Tai 3 dalių serijos „Steem“ ir „Blockchain World“ 3 dalis, pokalbis su „Steemit“ turinio direktoriumi Andrew Levine’u. Peržiūrėkite 1 ir 2 dalis, jei tik prisijungiate prie mūsų.

Šioje paskutinėje dalyje mes paliesime, kodėl „Steem“ anksti pasisekė ir kodėl Andy pasitiki platformos ateitimi.

Mes tikrai pradedame pokalbį su šia žudikų linija:

Džeimsas: [Žmonės yra gerai] tik vienu dalyku, kuris yra šūdas.

Andy: Taip. Ir aš manau, kad tai yra viena iš tikrųjų „Steem“ komandos stipriųjų pusių, kad mes buvome šūdas. Čia ir gaminami daiktai. Čia ir gaminami tikri daiktai. Ir tiek daug kitų žmonių šioje erdvėje eina: „Tai mes darysime ir taip darysime“. Taip, mes pamatysime apie tai.

Kaip Mike’as Tysonas garsiai pasakė: „Kiekvienas žmogus turi planą, kol jam smūgiavo į burną“.

Dažnai kalbama: „Mes dėl tam tikrų priežasčių, kurios paprastai yra kvailos,„ Ethereum “išsaugosime tam tikrą informaciją, o tada, remdamiesi ta informacija, mes sukursime prieigos raktą ir tada tas prieigos raktas eis į svarbiausią vakarėlių ten. “

Aš perrašau, kad tai būtų prasminga mūsų kontekste, tačiau savo esme tai ir daro. „Jūs ketinate prognozuoti. Šias prognozes išsaugosime „Ethereum“, tada sukursime žetoną, kuris bus išplatintas visiems šiame žaidime dalyvaujantiems žmonėms taip, kad būtų užtikrintas nuolatinis augimas “.

Nes jei jis neauga, tai niekam neįdomu. Niekas nesiruošia patekti į azartinių lošimų platformą, kuri įstringa dešimčiai vartotojų. Taigi, tai jie bando padaryti, tačiau niekas nebuvo priverstas suprasti, ką mes turėjome išsiaiškinti, nes labai anksti priėmėme vieną labai paprastą sprendimą, kuris buvo sukurti tikrą programą. Tai iš tikrųjų viskas.

Aš ten nebuvau, bet manau, kad nutiko taip, kad jie pasakė: „Ši„ blockchain “duomenų bazė turi didžiulį potencialą. „DPoS“ įdiegėme „BitShares“, žinome, kad jis veikia priimtinu laipsniu, o dabar žvelgiant atgal, žinome, kad jis veikia puikiai. „BitShares“ vis dar klostosi puikiai. Aš turiu omenyje, kad nenaudoju, bet jis yra, jis nėra sugadintas.

“Ką dar galime tai padaryti?” Mes visi esame labai dideli „blockchain“ ir kriptovaliutų priėmimo šalininkai. “Kodėl tu nieko nepatenki į žmonių rankas?” Lažinuosi, kad jie manė, kad milijonas programų yra visai šalia. Lažinuosi, kad jie buvo tarsi laiko klausimas. Tuo tarpu praėjo dveji metai, tačiau šis sprendimas buvo didžiulis, nes privertė juos atsakyti į tuos klausimus.

Priėmę sprendimą kurti programą, kurią žmonės iš tikrųjų naudoja, esate priversti išspręsti svarbiausias problemas. Jei norite paskatinti vartotojus naudotis kriptovaliuta, kaip tai padaryti netapus pinigų persiuntėju ar darbdaviu? Kaip tai padaryti, kad nebūtų žaidžiama? Peržiūrų skaičius? Tai žaidžiama. Balsavimas pagal sąskaitą? Žaidžiamas. Ir čia atsirado smegenų įrodymas. O smegenų įrodymas yra kapitalizmo revoliucija. Tai iš tikrųjų decentralizuoja centrinius bankus tarp žmonių, nes būtent žmonės, kurie naudojasi Steem, nustato, kur eina 100% pinigų. Pagalvok apie tai.

