Brockas Pierce’as, atrodo, yra visur kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvėje.
Pierce’o pirštų atspaudus galima atsekti svaiginančiai daugybėje pramonės formavimo įvykių. Šiandien Pierce vis dar sėdi už vairo didžiausių kosmoso įvykių ir projektų vairo. Šiuo metu Pierce’as yra „Bitcoin Foundation“ pirmininkas, vienas iš „Block.one“, „EOS Alliance“, „Tether“, „Mastercoin“ ir „Blockchain Capital“ įkūrėjų, ir pataria tokioms įmonėms kaip „BitGo“, DNR ir Patricko Byrne‘o „tZERO“..
2019 m. Jau yra dideli milijardieriaus pasakotojo metai, kai jis planuoja atnaujinti liūdnai pagarsėjusį Mt. „Gox“, kriptovaliutos keitykla, 2014 m. Įsilaužė į maždaug 740 000 bitkoinų (~ 2,664 mlrd. USD).
Pierce’o reputacija remiasi daugelio metų verslu ir rizikos kapitalu, kriptovaliuta ir „blockchain“ evangelizacija, o tai yra Riedantis akmuo vadina „[kriptovaliuta] pirmuoju pasaulio kulto lyderiu“, būdamas a „blockchain“ milijardierius, ir pakankamai linksmai – 1992 m. „Disney“ klasikos aktorius vaikas Galingosios antys.
Nors Pierce’as galbūt pasitraukė iš vaidybos pasaulio būdamas septyniolikos, jis vis dar jaučiasi pasakojimų ir demonstravimo nuojauta, daug dėmesio skirdamas jauno, bet klestinčio kriptovaliutų sektoriaus puoselėjimui ir auginimui..
Turėjome galimybę apklausti Brocką Pierce’ą apie jo mintis apie kosmoso augimą, kriptovaliutų verslumą, „Bitcoin“, žaidimus ir „blockchain“, Puerto Riką, „Seasteading“ ir „McAfee“ kampaniją.
Kaip veikia verslumas blokų grandinėje & kriptovaliutų erdvė skiriasi nuo tradiciškesnio startuolių pasaulio?
Spėju, kad vienas pagrindinių dalykų, kurį supranti dirbdamas verslininku, yra tai, kad tai ilgos dienos, ilgos valandos. Pradėjus dirbti interneto verslininku, pasaulis juda milijonu mylių per valandą ir greitai keičiasi.
Kriptografija yra tik dar vienas to pagreitis. Tai tarsi milijardas mylių per valandą. Tai sunkiau nei bet kurioje kitoje erdvėje, kurią žinau vien dėl pokyčių greičio. Ši pramonė juda taip greitai. Kas būtų realiau? Internetas užtruko 40/50 metų, kad pasiektų dabartinę vietą. Mes judame tikriausiai maždaug tris kartus greičiau. Mes iš esmės esame interneto greičio laikai Pi.
Evoliucija buvo beprotiška stebėti. Ypač per „ICOMania“ 2017–2018 m., Kuris pridėjo dar vieną pagreičio elementą. Tiek daug atsitiktinių kompanijų išėjo iš eterio ir rinko milijonus, kad galėtų kurti projektus, turinčius arba pasaulį sudaužantį, arba visiškai abejotiną vertę..
Geras dalykas yra tas, kad ICO rinkoje įvyko graži korekcija. Mums reikėjo šiek tiek sulėtinti tempą. Mes, kaip sakydavo, lipdavome priešais savo slides.
Buvo įdomu pamatyti, kaip tiek daug kriptovaliutų ir „blockchain“ verslininkų tapo labai viešais savo projektų veikėjais.
Figūra paprastai yra pasakotoja. Grupėje turite pagrindinį atlikėją, aš mieliau vartoju dirigento terminą. Paprastai figūra yra laidininkas ir pasakotojas. Tai dažnai prarandama daugumoje Silicio slėnio startuolių, pasakojimo svarba, kai dauguma žmonių galvoja apie savo komandos surinkimą ir kritines funkcijas, kurių komanda turi būti sėkminga. Pasakojimų paprastai nėra sąraše.
Tai beveik prarastas menas, bet kai pradėsite žiūrėti į sėkmingus projektus, o ne į tuos, kurie ne, pamatysite, kad yra bendra gija ir ta bendra gija paprastai apima gerą pasakotoją.
