Kriptovaliutų portfelio kūrimas nėra dalykas, kurį padarote per 5 minutes. Kriptovaliutų rinkos ir ICO kilimas apskritai priviliojo daugelį investuotojų mintis kuo greičiau uždirbti didelius pinigus. Ir nors vis dar yra daugybė galimybių, verta (tiesiogine to žodžio prasme) būti kuo profesionalesniu.

Vėl laukiniai laukiniai vakarai, išskyrus šį kartą, programuotojai kaubojai važiuoja ant užkoduotų arklių, ieškodami skaitmeninio aukso. Apsiginkluokite keliais galingais įrankiais, kad ir jūs turėtumėte galimybę tai pastebėti.

Pasinerkime ir pažvelkime į 5 pagrindinius dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti kuriant kriptovaliutų portfelį.

# 1: „Bitcoin“ – naujasis etalonas

Šioje grafikoje matuojame % kelių pagrindinių kriptovaliutų pelnas nuo JAV dolerio nuo 2018 m. pradžios:

Kriptovaliutų portfelis

Pradedantys investuotojai mėgsta matuoti savo mėgstamos monetos, palyginti su vietine valiuta (pvz., JAV doleris ar euras), našumą. Tačiau tai klaida. Apsvarstykite galimybę įvertinti savo našumą, palyginti su „Bitcoin“ ar „Ethereum“.

Aukščiau pateiktame pavyzdyje „Bitcoin“ pralenkė „Litecoin“, „Monero“ ir „Dash“, bet ne „Ethereum“. Iki šiol pasirodė, kad 2018 m. Yra meškų rinka, o turėdami daugiau „Ethereum“ savo portfelyje sumažintumėte savo nuostolius. 28%, palyginti su 57% Bitcoin.

Kodėl „Benchmark“?

Kripto senelis nepasiekė šio titulo be svarių priežasčių. Didžiulė „Bitcoin“ bulių rinka nuo 2011 m. Yra ekonominės vertės sistemos, sukurtos atsižvelgiant į patikimų pinigų savybes, rezultatas.

Tada nenuostabu, kad daugelis kripto bendruomenių Bitcoin vadina skaitmeniniu auksu. Kaip fizinė rūšis yra naudojama kaip vertės saugykla neramiais laikais, taip ir kapitalas patenka į Bitcoin, kai investuotojai nervinasi:

  • Niekada nebuvo užfiksuotas „Bitcoin“ blokų grandinės įsilaužimas
  • Bitcoin yra plačiai prieinamas & gerai palaikoma mainuose visame pasaulyje
  • Tai pati likvidžiausia kriptovaliuta (lengva rasti pirkėją / pardavėją rinkoje)

Daugelis mažesnių monetų prastai veikia Bitcoin, todėl jomis sunku prekiauti. Paklauskite savęs, ar verta rizikuoti nusipirkti mažiau žinomą monetą? Daugeliu atvejų ilgainiui geriau pasiteisins tik HODL’ingas bitkoinas ir nieko neveikimas kelerius metus.

# 2: Supraskite savo rizikos profilį

Rizika yra tokia pat gyvenimo dalis, kaip ir rinkose. Jokio skausmo, jokio priaugimo, kaip sakoma. Investuoti į šią rinką reiškia susidoroti su didžiuliais kainų svyravimais (nepastovumu). Ir daugelis neturi tam skrandžio.

Būtina užduoti sau keletą klausimų, susijusių su kriptovaliutos rizika. Taip pat verta užsirašyti atsakymus. Keli svarstytini klausimai:

  • Kiek turite investuoti kapitalo?
  • Ar jums patogu prarasti dalį ar visą savo kapitalą?
  • Kokie yra jūsų investavimo tikslai?
  • Kaip arti pensijos?

Geras metodas įvertinti jūsų toleranciją rizikai yra pamatyti, kaip gerai miegate naktį kol investavo į kriptovaliutų rinką. Jei pastebite, kad esate apsėstas kainos ir atsikėlėte viduryje nakties, kad patikrintumėte, yra tikimybė, jog per daug investavote kapitalo. Niekada investuokite pinigus, kurių negalite sau leisti prarasti!

Galbūt norėsite pasamdyti finansų patarėją, kuris atliktų darbą už jus. Tačiau nepamirškite, kad akredituoti finansų patarėjai šioje besiformuojančioje pramonėje yra beveik negirdėti.