Pasirodo, žmonės iš tikrųjų gana gerai nustato, kas, jų manymu, yra vertinga, nes STEEM rinkos viršutinė riba yra šimtai milijonų dolerių. Tikrai STEEM yra vienintelis ženklas, kuris iš tikrųjų įvykdo pradinį kriptovaliutų pažadą.

Ji turi beveik momentinius pervedimus, nemokamus sandorius ir nėra centralizuotų valdžios institucijų, kontroliuojančių platinimą. Kai tik SMT paleis geniją, jo tikrai nebus iš butelio, nes kiekvienas galės sukurti savo žetono versiją nedaug ir nemokamai.

Ir visos šios kitos erdvėje esančios programos neveikia. Taigi, jūs galite galvoti, kad tuo metu padarysite bet ką. Laikui bėgant prisitaikėme. Viskas tikrai pasikeitė, tačiau tai labiau panašu į viliojimo procesą.

Jūs atsikratote neveikiančių dalykų, pasiliekate tinkamus dalykus ir padidinate kitų dalykų galimybes. Ir DPoS dabar įrodė, kad leidžia greitai kartoti, palyginti su kitomis blokinėmis grandinėmis.

Steemas per dvejus metus turėjo 19 kietųjų šakių, iš kurių nė viena nesukūrė seserų grandinių. „Blockchain“ vis gerėja, o bendruomenė tik auga ir auga. Tai iš tikrųjų padvigubėja maždaug kas 6 mėnesius.

Taip. Rinka yra idėjų mašina. Gerieji tęsiasi, o blogieji išplaunami, ir jūs matote, kas veikia, ir viskas kaupiasi.

Taip. Vienas iš dalykų, kuris įtraukė mane į projektą kaip vartotojas, buvo – manau, kad tai, kuo mes taip gerai mokame, yra tai, kad mes galime pasirinkti paprasčiausius, kvailiausius dalykus, kurie turi tokį didžiulį poveikį, pradedant socialiniu tinklu. Turite begalę žmonių, kurie jums tiksliai sako, ko nori iš jūsų.

Mes žinome, ko žmonės nori iš STEEM. Mes žinome, kur jie nori. Mes žinome, kad SMT yra puiki idėja, nes visi sutinka. Jie apie tai rašo! To nori visi platformos nariai, to nori visi suinteresuoti subjektai. Net žmonės, kurie mus kritikuoja kiekvieną dieną, jie mus kritikuoja dėl to, kad SMT nėra paleisti!

Yra daugybė žmonių, bandančių išspręsti sunkias problemas, tačiau yra daugybė lengvų problemų, kurias galėtumėte išspręsti. Ir tai yra tie, kuriuos norite išgyventi. Štai kaip aš tai matau. Aš vadinu tokį muskuso požiūrį.

„Boring Company“ buvo puikus pavyzdys. Jis išdėstė savo požiūrį į rinkas, kur identifikuoja, gerai, „Kas nebuvo išspręsta per 40 metų, arba kas yra aiškiai sugadinta ir įstrigusi ir tikriausiai gali būti gana lengvai išspręsta?“ Eik į tai.

„Boring Company“ akivaizdžiai buvo gręžimo technologija. Jis buvo toks: „Oho, mes vis dar naudojame tuos pačius grąžtus, kuriuos naudojome gręždami„ Chunnel “. Niekas nesiėmė naujovių ir to neištaisė, ir yra ryški problema. Žinoma, to mes ir einame. Rūšiuoti Mėlynojo vandenyno strategiją. Nežinau, ar tau tas terminas žinomas.

Yra milijono dolerių idėja, kurią visi šaudo, o paskui čia yra ši plati, atvira rinka paprastiems, iki patobulinimams. Puiki su tuo susijusi citata, kurią girdėjau. „Lengva būti pirmuoju numeriu. Eik, susirask numerį vienas ir būk vienas geresnis “.

Turite puikių itin populiarių ir plačiai paplitusių socialinės žiniasklaidos platformų pavyzdžių. Jūs turite „Reddit“. Pasižiūri į Reddit ir eini: „Hmm, Reddit. Nuostabu. Daugelis žmonių ja naudojasi. Kaip galime tobulėti vienu? “ Pridedate tą skatinimo struktūrą, kurią padarė Steemitas, ir pažiūrėkite, kas nutiko. Visa kita yra istorija.