Kaip atrodo diena Brocko Pierce’o gyvenime?
Šiomis dienomis atsikeliu iki 6:00 val., Medituoju, žurnalas, joga. Aš stengiuosi, kad visi mano darbai būtų atlikti iki 7:00 arba 8:00 ryto, visi mano ryto ritualai. Tada dirbu ilgas valandas ir skalauju, kartoju.
Dažnai būnu lėktuve. Jei imsite tik praėjusį mėnesį, aš buvau Puerto Rike. Tada vieną naktį buvau Vegase, vieną naktį LA, vieną naktį Niujorke, vieną naktį LA. Vakarų Palm Byčas vienai nakčiai, Majamis vienai nakčiai. Londonas vienai nakčiai, Versalis vienai nakčiai. Normandija vienai nakčiai, Paryžius vienai nakčiai, DC dvi naktims. Niujorkas vienai nakčiai, LA dviem naktims, Tokijas – trims naktims. Dažnai taip riedžiu.
Kaip susiaurinti smegenis ir sutelkti dėmesį į aukšto lygio gamybą kiekvieną dieną, ypač per visas keliones?
Visa tai treniruotės. Aš tai dariau ilgai.
Ar manote, kad kriptovaliuta 2019–2020 m. Bus „make or break“ tipo akimirka, ir jei taip, ką manote, ar tai būtų?
Na, nematau, kad įvyktų lūžis. Matau tik markę.
Mes esame meškų rinkoje, bet buvome ir anksčiau. Tai panašu į įprastą ciklą. Prisiminkite, kad kriptovaliutos kaina yra pagrindinis nuotaikos barometras. Tai labai mažai susiję su pagrindais. Ekosistemos pagrindai buvo nuoseklūs ir teisingi. Vartotojų skaičius, verslininkų skaičius, gaunamo kapitalo kiekis, visa tai. Operacijų apimtis, beveik viskas nuolat didėjo ir į dešinę, kartais pagreitėjo greičiau nei kitu metu.
Šiuo metu pėda yra nuo dujų, palyginti su pedalu prie metalo. Mes vis dar einame į priekį, nors kaina gali būti mažesnė.
Mes einame per šiuos ciklus ir tai labai reikalinga, nes kas atsitinka, kai kaina raketomis, ekosistemos mentalitetas yra „kai mėnulis, kai Lambo“? Tai nėra tai, kas mes esame ar kaip mes norime būti atstovaujami. Nesvarbu, ar žmonės tai supranta, ar ne, mes kuriame technologijų sistemą, kuri pakeis pasaulį ir, tikiuosi, pavers jį kur kas geresne vieta. Rezultatą nulems tai darančių žmonių kokybė.
Ar mes norime, kad „kai mėnulis, kai lambo“ būtų naujo pasaulio kūrėjai, ar norime, kad tai būtų aukšto sąžiningumo žmonės, dirbantys žemėje ir dirbantys reikalingos infrastruktūros sukūrimui, kad sukurtų geresnę visų žmonių ateitį mus?
Mums reikalingos šios pataisos, nes jos veikia kaip valymo ar valymo įvykis ir iš pramonės gaunama viskas, kas nėra rezonansinė su tuo, ką darome ir ką kuriame. Aš, viena, labai džiaugiuosi, kad rinka smuko, nes rinka vėl tampa racionali, o žmonės, kurie neveikia sąžiningai, nyksta, nes nebemato greito spardymo. Liko tikrieji tikintieji ir žmonės, kurie nori pakeisti pasaulį.
Tarkime, kad tęsiame šią dabartinę trajektoriją. Kaip matote, kaip vidutinis netechninis asmuo per ateinančius kelerius metus kasdien bendrauja su kriptovaliutų ir „blockchain“ sprendimais?
Atminkite, kad ši erdvė egzistavo tik apie 10 metų, o prieš 10 metų joje dirbo labai mažai žmonių. Galite suskaičiuoti juos ant dviejų rankų. Tikrai tik per pastaruosius šešerius ar septynerius metus jūs turėjote kritinę žmonių, dirbančių su daiktais, masę, ir ši masė akivaizdžiai išsiplėtė per pastaruosius šešerius septynerius metus.