3: atlikite savo tyrimus (DYOR)

Galbūt blogiausia, ką galite padaryti šioje rinkoje, yra investuoti impulsyviai arba remiantis atsitiktiniu patarimu, kurį girdėjote per draugus, šeimą, „Telegram“ kanalą ar „Reddit“ grupę. Tai juk tavo pinigai.

Mes gyvename interneto amžiuje, o informacija dar niekada nebuvo tokia plačiai prieinama kaip šiandien. Tai yra ir geras, ir blogas dalykas. Yra krūva informacijos. Tai palyginti lengva rasti, bet palyginti sunku interpretuoti. Jūsų, kaip protingo investuotojo, darbas yra jūsų pačių kruopštus patikrinimas.

Atlikite savo tyrimus

Kris Straub sutikimas

Kiekviename projekte stengiamasi reklamuoti save kuo geresnėje šviesoje. Ne projektas yra tobulas ir daugelis yra tiesiog tiesioginės aferos. Prisiregistruokite pas ekspertus. „Twitter“ tinkle yra keletas puikių šaltinių, kurie kasdien teikia vertingos informacijos.

# 4: prisiimkite visą atsakomybę už savo sprendimus

Dabar, kai atlikote sunkų darbą, atėjo laikas iš tikrųjų pridėti monetas į savo kriptovaliutų portfelį ir susidurti su pasekmėmis. Tai tiesa, jūs esate visiškai atsakingas už tai visi investavimo sprendimus, tiek gerus, tiek blogus. Turėti. Tai padarys jus geresniu investuotoju.

Neapsigaukite investuotojų tweetais, vaizdo įrašais ar įrašais, kurie tvirtina niekada neprarandantys. Net geriausi pasaulio investuotojai priima baisius sprendimus. Tai žaidimo dalis. Priimdami klaidas, jūs taip pat atveriate duris tapti geresniu kriptovaliutų investuotoju.

Jokiu būdu šios formos negalima laikyti investavimo patarimu. Jei girdėjote tai anksčiau, todėl, kad įtakingieji visame žiniatinklyje bijo teikti turinį, kurį galima laikyti finansine konsultacija. Kodėl? Nes daugelis pinigų praradusių investuotojų dažnai nori perkelti kaltę kitam. Nebūk tas vaikinas / mergina.

Neseniai įvykęs „Bitconnect“ skandalas, kurio metu įvyko nemažai influenceriai tarnavo ieškiniuose, yra geras pavyzdys. Taigi sakau dar kartą, esate visiškai atsakingas už savo finansinę gerovę.

# 5: būkite kantrūs

Kai žmonės mato dviženklį pelną didelėje bulių rinkoje, lengva užfiksuoti fomo (baimė nepastebėti). Būkite kantrūs, žaiskite ilgą žaidimą. Turgus čia buvo vakar, o rytoj.

Jei nesate talentingas ir aktyvus dienos prekiautojas, ilgalaikė HODL’ingo strategija gali būti geresnis pasirinkimas. Žiūrint ilgesnį vaizdą, praktikuojantis ir kantriai, lengviau prarasti dviženklius nuostolius, nes matote didesnį vaizdą. Bitcoin jau piešė tą paveikslą nuo 2011 m.

Atminkite, kad tam nėra jokių garantijų. Apsvarstykite ir priešingą argumento pusę. Naudokite kantrybę kaip vieną įrankį didesniame įrankių rinkinyje. Būti kantriam monetai, kuri eina į nulį, neapsimoka. Bet kokiu atveju kantrybė yra dorybė, kurią verta sukurti, kai tampate geresniu investuotoju.

Kriptovaliutų portfelio suvestinė

Investavimas kriptovaliuta nėra skirtas visiems. Kai kurie iš to taps dvokiantys, o kai kurie praras visus pinigus. Atliekant tam tikrą disciplinuotą darbą, tikimybė, kad tapsite pirmuoju, o ne antruoju, dramatiškai padidėja.

Apibendrindami turėkite omenyje šiuos 5 raktus kurdami kriptovaliutų portfelį ir sėkmės turguose!

  1. Bitcoin – naujasis etalonas
  2. Supraskite savo rizikos profilį
  3. Atlikite savo tyrimus (DYOR)
  4. Prisiimkite visą atsakomybę už savo sprendimus
  5. Būk kantrus