Pasaulinė „Blockchain“
„Blockchain“ technologija iš esmės keičia pasaulio ekonomiką. Ši žaidimą keičianti technologija sumažina dabartinių verslo sistemų neefektyvumą, suteikdama saugesnę alternatyvą status quo. „Blockchain“ technologija yra mažiau nei 10 metų ir jau pasiekta pažanga įkvepia. Nepaisant akivaizdžių techninių pranašumų, kuriuos „blockchain“ atneša į pasaulio ekonomikos sceną, atrodo, kad galų gale būtent politikai turės galią paskatinti šios revoliucinės technologijos priėmimą į priekį.
Ne paslaptis, kad politikai ir „blockchain“ ne visada gerai susilieja. Vadinasi, paprasta „Google“ paieška gali atskleisti gausybę netinkamai informuotų politikų, kurie neigiamai kalba apie „blockchain“ technologiją. Daugeliu atvejų akivaizdu, kad jie labai mažai supranta, apie ką kalba. Laimei, ne visi politikai nepritaria kriptografijai ir buvo keletas labai svarbių politikų, kurie į pagalbą kriptovaliutoms pateko tada, kai jiems to labiausiai reikėjo. Žemiau yra 10 „blockchain“ palaikančių politikų, padėjusių judėti į priekį kripto.
Karūnos princas šeichas Hamdanas bin Mohammedas Al Maktoumas – Dubajus
Karūnos princas šeichas Hamdanas bin Mohammedas Al Maktoumas buvo didžiulis „blockchain“ technologijos šalininkas. Dubajus jau seniai yra lyderis varžybose dėl „blockchain“ priėmimo su vyriausybės pareigūnais, teigdamas, kad jie ketina būti pirmoji visiškai blokų grandine valdoma vyriausybė iki 2020 m. Vyriausybė planuoja sistema naudoti „blockchain“ technologiją visoms operacijoms ir plėtra jau vyksta. Dubajus taip pat neseniai išleido savo kriptovaliuta.
Karūnos princas šeichas Hamdanas bin Mohammedas Al Maktoumas
Prezidentas Nicolás Maduro – Venesuelos gyventojas
Venesuelos prezidentas Nicolas Maduro padarė antraštės metų pradžioje, kai jis paskelbė, kad jo šalis pirmoji pasiūlys vyriausybės remiamą kriptovaliutą. Dar įspūdingiau buvo tai, kad šalis surengė ICO, kuri surinko 735 milijonus dolerių, kad paleistų „Petro“ monetą. Pastaruosius penkerius metus Venesuelą kamavo ekonominės sankcijos ir gniuždanti infliacija. Tačiau prezidentas tikisi, kad naujoji valiuta gali padėti sušvelninti šias problemas. Kaip galite įsivaizduoti, ne visi džiaugiasi manevru su JAV prezidentu D.Trumpu draudimas piliečių investuoti į kriptovaliutą.
Venesuelos prezidentas Nicolas Maduro Photo via India.com
Ministras Pirmininkas Malcolmas Turnbullas – Australija
Dėl tokių politikų, kaip Australijos ministras pirmininkas Malcolmas Turnbullas, palaikymo Australija formuojasi labai „blockchain“ šalimi. „Turnbill“ neseniai išsiuntė a prašymą Skaitmeninės transformacijos agentūrai patvirtinti 530 000 USD vertės „blockchain“ mokslinių tyrimų finansavimo iniciatyvą 2018 m. gegužės 22 d. Tyrimai bus skirti tirti, kaip geriausiai panaudoti „blockchain“ technologiją vyriausybinėse sistemose. Australija per pastaruosius metus pastebėjo „blockchain“ startuolių sprogimą ir ministras pirmininkas tikisi išnaudoti naująją rinką.
Ministras Pirmininkas – Malcolmas Turnbullas
Dmitrijus Golubovas – Ukraina
Praėjusiais metais tarp pareigūnų ir reguliavimo institucijų įvyko įdomių pokyčių, susijusių su kriptovaliutomis. Galbūt ne daugiau kaip Ukrainoje, kai buvo priversti trys politikai atskleisti reguliavimo diskusijų metu jie turėjo daugiau nei 50 mln. USD BTC akcijų. Naujienų agentūra „Ria Novosti“ atskleidė, kad vien Dmitrijus Golubovas laikė 8752 BTC. Šis įvykis pateko į tarptautines antraštes, nes Ukraina šiuo metu daugelyje šalies vietų išgyvena silpninantį skurdą. Jis buvo naudojamas norint pabrėžti didėjantį turtingų ir neturtingų tautų skirtumus.
Dmitrijus Golubovas per monetų naujienas
George’as Galloway’us – Didžioji Britanija
George’as Galloway’us yra stiprus „blockchain“ technologijos šalininkas, o 2015 m. Jis pasiūlė „blockchain“ pagrįstą išlaidų stebėjimo sistemą, siekdamas padidinti vyriausybės skaidrumą. Projektas buvo pavadintas mero grandine. Kandidatas į merus daugybę kartų kalbėjo apie tai, kaip „blockchain“ technologija galėtų pakeisti politinę atskaitomybę ir padidinti pasitikėjimą mūsų politinėmis sistemomis.
