Pasak „Satis“ grupės, 80 proc ICO pasirodo esąs sukčiai. Nors tiesa, jūs turite būti atsargūs, kur siunčiate savo eterį, turėkite omenyje, kad ICO erdvė vis dar labai jauna. 9 iš 10 visų startuolių taip pat nelieka atstumo, tai tik kursui. Vertinant „blockchain“ saulės energijos startuolius, didžiausias projekto sėkmės rodiklis yra jo bendruomenė, rėmėjai ir tikri, perspektyvūs darbo naudojimo atvejai.

„Blockchain“ saulės energijos startuoliai nėra apsaugoti nuo rinkodaros „hype“

Greitai ieškant „blockchain“ saulės energijos pradedančiųjų, dažniausiai randami tie patys pavadinimai, žadantys pakeisti pasaulį. Nors kai kurie iš jų gali būti teisingi, kaip ir bet kurio ICO atveju, jie taip pat gali būti tušti žodžiai, kuriuos palaiko sumani PR grupė.

Taigi su „blockchain“ saulės energijos startuoliais ištirkite projekto gyvybingumą. Kaip ir kas jį naudos? Kas yra idėjos kūrėjai ir kokią patirtį jie turi? Ar yra kokių nors realių projektų, kuriuos galite pamatyti, ar kodų, kuriuos galite patikrinti „Github“?

Kad ir kokia kilni priežastis būtų atsinaujinanti energija, tokių buvo 122 „blockchain“ startuoliai energetinėje erdvėje nuo 2018 m. kovo mėn., kiekvieną savaitę atsirandant naujiems. „Blockchain“ energetikos startuoliai nuo 2017 m. II ketv. Iki 2018 m. Pirmojo ketvirčio surinko 322 mln. Dolerių. Tampa žinoma, kad populiari priežastis ir madinga žodžio technologija patraukia investuotojų dėmesį.

Daugelis „blockchain“ saulės energijos startuolių gali nueiti per atstumą. Bet dar anksti pasakyti, kuris iš jų užkariaus erdvę. Pažvelkime į keletą svarbiausių kol kas „blockchain“ saulės energijos startuolių ir kodėl jie išsiskiria iš kitų.

1. „SolarCoin“

„SolarCoin“

https://solarcoin.org/

Nei vienas straipsnis apie „blockchain“ saulės energijos startuolius nebūtų baigtas, apie tai nekalbant „SolarCoin“ Pirmas. 2014 m. Pradėta įgyvendinti „SolarCoin“ idėja yra atlygio už saulės energijos gamybą programa. Vienas „SolarCoin“ yra lygus vienai megavatvalandei saulės energijos.

„SolarCoin“, pasiskelbęs saulės energijos gamybos „oro myliomis“, yra skirtas individualiems namų ūkiams, kurie savo stoguose montuoja saulės baterijas, ir komerciniams saulės energijos gamintojams. „SolarCoin“ siekia suteikti trūkstamą paskatą gaminti daugiau saulės energijos visame pasaulyje.

Įrengti saulės bateriją gali būti brangu, o „SolarCoin“ padeda sumažinti atsipirkimo laiką. „SolarCoin“ tapo pripažintu ir gerbiamu pavadinimu pramonėje, padedančiu kurti darbo vietas šiame sektoriuje ir bendradarbiaujančiu su kitais „blockchain“ startuoliais, įskaitant „ElectriCCain“.

Tačiau kadangi daugelis šalių sumažino savo subsidijas saulės energijai saulės energija šiek tiek prarado savo populiarumą. 2014 m. Sausio mėn. „SolarCoin“ palaikė sandorius, viršijančius 2,1 mln. JAV dolerių, ir pateko į 50 didžiausių kriptovaliutų. Bet dabar jos vertė yra maža, „CoinmarketCap“ sklandymas aplink 430-ą poziciją.

2. Saulės birža

Saulės birža

https://thesunexchange.com/

Šis „blockchain“ saulės energijos paleidimas egzistavo keletą metų ir jau matė akivaizdžią sėkmę, praėjusiais metais surinkęs 1,6 mln. USD sėklų finansavimą. Saulės birža kalba apie „saulės energiją naudojančius pinigus“ ir, skirtingai nei kiti startuoliai, nėra lygiaverčių saulės energijos prekybos platforma. Tiesą sakant, įmonė neprekiauja elektros energija, o sutelkia saulės energijos projektus visame pasaulyje.

