Prieš pasukant akis, nėra kvailų klausimų, prisimeni? Nuo to momento, kai buvo sukurtas, Bitcoin pasirodė esąs labai nestabilus. Vis dėlto nėra visiškai nerealu, kad galime įveikti Bitcoin nepastovumą. Prisiminkime, kad dar net nėra sulaukęs 10-ojo gimtadienio. Mes prekiavome akcijomis ir kitais vertybiniais popieriais nustatytoje sistemoje nuo 1930-ųjų.

Nors galbūt lyginti Bitcoin su akcijomis ir kitais vertybiniais popieriais nėra teisingas žingsnis. Galų gale, nors daugelis žmonių reguliavimo trūkumą įvardija kaip vieną iš pagrindinių Bitcoin nestabilumo veiksnių, svarbiausias sprendimas iki šiol turi būti tas, kad Bitcoin nėra saugumas. Bet kas tai tiksliai? Mokėjimo forma arba vertės kaupimas?

Bet kuris prekybininkas žino, kad spekuliacija skatina rinką. Gryną ažiotažą, kurį matėme 2017 m. Gruodžio mėn., Paskatino siautulingas FOMO. Ne koks nuostabus „Bitcoin“ protokolo pokytis ar anoniminio kūrėjo pranešimas. Kai žmonės išgirdo, kad galite uždirbti daug pinigų iš „Bitcoin“, tai virto spekuliaciniu turtu. Tai nustojo būti gyvybinga kaip valiutos forma ir tapo labai taikoma FUD.

Bitcoin nepastovumas: kas yra Satoshi. Paveikslėlyje parodyta kostiumo ir kaklaraiščio figūra su klaustuku galvai.

Anoniminis „Bitcoin“ kūrėjas, kuris yra Satoshi?

Decentralizuotos prekybos platformos „MARKET Protocol“ generalinis direktorius Collinsas Brownas yra buvęs finansų prekybininkas ir kriptovaliutų rizikos draudimo fondų valdytojas, turintis ilgametę prekybos patirtį (tiek kriptografijoje, tiek realiame pasaulyje). Jis klausia:

„Kodėl Bitcoin nepastovumas yra blogas? Nepastovumas yra rizika. Kai kurie rizikingi dalykai yra geri … Problema kyla, kai yra per daug nepastovumo ar rizikos, palyginti su jų norimu panaudojimu. Žmonės turi skirtingus Bitcoin naudojimo atvejus. Daugelis pradeda vertybinių popierių parduotuvę ar naują sandorio metodą kaip populiariausią. Jei kainos nepastovumas yra per didelis, sunku įvykdyti kurį nors iš šių būdų. Ką daryti?”

Bitcoinui reikia laiko subręsti

Kaip ir kiekvienam 9 metų vaikui, Bitcoinui subręsti reikia šiek tiek daugiau laiko. „Blockchain“ technologija vis dar išgyvena savo tempą ir vienas iš pagrindinių „Bitcoin“ nepastovumo veiksnių yra tai, kad jis vis dar žengia kūdikio žingsnius. Ji dar neturėjo galimybės įveikti daugelio veiksnių, lemiančių staigų jo nuvertėjimą ar įvertinimą.

Skirtingai nei bet kuri kita mūsų matyta technologija, dalis mūšio, su kuriuo susiduria Bitcoin, didina supratimą ir supratimą. Kai daugiau žmonių priima „Bitcoin“ ir vyriausybės visame pasaulyje jį priima, nepastovi kriptovaliuta turėtų pradėti stabilizuotis.

Rinkai reikia daugiau likvidumo

“Šifruoto turto nepastovumas yra tam tikra vištienos ir kiaušinių problema”, – sako paskelbtas “blockchain” autorius ir konsultantas Omidas Malekanas. „Viena iš priežasčių, kodėl Bitcoin yra tokia nestabili, yra ta, kad jo rinkos yra nelikvidžios, o geriausias būdas padaryti rinkas likvidesnes yra padaryti Bitcoin mažiau nepastoviu“. Iš tikrųjų tai, kad reikia daugiau žmonių, kad įliptume į rizikingą rinką, kad sumažintume riziką, yra gana nerimas.

