Per pastaruosius devynerius metus Bitcoin kainų svyravimai. Nepraėjus nė metams, „Bitcoin“ sugebėjo pasiekti visų laikų aukščiausią lygį – 19 500 USD, kol pakoregavo dabartinę kainų ribą nuo 6 000 iki 7 000 USD. Šis reikšmingas kritimas gali jus susimąstyti, ar jau per vėlu pirkti Bitcoin? Atsakymas yra neigiamas. Panagrinėkime keletą pagrindinių priežasčių, kodėl „Bitcoin“ pirkimas 2018 m. Yra protingas sprendimas.

Nepastovumas ir pelnas

Norint nustatyti, kad Bitcoin yra nepastovus turtas, nereikia daug tyrimų. Bet koks turtas, kuris gali parodyti 1000 procentų padidėjimą per mažiau nei metus, ir vėliau tą prarasti, turėtų būti laikomas nepastoviu. Nors nepastovumas kelia didžiulį susirūpinimą tradicinėms investicinėms įmonėms, svarbu paminėti, kad nuo 2017 m. Gegužės Bitcoin vis dar yra daugiau nei 400 proc.

Šie laimėjimai gerokai viršija tradicinių taupomųjų sąskaitų, obligacijų ar vertybinių popierių rinkos teikiamą naudą. Tokiu būdu „Bitcoin“ galėtų būti geresnė investavimo priemonė tiems, kurie supranta, kaip rinka veikia per savo nepastovumą.

Diagrama, rodanti Bitcoin nepastovumą per CoinMarketCap

Diagrama, rodanti Bitcoin nepastovumą per CoinMarketCap

Nepastovumas gali pakenkti jūsų investavimo strategijai, kai perkate „Bitcoin“ už didžiausią vertę. Pavyzdžiui, jei 2017 m. Gruodžio mėn. Įsigijote vieną „Bitcoin“ (19 500 USD) ir nusprendėte laikyti iki šios dienos, parodysite didelius nuostolius, viršijančius 12 000 USD. Jei būtumėte pardavę savo „Bitcoin“, kai rinka pradėjo savo neigiamą pusę ir reinvestavo į žemą pusę, dabar sėdėtumėte beveik ant trijų pilnų „Bitcoins“.

Nepastovumo pavertimas pelnu

Patyrę investuotojai uždirba pelną nepaprastų svyravimų metu. Daugeliu atvejų nuovokus kriptografinis investuotojas sustiprins savo pozicijas nuosmukio metu parduodamas savo turimas aukštumas. Tada, kai rinkos korekcijos bus baigtos, jie atpirks Bitcoin už mažesnę palūkanų normą. Nors ši strategija yra labai efektyvi, naujiems investuotojams gali būti sunku įsisavinti.

Tradiciniai investiciniai fondai

Gausus tradicinės finansų įmonės per pastaruosius metus įžengė į kriptografijos rinką. Naujausia ataskaita paskelbta „Forbes“ pabrėžia, kaip „Bitcoin“ elektroninės prekybos ateities sandoriai (ETF) galėtų padėti „Bitcoin“ ateinančiais metais pamatyti naujas aukštumas. Ataskaitoje paaiškinama, kaip tolesnis SEC numatytas Bitcoin ateities sandorių reguliavimas galėtų leisti tradiciniam investiciniam kapitalui užlieti rinką.

Trūkumas: ar per vėlu pirkti Bitcoin?

Nors niekas negali galutinai nustatyti rinkos krypties, sprendžiant, ar turto vertė padidės, būtina atsižvelgti į trūkumą.. Kada nors bus pagaminta tik 21 milijonas Bitcoin. Iš numatytų išleisti 21 milijoną „Bitcoins“, kuriuos numatyta išleisti, jau yra apyvartoje 17 323 362. Liko mažiau nei keturi milijonai Bitcoin, kurie dar nėra apyvartoje.

„Bitcoin“ informacija per „CoinCentral“

„Bitcoin“ informacija per „CoinCentral“

Be to, neseniai atliktas tyrimas atskleista kad net 36 procentai cirkuliuojančio Bitcoin tiekimo gali būti nepasiekiami. Šis procentas prilygsta maždaug 6,226 milijonams „Bitcoin“, kurie yra „pamesti, greičiausiai pamesti ar nepakasti“. Ta pati ataskaita parodė, kad net 22 procentus dabartinio Bitcoin kiekio kontroliuoja spekuliantai. Ši informacija leidžia jums padaryti išvadą, kad iš tikrųjų „Bitcoin“ yra menkas turtas, o artimiausiais metais didėjant „Bitcoin“ paklausai, vertė turėtų didėti koreliuojant.

