Nesvarbu, ar tai būtų „Power Mining Pool“ šiandien, ar „Bitconnect“ vakar, šifravimo erdvėje tvyro parazitiniai sukčiai ir oportunistiniai aferistai. Sąlygos jiems yra subrendusios ir yra pinigų.

Tarp pavojų yra sunku nustatyti Bitcoin kasybos sukčiavimą, o atsiskirti nuo nemalonių gėrybių gali būti keblu. Kasybos sukčiavimai yra apimti jau techniškai sudėtingos Bitcoin kasybos užduoties. Jie yra apmokestinami kaip vartotojui patogus metodas, leidžiantis didinti Bitcoin kasybos poveikį, ir kai jie taip veikia, jie tikrai teikia vertę investuotojams, norintiems diversifikuoti.

„Legit Bitcoin“ debesų kasybos baseinai per dažnai yra palaidojami paieškos rezultatuose ir juos lenkia daugybė skrydžių per naktį. „Legit“ telkinių radimas gali būti didelis užsakymas ir gali reikėti atsijoti „Reddit“ pranešimus ir „Bitcointalk“ forumo įrašus.

Tai sakant, ten yra teisėtų kasybos operacijų. Kaip visada, atlikite savo tyrimus ir būkite skeptiškai nusiteikę, kai mes nusistovėsime ir plėtosime šią laukinę sieną. Kol kas pažvelkime į tai, kaip atrodo kripto kasybos suktybė, tikimės, kad geriau paruošime identifikuoti pagrindines raudonas vėliavas.

Debesų kasybos baseinai ir „Ponzi“ schemos: rungtynės, padarytos jame ….

Skirkime šiek tiek laiko, kad išsiaiškintume, kas yra debesų kasybos baseinas ir kodėl jie pritraukia „Madoff“ panašias „Ponzi“ schemas greičiau nei skruzdėlės iškyloje.

Kas yra debesų kasimo baseinas?

Debesų kasybos baseinas yra labiausiai pasiekiama kriptografinės kasybos versija. Jie leidžia dalyviui išsinuomoti ar išsinuomoti maišų galią, kuri nėra tiesiogiai jų nuosavybė. Nuomojama maišos galia yra sujungiama ir išmokama proporcingai nariams (po mokesčių ir veiklos išlaidų).

Tradicinis kasybos baseinas reikalauja, kad dalyviai tiektų savo maišymo jėgą ir sujungtų ją su kitais kalnakasiais. Dalyvis turi ir valdo savo aparatūrą ir prisideda prie bendros baseino maišos jėgos.

Kritinis skirtumas tarp debesų kasybos baseino ir tradicinio kasybos baseino yra techninės įrangos nuosavybė.

Debesų kasyba: jūs neturite aparatūros (maišos galia).

Tradicinė kasyba: jums priklauso aparatūra (maišos jėga).

Kodėl apskritai reikia baseino? Trumpai tariant, blokų naudą gauti tampa sunkiau, nes padidėja tam tikros blokų grandinės maišos galia.

Paimkime pavyzdžiu Bitcoin. Buvo laikas Bitcoin kasyboje, kai standartinis centrinis procesorius galėjo išminuoti visus blokus. Praėjo tos dienos. „Bitcoin“ kasyba dabar yra didelis verslas, kuriame daugybė suinteresuotųjų šalių naudoja savo išteklius į „blockchain“ saugumą.

Kalnakasiai, turintys rimtą maišos galią, mažiems kalnakasiams neįmanoma pagrįstai tikėtis atlygio už blokus. Jų maišymo galios tiesiog nepakanka konkuruoti.

Sprendimas: suburkite visus šiuos mažesnius žaidėjus ir sujunkite jų maišos galią. Kalnakasiai baseine nebekonkuruoja dėl savo kaladėlių, verčiasi kartu ir proporcingai dalijasi grobiu.

Kas yra „Ponzi“ schema?

Tai vagystė, tiesiog paaiškinkime tai. Jei esate „Ponzi“ schemoje, jus arba apvagia, arba patys apiplėšiate.

Tipiška „Ponzi“ schema apima dalyvių viliojimą investuoti savo pinigus į fondą ar investavimo strategiją, kuri, atrodo, garantuoja grąžą. Realiai ir kintant, grąžos negauna reali prekyba ar pranašesnė verslo nuovoka. Ir atvirkščiai, naujos investicijos į fondus paskirstomos esamiems investuotojams ir pateikiamos kaip rinkos grąža.

„Power Mining Pool“ - Charlesas Ponzi

Charlesas Ponzi – liūdnai pagarsėjęs sukūręs investicijų schemą.

„Ponzi“ schemoms reikalingas nuolatinis naujų investicijų srautas, kad mašina judėtų. Kai viskas subyrės arba sulėtės naujos investicijos, schema dažnai atskleidžiama tokia, kokia ji yra. Kripto „Ponzi“ schemų pasaulyje po žlungančios „Ponzi“ schemos įvyksta skubotas išėjimo sukčiavimas.

