AH, mano akys! Tai dega!

Tiek apie stabilumą. Tik tada, kai manėme, kad blogiausi laikai už nugaros, rinka nusprendžia dar kartą pasinerti į žemiau esančią gelmę. Visa šifravimo rinka beveik visą savaitę svyravo apie 220 milijardų dolerių, o iki pabaigos išleido daugiau nei 20 milijardų dolerių. Šiuo metu ji siekia šiek tiek daugiau nei 202 milijardus dolerių – tai yra 7,34% sumažėjimas per savaitę.

Patikrinkime tris pagrindines kriptografijas:

Bitcoin buvo vienintelė moneta, kurios vienženklis pralaimėjimas, šią savaitę krito 4,22%.

Ethereum buvo stipriai įkalamas, nukritus 11,03%.

XRP ėmė sumušti, per pastarąsias septynias dienas sumažėjo 16,57 proc.

Kriptovaliutų rinkos statistika (18.10.12)

Kriptovaliutų rinkos statistika (18.10.12)

Vidaus kriptovaliutų naujienos

„Dvyniai“ saugo karštų piniginių draudimą: Pirmiausia, kas gali būti pramonės šaka, Dvyniai dabar įgijo skaitmeninio turto, laikomo įmonės karštose piniginėse, draudimą. Draudimą organizuoja pasaulinė profesionalių paslaugų įmonė „Aon“, kuri specializuojasi rizikos, pensijų ir sveikatos srityse. Dabar „Dvyniai“ taiko savo vartotojų kriptovaliutos ir JAV dolerių lėšų draudimą naudodamiesi tradicinėmis FDIC garantijomis.

Tikimės, kad kiti laisvės atėmimo vietų mainai seka jų pavyzdžiu. Įsilaužėlių rizika tikrai buvo daugelio potencialių investuotojų kriptovaliutomis nutraukimas, todėl šis papildomas fondo saugumo sluoksnis turėtų padėti pritraukti daugiau žmonių į kosmosą.

„IBM“ pristato „Food Blockchain“: Pirmadienį IBM paskelbė apie maisto stebėjimo „blockchain“, skirtos komerciniam naudojimui, paleidimą. Kai kurios žymios įmonės jau užsiregistravo. Sąraše yra „Nestle“, „Dole Food“, „Kroger“ ir „Unilever“. „Food Trust“ tinklas veikia pagal „Hyperledger Fabric“ blokų grandinės protokolą, o naudojimas kainuoja nuo 100 iki 10 000 USD per mėnesį..

Išskyrus „Food Trust“, IBM taip pat vykdo „blockchain“ iniciatyvas, susijusias su laivyba, pasauline prekyba, draudimu ir net pramogomis. Dabartinėje mūsų lokių rinkoje būtent toks įvaikinimas turėtų suteikti vilties.

Žmonės, sakantys daiktus

Soulja Boy pasakyk jiems: Prieš eidami ir tikrindami kalendorių, ne, vėl ne 2007 m. Tačiau „Soulja Boy“ vėl pradeda veikti. Šią savaitę pakilęs iš santykinio nežinomybės, Čikagoje gimęs reperis išleido ir vėliau tviteryje paskelbė savo naujausią banglentę „Bitcoin“. „Kaip yra?“ – klausiate jūs. Leisime jums būti teisėju.

„Soulja Boy“ – „Bitcoin“ („Young Drako“) https://t.co/5RHWgQUlf0 per @YouTube

– Soulja Boy (@souljaboy) 2018 m. Spalio 6 d

„Google“ parduoti jiems: Iš pradžių nustatęs kriptovaliutų skelbimų uždraudimą, o po to (kai kuriems) jį panaikinęs, „Google“ vėl grįžta į žaidimą su mūsų emocijomis. Bendrovė neseniai išleido skelbimą (ironišką, mes žinome), kuriame teigiama, kad kriptovaliuta yra tik pinigai, kurie nėra tikri. Stebėkite „Google“. Šiuo metu esame jautrūs.

kas naujo sutapimo metu

„BITBOX Exchange“ atidaroma verslui: populiari pranešimų bendrovė „LINE“ ką tik įžengė į šifravimo žaidimą. Štai ko tikėtis su naujai pradėta jų birža.

