Didžiausias „blockchain“ rūpestis yra tai, kad, nors ir funkcionalus, daugeliui „blockchain“ gali kilti problemų dėl masinio vartotojo priėmimo lygio.

Tai tampa vis svarbiau, kai atsižvelgiate į tai, kaip maža dalis žmonių iš tikrųjų naudoja „blockchain“ valdomus „dApps“, palyginti su dideliu žmonių skaičiumi, reikalingu tam tikro tipo tinklo efektui pasiekti, kad daugelis tų pačių dApps būtų svarbūs realus pasaulis.

„Constellation Labs“ siūlo platformos protokolą, kurio tikslas yra sujungti naujas ir esamas paskirstytas technologijas, kad būtų sukurtas protokolas, kuris išspręstų visas dabartines „blockchain“ mastelio problemas..

Zacas RussellasProjektas neseniai privataus pardavimo metu surinko 33,7 mln. USD ir yra vienas iš nedaugelio projektų, o vietoj blokų grandinės įgyvendinamas „Directed Acyclic Graph“ (DAG). „Constellation“ turi daugiau nei 60 000 individualių užsiregistravusiųjų dabar uždarytam „Airdrop“ ir neseniai buvo įtrauktas į sąrašą „KuCoin“.

„CoinCentral“ gavo galimybę apklausti „Constellation Labs“ Zacas Russellas apie DAG, „Meme Proof“ sutarimo dėl žvaigždynų, verslumo ir platinamų knygų pasaulio ateities mechanizmą.

Mėgautis!

Ar galite paaiškinti DAG technologijos pranašumus, palyginti su „blockchain“?

Tradiciniai „blockchain“ tinklai, tokie kaip „Bitcoin“ ar „Ethereum“, reikalauja, kad visas operacijas linijine seka patvirtintų visas tinklas. Dėl savo pobūdžio šis procesas smarkiai stabdo operacijų spartą ir riboja tinklo galimybes pagrįstai išplėsti, o tai yra pagrindinė prielaida įmonės įsisavinimui.

Paprasčiau tariant, jei norite nusipirkti kavos su bitkoinu ir jūsų sandorį turi patvirtinti kiekvienas tinklo mazgas, o visas procesas trunka pusvalandį, „Starbucks“ tikriausiai nenorės priimti bitkoino.

Jei tai yra nukreiptasis ciklinis grafikas (DAG), kiekviena tinklo operacija patvirtina ir užtikrina kitą cikline seka, išvengiant energijos ir laiko sąnaudų, susijusių su vienos operacijos patvirtinimu visame tinkle..

Be to, kadangi DAG neturi kalnakasių (tradicine prasme), o ne remiasi tikrintuvais, tinklo operacijų pralaidumas yra tiesiogiai proporcingas prie tinklo prisijungusių žmonių skaičiui.

Tai reiškia, kad kai daugiau dalyvių naudojasi „Constellation“, tinklas iš tikrųjų pagreitėja, o ne perpildo, kaip yra daugumos senų blokinių grandinių atveju.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite naujausią informaciją tinklaraščio straipsnis mes padarėme būtent šiuo klausimu.

Tai glaustas DAG ir tradicinės blokų grandinės suskirstymas.

Ar galėtumėte trumpai paaiškinti žvaigždžių žvaigždės sutarimo mechanizmą „Meme įrodymas“? Kuo jis skiriasi nuo labiau žinomų sutarimo mechanizmų, tokių kaip PoW / PoS?

Tradiciniai bendro sutarimo modeliai, tokie kaip darbo įrodymas (PoW) ir akcijų paketo įrodymas (PoS), yra labai jautrūs galios konsolidavimui ir manipuliavimui, todėl nėra patrauklūs suinteresuotosioms šalims, atsakingoms už tikrą įmonės pritaikymą.

„PoW“ atveju asmuo ar grupė, turintys pakankamai kasybos / skaičiavimo išteklių, galėtų užsitikrinti didelius tinklo kiekius ir jais manipuliuoti savo naudai – dabartinė situacija, kai didžioji dalis bitkoinų išgaunama iš Kinijos. PoS atveju tą patį gali padaryti asmuo ar grupės, kurie gali sukurti plutokratijas laikydami didžiausią vertę.

Priešingai, Constellation „Proof of Meme“ mechanizmas (nuoroda į Richardo Dawkino darbą apie memetiką gamtoje) yra naujas ir teisingas sutarimo modelis, kurio tinklui apsaugoti naudojamas reputacijos įvertinimas..

Taigi, nesvarbu, kiek pinigų ar galios atneštumėte tinklui, sistema apdovanoja „gerus veikėjus“ analizuodama grandinės duomenis.

Žiūrint „Constellation“ svetainėje esančius vaizdo įrašus, kuriuose kalbama apie galimybę dirbti pagal vienas kito stipriąsias ir silpnąsias puses, atrodo, kad vadovų komanda turi didelę dinamiką. Kaip jūs, vaikinai, susibūrėte?

