Tačiau „Lisk“ yra parašytas „Javascript“ (ne C #) ir turi šonines grandines, kurios yra viešai prieinamos. Sumažėjęs privatumas gali būti atsisakymas korporacijoms, siekiančioms išlaikyti savo kodą.

Dėl to abu projektai galėtų rasti nišas atskirose rinkose.

Kaip ir Liskas, Arka šakės iš „Crypti“, taip pat konkuruoja su „Stratis“. Platforma palaiko kelias kalbas ne tik C #, bet vis tiek naudojasi šoninių grandinių privalumais.

„Stratis“ naudoja „Proof-of-Stake“ algoritmą pasiekti tinklo sutarimą, o anksčiau minėti konkurentai naudoja „Delegated Proof of Stake“ balsavimo algoritmą.

Kai kurie žmonės taip pat gali vertinti „Ethereum“ kaip konkurentą dėl projekto „dapp“ galimybių. Tačiau komandos dėmesys kuriant programinę įrangą specialiai įmonės klientams ir jų konsultavimo paslaugoms šį palyginimą sumažina.

Prekyba

2016 m. Birželį ir liepą „Stratis“ surengė ICO, kurioje jie iškėlė 915 Bitcoin.

STRAT kaina išliko santykinai lygi ir siekė maždaug 0,05–0,10 USD (~ 0,00007–0,00008 BTC) nuo ICO iki 2017 m. Gegužės. Liepą.

Liepos pabaigoje kaina turėjo dar vieną šuolį, tačiau nukrito iki lapkričio, ypač pagal BTC vertę. 2018 m. Pradžioje STRAT pasiekė visų laikų kainą – maždaug 21,21 USD (~ 0,00137 BTC) kartu su bulių bėgimu 2017 m. Pabaigoje / 2018 m. Pradžioje. Nuo to laiko STRAT kaina paprastai atitiko bendras rinkos tendencijas. Per pastaruosius kelis mėnesius jis išliko palyginti nedidelis ir siekė maždaug 1,00 USD (~ 0,0002 BTC).

Tikėtina, kad STRAT vertė padidės, kai daugiau įmonių naudojasi „Stratis“ platforma, o daugiau organizacijų ant jos kuria „dapps“ (decentralizuotas programas). Įdomu tai, kad, atrodo, kad vystymosi etapų įgyvendinimas neturėjo jokios įtakos kainai.

Kur nusipirkti STRAT

STRAT galite nusipirkti keliose skirtingose ​​platformose – svarbiausios yra „Bittrex“ ir „Binance“. Abi šios biržos palaiko STRAT kaip prekybos porą su „Bitcoin“ ir „Ethereum“; vis dėlto, Bitcoin prekyba paprastai turi didesnę apimtį.

Prieš pradėdami prekiauti šiose platformose, turite įsigyti „Ethereum“ arba „Bitcoin“. Tai galite padaryti kitoje biržoje, pvz., „GDAX“ ar „Gemini“, ir tada pervesti monetas, kad gautumėte savo STRAT.

Norėdami gauti išsamų mainų, siūlančių STRAT, sąrašą, eikite į „CoinMarketCap“.

Kur laikyti STRAT

Turite tris puikias galimybes, kai galėsite naudoti saugant jūsų STRAT:

  1. „Stratis Core“
  2. „Breeze“ piniginė
  3. Didžiosios knygos aparatinės įrangos piniginė

„Stratis Core“

„Stratis Core“ yra rekomenduojamas pasirinkimas norint išsaugoti STRAT. Tai vienintelė piniginė, leidžianti statyti monetas, kad gautumėte „dividendus“ iš platformos. „Stratis“ naudoja „PoS“ sutarimo algoritmą, kad išlaikytų tinklo galiojimą, o tai reiškia, kad jūs gaunate papildomą STRAT, kai į savo piniginę įsidedate STRAT..

„Breeze“ piniginė

„Blockchain“ sinchronizavimas su didele pinigine gali būti daug laiko reikalaujantis procesas, ypač jei turite prastą interneto ryšį. Jei tik norite siųsti ir gauti lėšų, turėtumėte pasidomėti „Breeze“ pinigine. Jis palaiko ir „Bitcoin“ likučius.

Ši lengvoji parinktis yra prieinama „Windows“, „Mac“ ir „Unix“ sistemos.

Be to, „Breeze“ piniginėje yra privatumo funkcijų variantai. Į „Breeze“ privatumo protokolą įeina: monetų maišymas ir apsikeitimo technologija savo operacijoms pridėti anonimiškumo. Jis prieinamas tose pačiose platformose kaip ir standartinė „Breeze“ piniginė.

Didžiosios knygos aparatinė piniginė

„Ledger Nano S“ ir „Ledger Blue“ palaiko STRAT. Deja, „Ledger“ piniginėse nenaudojamas „Stratis Core“, taigi jūs negalėdamas sukrauti monetų jei pasirinksite šią parinktį.

Turėtumėte apsvarstyti „Ledger“ piniginę, jei jūsų pagrindinis rūpestis yra jūsų lėšų saugumas. Jūsų monetos yra neprisijungus, kai naudojate knygą, kuri sumažina bet kokią įsilaužėlių ar grėsmės programinei įrangai riziką.

Išvada

„Stratis“ yra įdomi „Blockchain-as-a-Service“ platforma, susidurianti su didele kitų gerbiamų projektų konkurencija. Bendrovėje yra tvirta valdymo komanda, turinti gilių žinių apie pagrindinę protokolo architektūrą ir ilgametę darbo su įmonės klientais patirtį. Įmonių rinka yra pakankamai didelė, kad būtų įmanoma sėkmingai įgyvendinti kelis iš šių „BaaS“ projektų.

Vienu paspaudimu diegiant kitas blokų grandines, organizacijos gali pasinaudoti kitomis unikaliomis funkcijomis, vis tiek naudodamos „Stratis“ kūrimo platformą.

Be to, komandos atsidavimas visiškam palaikymui per „blockchain“ konsultacijas turėtų suteikti klientams reikalingą pagalbą, kad klestėtų šioje naujoje ir dažnai painioje „blockchain“ ekosistemoje..

Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį Stevenas Buchko atnaujino 18.03.18, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.

Papildomi „Stratis“ šaltiniai

Interneto svetainė

Reddit

„Twitter“

Nesantaika

Gitubas