„Verge“ (XVG) kasybos baseinų vadovas: nežinote, prie kurio „Verge“ kasybos baseino turėtumėte prisijungti? Mes norime jums padėti.

Ar „Litecoin Cloud Mining“ verta rinktis 2018 m. ?: Galbūt apie tai girdėjote neseniai, tačiau „Litecoin Cloud Mining“ buvo labai 2017 m..

Didžiausios visų laikų šifravimo programavimo klaidos: Oi, oi. Pristatome jums keletą žymiausių šifravimo klaidų.

Instituciniai investuotojai, naudodamiesi ne biržos rinkomis, norėdami patekti į Bitcoin rinką: ar nesutinkate? Taip, tu mane pažįsti. Kas nusileido ne biržoje? Instituciniai investuotojai, matyt.

Ar olandų moneta pasmerkta tapti skrendančiu olandu ?: „Šiame pasaulyje nekenčiu tik dviejų dalykų. Žmonės, nepakantūs kitų žmonių kultūrai ir olandams [Moneta] “.

Kas yra monetų pasirinkimas ir kodėl tai svarbu ?: Bitcoin operacijos yra sudėtingesnės, nei jūs manote. Mes suskaidome, kaip jie čia dirba.

ndau CTO Ken Langas apie pirmąją „Bouyant“ skaitmeninę valiutą: Mes atsisėdome su ndau CTO Ken Lang, norėdami sužinoti daugiau apie plaukiojančią stabilią monetą.

Singapūras apima „Blockchain“ ir skaitmeninės valiutos ateitį: jei manėte, kad Maltoje kriptografija yra kieta, tiesiog palaukite, kol perskaitysite apie Singapūrą.

Kas yra „Blockchain“ patvirtinimai ir kodėl jie turi reikšmės ?: Vienas patvirtinimas, du patvirtinimai, trys patvirtinimai, keturi. Skaityti apie juos nebus nuobodu.

Kaip „Blockchain“ ir „Construction“ sukurs naują pasaulį: atrodo, kad Bobas dabar turės pakeisti savo pavadinimą į „Blockchain Builder“.

„Tierion“: „Bitcoin Blockchain“ naudojimas dokumentams patikrinti: mes išskaidome tai, ką jums reikia žinoti apie šį dokumentų patvirtinimo projektą.

Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio

Seulo meras „Blockchain Smart City“ kūrimas: Praėjusią savaitę Seulo meras Parkas Wonas netrukus paskelbė savo „Blockchain“ miesto planą – 108 mln. USD planą pakelti miestą iš tradicinio į išmanųjį. Penkerių metų išmaniojo miesto planas apibūdina „blockchain“ technologijos įgyvendinimą keliose viešosiose tarnybose, tokiose kaip darbo gerovė ir balsavimas rinkimuose..

Meras taip pat išdėstė strategiją sukurti du pastatų kompleksus, skirtus konkrečiam „blockchain“ startuolių inkubavimui. Vykdydami tokio pobūdžio progresyvius veiksmus, mes galime greitai pamatyti, kad Seulas neilgai trukus pakilo iki Silicio slėnio, Maltos ar net Zugo.

Vanua Kas? Vanuatu: Vis daugiau mažų tautų lažinasi didelius „blockchain“. Pirmoji Malta, dabar mažiau nei 300 tūkstančių žmonių salų valstybė Vanuatu, siekia tapti kriptovaliutų veiklos židiniu. Pietų Ramiojo vandenyno saloje gaunama Maltos pagalba nustatant savo blokų grandinės ir paskirstytos knygos technologiją (DLT).

Malta įgijo žinomumą, kai aktyviausia kriptovaliutos birža „Binance“ praėjusią kovo mėnesį perkėlė savo būstinę į mažytį salyną. Šį žingsnį paskatino nepakankamas reguliavimo aiškumas Japonijoje ir Honkonge – dviejose vietose, kuriose „Binance“ pirmą kartą veikė.