Visame pasaulyje turime daug tikrai talentingų žmonių, susitelkusių ir dalyvaujančių. Internetas, nes jis buvo kuriamas per 60-uosius, 70-uosius, 80-uosius ir 90-uosius metus, vartotojams buvo naudojamas tik 1995 m. 1995 m. Buvo sukurtas „Netscape“. Internetas nebuvo naudojamas paprastiems žmonėms, kol neturėjote interneto naršyklės, kol neturėjote el. Pašto kliento, kol neturėjote paieškos sistemų, turinio ir vartojamų dalykų bei pirktinių dalykų. Kol nebuvo kritinės infrastruktūros masės, kol nebuvo pastatyti tiltai, keliai ir tuneliai, jis nebuvo paruoštas pagrindinei srovei.
Kripto būklė buvo labai panaši. Manau, kad mes turime savo „Netscape“ akimirką ir tai buvo EOS. Manau, kad EOS yra mūsų „Netscape“. „EOS“ yra pirmasis keičiamo dydžio „blockchain“, kurio vėlavimo laikas yra mažas, ty greitas ir vartotojui nereikalaujama jokių mokesčių, o tai reiškia, kad nėra trinties. Manau, kad turėjome savo „Netscape“ akimirką. Pamenate, kai „Netscape“ buvo paleista, niekas neatpažino jo reikšmės, kol jums nebuvo naudinga įžvalga, ty po kelerių metų. Manau, kad dabar turime savo interneto vartotojams momentą. Tai prilygsta tada, kai pasirodė „Apple iPhone“ ir programų parduotuvė. Mes pradedame.
Pirmosios programos programų parduotuvėje yra ankstyvos, jos nėra ten, kur viskas baigsis. Taip pat nesakau, kad EOS tikrai yra ateitis. Aš esu visiškai grandininis agnostikas, ir bus išleista daugybė kartotinių ir greitų protokolų, kurie yra keičiamo dydžio ir greiti, ir tokio pobūdžio dalykų.
„Ethereum“ tam tikru metu turės atnaujinimą. Aš tiesiog sakau, kad tai buvo pirmas, ir turėkite omenyje, kad buvo „Netscape“, „Internet Explorer“, „Safari“, „Chrome“, „Firefox“, „Brave“ ir kt. Norėdami naudoti tą analogiją, bus daugybė naršyklių. Manau, kad turėjome savo vartotojo momentą, taigi, manau, kad tai yra ir dabar. Manau, kad per ateinančius ar dvejus ar trejus metus pamatysime prasmingą vartotojų įsisavinimą, nes dabar turime sistemas, kurios gali išplėsti ir gali tai įgyvendinti dabar.
Dar yra keletas kitų dalykų, kuriuos reikia patobulinti. Vartotojo sąsajos, tačiau tai gerėja, kai į erdvę ateina daugiau rinkodaros žmonių ir dizainerių. Tai ne tik puikūs inžinieriai ir puikūs kriptografai.
Akivaizdu, kad norint priimti masinį vartotoją, jums reikia dalykų, kuriuos galima naudoti vartotojui, taip pat reikia programų, kurios pritrauktų masę. Trys kategorijos, kuriose, manau, pamatysime pirmąsias žudikių programas, bus socialinės, dalykai, einantys po „Facebook“ ir „Instagram“, arba pranešimai, dalykai, einantys po „WhatsApp“ ir „Skype“, arba tai bus žaidimai.
Manau, kad tai yra trys sritys, kuriose pamatysime pirmąsias žudikų programas, kurios suteikia reikšmingą mastą „blockchain“. Manau, kad pirmoji mūsų programa šiais metais pasieks milijoną vartotojų.
Ši meškų rinka turi daugybę projektų, atleidžiančių nemažą dalį darbuotojų, jei ne visiškai uždaromi. Ar turite išminties žodžių verslininkams „blockchain“ ir „crypto“ erdvėje?