Turėkite omenyje, kad „Ponzi“ schemos klesti ekonominės plėtros ir spekuliacinių burbulų metu. Kolektyvinio optimizmo pagavimas yra lemiamas jos sėkmės aspektas. „Bitconnect“ yra rinkos įkarščio pavyzdys, kaip gauti geriausių investuotojų.

„Ponzi“ programos „Debesų kasimas“ raudonųjų vėliavų nustatymas

Pirma, anties bandymas. Jei jis atrodo kaip antis, plaukia kaip antis ir kvatoja kaip antis, tai tikriausiai tai yra antis.

Anties testas nėra mokslinis pagal jokį standartą, tačiau jis gali būti naudojamas norint paskatinti jūsų žarnyno jausmą nustatyti ankstyvus įspėjamuosius ženklus. „Ponzi“ schemos, nepriklausomai nuo to, ar jos yra Volstryto, Pagrindinės gatvės ar „Bitcoin“ kasyklų baseinuose, turi visas bendras savybes. Jei galimybė, į kurią žiūrite, pažymi tuos pačius langelius, kuriuos turėjo ankstesnės „Ponzi“ schemos, tai tikriausiai yra antis.

Pažvelkime į kai kuriuos Bitcoin debesų kasybos „Ponzi“ schemų kriterijus ar bendras charakteristikas.

** Labai vertiname lėlę „BitcoinTalk“ forume jų darbas šiame šablone apžvelgti Bitcoin debesų kasybos operacijas. Kol tokio tipo patikrinimas nėra investuotojų proceso dalis, svarbiausias yra visuomenės vadovaujamas visuomenės tyrimas. **

Raudonos debesų kasybos „Ponzi“ schemos vėliavos (pritaikytos pagal „Lėlių kriterijus“)

  1. Nėra viešojo kasybos adreso / vartotojai negali pasirinkti savo telkinių

    Kai jūs nuomojate maišymo jėgą iš debesų kasyklos, jūs esate tik išsinuomoti maišos galią. Tai reiškia, kad baseinas, prie kurio prisidedate, turėtų būti jūsų pačių pasirinkimas. Debesų kasybos operatorius, iš kurio nuomojate, taip pat gali turėti baseiną, kad būtų patogiau, tačiau jis neturėtų reikalauti jo naudoti. Kasybos baseinui nėra jokios priežasties slėpti savo viešojo kasybos adreso, tiesiog nėra prasmės.

  2. Nėra patvirtinimo iš aparatūros / ASIC teikėjo

    Kadangi didžioji dalis debesų kasybos operacijų yra „Ponzi“ schemos, pramonė praktiškai reikalauja savo techninės įrangos tiekėjo šaukimo, kad užtikrintų klientams, jog iš tikrųjų jų vardu zuja kalnakasiai. Jei jūsų debesų kasybos įmonė negali įrodyti, kad jie turi savo aparatinę įrangą (nekeldami daugiau klausimų), turėtumėte iš naujo apsvarstyti.

  3. Nėra jų aparatūros ar duomenų centro nuotraukų ar įrašų

    Įprasta kalnakasių uždarymo vieta yra apie tai, kur yra jų duomenų centrai. Taigi, nesitikėkite, kad gausite patikimų vaizdų ar įrašų, kurie kenkia objektui ar savininkams. Tačiau turėtų būti tam tikrų įrodymų, ir ne tik jų vieta, bet nuotraukos ar vaizdo įrašai neturėtų nieko slėpti.

  4. Nėra jokių apribojimų, kiek maišos energijos galite išsinuomoti

    Debesų kasybos paslaugų teikėjai bet kuriuo metu turės ribotą atsargų maišos galią. Be to, operacijos atsargų išplėtimas užima laiko ir gali būti ribojamas ASIC rinkos pasiūlos ir kitų veiksnių. Debesų kasyklai abejotina nesidalinti atsargų atsargomis su savo klientais. Labiausiai jaudinantys pažeidėjai pažadės jums greitą ir beribį mastelį.

  5. Persiuntimo išmokėjimo schemos

    Dažnai kasybos „Ponzi“ schemose taip pat bus naudojama kelių lygių rinkodara, skatinanti narius investuoti į naujas investicijas. Nariai yra skatinami auginti savo komandas, o kiekvienas naujas narys, kurį jie atsineša, padidina jų atlygį.

  6. „Anon“ operatoriai

    Jei savininkai yra anonimiški, eikite toliau. Nėra beveik jokios priežasties būti anoniminiu debesų kasybos paslaugos operatoriumi. Jei jie pateikia asmens tapatybę, dar kartą patikrinkite, paklauskite ir atlikite deramą patikrinimą.

  7. Nėra aiškaus atsisakymo kelio

    Turėtų būti tiksliai apibrėžti lėšų atsiėmimo ar nuomos sutarčių sudarymo metodai.

  8. Garantuotas pelnas

    Kvanktelėk, kvaksėk, kvaksėk!

Jei kuri nors iš šių raudonų vėliavų yra debesų kasybos versle, skirkite šiek tiek laiko ir pasvarstykite, kodėl.