Mastelio tobulinimas

„Bitcoin“ blokų grandinė per sekundę gali apdoroti iki septynių operacijų. Šis ribotas operacijų apdorojimo greitis prisidėjo prie naujausių jūsų spūsčių problemų susidūrė. Palyginimui, „Visa“ per sekundę talpina apie 1667 operacijas, tačiau yra pajėgi tvarkymas mokslininkų teigimu, iki 56 000 operacijų per sekundę.

Kad „Bitcoin“ vieną dieną pasiektų pirminį Satoshi Nakamoto tikslą sukurti „Peer-to-Peer elektroninių pinigų sistemą“, reikės per sekundę atlikti žymiai daugiau operacijų. Bitcoinistai pripažino, kad reikia papildomo mastelio kripto tinkle, ir kūrėjai sukūrė keletą unikalių sprendimų, kaip išspręsti šias problemas.

Žaibo tinklas

„Lightning Network“ yra ne grandinės „Bitcoin“ mastelio problemų sprendimas, kuris naudoja privačius mokėjimo kanalus, kad sumažintų blokų grandinės spūstis. Naudotojai gali siųsti ir gauti begalinius mokėjimus šiais mokėjimo kanalais. Kai operacijos bus baigtos, duomenys užsiregistruos „blockchain“.

„Lightning Network“ vis dar yra beta testavimo stadijoje. Nepaisant to, protokolas sukūrė unikalią galimybę Bitcoin vartotojams. Jau žaibo tinklo Bitcoin atsiradimas automatai kripto vartotojams žada visiškai naują patirtį. Jei protokolas sėkmingai išspręs Bitcoin mastelio problemas, plačiai paplitusi kriptografija galėtų tai padaryti atsirasti daug greičiau nei tikėtasi.

Ar per vėlu pirkti Bitcoin dėl vyriausybės reguliavimo?

Daugelis šalių, pavyzdžiui, Japonija, nusprendė, kad tai geriausia legalizuoti Bitcoin kaip teisėtos mokėjimo priemonės priemonė. Nors šios šalys nustoja vadinti Bitcoin valiuta, dėl to, kad ją neišleidžia vyriausybė, jos pripažįsta, kad kriptografija yra perspektyvi priemonė atsiskaityti už prekes ir paslaugas.

Jungtinėse Amerikos Valstijose SEC ir toliau svarsto apie geriausią reguliavimo procedūrą, kurios reikia laikytis sprendžiant kriptovaliutas ir jų šalutinius produktus. SEK paneigta kelios „Bitcoin ETF“ licencijos per pastaruosius metus, nurodydamos, kad pagrindinė to priežastis yra taisyklių trūkumas.

Nepaisant šio sprendimo, kai kurie reguliavimo institucijos nariai, pavyzdžiui, SEC komisaras Hesteris Peirce’as, viešai atsisakė sprendimo. „Forbes“ interviu, Peirce išreiškė nusivylimą sprendimu. „Peirce“ atstovauja vis didesniam skaičiui pareigūnų, kurie palaiko kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“.

Tradicinis rinkos nestabilumas

Investuotojai žvelgia link alternatyvos pavyzdžiui, aukso rinka pasaulinio finansinio nestabilumo laikais. Tradiciškai auksas buvo pasirinkta investicija, tačiau naujausi tyrimai rodo, kad dabar daugelis žmonių kriptografijos rinkas laiko kita galimybe. ekonominis nuosmukiai. Šis įsitikinimas paskatino daugelį Bitcoiną vadinti skaitmeniniu auksu. Jei „Bitcoin“ gali išlaikyti šį titulą, tai gali padėti pakelti kriptografiją į naujas aukštumas.

Kaip nusipirkti Bitcoin

Kitas gyvybiškai svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti diskutuojant, ar per vėlu pirkti „Bitcoin“ 2018 m., Yra vis daugiau į rinką patenkančių „fiat-to-Bitcoin“ biržų. Tokie mainai kaip „Coinbase“ padeda įveikti atotrūkį tarp naujų investuotojų ir kriptografinės rinkos. Naudodamiesi šiomis platformomis, „Bitcoin“ galite įsigyti tiesiai iš savo mobiliojo prietaiso.

Ar per vėlu pirkti Bitcoin 2018 m.: Galutinis Nr

Išgirdęs priežastis, kodėl „Bitcoin“ vis dar yra protinga investicija 2018 m., Nenuostabu, kad kriptografijos rinka ir toliau mato a stabilizuojantis poveikis. Bitcoin suteikia pasauliui valiutos formą ir nepaisant to, kad specifinė pažeidžiamumas egzistuoja, turėtumėte tikėtis, kad ateinančiais metais Bitcoin kainos kils. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip tapti geresniu kriptografijos investuotoju, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip padidinti savo šifravimo portfelį kaip profesionalas.