Turėk vilties. Jūs esate reikiamoje vietoje tinkamu laiku ir greičiausiai elgiatės teisingai. Į galvą ateina eilėraštis. Rudyardo Kiplingo eilėraštis ir eilėraštis žinomi kaip „Jei“:
Jei gali išlaikyti galvą, kai viskas apie tave
Praranda savo ir kaltina tave,
Jei gali pasitikėti savimi, kai visi vyrai tavimi abejoja,
Tačiau leiskite atsižvelgti ir į jų abejones;
Jei gali laukti ir nepavargti laukdamas,
Arba dėl to, kad meluoja, nesielkite su melu,
Arba būdamas nekenčiamas, neduokite kelio neapykantai,
Vis dėlto neatrodo per daug gerai ir nekalba per daug išmintingai:
Jei galite susitikti su triumfu ir nelaime ir elgtis su tais dviem apsimetėliais vienodai, tai atrodo tinkamas eilėraštis visiems. Tiems, kurie jo neskaitė, gal tai geriausias patarimas, kurį galiu šiandien visiems duoti.
Labai ryžtingai panašus į steniką ir nepaisydamas aplinkinių sprogimų. Tiesiog susitelk į tai, kas vyksta priešais tave.
Tiksliai, būkite šalia, likite.
Žaidimų ir „blockchain“ susikirtimas buvo labai įdomus. Kodėl dabar geriausias laikas pradėti kurti žaidimų kūrėjus, priešingai nei prieš kelerius metus?
Prieš kelerius metus neturėjote infrastruktūros. Kokį žaidimą prieš keletą metų ketinate kurti „blockchain“? Vienintelis dalykas, kuris buvo atliktas neseniai, sulaukė sėkmės, buvo „Crypto Kitties“, o „Crypto Kitties“ negalėjo mastelio keisti.
Kokio tipo vaizdo žaidimus tikitės pamatyti, kuriuos palaiko „blockchain“? Ar tai būtų jūsų tipiški „Fortnite“ ir „World of Warcraft“ blokų grandinėje? Ar tai būtų tik daugiau NFT sprendimas?
Tai tikrai nebus „Fortnite“ ar „World of Warcraft“. Tų žaidimų kūrimas trunka metus. Tie dalykai kurį laiką neįvyks „blockchain“. Jie bus paprastesni žaidimai. Dalykai, tokie kaip „Crypto Kitties“, daiktai su NFT. Azartiniai žaidimai, mes jau turime ten daug įsivaikinti. Jūs turite lošimų pusę ir to turėsime vis daugiau ir daugiau, bet tada jūs taip pat turėsite atsitiktinių žaidimų, bet aš taip pat manau, kad pamatysime kažką, kur lošimo žaidimai ir atsitiktiniai žaidimai žaidimai suartėja.
Man patinka tą kategoriją vadinti „žaidimu, kurio pagrindas – atlygis“. Tai atrodo kaip vaizdo žaidimas ir neatrodo kaip azartinis žaidimas, bet jūs iš tikrųjų uždirbate vertingų dalykų. Tokie dalykai kaip smulkmenos žaidimai. Daugybė tų pačių dalykų, kuriuos matote, šiandien yra populiarūs mobiliuosiuose įrenginiuose. Jie bus paprasti, nes tai yra dalykai, kuriuos galite greitai apsisukti ir išsukti.
Pamatysime šimtus paprastų žaidimų, kurių dauguma nepavyks, tačiau gausime keletą, tikiuosi, žudikų programų ir žaisdami žaidimą uždirbsite vertę. Renkate monetas, pagalvokite, „Farmville“, tokio pobūdžio daiktai, išskyrus tas monetas, yra vertingi kaip tokiuose žaidimuose kaip „World of Warcraft“. Žaidimai turi būti suprojektuoti taip, kad žmonės norėtų daugiau jų, ir turi būti priežastis, kodėl mes juos pirktume ir parduotume, komunalines paslaugas ar dar ką nors.
Iš esmės tai yra pramonės šakos, kuriose dirbau didžiąją savo gyvenimo dalį, tai yra žaidimai ir būtent rinkos žaidimų ir žaidimų valiutose.
Buvau didžiausias žaidimų valiutų rinkos formuotojas pasaulyje. Kinijoje pastatiau 400 000 žmonių tiekimo grandinę, kad galėčiau profesionaliai žaisti žaidimus, siekdamas išgauti skaitmeninę valiutą. Aš toje įmonėje pardaviau 20 000 000 USD.
Čia beveik taip pat yra mano šifravimo šaknys. Pardaviau „Runescape“ daiktus ir auksą už tikrus dolerius, pavyzdžiui, 12 ar 13.