Gigos Khurtsilavos nuotrauka „Unsplash“

Galimybių jūra!

Taip, aš manau, kad tai tikrai sumanus pastebėjimas. Manau, kad dauguma žmonių, atrodo, nelabai gerai suvokia, kaip iš tikrųjų veikia technologinė pažanga. Geras pavyzdys iš Nassimo Talebo – didžiausia pastarųjų dešimties metų naujovė buvo keturi ratai ant lagamino.

Taip, tai nėra vizijos idėjos.

Kūrėjai, verslininkai įsilaužia į savo produktus ir paslaugas, kad užkrėstų juos šia naujove. Kaip ir automobilis ar „Model T.“, tikrų „T“ modelio naujovių nebuvo – tai nebuvo pirmasis automobilis. Ne taip, kaip inžinieriai praleido 30 metų sakydami: „Mes sukursime tobulą automobilį“.

Tai buvo surinkimo linija, šiek tiek lengvas plienas iš Prancūzijos ar bet koks kitas, „Dodge“ varikliai ir paskui vienodumas. Galite nusipirkti bet kokią norimą spalvą, jei tik ji buvo juoda. T modelis neabejotinai yra atsakingas už trilijonus dolerių kuriant turtus, visos technologinės naujovės, atsiradusios po to, kai buvo pastatytas ant jo, buvo sukurtos pasaulyje, kurį sujungė automobiliai.

Ir tada internetas turėjo panašią dinamiką. Akivaizdu, kad internetas tikriausiai buvo gana sudėtingas. Tačiau iš tikrųjų tai tik leidžia dviem kompiuteriams bendrauti. Tai protokolas, leidžiantis kompiuteriams susikalbėti. Ta naujovė, palyginti su suvokta naujove, kuri atsirado po to –

Kaip žiūrėdami į „Bitcoin“, einate: „O, tai puikus dizainas“ ir visa kita, kurią įgalina tik paprasti TCP / IP diegimai. Tą esminę naujovę žmonės kuria. Tai tikrai kaip pridėti savo mažą dalyką. Tai daug daugiau kumuliacinio efekto, nei žmonės galvoja, ar bent jau taip man atrodo.

Vienintelė baimė yra ta, kad kai mes kalbame apie paprastus sprendimus ar žadame paprastus sprendimus, žmonės mano, kad tai yra ne taip sunku, nei daro kiti žmonės erdvėje. Savo laiką galėtume sugalvoti vis sudėtingesniems protokolams, kurių niekas nenaudoja. Kai sakysime paprastas, galime pasakyti, kad šiuo metu mes tiesiog naudosime. Paprasta taip pat yra keičiama.

Žmonės nenaudoja dalykų, kurių nesupranta.

Ne, ir aš stebėjau šią erdvę amžinai. Eini ir perskaitai Trono dokumentą, o dalys, kurios nėra plagijuotos iš „Steem“ ar kažkur kitur, yra sudėtingas pornografija. Tam tikru momentu, kai gilinatės į sistemą, paprastai pasiekiate palyginti paprastą pasiūlymą, pvz., „Bitcoin“.

Tai bendraamžių skaitmeninių grynųjų pinigai, necenzūriniai, decentralizuoti sandoriai. Bumas. Visa kita yra premija.

Visų kompiuteryje yra knyga.

Viskas. Tai bendra knyga, visi sutinka, nereikia niekuo pasitikėti, bumu.

Štai sudėtingas kodas, kurį turėjome sugalvoti, kad įgalintume tą funkciją. Kol jie sako: „Čia yra sudėtingas protokolas, kuris, mūsų manymu, išspręs aukšto lygio problemą“. Paprastai mastelis ar pan. Manau, kad būtų nesąžininga privačių „blockchain“ ar panašiai, žmonių, kurie kuria privačius „blockchain“, kurie tikrai skirti konkrečiam naudojimo atvejui, tačiau jie yra privatūs. Kam tie rūpi?

