Kas yra Waltonchainas?

„Waltonchain“ derina „blockchain“ su IoT (ypač RDA), siekiant sukurti tiekimo grandinių valdymo sistemą. Projektas pavadintas Charlie Waltonas, RDA technologijos išradėjas ir kosminės erdvės pradininkas.

Logistikos sistemos yra sudėtingos ir paprastai apima kelias skirtingas šalis. Augant šioms sistemoms, toje pačioje vertikalėje esančioms įmonėms tampa vis sunkiau koordinuotis tarpusavyje. Be to, atskiriems subjektams gali būti taikomi skirtingi procesai, kurie dar labiau trukdo galimybėms perduoti duomenis pirmyn ir atgal.

„Waltonchain“ naudoja RDA identifikaciją, kad galėtų stebėti produktus kiekvieno gamybos ir platinimo etapo metu. Su kiekvienu elementu susieti duomenys saugomi nekintamoje blokų grandinėje, užtikrinančioje jo tikslumą, kad ir kur jis būtų.

Šiame „Waltonchain“ vadove aptarsime:

Kaip veikia Waltonchainas?

WALTON yra ne tik pagarba RDA technologijos išradėjui, bet ir akronimas Išmintis keičia etiketę, prekybą, organizavimą ir tinklą. Tai atrodo šiek tiek priversta, ir nėra visiškai aišku, ką tai iš tikrųjų reiškia, bet jis gerai tinka pavadinimui.

Vertingas daiktų internetas (VIoT)

Waltonchainas pristato Vertingas daiktų internetas apibūdinti jų patentuotų RDA lustų ir „blockchain“ technologijos derinį. Naudodami RFID žymas, „blockchains“ dabar gali laikyti fizinius elementus (arba bent jau jų duomenis) grandinėje.

RFID (radijo dažnio identifikavimas) žymos naudoja elektromagnetinius laukus objektams identifikuoti. Jie dažniausiai naudojami atsargų stebėjime, bibliotekų sistemose ir produktų kioskuose, pvz., „Redbox“.

Naudojant „Waltonchain“, paprastas RFID žymos nuskaitymas suteikia jums visą informaciją, kurią turite žinoti. Koks yra produktas, kur jis buvo, kas jį tvarkė, ir kiti svarbūs duomenys yra saugomi „blockchain“ per šias žymes.

VIoT taikymas logistikoje turi begalę privalumų:

  1. Pagerintas saugumas naudojant „blockchain“ technologiją
  2. Tikslus produkto grąžinimas iki jo kilmės
  3. Kova su klastojimu naudojant RDA identifikavimą
  4. Decentralizavimas be pasitikėjimo
  5. Sumažintos darbo sąnaudos

Waltonchain ir antrinės grandinės

Waltonchain yra tėvų grandinė viduje konors Volto ekosistema. Ši grandinė, be kita ko, stebi Waltoncoin (WTC) operacijas, valdo antrines grandines ir vykdo sumanias sutartis..

Kiekvienas, naudojantis „Waltonchain“ technologiją, gali susikurti savo pogrupis ir turi savo žetonus. Be to, jie gali pasirinkti konsensuso algoritmą, kuris skiriasi nuo tėvų grandinės.

Tinklo atskyrimas į pagrindinę „Waltonchain“ ir antrines grandines turi keletą privalumų. Pirmasis yra tas, kad kiekvienas verslas, naudodamasis šia technologija, gali pritaikyti blokų grandinę pagal savo specifinius verslo poreikius. Jie nėra susieti su tėvų grandinės protokolu ar tinklo veikla.

Taip pat svarbu, kad atskyrimas padeda našumui, nes tinklas keičiasi. Kadangi didžioji dalis duomenų yra verslo pogrupyje, jų veikla neužstos viso tinklo.

„CryptoKitties“, „Ethereum“ pagrindu sukurtas žaidimas, panašus į „Neopets“, liudija antrinių grandinių svarbą. Šiuo metu „Ethereum“ nenaudoja porūšių, todėl kiekvienas platformoje sukurtas DApp veikia tinklą. Tai sukėlė sprogęs „CryptoKitties“ populiarumas pagrindinės tinklo perkrovos dėl to laikinai vėlavo sandoriai ir didesni mokesčiai.