Tai buvo mano reikalas. Aš tai dariau „RuneScape“ ir kiekvienam žaidimui.
Ar naudojatės kinų robotais?
Aš mokiau kinus, kaip tai padaryti. Aš vaikinas, kuris mokė kinų.
Smagu pagalvoti apie tai, kiek žmonių, kurie anksčiau žaidė „World of Warcraft“ ir „RuneScape“, galiausiai įsitraukė į kriptovaliutą ir bendrą verslumą internete. Kokie buvo jūsų mėgstamiausi vaizdo žaidimai, kol augote?
Buvau profesionalus žaidėjas, todėl žaidžiau kiekvieną žaidimą, kurį galėjau gauti savo rankose būdamas vaikas. Aš taip pat buvau prekybos centro žiurkė, todėl man patiko pabūti pasažuose tada, kai jie vis dar egzistavo. Dabar draugauju su savimi, tačiau „Mortal Kombat“ tikriausiai buvo mano asmeninis mėgstamiausias pagal arkadinius žaidimus. Tas, kurį žaidžiau daugybėje turnyrų, bet vaidybinius žaidimus mėgstu labiau nei tikriausiai bet ką kitą.
Paskutinės fantazijos ir visa kita. Taip pat žaidžiau daug kortų žaidimų, tokių kaip „Magic the Gathering“. Pirmieji atkaklūs žaidimai pasirodė internete. Aš grojau daug „Everquest“, „World of Warcraft“, tokio pobūdžio dalykų.
Taigi, jūs, vaikinai, norite sugrąžinti MtGox iš vadinamosios bedugnės. Kaip jūs, vaikinai, ketinate elgtis taip elgdamiesi? Man labai įdomu tikrasis lėšų gelbėjimo procesas.
Kaip mes planuojame tai daryti? Čia yra pora prioritetų. Pirmasis yra tas, kad yra 24 000 aukų, kurios pateikė pretenzijas Filadelfijos bankroto teisininkas bankroto administratoriui. Yra 24 000 aukų, kurios anksti atliko lažybas dėl „Bitcoin“, ir joms buvo atimta nauda, rizikuojant rizikuoti, o jų pinigai jau penkerius metus buvo uždaryti į bankroto procesą. Pirmasis prioritetų sąraše yra gauti jiems kuo greičiau tuos pinigus ir tą bitkoiną
Kaip atrodo tikroji lėšų susigrąžinimo užduotis?
„MtGox“ prarado 850 000 bitkoinų. Jie rado 200 000 tokių, taigi vis dar trūksta 650 000 bitkoinų. Dabar iš 200 000 bankroto administratorius jų pardavė apie 50 000 už 630 000 000 USD. „MtGox“ turtas šiandien turi apie 630 000 000 USD ir apie 150 000 Bitcoin. Šiuos grynuosius pinigus ir monetą reikia kuo skubiau išdalinti kreditoriams, aukoms.
Kaip dėl bitkoino, kurio nėra ant stalo, ar bus kokių nors pastangų tai atgauti, ar tai yra kažkas, kas nepatenka į „MtGox“ sukilimo sritį?
Sakyčiau, kad dar vienas žingsnis žemyn. Antras dalykas, kuris turi įvykti, kad pinigai būtų išmokėti, yra paprastas reabilitacijos planas, CR planas, kurį turi patvirtinti bankroto administratorius. Tai antras numeris. Trečiasis skaičius yra tas, kad „CoinLab“ dar 2014 m. Pateikė ieškinį „MtGox“ turtui už 70 000 000 USD..
Tas ieškinys, mano nuomone, buvo lengvabūdiškas ieškinys, nes jie pažeidė jų sutartį ir nevykdė. Be to, jie pasisavino 3 000 000 USD Mt. „Gox“ klientų pinigai. Neatlikusi įmonė pažeidė sutartį ir pasisavino 3 000 000 USD. Tai ieškinys „MtGox“ dėl 70 mln. Ar jums tai turi prasmę? Tai beprotiška. Galas daryti kažką panašaus yra beprotiškas.
Dabar greitai pirmyn į šiandieną. Kai „CoinLab“ suprato, kad jis išeina iš likvidavimo ir vyksta į civilinę reabilitaciją ir kad bitkoino vertė tiek išaugo ir kad ten yra 630 000 000 USD, tei, jie pakeitė savo ieškinį ir dabar jie teigia, kad yra skolingi 16 000 000 000 USD (16 mlrd. USD). Jie nori visų pinigų.
