Sveiki atvykę į „Thunderdome“ (kriptovaliutų prekyba)

Nesvarbu, ar esate kriptografijos ekspertas, ar tiesiog šlapinatės kojas investuodami, yra daug ką žinoti, prekiaujant kriptovaliutų industrija. Skirtingai nei tradicinėse rinkose, kriptovaliutų prekyba yra pilna nepastovumo, niekšiškų žaidėjų ir neracionalių kainų pokyčių.

Šiame straipsnyje mes išmokysime jus apie keletą dažniausiai pasitaikančių kriptovaliutų prekybos klaidų ir kaip jų išvengti.

Klaida Nr. 1: vejasi siurblius, dar žinomus kaip FOMO

Turbūt dažniausia (ir lengviausia) klaida, padaryta kriptovaliutų prekyboje, yra pirkimas į monetą po to, kai ji jau išaugo reikšminga suma. Investuotojai, įsigiję „Ripple“ (XRP) ir „Tron“ (TRX) per savo 2017 metų sezoną, neabejotinai pajuto skausmą tik po kelių savaičių 2018 m. Tai gali būti jūsų instinktas mesti šiek tiek pinigų į žiedą, kai pamatysite monetą šaudyti 30–40 proc., nes „karšta“. Negalima.

pulsacijos fomo diagrama

Didžiulį kainų padidėjimą beveik visada lydi tam tikros rūšies trūkumai. Kol išgirsite apie „karštą“ monetą, paprastai jau būna per vėlu. Tikėkitės monetos pagrindais ir norite ją laikyti ilgą laiką, nebent atlikote tyrimą (>1 metai), palaukite, kol investuosite.

Siurblys ir sąvartynas

Siurbliai ir sąvartynai (PnD) yra specialios rūšies siurbliai, kurie garantuotai paliks jus sudegintus. Jei staiga pamatysite nežinomą monetą, būkite atsargūs. Greičiausiai tai yra PnD schemos dalis. Šiame straipsnyje mes išsamiau aprašome PnD, tačiau jie iš esmės yra koordinuotos pastangos dirbtinai pakelti monetos (siurblio) kainą, prieš ją parduodant tiems, kurie FOMO buvo (sąvartyne)..

Kai susiduriate su tokia moneta, pirmiausia reikia patikrinti prekybos apimtį. „CoinMarketCap“ yra puikus šaltinis tam. Bet kokia 24 valandų prekybos apimtis, mažesnė nei 1 mln. USD, turėtų pakelti raudoną vėliavą.

2 klaida: nežinote savo investicijų

Ne tik aklai vadovaukitės kai kurių „Twitter“ ar „YouTube“ „guru“ patarimais dėl investicijų. Daug kartų šiems garsiems asmenims mokama už tam tikrų monetų reklamavimą. Net Johnas McAfee, vienas žinomiausių kosmoso veikėjų, prisipažino, kad už projektų reklamavimą jam moka. Klauskite monetų, į kurias jums liepta investuoti.

Minimaliai turėtumėte skirti pusvalandį bet kokio projekto, į kurį planuojate investuoti, tyrimui. Patikrinkite, kokią problemą bandote išspręsti, komandos formavimą ir monetos ekonomiką. Ar projektas bendradarbiavo su kuo nors reikšmingesniu? Bet kokie žymūs patarėjų vardai? Tai yra viskas, ką turėtumėte žinoti.

Net greita „Google“ paieška galėtų atskleisti informaciją, kuri, atrodo, atrodo auksas, tampa šiukšliadėže. Žengdami žingsnį toliau, turėtumėte idealiai perskaityti kiekvieno projekto, į kurį investuojate, dokumentą.

bitconnect sukčiai google paieška

Prisijungimas prie investicinės grupės ar jos sudarymas gali padaryti stebuklus. Tai verčia jus atlikti tyrimus, kad galėtumėte paaiškinti savo investicijų samprotavimą savo bendraamžiams. Tai taip pat sukuria aplinką, kurioje turite užginčyti savo prielaidas, kai kiti suabejoja jūsų samprotavimais.

3 klaida: pardavimas netinkamu laiku

Priešingai nei vaikytis siurblių, emocijomis grįstas pardavimas vis tiek išpjautas iš to paties audinio. Sunku, bet prekiaujant reikia išlikti vienodai – emocijos neturi. Ne kartą monetos sumažėjo dviženkliais procentais, o tada padidėjo iki 200–300%.

Kai jūsų turimos monetos vertė pradeda mažėti, prieš parduodant įvertinkite savo poziciją. Jei investavote, nes tikite monetos pagrindais, galite sau užduoti keletą klausimų:

  • Ar pasikeitė kuris nors iš pagrindinių dalykų?
  • Ar buvo kokių nors pranešimų, kurie būtų paveikę kainą?
  • Ar nustojai tikėti ilgalaikės monetos vizija?

Jei atsakymas į visus šiuos klausimus yra „Ne“, apsvarstykite galimybę laikytis. Ši strategija tampa daug lengvesnė, kai laikysitės auksinės kriptovaliutų prekybos taisyklės: Neinvestuokite daugiau pinigų, nei jums patogu prarasti.

Kitoje šios lygties pusėje matydami tam tikrus laimėjimus taip pat galite suvilioti parduoti. Nors protinga paimti pelną, galite vengti parduoti visą savo kaupą. Priklausomai nuo situacijos, moneta gali pakilti toliau. Populiari prekybos strategija yra išimti savo pradines investicijas, išlaikant savo pajamas, investuotas į monetą, įgijus tam tikrą procentą. Tai sumažina jūsų neigiamą riziką, tačiau vis tiek atskleidžia jūsų potencialą.

4 klaida: būti neinformuotam

Rinkoje, kuri juda taip pat greitai, kaip ir kriptovaliuta, turite būti nuolat informuojamas apie pramonės naujienas. Neturint savaitės ar net dienos, investicijų potvynis gali pasikeisti jums net nežinant.

Geros naujienos yra tai, kad yra daugybė išteklių, leidžiančių tai padaryti lengvai. * Begėdiškas kištuko įspėjimas * Čia, CoinCentral, mes teikiame naujausias naujienas ir švietimo išteklius, kurie jums padės. Mūsų savaitinis naujienlaiškis * kosulys užsiregistruok žemiau kosulys * didžiausias savaitės naujienas ir straipsnius siunčia tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

„Twitter“, „Reddit“ ir projektų „Telegram“ kanalai taip pat yra puikūs šaltiniai, kuriuos galite naudoti norėdami būti informuoti. Dažnai komandos dalijasi projektų atnaujinimais ir svarbiais pranešimais šiose platformose, kol jos pasiekia pagrindinę žiniasklaidą. Prisijungimas prie šių bendruomenių taip pat suteikia galimybę labiau įsitraukti į projektus ir kartais turėti įtakos ateities plėtrai.

Sėkmės ten

Net ir naudodamiesi šiais patarimais, būtinai padarysite klaidų. Neleisk to atkalbėti – taip nutinka visiems. Investavimo proceso dalis yra mokytis iš tų klaidų ir daugiau jų nedaryti.

Nuolatinis tobulėjimas yra žaidimo pavadinimas. Ir tol, kol jums tai pavyks, jūs netrukus būsite prekybos švilpukas.