Jei žaidimas vyktų antrinėje grandinėje, tai nebūtų tokia didelė problema.

Waltoncoin (WTC) ir sutarimo mechanizmai

Waltoncoin (WTC)

Waltoncoins (WTC) yra pagrindinė valiuta Waltono ekosistemoje. 100 milijonų WTC buvo išduota su genezės bloku ir daugiau nebus sukurta. Iš šių 100 milijonų iš viso yra 70 milijonų atsargų, kurių apyvartoje yra šiek tiek daugiau nei 40 milijonų, o likusios monetos bus kasamos per ateinančius kelerius metus.

Monetos atlieka šešias pagrindines funkcijas:

  1. Išduodamos antrinės grandinės
  2. Dividendų palūkanos
  3. Kredito ir hipotekos sistema
  4. Paskirstyto turto mainai
  5. Paskirstyta balsavimo ir valdymo sistema
  6. Decentralizuotas mainai

Nors tai atrodo daug, šios funkcijos šiek tiek sutampa. Paprasčiau tariant, WTC yra naudojama kaip sandorio moneta, vykdanti veiklą, susijusią su tėvų grandine baitų mokestis mokėjimai, palengvinti bendradarbiavimą tarp antrinių grandinių ir atlygio mazgai už tinklo palaikymą.

Konsensuso mechanizmai

Iš pradžių „Waltonchain“ planavo naudoti savo pačių patvirtintą akcijų paketą & Pasitikėjimo (PoST) sutarimas dėl ekosistemos. „PoST“ yra panašus į „Proof of Stake“ (PoS) tuo, kad apdovanoja žetonų turėtojus (mazgus) WTC dividendais. Tačiau tai papildomai pridėtų mazgo reputacijos mechanizmą, kad būtų dar labiau apdovanoti aukštesnės kokybės ir sąžiningesni mazgai.

Dabar Waltonchaino baltojoje knygoje (v2.0) aprašoma a „Waltonchain“ indėlio įrodymas (WPoC) sutarimas. Šis naujas sutarimo mechanizmas sujungia darbo įrodymą (PoW), akcijų paketą (PoS) ir darbo įrodymą (PoL). Patronuojanti grandinė naudoja PoW ir PoS derinį. Tai reiškia, kad būdami WTC žetonų turėtojai gausite dividendus tiesiog laikydami žetonus savo piniginėje.

Tinklas naudoja „PoL“ duomenų mainams tarp tėvų grandinės mazgų, vaikų grandinių ir kryžminių vaikų grandinių.

Waltonchaino darbo įrodymas

Waltonchaino darbo įrodymas

„Waltonchain“ komanda & Progresas

„Waltonchain“ komanda yra aprūpinta tiekimo grandinės patirtimi. Do Sanghyukas, vienas iš įkūrėjų, anksčiau buvo Korėjos standartinių produktų asociacijos direktorius. Kitas įkūrėjas Xu Fangchengas buvo „Septwolves Group Ltd“ tiekimo grandinės valdymo direktorius.

Komanda sulaukia palaikymo iš vyriausiojo patarėjo mokslininkų Kim Sukku – buvusio „Samsung“ viceprezidento.

Waltonchainui netrūksta partnerystės – keletas jų yra su Kinijos provincijų vyriausybėmis. Komanda kartu su Fudziano vyriausybe kuria „Pažangus jūrų transportas“ „blockchain“ inkubatorius ir su Jinhu vyriausybė kurti išmaniąsias oro valymo ir stebėjimo sistemas.

Kaip matote, „Waltonchain“ greitai plečiasi ne tik tiekimo grandinėje.