Jie iš esmės sako, kad jei „MtGox“ liko versle ir jei „MtGox“ nebūtų nutraukęs savo sutarčių, kurias pažeidė, ir ar jie nebūtų pasisavinę pasirinktų pinigų, ar jie iš tikrųjų atliko ir padarė tai, ką padarė ne, jie tikėjo, kad jų įmonė šiandien bus verta 16 mlrd.
Jie tikėjo, kad jie bus didesni už „Coinbase“. Mane nustebina tik tai, kodėl jie nesako, kad būtų „Facebook“, „Google“ ar abu. Galas, padaręs šį teiginį, yra ne šiame pasaulyje. Jie teigia, kad yra skolingi visi pinigai, o kreditoriai turėtų gauti nulį. Jie mano, kad 100% pinigų turėtų būti skirta „CoinLab“. Tą reikia spręsti. Jas reikia sustabdyti.
Vienas iš būdų tai sustabdyti yra tai, kad 2014 m. Nusipirkau „MtGox“ nuosavo kapitalo. Man atrodo, kad man priklauso 100 proc. „MtGox“. Kaip nuosavybės turėtojas atrodo, kad turėčiau teisę gauti 700 000 000 USD arba 800 000 000 USD perteklinio kapitalo. Noriu, kad visa tai atitektų kreditoriams.
Mes norime, kad kreditoriai kuo greičiau gautų visus tuos grynuosius pinigus ir monetas. Vadink tai gerais vaikinais. Kitoje namo pusėje turite „CoinLab“, kuri nieko nedarė, pavogė pinigus ir sulaužė sutartį, ir jie sako, kad nusipelnė visko. Pavadinkime juos piktadariais.
Tai labai Joseph Campbell.
Tai Josepho Campbello istorija. Štai kodėl aš įsitraukiu. Taip yra todėl, kad „MtGox“ jums kilo pakilimas ir kritimas, o istorija nesibaigė. Mes turime pramonės šakos galią parašyti šios istorijos pabaigą. Kaip mes, kaip pramonė, norime, kad istorija pasibaigtų, ir sakyčiau, parašykime Josepho Campbello pabaigą.
Pakilimas, kritimas, kaip feniksas, kylantis iš pelenų, vėl kyla. Sustabdykime piktadarius. Sustabdykime blogiukus neimti visų pinigų ir kaip pramonė, tai yra mūsų Lehmano broliai. Tai yra mūsų lokys Stearnsas. Parodykime, kad esame kitokie nei senoji finansų sistema. Parodykime, kad esame geresni už senąją finansų sistemą. Grąžinkime kreditoriams visus pinigus ir parodykime, kad esame atsparūs kaip pramonė ir vis dar stovime.
Tai labai aktuali tema, ypač pastaruoju metu dėl viso šio „Quadriga“ mainų skandalo.
Tai kitas kūrinys, pakelkime kartelę. Pakelkime kartelę ir valdykime šį mainą kaip švyturį, kaip geriausios praktikos, kaip mainai turėtų veikti šiandien, demonstravimą, kad ši istorija, kuri nuolat kankino mūsų pramonę, net keturkampis, kaip neseniai, dabar, „Cryptopia“, bet tai vyko ant.
Ši istorija kartojasi vėl ir vėl, ir technologijos yra. Įrankiai yra, įgūdžiai yra, kad tai nenutiktų. Pirma, globos decentralizavimas, su laisvės atėmimu nesusiję mainai. Mes galime tai padaryti naudodamiesi kriptografija. Tai neturėtų atsitikti daugiau. „Multisig“, šis naujausias. Jūs net nenaudojote multisig. Kas čia vyksta? Atrodo tyčia.
Tai atrodo labai įtartina, nes šiuo metu visi turėtume žinoti geriau. Atėjo laikas kaip pramonei nustoti toleruoti mainus, kurie neįgyvendina dabartinės geriausios praktikos. Tai reikia nutraukti.