George’o Galloway nuotrauka per „Daily Express“
Brianas Forde’as – kandidatas į demokratų kongresą – JAV
Dažnai atrandate politiką, kuris, jūsų manymu, geriau supranta „blockchain“ technologiją nei jūs, tačiau Briano Forde atveju tai tikriausiai yra tiesa. „Forde“ nėra svetimas „blockchain“, kaip paaiškėjo, jis daug dirbo su juo, kai dirbo prestižinio MIT universiteto skaitmeninės valiutos direktoriumi. Be to, jis taip pat buvo buvusio prezidento Baracko Obamos patarėjas technologijų klausimais. „Forde“ visada padėjo siekti daugiau „blockchain“ integracijos vyriausybėje ir daugelį kriptografinių investuotojų jis laiko pasirinktu kandidatu.
BrianForde „Via MIT News“
Jaredas Polisas – JAV kongresmenas
Jaredas Polisas buvo stiprus „blockchain“ technologijos šalininkas, o 2014 m. Jis atvirai įgijo „blockchain“ bendruomenės pasitikėjimą. kritikavo politikai, norintys uždrausti BTC. Jis nuėjo taip toli sakydamas: „Doleris yra ta valiuta, kurią reikėtų uždrausti“. Be to, jis sakė, kad susitrauks su bet kokia organizacija, norinčia trukdyti skaitmeninės valiutos plėtrai. Šis vaikinas rimtai žiūri į savo „blockchain“ ir jis nebijo ginti technologijos nuo politikų, kuriems trūksta supratimo apie jų naudą.
Jaredo Polio nuotrauka per „Denver Post“
Mokslo ir IT ministras Yoo Young-minas – Pietų Korėja
Pietų Korėja yra viena pagrindinių kriptovaliutų rinkų ir tam yra rimta priežastis. Mokslo ir IT ministras Yoo Young-minas yra didelis „blockchain“ šalininkas. Taigi šių metų sausio mėn. Korėjos kriptografijos išgąsčio metu būtent Young-min nustumtas tęsti plėtrą į „blockchain“ integraciją. „Young-min“ siekia, kad kriptovaliutos ir „blockchain“ technologijos reguliavimo tikslais būtų laikomos atskirais subjektais. Tačiau tai gali pasirodyti sunkus argumentas, nes BTC buvo pirmasis pasaulyje „blockchain“ naudojimo atvejis. Todėl daugelis mano, kad atskirti judviejų neįmanoma.
„Yoo Young-min“ per „Verslo Korėją“
Gubernatorius Ricardo Rossello – Puerto Rikas
Ką darai, kai tavo šalį sunaikina „Vulture“ obligacijos ir šimtmečio uraganas? Jūs kreipiatės į „blockchain“. Puerto Riko gubernatorius Ricardo Rosello „blockchain“ startuolius pasitinka išskėstomis rankomis. Parodydamas paramą, gubernatorius neseniai kalbėjo tiesiogiai saloje vykusiose „Puerto Crypto“ konferencijose. Čia jis asmeniškai padėkojo visoms įmonėms, dalyvaujančioms iniciatyvoje, ir patvirtino šalies įsipareigojimą vykdyti „blockchain“ naujoves. Salai labai reikia ekonomikos skatinimo ir gali būti, kad „blockchain“ technologija yra puikus postūmis.
Ricardo Rossello per „Business Insider“
Vladamiras Putinas
Sausį niekas nebuvo tikras, ką Rusija darys su kriptovaliutomis. Tačiau tai buvo dar prieš tai, kai Vladimiras Putinas pasistengė ir iki galo patvirtino „blockchain“ technologiją. Šių metų sausio 24 dieną Putinas reikalavo kad įstatymų leidėjai nustoja trukdyti kurti šias technologijas. Be to, jis išreiškė svarbą tapti pasauliniu šios srities lyderiu. Jis net užsiminė apie Rusiją, kuriančią nacionalinę kriptografinį rublį, kad pagirtų apskrities fiat valiutą.
Vladimiras Putinas per „Washington Times“
„Blockchain“ politikai
Šių asmenų ir tiek daug kitų pastangų dėka „blockchain“ judėjimas sugebėjo toliau plėstis. „Blockchain“ technologija yra tokia, kad liktų ir kuo greičiau bus pasiektas visapusiškas pritaikymas, tuo geriau bus visoms susijusioms šalims. Patinka jums tai ar ne, „blockchain“ technologijai reikia politikų, kad jie judėtų į priekį ir paskatintų investicijas. Kas žino, artimiausiu metu savo kaimyno kieme galite pamatyti plakatą „Satoshi prezidentui“.