Mes esame labai griežta grupė! Inžinierių komandą sudaro draugai ir buvę kolegos iš „Radius“, „Oracle“ ir „Salesforce“, kur jie dirbo kurdami paskirstytas sistemas ir mokydamiesi mašinas..

Visi įkūrėjai jau daugelį metų yra draugai ir nuo to laiko subūrė nuostabią aistringų asmenų komandą – visus savo srities ekspertus. Dabar turime pagrindinę 25 žmonių komandą, kuri visi yra draugai ar buvę kolegos.

Mums dar neteko samdyti už savo tinklų ribų, o tai puikiai liudija komandą ir mūsų viziją!

Kas laukia žvaigždyno nuo dabar iki metų pabaigos?

Mūsų verslo dokumentai bus išleisti rugsėjo 2 d., Kurie pateiks glaustą ir išsamų 3 metų planą. Mes taip pat tikimės išleisti „Orion“ V2, išleisdami premijas ir kūrėjų įrankius iki metų pabaigos..

Mes nedirbame, kad išleistume V2 savo kodą, todėl netrukus po to turėtų paleisti mūsų tinklo tarnyba. Darbuose turime keletą didelių partnerysčių, tačiau kol kas turime tuo užsikimšti.

Neseniai paleidote kūrėjų bendruomenės portalą „Orion“. Kaip ji buvo gauta iki šiol?

Kūrėjų bendruomenės reakcija iki šiol buvo puiki. „Orion“ yra centrinis centras, kuriame visas mūsų turinys ir informacija yra sujungiami. Gali būti keblu stebėti viską, kas vyksta – mūsų bendruomenė yra išplitusi „Twitter“, „Telegram“, „Reddit“, „Bitcoin Talk“ ir kt..

„Orion“ leidžia sutelkti dėmesį į statybinius produktus, kuriuos vėliau išbando bendruomenės nariai ir paskelbia visoje kripto ekosistemoje. Tai V1. Būsimame „V2“ bus kūrėjo dokumentai ir programų rinka.

„Orion“ išleidimas iš tikrųjų sustiprino mūsų buvimą kūrėjų scenoje ir toliau pritraukia didelių talentų.

Viename iš jūsų tinklaraščio įrašų kalbama apie paprastą programų kūrimą „Constellation“ platformoje, naudojant pagrindines kalbas, tokias kaip „Python“, o ne konkrečioms platformoms skirtas kalbas, pvz., „Solidity“. Ne technologijos žmonėms galite paaiškinti, kodėl tai svarbu?

Esamos „blockchain“ kalbos yra neaiškios ir turi stačias mokymosi kreives, pavyzdžiui, „Ethereum’s Solidity“. Užuot leidę kūrėjams pasilenkti, kad galėtų kurti savo platformą, mes imamės esamų kalbų („Java“), kurios jau yra pritaikytos vartotojams ir įmonėms, ir pritaikome jas savo protokolui.

Toks žingsnis leidžia daugiau žmonių turėti galimybę kurti DApps, taip pat palengvina verslo įmonėms integruoti „Constellation“ į savo esamą technologijų paketą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite mūsų tinklaraščio straipsnis tiksliai, kaip tai veikia.

Jūs pareiškėte įsitikinęs, kad senieji „blockchain“ tinklai negalės pakankamai atnaujinti, kad būtų galima plačiai pritaikyti. Kodėl taip yra?

Nors teoriškai „blockchain“ tinklams įmanoma įgyvendinti mastelio atnaujinimus, tai padaryti atgaline data ir „post-mainnet“ paleidimas yra netvarkingas ir politinis procesas. Vis dar blogiau yra tai, kad dauguma pastangų, kaip Ethereum bandymai įdiegti PoS mechanizmą, tiesiog sukuria plutokratijas.

Yra projektų, kurie siekia išspręsti šią problemą, tačiau juose yra pataisų, kurios nesprendžia esminis senų blokinių grandinių struktūra. Kriptografinė erdvė leidžia pamažu decentralizaciją, pagrindinę dvasinę blokų grandinės nuostatą, paaukoti prie mastelio altoriaus, tikėdamasi, kad tai paskatins įmonės įsisavinimą. Tai nebus ir, dar svarbiau, mes net neturime to kompromiso.

„Constellation“ naudoja tiek naują, tiek esamą paskirstytą technologiją ir kuria protokolą, kuris šias problemas sprendžia pačioje šaknyje.

Kodėl svarbu, kad mazgai būtų prieinami pasauliečiams?

Techniniu lygiu „Constellation“ skalė tampa vis galingesnė, kai prie tinklo prisijungia ir dalyvauja daugiau žmonių.

Tačiau aukštesniu lygmeniu mes matome, kad pagrindinis kriptovaliutų pritaikymas yra neatskiriamai susijęs su visuotinio mazgo prieinamumu visose demografinėse grupėse. Norėdami, kad kriptografija tikrai išsijungtų, vidutiniai žmonės turi turėti galimybę tapti patvirtintojais, taip pat vartotojais.

Taigi, artėjant „Mainnet“ paleidimui, mes karštligiškai stengiamės užtikrinti, kad mazgo nustatymas ir valdymas būtų kuo paprastesnis..

Ačiū!