„Waltonchain“ partneriai

Trumpas „Waltonchain“ partnerių sąrašas

2018 m. Kovo mėn. „Waltonchain“ paleido savo pagrindinį tinklą ir išjungė „Ethereum“ blokavimo grandinę. Nuo to laiko jie išleido kelias pinigines, kad palaikytų šį pakeitimą. Be to, komanda padėjo sukurti tris vaikų grandinės nuo pagrindinio tinklo paleidimo.

Konkurentai

VeChain yra „blockchain“ projektas, labiausiai panašus į „Waltonchain“ (jų abiejų pavadinime netgi yra „grandinė“). Panašiai kaip „Waltonchain“, „VeChain“ teikia blokų grandinės sprendimus tiekimo grandinės pramonei. „VeChain“ neseniai pakeitė savo pavadinimą į „VeChain Thor“, suteikdamas įmonėms galimybę kurti DApps savo platformoje – tai panašu į Waltono antrines grandines.

Vis dėlto yra keletas skirtumų. Waltonchainas griežtai orientuojasi į tai RDA lustai o „VeChain“ apima NFC ir QR kodai taip pat. Nors tarnauja daugeliui tų pačių tikslų, antrinių grandinių architektūra smarkiai skiriasi nuo DApps.

Galiausiai atrodo, kad šie du projektai yra skirti skirtingoms rinkoms, o „VeChain“ daugiausia dėmesio skiria prabangos prekėms, o „Waltonchain“ – pradedant drabužiais.

Prekyba

Nuo to laiko, kai ji pradėjo prekiauti 2017 m. Rugpjūčio pabaigoje, WTC kaina buvo pakilimų ir nuosmukių kalnelis. Kinijos naujienos apie padidėjusį vyriausybės įsikišimą ir reguliavimą nuolat veikė monetą.

Kita vertus, nauji biržų sąrašai ir partnerystės pranešimai atspindėjo teigiamus kainų pokyčius. Nenuostabu, kad ši tendencija tęsis, jei moneta bus įtraukta į „Bittrex“ sąrašą arba jei komanda paskelbs daugiau strateginių aljansų.

2018 m. Sausio mėn. WTC pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 42,46 USD (~ 0,00371 BTC), tačiau dabar jis siekia maždaug 1,20 USD (~ 0,00029 BTC) – dar viena metus trukusios meškų rinkos auka. Be masinio įmonės priėmimo sunku pastebėti, kad šios monetos kaina auga esant blogoms rinkos sąlygoms.

Kur nusipirkti WTC

Populiariausia WTC įsigijimo platforma yra „Binance“. Čia galite iškeisti BTC ir ETH į WTC, o BTC yra tinkamiausias investuotojų pasirinkimas.

Jei neturite jokio „Bitcoin“ ar „Ethereum“, galite įsigyti „Gemini“ už JAV dolerius. Po to tiesiog perveskite savo lėšas į „Binance“, kad galėtumėte pasikeisti į WTC.

Kur laikyti WTC

Savo WTC turėtumėte laikyti vienoje iš oficialių „Waltonchain“ piniginių. Piniginės yra „Windows“ operacinėse sistemose, taip pat „Android“ ir „iOS“ mobiliuosiuose telefonuose.

Išvada

„Waltonchain“ yra solidus projektas, kuriame dalyvauja patyrusi, daugiau nei 20 narių turinti komanda, skirta jo sėkmei. Bendrovė jau turi keletą reikšmingų partnerystių su vyriausybės ir privataus sektoriaus įmonėmis.

„Waltonchain“ teikia verslo įmonėms ne tik tiekimo grandinės platformą, bet ir technologiją, leidžiančią sukurti savo antrinę grandinę ir pasinaudoti „Walton“ tėvų grandine..

Nors šiuo metu „Waltonchain“ nėra vertinamas taip gerai, kaip kai kurie jo konkurentai, su savo partnerystėmis ir ambicingu vystymosi planu per ateinančius kelerius metus pasiryžta išsiveržti į priekį..

Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį 2018 m. Lapkričio 11 d. Atnaujino Stevenas Buchko, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.

Papildomi „Waltonchain“ ištekliai

Interneto svetainė

Reddit

Telegrama

„Twitter“

Gitubas