Tiek GDAX, tiek „Poloniex“ yra pirmaujančios biržos. GDAX paprastai rekomenduojamas naujiems vartotojams, o „Poloniex“ – patyrusiems. Bet kodėl?

Šiame „GDAX“ ir „Poloniex“ palyginime parodysime pagrindinius abiejų mainų skirtumus, kad galėtumėte pasirinkti, kuris iš jų jums tinka.

Pastaba: Pastaruoju metu „Poloniex“ vartotojai skundžiasi dėl klientų aptarnavimo bilietų, kuriuos reikia tvarkyti savaitėmis ar net mėnesiais. Būkite atsargūs vartodami Poloniex.

GDAX ir „Poloniex“: pagrindinė informacija

Kaip pastebėjote aukščiau pateiktoje lentelėje, vienas pagrindinių šių mainų skirtumų yra jų įmokėjimo ir atsiėmimo metodai. Nors GDAX leidžia vartotojams pervesti „fiat“ valiutas (USD, EUR) banko pavedimais, „Poloniex“ prekiauja tik kriptovaliuta. Tai reiškia, kad jei jūs dar neturite kriptovaliutos, turėsite naudoti GDAX ar kitą biržą, kad pirmiausia įsigytumėte kriptovaliutą, tada įdėkite ją į naudojimą „Poloniex“.

„Poloniex“, „Alt-Coin“ variantas

„Alt-monetos“, terminas, vartojamas apibūdinti bet kokią monetą, išskyrus „Bitcoin“, randa savo namus „Poloniex“. Nors „Poloniex“ turi blogą reputaciją, kai kalbama apie klientų palaikymą, monetų aukų jų netrūksta. Turint prekyboje daugiau nei 90 skirtingų monetų, lengva suprasti, kodėl tiek daug dienos prekeivių traukia „Poloniex“.

Ir atvirkščiai, GDAX siūlo tik „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“. Nors tai puikiai tinka tiems, kurie nori nusipirkti keletą pagrindinių monetų čia ir ten, tai nėra idealu, jei norite įdėti keletą altcoins į savo portfelį.

„Poloniex View“

Naudojant „Poloniex“ reikia šiek tiek priprasti. Dešinėje pamatysite visų galimų kriptovaliutų mainų sąrašą. Matote tuos skirtukus viršuje? Tai rodo pagrindinę prekybos valiutą.

Anksčiau pateiktoje ekrano kopijoje viskas prekiaujama BTC. Taigi, kai sakoma STR, tai tikrai reiškia STR / BTC. Jūs pirksite STR su „Bitcoin“ ir pardavinėsite „STR“ už „Bitcoin“.

Jei spustelėsime skirtuką ETH, pamatysite:

Poloniex ETH

Dabar kiekviena valiutų pora yra skirta „Ethereum“. Taigi, kur rašoma OMG, ten tikrai sakoma OMG / ETH.

Poloniex Pirkti Parduoda

Tiesiai po diagrama turėsite galimybių pirkti ar parduoti pasirinkta valiutų pora. Tai gana intuityvi: įvedate, kiek norite nusipirkti, ir paspauskite „Pirkti“, arba kiek norite parduoti, ir paspauskite „Parduoti“.

GDAX yra šiek tiek patogesnis vartotojui. Štai kaip platforma atrodo sukūrus paskyrą:

GDAX vartotojo sąsaja

Viršutiniame kairiajame kampe pasirenkate savo prekybos porą. Kiek žemiau galėsite įnešti įmoką, kad galėtumėte finansuoti savo sąskaitą, arba atsiimti, kad išgrynintumėte. Jei norite pirkti ar parduoti, pasirenkate tinkamą parinktį ir įveskite norimą išleisti USD sumą arba BTC sumą, kurią norite parduoti. Pavadinate savo kainą, o kai užsakymas atitinka tą kainą, ji bus parduodama (arba perkama) automatiškai.