Manau, kad SMT yra taip ypatinga, kad jie yra pritaikomos, pasirinktos decentralizuotos autonominės organizacijos skatinimo schemos. Jūs esate ta programa. Norite sukurti „Pinterest“ ir idealiai paskatinti visus sistemos dalyvius.

Taigi, kiekvienas vartotojas yra akcininkas?

Geriau. Suinteresuotas asmuo. Akcijos yra teisiniai santykiai, kuriuos palaiko teisininkai ir teismai. Svarbiausia yra ta, kad jūsų įtaka protokolui yra kepama protokolo lygiu, taigi jums nereikia išsipūtusio, brangaus, korumpuoto teisinio aparato. Tai yra visas decentralizacijos pažadas. Ir jūs norite įveikti „Pinterest“, kaip sakėte. Norite padaryti vieną geriau nei „Pinterest“. Turite pasiūlyti kažką ypatingo. Ir iš tikrųjų, ką turite padaryti, turite išsiaiškinti, kaip veikti efektyviau nei „Pinterest“. Tarpininkų pasirinkimas yra gera vieta pradėti.

Tai, ką padarė „Pinterest“, aš tikiu, kad prieš „Pinterest“ buvo koks nors žurnalas ar kažkas, kas veikė „Pinterest“. Tikriausiai tam reikėjo šimtų daugiau žmonių, o „Pinterest“ tikriausiai pradėjo veikti kaip su dešimčia žmonių.

Taigi, ką DAC siūlo jums, tai yra galimybė, pavyzdžiui, naudojant „Steemit“. Steemas viso pasaulio turinio kūrėjams išmokėjo apie 40 milijonų dolerių. Ar žinote, kiek žmonių reikėtų tai padaryti? Kai matote, kad kitos platformos yra panašios: „Mes išdalinsime šiuos atlygius“. Kiek žmonių? Steemas tai daro visiškai autonomiškai.

Dabar įdomu tai, kad gildijos ir daiktai atsiranda ten, kur patys vartotojai susiburia ir sudaro šiuos pogrupius. Bet jūs to neskatinate. Steemas yra. Tai yra to autonominio skatinimo mechanizmo rezultatas.

Viskas, kas tai veda, yra puiku, jei jis sukurtas taip, kad būtų tvarus ir keičiamas. Taigi, mes sukūrėme turinio dalijimosi platformą, kuri konkuruoja su daugeliu kitų, kuri auga eksponentiškai ir turi unikalią vertės pasiūlymą mokėti vartotojams.

Ir ne tik tai darome, bet ir darome taip, kad dėl „Smegenų įrodymo“ dėl decentralizuoto paskirstymo metodo būtų reikalinga mažiau darbuotojų, nei reikėtų panašiai organizacijai, nes iš tikrųjų esame didesnės decentralizuotos autonominės organizacijos dalis. vadinamas Steemu.

Taigi, ką jums pasiūlys SMT, tai galimybė įkurti savo decentralizuotą autonominę organizaciją. Pradžioje duodate sau krūvą, o dabar esate skatinamas, kad laikui bėgant jis taptų vertingesnis, net jei jūs jo nekontroliuojate.

Tai iš tikrųjų yra liūto dalis darbo. Taigi su SMT norite paleisti savo „Pinterest“, tiesa? Bet jūs nenorite susidurti su košmaru, kad suprastumėte, kaip paskatinti visus šiuos žmones.

Taigi, jūs paleidžiate „PinterestCoin“ ir duodate sau krūvą. O dabar jūsų atsakomybė yra rinkodara, elementarios sąsajos sukūrimas ir žmonėms sakymas: „Mes išleidome šią monetą. Mes to nekontroliuojame. „Steem“ blokų grandinė jį gamina, tačiau jūs galite užsidirbti per mūsų platformą. Čia yra mūsų platforma. Ne mes išduodame pinigus “.

Žmonės to norės, nes tai, ką jie gauna, yra įtaka. Mes žinome, kad žmonės nori įtakos savo naudojamuose socialiniuose tinkluose, naudojamose turinio platformose. Ta įtaka turi vertę ir tai, ką šie žetonai iš dalies žymi. Sakyčiau, tai yra žetono pagrindas.