Viena iš pagrindinių problemų, dėl kurios šiuo metu kyla Bitcoin nepastovumas, yra ta, kad jo tiesiog per daug laiko per mažai žmonių. Dideli kriptografiniai banginiai, kurie gali sukelti didžiulius kainų svyravimus parduodant didelius kiekius.

Šiam požiūriui antrina ir „Digital Asset Investment Management“ (DAIM) registruotasis patarėjas investicijų klausimais Bryanas Courchesne’as, kuris sako: „Kartais dėl mažo likvidumo atsiranda didesni judesiai ir didesnis Bitcoin nepastovumas. Manau, kad daugiau investuotojų priėmimas padidintų likvidumą ir padarytų rinką atsparesnę atsitiktiniams nepastovumams “.

Pagrindinis institucinis interesas

Ericas Larchevêque’as, „Ledger“, kriptovaliutos aparatinės piniginės gamintojas, generalinis direktorius sušunka: „Įmonės tikrai yra prie kriptovaliutų vartų. Jie laukia, kol investuos, kiek galės “. Atrodo, kad kriptografiniame pasaulyje yra bendras sutarimas, kad 2019 m. Bus susiję su instituciniais investuotojais. Įtraukus juos į laivą, visuomenė įgis pasitikėjimo balsą, kurio reikia, kad ji galėtų sekti jų pavyzdžiu. Kuo daugiau žaidėjų, tuo labiau sumažėja Bitcoin nepastovumas.

„Bitcoin“ nepastovumas: „Bitcoin ETF“ tendencija galiausiai patvirtins. Dolerio kupiūros ir fizinio bitkoino atvaizdas.

Bitkoino nepastovumas sumažės vykdant institucinį supirkimą

Chrisas Kline’as yra BitcoinIRA.com įkūrėjas ir generalinis direktorius. Paklaustas apie „Bitcoin“ nepastovumo įveikimą, jis sako: „Tikiu, kad pamatysime, jog per ateinančius porą metų„ Bitcoin “toliau stabilizuosis, nes išsispręs tiek reguliavimo neapibrėžtumas, tiek plečiasi pagrindinis institucinis susidomėjimas kriptografine erdve“.

Kai pirmas sprendimas atidėti „Cboe ETF“ išsiuntė „Bitcoin“ kainą, mes aiškiai matėme, kokie svarbūs šie sprendimai yra rinkos pasitikėjimui. Vis dėlto Kline mano, kad ETF bus priimami ir, kai jie bus, suteiks daugeliui institucinių investuotojų, kurie anksčiau liko nuošalyje nuo ramybės, kurios jiems reikia investuoti į kriptografinę erdvę. „Tai darydamas tikiu, kad institucinio srauto potvynis padės padidinti Bitcoin stabilumą tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu“, – sako jis..

Patobulinta infrastruktūra

Morvareed Salehpour, Advokatų kontoros „Salehpour Legal Consulting“ vadovaujantis partneris (kurio praktika apima „blockchain“ įstatymą) sako, kad norint padaryti Bitcoin stabilesnį, reikia tobulinti technologijas ir infrastruktūrą:

„Per ateinančius kelerius metus reikia padidinti kriptovaliutos operacijų greitį ir sumažinti operacijų mokesčius. Tai leistų kriptovaliutai plačiau pritarti tradiciniams pardavėjams … ir plačiau naudoti kriptovaliutų pinigines “, – sako ji. “Tai yra plačiai paplitęs” Bitcoin “, kaip faktinės valiutos, naudojimas, kuris paskatins stabilumą.”

Įveikti Bitcoin nepastovumą

„Bitcoin“ nepastovumas išlieka viena iš pagrindinių kliūčių masiniam įsisavinimui – jei norime jį naudoti kaip mokėjimo formą. Jei norime toliau spekuliuoti ir prekiauti Bitcoin biržose, galbūt didžiuliai svyravimai yra geras dalykas. Galbūt stablecoins ar kitas nesibaigiantis kriptų sąrašas pasirodys kaip saugiausias ir teisėtiausias vertės mainų būdas.