Daugelis žmonių, kurie saugo savo kriptovaliutas, net nežino, kokio tipo priemonių imamasi jų pinigams apsaugoti. Deja, vienas žmogus, eidamas iš raktų į 190 000 000 USD ar nesvarbu, kokia suma buvo, yra pokštininkai ir jis tikrai neužima taškų iš pagrindinės auditorijos.
Daugelis žmonių susipažino su „Bitcoin“ per „MtGox“ istoriją. Taip žmonės sužinojo apie pramonę. Jie mano, kad jis vartojamas narkotikams arba labai daugėja aukštyn ir žemyn, ir tai tikrai rizikinga ir nesaugu, ir jis vis įsilaužta.
Tai paprasto žmogaus suvokimas dėl „MtGox“ istorijos ir panašių istorijų, kurios ir toliau kankina mūsų pramonę. Atėjo laikas tai užbaigti.
Pirma, kreditoriai, aukos, 24 000 kreditorių, kuo greičiau gaudami jiems grynuosius pinigus ir monetas.
Antras numeris, sustabdykite „CoinLab“. Sustabdykite piktadarį.
Trečiasis dalykas – įsteigti kreditorių, kuriuos valdo kreditoriai, vardu fondą, kuris galėtų tęsti išieškojimo pastangas ieškodamas trūkstamų monetų ir vykdydamas visas pretenzijas, kad gautų kreditoriams tai, ko jie nusipelnė. Jūs gaunate aukas, ko jos nusipelno.
Ketvirtas numeris turi atnaujinti mainus.
Pamenate, kai „Bitfinex“ įsilaužė? „Bitfinex“ sugebėjo atsipirkti savo kreditoriams, gaudama pajamas iš biržos veiklos. Jei „MtGox“ veiktų pastaruosius penkerius metus, kreditoriai jau galėjo būti sveiki. Neleiskime praeiti dar penkerius metus. Greitai pradėkime šį dalyką.
Mano įsitikinimu, ši istorija – kreditoriai yra svarbiausias dalykas, 24 000 kreditorių, tačiau mes visi esame aukos. Kiekvienas asmuo, kuris kada nors turėjo bitkoiną, yra „MtGox“ įsilaužimo auka, nes „MtGox“ įsilaužimas mūsų pramonę atmetė vieneriais ar dvejais metais. Kiekvieną kartą, kai yra vienas iš šių įsilaužimų, jis atsitraukia ir kenkia visuomenės suvokimui apie mūsų atliekamą darbą. Kas naudinga Goxui, mano nuomone, yra naudinga ekosistemai.
Ką jūs pasakytumėte, būtų didžiausia kliūtis atkuriant šį „Gox“ prekės ženklą, o ne atlyginti kreditoriams?
Geriausios veislės, geriausios klasės mainų kūrimas, kuris išsprendė monetos saugojimą, kad jūs negalėtumėte vėl pavogti pinigų. Tada priversti žmones dar kartą tuo pasitikėti. Tai akivaizdžiai ilgas procesas. Aišku, žmonės buvo sudeginti. Mes visi buvome sudeginti, bet čia yra šiokia tokia išpirkimo istorija.
Ar galėtumėte šiek tiek papasakoti, kaip sekasi Puerto Rike??
Reikalai Puerto Rike juda kartu. Vis daugiau nuostabių žmonių pasirodo turėdami intelektinį kapitalą, žmogiškąjį kapitalą, finansinį kapitalą, dvasinį kapitalą ir gerus ketinimus. Po truputį mes darome pažangą. Dabar Puerto Rike turite nemažai investuotojų su angelais, ko dar niekada nebuvo. Jūs turite daug mentorių, kurie praeityje sukūrė sėkmingus startuolius, kurie yra padėti kiekvienam ir įkvėpti kitą verslininkų bangą.
Puerto Rike niekada nebuvo nė vieno startuolio, kuris istoriškai būtų surinkęs net milijoną dolerių. Du startuoliai per antrąją programą pernai surinko daugiau nei milijoną dolerių. Manau, kad šiais metais turėsime dar keletą. Atsiranda visa startuolių ekosistema, o tai yra Puerto Rikos verslininkai.
Puerto Riko žmonės yra tokie talentingi. Puerto Rikos gyventojai turi daugiau bakalauro laipsnių vienam gyventojui nei bet kur kitur JAV. Jie vidutiniškai yra labiausiai išsilavinę. Jie taip pat turi daugiau menininkų, tenkančių vienam gyventojui, nei bet kur JAV. reiškia, kad jie labai kūrybingi.