Mes pereiname į sunkią reputaciją erą.

Tai yra. Tai didesnė įtaka, ir aš manau, kad tikriausiai nutiks su „Steem“, kad kažkas paleis SMT ir naudos jį kaip reputacijos ženklą. Galite sukurti SMT ir išplatinti jį visiems „Steem“. Bet su „Oracle“ galite pasakyti: „Aš skirsiu penkis„ Oracle “. „Oracle“ sukuria gerų sąskaitų baltąjį sąrašą, o baltieji sąrašai turi susitarti tarpusavyje “.

Taigi, tik jei penki iš penkių „Oracle“ sutinka, kad šis žmogus yra geras, jie turi teisę uždirbti šiuos žetonus. Tai yra vienas iš būdų, kaip galėtumėte įdiegti reputacijos ženklą. Likusi dalis nėra tikrai keičiama. Mačiau kitų sprendimų pasiūlymų, jie neturi prasmės.

Nesvarbu, ar tai tikrasis reputacijos žetonas, jūs vis tiek turite tapatybės reputaciją iš jus pažįstančių žmonių, o tai tikriausiai yra arčiau įtakos nei reputacija techninės reputacijos ženklo prasme.

Taip, tai tikrai turi reputacijos elementą dėl to, kad esate skatinamas atskleisti informaciją apie save. Aš jau seniai tikėjau, kad Steemo žaidimas pagrindiniame sluoksnyje įrodo, kad tu esi tikra. Tai yra įrodymas, kad esate tikras žmogus.

Jei žmonės tavimi nepasitiki, jiems nerūpi informacija, kuria dalijatės.

Bet taip pat, ką darote, kai dalijatės informacija? Tai patenka į gana filosofinį lygį. Bet labai paprastai, kai kalbi su kažkuo ir kai dabar kalbu su tavimi, ko aš iš tikrųjų bandau iš tavęs išmokti?

Taip, galime tai vadinti pasitikėjimu. Taip, galiu pasakyti, kad bandau sužinoti iš jūsų informaciją. Bet iš tikrųjų bandau išsiaiškinti, ar tu tikras, ar dabar su manimi tiesiog esi tikras. „Ar jūs tikras dalykas? Ar jūs kažkokia iliuzija? Ar kažką apsimetate? “ Kai kalbame apie pasitikėjimą, kalbame apie tikrumą. Mes kalbame apie reputaciją. Viskas priklauso nuo autentiškumo.

Bet kokiu atveju, techniniu lygmeniu tai yra įtaka, nes kuo daugiau turėsi SMT, tuo daugiau įtakos turėsi šio išmaniosios medijos žetono atlygio fondui. „Steem“ yra „Steem“ apdovanojimų fondas.

Bet kai kas nors paleidžia SMT, jei tik nurodo simbolinį infliacijos lygį, nebent jie nori tai padaryti, kur tiesiog sukuria žetoną ir tiesiog atiduoda viską sau ar patinkantiems žmonėms, jei nurodote infliacijos lygį , tai užpildys atlygių fondą, kuris bus paskirstytas pagal sutelktą, pagal akcijų paketą įvertintą balsavimą.

Taigi, taip jūs gaunate įtaką ekosistemai, tada programos kūrėjas gali pasirinkti naudoti šią įtaką tam, kad paveiktų jūsų svetainės informacijos rodymą..

Ar ateityje matote „DTube“ valiutą, „Steemit“ valiutą, „DLive“ valiutą, „DSound“ valiutą? Ar manote, kad SMT vis dar yra galimybė egzistuoti kartu su platformomis, kurios tiesiog valdomos „Steem“?

Manau, kad yra vietos ir vieniems, ir kitiems. Tai savotiškai stebina. Tai savotiška įspūdinga ekosistemos evoliucija, kurioje prieš metus žmonėms bandėme paaiškinti, kodėl jie turėtų integruotis su Steemu. Tai nuostabus protokolas. Galite daryti tai, ką minėjote.