Apskritai, „GDAX“ yra lengviau naudoti ir ji turi malonesnę sąsają. Jis taip pat priklauso „Coinbase“ ir yra su juo integruotas. Esamus „Coinbase“ vartotojus lengva patikrinti ir jie jau turi įmontuotą 2FA.

Tuo tarpu „Poloniex“ turi sąsają, kuri atrodo kaip tiesiai iš 2000-ųjų pradžios. Jis nebuvo modernizuotas, nors jį tikrai galima naudoti. „Poloniex“ turi „alt-monetos“ pranašumą. Jie yra viena iš pirmaujančių biržų pirkdami ir parduodant alt monetas.

Taigi, jums reikia paklausti savęs, nusprendžiant, kokį mainą naudoti, ar jums rūpi „alt-monetos“? Jei jums rūpi tik pirkti Bitcoin, eikite į GDAX. Jei norite įsigyti STR, 0X ar „Dogecoin“, eikite į „Poloniex“.

Pagalba klientams

Klientų palaikymas yra nepaprastai svarbus kriptovaliutų pasaulyje. Deja, „Poloniex“ turi didžiulę klientų palaikymo reputaciją. „Reddit“ turi skalbinių sąrašą su įrašais, kuriuose rodoma, kad žmonės turi blogos patirties arba neturi jokios patirties, palaikydami klientus.

„Poloniex“ turi dar daug nuveikti su savo klientų aptarnavimu, kol galime pateikti jiems tvirtą rekomendaciją. Net būdami „alt-coin“ pasaulio lyderiais, jie tiesiog reikalauja kelių naujai paruoštų agentų ar net atidaro visą skambučių centrą..

Ir atvirkščiai, „GDAX“ turi patikimą DUK ir lengvai naudojamą formą susisiekti su klientų palaikymo tarnyba. Žengdamas dar vieną žingsnį, „GDAX“ stebėtinai siūlo palaikymą telefonu. Galite susisiekti su GDAX klientų palaikymo telefonu 1-888-908-7930. Taip pat galite juos pasiekti „Twitter“ @GDAX_Support.

Nors anksčiau „GDAX“ klientų palaikymas buvo kritikuojamas dėl to, kad nesiūlė palaikymo telefonu, jie aiškiai peržengė šią problemą..

Atsiprašau, Poloniex, bet šis turas skirtas GDAX.

Abi bendrovės pasitiki Bendrija

Nors „Poloniex“ turi prastą klientų palaikymo reputaciją, tiek GDAX, tiek „Poloniex“ yra patikimos galimybės kriptovaliutų bendruomenėje..

„GDAX“ 2015 m. Prasidėjo mainais, vadinamais „Coinbase Exchange“. 2016 m. Gegužės mėn. Jie pakeitė GDAX pavadinimą ir pasiūlė „Ethereum“. „Coinbase“ ir „GDAX“ veikia pagal „BitLicense“ iš Niujorko valstijos Finansinių paslaugų departamento, leidžiančios įmonei veikti Niujorke. Lėšos iki 250 000 USD yra apdraustos FDIC.

„Poloniex“ istorija nėra tokia aiški. Mes žinome, kad jie buvo paleisti 2014 m. Ir kad jie įsikūrę JAV. Be to, „Poloniex“ viešai nepateikia daug informacijos apie save.

Saugu ir užtikrinta

Abi biržos žada, kad jūsų lėšos bus saugios ir saugios. Ar jiems sekėsi šioje srityje?

„Poloniex“ buvo nulaužtas 2014 m., nes įsilaužėlis atrado išnaudojimą savo programinėje įrangoje. Pranešama, kad prarasta 12,3 proc. Viso Bitcoin. Programinė įranga buvo pataisyta ir bendruomenės atsakymas buvo pateiktas kaip patenkinamas. Nuo to laiko didelių įsilaužimų nebuvo.

