Mus numuša, bet vėl keliamės

Niekada mūsų nelaikysi. Po apmaudžios savaitės pradžios šifravimo rinkoje prasidėjo savaitgalio atsigavimas. Bendra rinkos riba nukrito nuo a 204 mlrd. USD pradėti mažiausiai apie 186 mlrd. USD trečiadienį, kol stabiliai kopė, kad savaitę baigtų kiek mažiau 200 mlrd. USD – a 2% kritimas.

Tipiška rinkos prognozavimo mada kai kurie ekspertai vadina „dugnu“, o kiti mano, kad mums dar reikia nuveikti. Su banga po teigiamų „blockchain“ naujienų bangos sunku patikėti, kad tai nėra grindys. Pabelsk į medį

Bitcoin yra viena iš nedaugelio geriausių monetų, kurių savaitė yra teigiama 0,21%.

Ethereum vis dar nesulaukia meilės, matydamas a 6,47% kristi per savaitę.

Tą patį galima pasakyti ir apie XRP nes taip pat smarkiai krito, krisdamas 6,32%.

Šifravimo rinkos statistika (18.09.14)

Šifravimo rinkos statistika (18.09.14)

Vidaus kriptovaliutų naujienos

Dvyniai pristato „Stablecoin“: Winklevi vėl prie to. Pirmadienį dinamiškas duetas išleido kūrybiškai pavadintą „Dvynių doleris“, „pirmąjį pasaulyje reguliuojamą stableką“. Stablecoin (GUSD) yra ERC20 žetonas, susietas 1: 1 su JAV doleriu, prižiūrimas Niujorko valstijos Finansų tarnybos departamento. Kaip ir „Tether“, nepriklausoma apskaitos įmonė patvirtins kiekvieną, kad USD atsargos yra lygios GUSD sumai. Skirtingai nei „Tether“, tikriausiai egzistuoja apskaitos įmonė.

NAUDOJIMAS: Studentai mėgsta „Blockchain“: Tai oficialu, „Millenials“ (o gal dabar Z karta?) Yra „blockchain“ traukinyje. Net ir esant rinkos nuosmukiui, kolegiški „blockchain“ kursai yra populiarūs kaip niekada. „Penn“, „Berkely“ ir „Cornell“ studentų organizacijos „Blockchain“ gali pasigirti daugiau nei 100 stiprių narystių, o „blockchain“ kursai yra labai paklausūs. Šis nuolatinis susidomėjimas net ir didžiausiose rinkose yra stiprus būsimo priėmimo ženklas.

„Crypto Big Boys“ formuoja „Blockchain“ asociaciją: „Coinbase“, „Protocol Labs“ ir „Circle“ kartu su investuotojais, tokiais kaip „Polychain Capital“, sudarė „Blockchain“ asociaciją. Prekybos asociacija palaikys ryšius su politikos formuotojais sostinės kalvoje, siekdama užtikrinti, kad kriptografijai palanki politika vyktų į priekį. Tai atrodo teigiamas žingsnis pašalinant miglą iš dabartinio „blockchain“ reguliavimo peizažo, tuo pačiu (tikiuosi) neužgniaužiant naujovių.

Pasiruoškite „Big Bitcoin“.

Kriptovaliutų pramonė Vašingtone formuoja prekybos grupę: https://t.co/At7Xkt4NDX pic.twitter.com/AlUWEExXCx

– Brianas Fungas (@b_fung) 2018 m. Rugsėjo 11 d

SEC atneša plaktuką: Šią savaitę SEC pateikė oficialius kaltinimus dviem kriptografijos įmonėms, teikiančioms įvairius pasiūlymus. Pirmasis, „Crypto Asset Management LP“ (CAM), suklaidino investuotojus, manydamas, kad jie yra SEC reguliuojami, nors iš tikrųjų to nebuvo. „TokenLot LLC“, pasiskelbusi „ICO Superstore“, yra kita įmonė, veikianti kaip neregistruotas tarpininkas-prekybininkas. Kas galėjo pagalvoti, kad toks įmonės profesionalas galėtų save vadinti „ICO Superstore“ nesivargintų tapti registruota?

kas naujo sutapimo metu

Kaip „Blockchain“ kovos su šališkumu naujienų ataskaitose: naujienos turi šališkumą, nesvarbu, kokiu būdu jūs jas supjaustote. Vis dėlto „Blockchain“ gali tai greitai pakeisti.

„TREZOR vs Ledger“ – kokia aparatinės įrangos piniginė jums tinka?: Aparatinė piniginė yra privalomas dalykas bet kuriam kriptografijos investuotojui. Mes palyginame jums 2 populiariausius variantus.

„Pornhub“ kaitina privatumo monetas „Zencash and Tron“: „Pornhub“ plečia savo santykius su kriptografija, dabar priima „Zencash“ ir „Tron“. Sužinokite apie meilės romaną čia.