Puerto Riko žmonės turi talentą. Tai vieta, kur visi turėtume praleisti daugiau laiko. Pagrindinis Puerto Riko eksportas yra žmonės, žmogiškasis kapitalas, tačiau didžioji jo dalis patenka į San Franciską ar Niujorką, nes Puerto Rike nėra pakankamai galimybių. Tai buvo toks ilgalaikis protų nutekėjimas, kur talentingiausi Puerto Riko gyventojai nuolat išvyksta, nes neturi įrankių, kad galėtų padaryti tai, ko nori namuose. Tai pradeda keistis ir, tikiuosi, tęsiasi.
Ypač dėl skaitmeninės revoliucijos, kai daugelio milijonų kompaniją galite įkurti tiesiog iš savo nešiojamojo kompiuterio, kad ir kur būtumėte. Kokios jūsų mintys apie „Seasteading“ ir savarankišką „blockchain“ sukurtą ekonomiką?
Man patinka žaisti su naujomis valdymo formomis. Daug laiko praleidžiu galvodamas apie tautos kūrimą. Aš draugauju su Patri Friedmanu, Miltono Friedmano anūku, kuris pradėjo „Seasteading“. Randy, kuris iki gal poros mėnesių buvo „Seasteading“ generalinis direktorius, su mumis gyveno Puerto Rike. Esu labai didelė „Seasteading“ proceso gerbėja.
Pati koncepcija žavi, ypač interneto grožiu, jungiančiu visus, net jei jūs beveik niekur. Man tiesiog įdomu jūsų mintys apie „McAfee“ kampaniją tapti prezidentu.
Aš supažindinau Johną McAfee su „Bitcoin“. Manau, kad tai jis tau pasakytų. Jonas nepaprastas vaikinas, labai įdomus. Jis nugyveno vieną nepaprastiausių gyvenimų ir, be abejo, buvo didelis ir labai viešas kripto ir mūsų daromų dalykų šalininkas. Jei jums malonu pabūti su juo, būsite kruopščiai pramogauti.
Žinote, kad esate gana prieinamas praktiškai visiems, kurie labai domisi kriptovaliutų industrija. Visada matau jus konferencijose, šnekučiuojantis su minia visokių kitokių renginių.
Aš noriu būti prieinamas. Aš kalbu konferencijose ir po to visada praleidžiu porą valandų. Per visą mano gyvenimą kiekvienas pagrindinis kalbėtojas kalba ir jie išeina pro užpakalines duris. Aš per visą savo gyvenimą mačiau tik porą žmonių, kurie to nedaro.
Tai taip pat labai unikalus kriptovaliutos erdvės aspektas, nes jūs turite daug žmonių, kurie kuria naujoves, taip pat užsiima bendruomenės kūrimu. Nuostabu matyti.
Tai ir skiria mus nuo senojo pasaulio, kad kuriame bendruomenes. Štai kas tai yra. Technologija nėra tai, kas išskiria vieną projektą nuo kito. Tai atviro kodo kopija.
Vieną projektą nuo kito skiria jo bendruomenės ir jį palaikančių tvarkdarių kokybė. Tie tvarkdariai savo bendruomenę iškelia pirmiausia, o ne patys save. Tai ir skiria mus nuo senojo pasaulio, nes kuriame atviro kodo sistemas su atvira širdimi ir atviru protu
Koks yra jūsų galvosūkis jūsų projektuose ir kaip mūsų skaitytojai gali padėti bet kuriam dalykui, apie kurį šiandien kalbėjome?
Jei esate „Gox“ kreditorius, ateikite Goksas kyla ir užsiregistruokite, kad jums priklausytų kai kurie nauji mainai ir būtumėte informuoti. Jei nesate „Gox“ kreditorius, darykite tai, ką darote. Norint, kad svajonė būtų įgyvendinta, reikia komandinio darbo. Tam reikia visų mūsų ir visų mūsų atliekamų darbų.
Yra tiek daug būdų, kad kiekvienas iš mūsų gali prisidėti savo unikaliu, ypatingu būdu. Keiskime pasaulį ir paverskime jį geresne vieta.
Ačiū už jūsų laiką, Brockai!