Kita vertus, „GDAX“ patyrė tik staigų avariją, kurią sukėlė kelių milijonų dolerių pardavimo tvarka. Dėl šio pardavimo užsakymo Ethereum kaina smuko nuo daugiau nei 300 USD iki mažiau nei 1 USD. Laimei, GDAX tvarkė reikalą maloningai ir ištaisė reikalus naudodama savo lėšas. Nebūtinai nulaužti, bet verta paminėti.

GDAX saugomos lėšos yra apdraustos FDIC, iki 250 000 USD. „Poloniex“ nesuteikia tokios pačios apsaugos.

„Poloniex“ tvirtina kad didžioji dalis lėšų saugoma ore esančioje šaldymo kameroje. Jie internete laiko tik tiek, kad palengvintų prekybą. „GDAX“ taip pat 98% lėšų neprijungta prie šaldymo įrenginių.

Mokesčiai

Poloniex taip pat turi mažus mokesčius, su mokesčiai, mažesni nei .25%. Laimei, už indėlius nėra jokių mokesčių, tačiau yra pinigų išėmimo. Šiuos mokesčius ima pats kriptovaliutų tinklas, o ne „Poloniex“.

GDAX turi itin mažus mokesčius, be jokių mokesčių už gamintojo prekybą. Taker mokesčiai prasideda nuo .25%, o nuolaida priklauso nuo apimties, sumažinant mokesčius iki .1%. Kaip ir „Poloniex“, nėra jokių indėlių mokesčių ir tinklu pagrįstų išėmimo mokesčių.

Gamintojų mokesčių trūkumas suteikia laimėjimą GDAX, nors abi biržos gali didžiuotis siūlydamos mažus mokesčius.

Galimos kriptovaliutos

GDAX siūlo tik „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“ (tas pačias kriptovaliutas, kurias galite įsigyti „Coinbase“). 2018 m. „GDAX“ pridės ribotą „Bitcoin Cash“ palaikymą, tačiau nėra žinių, ar artimiausioje ateityje jie pasiūlys kitų naujų monetų.

Kita vertus, „Poloniex“ siūlo „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Stellar“, „Ripple“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum Classic“ ir dar apie 90 kitų monetų. Panašu, kad naujos monetos pridedamos kas savaitę, neseniai pridėtos ir GAS, ir OMG.

Didžiulis siūlomų monetų dydis traukia žmones į „Poloniex“. Daugelis žmonių, pavyzdžiui, aš, noriu nepastebėti savo prasto klientų aptarnavimo mainais už galimybę nusipirkti monetas, kurių nėra lengva rasti kitur.

GDAX prieš „Poloniex“: paskutinės mintys

GDAX pasižymi geresniu klientų aptarnavimu ir puikia reputacija, palyginti su „Poloniex“. Kita vertus, „Poloniex“ prekybai siūlomas įvairus „alt“ monetų pasirinkimas. Tačiau norintiems prekiauti „alt“ monetomis yra ir kitų alternatyvų, tokių kaip „Bittrex“.

Galų gale, jei jus domina tik „Bitcoin“, „Litecoin“ ir „Ethereum“, laikykite GDAX savo naujuoju namu. Jei norite prekiauti „alt“ monetomis, apsvarstykite „Poloniex“ arba „Bittrex“. „Bittrex“ turi daug geresnę reputaciją kriptovaliutų bendruomenėje, ir tai yra gyvybiškai svarbu.

„Poloniex“ reikia vartoti kartu su įspėjimu, kad kilus problemai tikriausiai negausite patenkinamos pagalbos iš klientų palaikymo. Jei galite tai išspręsti, eikite į „Poloniex“ ir susikurkite paskyrą. Priešingu atveju jūs išmintingai laikysitės GDAX ir Bittrex.

Atsiliepimai GDAX apžvalga „Poloniex“ apžvalga
Svetainė Apsilankykite GDAX Aplankykite „Poloniex“