„Power Mining Pool“: „Debesų kasimo„ Ponzi “schemų pavyzdys

„Power Mining Pool“ tinklapis

Vadovėlis debesų kasybos baseino „Ponzi“ schemai, „Power Mining Pool“.

„Power Mining Pool“ buvo tipinė „Bitcoin“ kasybos baseino „Ponzi“ schema ir net įtraukė daugiapakopės rinkodaros (MLM) stiliaus persiuntimo sistemą. Žvelgiant į praeitį, dabar daug lengviau pamatyti tada buvusias raudonas vėliavas. Užžvalga yra dvidešimt dvidešimt.

Raudona vėliava Nr. 1 „Power Mining Pool“ viešojo kasybos adreso neturėjo ir neleido kasinėti už savo baseino.

Raudona vėliava Nr. 2 Aparatūros tiekėjai nepatvirtina ir nepatvirtina. Nieko negalima rasti „Reddit“, „Telegram“, „BitcoinTalk“ ir pan.

Raudona vėliava Nr. 3 Labai trūksta informatyvių vaizdų. Archyvas iš „Power Mining Pool“ rodo svetainę, kurioje gausu nuotraukų ir neaiškių tekstų rašymo. Be bendrų vaizdų, yra vaizdo įrašas, kuris nepateikia papildomos įžvalgos apie įmonę.

Raudona vėliava Nr. 4 Nėra jokių apribojimų, kiek galite investuoti. „Power Mining Pool“ pardavė akcijų pavidalą, kurią bet kuris investuotojas galėjo įsigyti be apribojimų. Akcijos būtų ne tik jūsų pretenzija į garantuotą grąžą, bet ir suteiktų jums daugiau galimybių pakilti į MLM atlygio sistemos gretas.

Raudona vėliava Nr. 5 Nuo asocijuotojo iki prezidento milijonieriaus nariai galėtų pakilti į gretas tiek įsigydami naujų fondo akcijų ir sėkmingai persiųsti naujus narius. Kiekviename naujame narystės reitinge gaudavote premijas ir didesnę grąžą. Kad galėtum pakilti aukštyn gretose, reikėjo pakilti ir persiuntimams. Jums reikia ne tik pritraukti naujų sėkmingų narių, bet ir jūsų rekomendacijos. Skamba pažįstamai?

Raudona vėliava Nr. 6 „Power Mining Pool“ įkūrėjai yra broliai ir gyvena Centrinėje Europoje. Ir tai yra visa turima informacija. Paieškos jų varduose, Andrew ir Mike’as Conti, yra maždaug tokios pat naudingos kaip ir karikatūros apie save apie savo puslapį. Be to, a WHOIS paieška įmonės domeno rodo administratoriaus kontaktus, paslėptus už domeno vardo privatumo paslaugos.

Raudona vėliava Nr. 7 Po to, kai nustoti ir atsisakyti, „Power Mining Pool“ turi ir palieka pagrindines narių investicijas. Iš pradžių buvo sąskaitos apie narius, gaunančius kasdienį kasybos pelną, kaip žadėta. Tačiau įprasta, kad ankstyvieji „Ponzi“ schemų vartotojai mato uždarbį, o jų pagrindinės investicijos yra pašalintos.

Raudona vėliava Nr. 8 „Už kiekvieną įsigytą akciją uždirbsite 70 eurų.“ Tai pažadas, pasiimtas tiesiogiai iš subtiliai subtiliai pavadinto antrinio puslapio galimybes. Kiekviena akcija nariams kainuoja 50 eurų, o tai reiškia, kad „Power Mining Pool“ garantuoja 40 procentų grąžą.

„Power Mining Pool“ yra tik vienas iš „Bitcoin“ debesų kasybos paslaugų, išmargintų raudonomis vėliavomis ir įspėjamaisiais ženklais, pavyzdžių. Tiesą sakant, yra įrodymų, susiejančių „Power Mining Pool“ su kitomis veikiančiomis „Bitcoin“ debesų gavybos suktybėmis. Kova su šiomis schemomis yra daužymo žaidimas: uždarius vieną, sukuriamos dar trys.

Išvada

Tai, kad yra raudonos vėliavos, ne visada reiškia, kad nustatėte sukčiavimą. Tai yra ankstyvieji įspėjamieji ženklai ir pavojaus signalai, liepiantys pažvelgti šiek tiek giliau, ištirti toliau ir išlikti skeptiški. Klausimai ir įtarimai savaime nėra pavojingi, tačiau jų ignoravimas yra.

„Power Mining Pool“ buvo sukeltas priežasčių, keliančių susirūpinimą ir ieškant aiškumo. Tai tik vienas pavyzdys ilgoje „Bitcoin“ debesų kasybos „Ponzi“ schemų eilutėje. „BitClub Network“, „HashOcean“, „Coinmulitplier Club“, „MinersLab“ ir „Bitcoin Cloud Services“ yra tik keletas kitų pavyzdžių..

Nesąžiningi operatoriai apgaudinėja ir apgaudinėja žmones iš jų pinigų. Jei matote susirūpinimo priežasčių, pasidalykite ja su bendruomene, paprašykite operatorių aiškumo ir būkite atsargūs. Negalima to laikyti paslaptyje.