Jie jau turi keletą sėkmingų projektų, įskaitant saulės kolektorių stogų statybą Afrikos mokyklose ir dramblių rezervatus. Per „Sun Exchange“ galite įsigyti „saulės elementų“, kuriuos galite skirti pasirinktam projektui, iš vieno jų tinklalapyje. Taip pat galite pasiūlyti projektus, kuriuos norėtumėte finansuoti.

Ypač verta paminėti „Sun Exchange“ sėkmingų projektų, jų patyrusių komandų ir filialų sąrašą. Tarp jų partnerių rasite „Barclays“, „Energy Web Foundation“ ir JT.

3. Jungtis

Konjulis

https://conjoule.de/en

Vokietijoje įsikūrusi Konjulis remia saulės energijos prekybą tarp stogo saulės savininkų, taip pat tarp įmonių pirkėjų ir suinteresuotų viešojo sektoriaus narių. 2017 m. Liepos mėn. Turėdamas didelę didelių vardų paramą ir 5,3 mln. USD investuotojų, įskaitant „Tokyo Electric Power Company“, šis „blockchain“ paleidimas neturėjo ICO.

Japonijos kompanijos dažnai siejamos su požiūriu į ateitį. „Tokyo Electric Power Company“ nesiskiria ir užima svarbiausią šios energijos prekybos platformos akcijų paketą. Jie mato augančią tarpusavio energijos sandorių paklausą, ypač Japonijoje, nes tokio tipo skatinimo sistema sukuria įsitraukimą į vietinę vietinio vartojimo produkciją..

„Conjoule“ taip pat kuria kitų rūšių atsinaujinančios energijos, įskaitant vėją, prototipą, tačiau jų pagrindinis dėmesys kol kas skiriamas „blockchain“ saulės energijai..

4. LO3 energija

LO3 energija

https://lo3energy.com/

Niujorke LO3 energija yra „blockchain“ saulės energijos paleidimas, turintis aukštą tikslą. Jie siekia perversmą, kaip energija generuojama, kaupiama, prekiaujama ir vartojama vietos lygmeniu per blokų grandinę. Ir jie atkreipė dėmesį į technologinį „Siemens“.

Inžineriniu meistriškumu garsėjantis „Siemens“ padės „LO3 Energy“ projektuoti ir kurti mikrotinklus per blokų grandinę, leidžiančią vietinei prekybai energija. LO3 iš tikrųjų buvo pirmasis projektas, kurio tikslas buvo prekyba energija vietos lygiu.

Jų bandomasis tinklelis Brooklyne yra įspūdingas, jame dalyvauja visa bendruomenė, taip pat jų „Enexa“ tinklelis Pietų Australijoje ir „Allgau Microgrid Project“ Vokietijoje. Mikrotinklų sistema taip pat gali veikti atskirai. Tai reiškia, kad nelaimės atveju žmonės vis tiek gali gauti valdžią.

5. „WePower“

„WePower“

https://wepower.network/

„WePower“ yra dar viena svarbi „blockchain“ pagrindu sukurta žaliosios energijos prekybos platforma. „WePower“ taip pat veikia su „blockchain“ saulės energijos sistemomis ir kitomis atsinaujinančios energijos formomis.

Leisdama prekiauti tarpusavio energijos kreditais, įmonė pasiskolino šią idėją iš esamų saulės skatinimo modelių. Daugelis saulės kolektorius montuojančių privačių klientų jau yra skatinami. Paprastai tai yra pigesnė sąskaita, vadinama „matavimu“.

Dabar jie gali parduoti savo perteklių už WPR žetonus. Kiekvienas ženklas reiškia vieną kilovatvalandę galios ir yra parduodamas platformoje.

„WePower“ pagrindinis dėmesys skiriamas didesniems atsinaujinančios energijos saulės, hidroelektrinės ir vėjo energijos gamintojams. Bendrovė jau teigia turinti 1 gigavatų galingumą su trimis saulės jėgainėmis Ispanijoje. Bet tai bus atvira ir atskiriems gamintojams, todėl energija bus parduodama, pigesnė ir prieinama visiems.

Uždarymo mintys

Yra daug svarbių „blockchain“ saulės energijos startuolių, ir jų yra per daug, kad juos būtų galima pavadinti viename straipsnyje. Nors „blockchain“ tapo naujuoju daugelio pramonės šakų žodžiu, tai iš tikrųjų įrodo, kad tai ypač gerai pasitarnauja energetikos sektoriui.

Nepamirškite pažvelgti už ilgų žodžių ir parengti pasiūlymų į tikrą, įgyvendinamą projektą ir tvirtą protokolą.