Ekspertų nuomonė: kaip mes galime įveikti Bitcoin nepastovumą?: Keletas ekspertų pasveria, kaip mes galime pagaliau pereiti per Bitcoin nepastovumą, nes pakilimai ir nuosmukiai yra įdomūs tiek ilgai.

„HashFlare“ sustabdo „Bitcoin“ kasybos paslaugas: „HashFlare“ staiga nutraukė debesų kasybos paslaugas, kad sunerimtų daugelis vartotojų. Apžvelgėme, ką turite žinoti.

Saugos žetonai: viskas, ką reikia žinoti: saugos žetonai yra naujas vaikas šifravimo bloke. Sužinokite, kas jie yra ir kaip jie veikia šiame vadove.

Populiariausios „Blockchain“ pranešimų programos: „Crypto Messenger“: kartais norite, kad jūsų pranešimai būtų tokie pat saugūs kaip ir jūsų grynieji pinigai. Kripto pasiuntiniai gavo tavo nugarą.

Kaip „Blockchain“ ir „Law“ gali veikti kartu: paprastai manoma, kad išmaniosios sutartys yra teisininkų pakaitalas. Mes paaiškiname, kodėl taip nėra.

Didžiausias praėjusios savaitės laimėtojas: „SounDAC“ + 5,834%: „SounDAC“ buvo didžiausias praėjusios savaitės laimėtojas. Negirdėjai apie tai? Mes taip pat neturėjome. Apsišviesk mūsų paaiškintoju.

Ar verta žiūrėti „Bitcoin Under ETF Grey Territory“ ?: Šiais laikais apie miestą kalbama apie Bitcoin ETF. Bet ar iš tikrųjų tai turėtų rūpėti?

JAV vyriausybės programos sutelktos į Satoshi Nakamoto: dėdė Semas ieško paslaptingo Bitcoin kūrėjo, ir jam galbūt jau pavyko jį rasti.

„Blockchain“ telekomunikacijos: nauja kriptografinių telefonų era: ar nebūtų malonu turėti aparatinę piniginę kaip savo telefono dalį? Šios įmonės taip pat mano.

IOST Jimmy Zhongas kuria „Blockchain“ priėmimo ekosistemą: susėdome su „IOST“ įkūrėjais ir generaliniu direktoriumi, kad aptartume, ko reikia norint sukurti „blockchain“ ekosistemą.

„Dash Core“ generalinis direktorius Ryanas Tayloras apie „Scaling Dash Beyond Bitcoin“: „Dash“ išaugo iki nuolatinio lyderio „blockchain“ erdvėje. Generalinis direktorius Ryanas Tayloras paaiškina kodėl.

Kripto patvirtinimai prarado rūgštumą | Įžymybių specialistas: nuo Katy Perry iki Floydo Mayweatherio kripto patvirtinimai yra karšti ir karšti. Bet tai ne visada yra geras dalykas.

„Bitcoin Price“ košmarai: Šilko kelias, ne biržos sandoriai, kalti dėl nepastovumo?: Po stabilaus dviejų savaičių pakilimo Bitcoin smarkiai smuko. Kas kaltas?

„Lightning Network Apps“ (LAPPs) įvadas: „Bitcoin“ mastelio keitimas: Manėte, kad negalėtumėte kurti programų „Bitcoin“? Pagalvok dar kartą.

„Polymath“ generalinis direktorius Trevoras Koverko apie išmanųjį investavimą, slaptas draugijas ir saugumo žetonus: šį pasisėdėjimą būtina perskaityti visiems, kurie nors šiek tiek domisi saugumo žetonais.

Kelių milijardų dolerių ICO rinka iki kelių šimtų milijonų: žemyn, žemyn, žemyn ji eina. Pateikiame naujienas apie tai, kaip atrodo ICO rinka praėjus metams po jos klestėjimo. Spoilerio perspėjimas: tai nėra gerai.

Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio

Australijos valstybė pateikia „Blockchain“ vairuotojo pažymėjimus: Australija ir toliau yra „blockchain“ priėmimo priešakyje. Šį lapkritį Australijos valstija Naujasis Pietų Velsas kai kuriuose Sidnėjaus priemiesčiuose bandys naudoti „blockchain“ pagrindu pagamintą skaitmeninio vairuotojo pažymėjimą. „Secure Logic“ pirmauja bandydamas savo „TrustGrid“ produktą. Šių metų pradžioje bendrovė sėkmingai išbandė gaminį su maždaug 1400 vairuotojų.

Lietuva apdovanoja bėgikus su kriptografija: Vykdyti, šifruoti. Bėk. Praėjusį sekmadienį Vilniaus maratono dalyviai yra Lietuva, gavę LYM žetonus, kirsdami finišo liniją. LYM žetonai yra gimtoji „Lympo“ kriptovaliuta – programa, apdovanojanti jus kriptovaliuta už fitneso tikslų pasiekimą. Keturi tūkstančiai iš visų penkiolikos tūkstančių bėgikų pasirinko kriptografinio atlygio programą.