Tik tada, kai pradėjome kalbėti apie SMT, žmonės iš tikrųjų pradėjo vertinti vertę, kurią STEEM žetonas galėjo suteikti jų programoms. Manau, kad tai yra kažkas bendro su galimybe vizualizuoti ir tikrai suasmeninti šį dalyką. Visi nori savo pinigų. Tai yra nuosavybė. Tai leidžia jums galvoti apie tai, kaip jums priklausytų jūsų programa.

SMT varomų programų pavyzdžiai iš „SMT Whitepaper“

SMT valdomų programų pavyzdžiai iš „SMT Whitepaper“

Paradoksalu, bet dabar tai sukėlė situaciją, kai daugybė žmonių ketina: „Kodėl mes jo nesukuriame tik naudodami STEEM ženklą?“ Mes panašūs į tai: „Mums patinka ta idėja!“ Štai kur atsiranda atlygio padalijimo funkcija. Ir, manau, kitas įdomus elementas yra tas, kad dabar mačiau pora žmonių, kurie žiūri į STEEM, nes nenori rizikuoti paleisti savo kriptovaliutą..

Manau, kad nors kai kurie žmonės vis dar neišvengiamai bijo patekti į kriptovaliutą ar blokų grandinę, taškas, mes jiems esame tikrai saugus pasirinkimas, nes STEEM egzistavo amžinai, tai iš tikrųjų yra vienintelis tikrai decentralizuotas prieigos raktas ir jis niekada netapo ICO. Vis daugiau žmonių tai pradeda vertinti. Tiesą sakant, jūs vis dar naudojate STEEM net su SMT.

STEEM bus esamas decentralizuotas paskirstymo mechanizmas, kurį kūrėjai gali akimirksniu panaudoti, tačiau jis taip pat pereis prie „Steem“ blokų grandinės išteklių paskirstymo žetono. Taigi, jūs sukuriate programą, ji pasitelkia SMT, turite tam tikrą pralaidumo kiekį.

Pralaidumas yra tai, kas paverčia „Steem“ „freemium blockchain“, kuri yra dalis to, kas paverčia „Steem“ tokiu galingu programų kūrimo protokolu: jis leidžia kūrėjams pasinaudoti tinklo efektais, atsirandančiais siūlant nemokamas programas, tuo pačiu įgyjant pranašumą integruojant itin keičiamo dydžio „blockchain“ ir realiu laiku mokamas ženklas.

Taigi, kai paleidžiate savo SMT, tai jums nieko nekainuos. Tik tada, kai jūsų programa pradės tikrąją trauką ir pradės generuoti daugybę operacijų, jums reikės didesnio pralaidumo, tada susidursite su sprendimu pirkti STEEM ir įjungti jį į „Steem Power“, investuodami į protokolą, kuris aiškiai prideda toną vertės jūsų programai, arba naudokite kitą protokolą.

Bet net ir tai tikrai nėra kaina, nes visada galima išsigryninti. Taigi SMT tikrai bus nerizikingas ir nemokamas būdas paleisti savo žetoną, o STEEM bus žetonas, užtikrinantis, kad ši vis vertingesnė ekosistema išliks ekonomiškai tvari ir keičiama.

Vienintelės realios kūrėjų išlaidos yra alternatyviosios išlaidos, atsirandančios neintegravus protokolo, ir tai iš tikrųjų pasakytina apie STEEM, kaip yra šiandien.

Taigi programos, kurios turi daug sėkmės STEEM, bus priverstos investuoti į „Steem“ blokų grandinę, pašalindamos STEEM iš rinkos. Tai ne pinigai, kuriuos duodi mums. Ne pinigai praeina. Tai pinigai, kuriuos investuojate į šį protokolą, iš kurių gaunate daug vertės.

Taigi naudojant šį mechanizmą, jei SMT naudojamas daug, iš tikrųjų vyksta tai, kad STEEM daug naudojasi. Tai yra papildomas sluoksnis ant STEEM, kuris leidžia jums pritaikyti žetonų paskirstymą pagal jūsų poreikius, tuo pačiu užtikrinant, kad pagrindinis protokolas vis tiek būtų kuo saugesnis, keičiamas ir saugus..

Iš STEEM

Mes su Andy čia baigėme (išsamų) pokalbį. Tikiuosi, kad jums patiko šis „Steem“ užkulisių žvilgsnis!