Žemyn mes einame
Mes vis dar linkstame žemyn, žmonės. Praėjusią naktį atrodė, kad šią savaitę galėtume užsidaryti ant žalios žvakės. Bet tai buvo prieš tai, kai „Bitcoin“ išleido apie 600 USD, tempdamas likusią rinkos dalį.
Šiuo metu kriptografijos rinkos viršutinė riba yra 258 mlrd. USD 7% sumažėjo, lyginant su praeitos savaitės pabaiga. Pagal dabartinę kainą „Bitcoin“ sulaužė paramą, kurią vasario ir balandžio pradžioje nustatė savo „nosedives“, o 2018 m..
Jei „Bitcoin“ palaikys ~ 5800 USD palaikymą, mes galime vis tiek atšokti nuo šio paskutinio kritimo. Jei ne, artimiausiu metu galime gauti 5 tūkst. USD ar mažesnę sumą.
Bitcoin: Turėdamas 6130 USD kainą, „Bitcoin“ pralaimėjo 5% jos vertės per savaitę.
Ethereum: Ethereum praktiškai atspindėjo Bitcoin nuostolius; už 472 dolerius, jis sumažėjo 4%.
Ripple: Net ir turėdamas slidų naują logotipą, „Ripple shed“ 7% šią savaitę mažesnė už kainą, o šiuo metu jos kaina siekia 0,49 USD.
Vidaus naujienos
Įrišimą visiškai palaiko USD, advokatų kontoros reikalavimai atlikus finansinę apžvalgą: „Freeh“, „Sporkin“ & Advokatų kontora „Sullivan“ (FSS) šio mėnesio pradžioje atliko „Tether“ banko sąskaitos finansinę peržiūrą, o šią savaitę firma paskelbė ataskaitą, kurioje teigiama, kad „Tether“ turi 1: 1 dolerio rezervą kiekvienam apyvartoje esančiam USDT. Laikinasis auditas, kurio FSS atsisako, nėra oficialus auditas, yra paskutinis „Tether“ bandymas įteisinti savo verslo modelį. Pernai rugsėjį bendrovė sudarė sutartį su „Friedman LLP“, kad atliktų panašų neoficialų auditą, siekdama pasirodyti skaidresnė. Bendrovė ne kartą atsisakė paklusti oficialiam auditui, o procesas, jos teigimu, nėra galimas pasirinkimas, atsižvelgiant į kriptovaliutų bendrovių stigmą.
Prieštaringa sąskaita: akademikai teigia, kad ryšys buvo naudojamas manipuliuojant „Bitcoin Bullrun“: „Tether“ reikėjo geros viešos FSS ataskaitos, daugiausia dėl to, kad kitoje šios savaitės ataskaitoje smerktinai patikėta seniai įtariamam kriptovaliutų bendruomenei. Profesoriai Johnas M. Griffinas ir Aminas Shamsas iš Ostino universiteto (Teksasas) šią savaitę paskelbė 66 puslapių ilgą tyrimą, kuriame nustatyta, kad „Tether yra naudojamas palaikant kainas ir manipuliuojant kriptovaliutų kainomis“, būtent „Bitcoin“. Akademikai nustatė teigiamą koreliaciją tarp „Bitcoin“ kainų pokyčių žemyn ir šviežių „Tethers“ išleidimo. Jie nustatė, kad „Bitfinex“, kuris kartu su „Tether“ dalijasi generaliniu direktoriumi Jan Ludovicus van der Velde, buvo atsakingas už didžiąją „Tether“ perkamosios galios ir pinigų srauto dalį šių epizodų metu..
Stanfordas įsteigė „Blockchain“ tyrimų centrą bendradarbiaudamas su „Ethereum Foundation“: „Standford“ kompiuterių mokslininkų ir profesorių grupė susibūrė į penkerių metų mokslinių tyrimų programą „Blockchain Research Center“, finansuojamą ir palaikomą „Ethereum Foundation“, „Protocol Labs“, „Interchain Foundation“, „OmiseGO“, „DFINITY Stiftung“ ir „PolyChain Capital“. Du universiteto informatikos profesoriai Danas Bonehas ir Davidas Mazièresas yra iniciatyvos vedėjai. „„ Blockchains “taps vis svarbesnė versle visame pasaulyje“, – Bonehas teigė Stanfordo inžinerijos mokyklos tinklaraščio įraše. „Stanfordas turėtų būti priešakyje tobulinant, pritaikant ir suprantant daugybę šios technologijos bangų“, – apibendrino jis..
Džiaugiuosi galėdamas paremti šią iniciatyvą!https://t.co/CmaVpBxjrf https://t.co/RJHm1pVbWX
– Vitalikas "Neišduoti ETH" Buterinas (@VitalikButerin) 2018 m. Birželio 21 d
„Nasdaq“ sėkmingai bando „Blockchain“ platformą, skirtą maržos kvietimams, užstato apdorojimui: Sėkmingoje koncepcijos įrodyme „Nasdaq“ šią savaitę pradėjo savo „blockchain“ pilotą. Bendradarbiaudamas su „ABN AMRO Clearing“, „EuroCCP“ ir „Euroclear“, Amerikos vertybinių popierių biržos operatorius naudojo platformą, kad pašalintų užstato perdavimą jūroje. „Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su koncepcijos įrodymu, kuris yra labai naudingas sandoriams, kurie dar nėra gerai aptarnaujami rinkos infrastruktūros. Turėdami tokį sprendimą, mes galėsime efektyviai užtikrinti akcijų prekybos sandorio šalies rizikos apsaugą po kelių valandų, tuo pačiu sumažinant operacijų sudėtingumą. Šiandien mus riboja Europos banko valandos ar susitarimai kitose laiko juostose “, – oficialiame pranešime spaudai pareiškė„ EuroCCP “generalinė direktorė Diana Chan..
Jungtinių Valstijų federaliniai darbuotojai dabar turi atskleisti kriptovaldymus pagal naujus įgaliojimus: JAV vyriausybės etikos biuras, reikalaudamas maždaug 2 mln. Darbuotojų, reikalauja, kad federaliniai darbuotojai atskleistų savo kriptografines investicijas. Naujos gairės paveiks federalinės vykdomosios valdžios darbuotojus ir, nors jose reikalaujama visiškai atskleisti investicijas į kriptografiją, kriptovaliutos nepripažįstamos kaip teisėta mokėjimo priemonė. „Filerai praneša apie savo turimus daiktus virtualia valiuta, jei virtualios valiutos turto vertė ataskaitinio laikotarpio pabaigoje viršijo 1 000 USD arba jei pajamos, gautos iš virtualios valiutos, per ataskaitinį laikotarpį viršijo 200 USD. Filerai privalo identifikuoti virtualios valiutos pavadinimą ir, jei laikomi per biržą ar platformą, biržą ar platformą, kurioje ji yra “, – rašoma politikoje..
„Denver Post“ žurnalistai, redaktorius „Ditch Paper“, kad pradėtų publikuoti „Blockchain“ pagrindu: Rašytojų ir „Denver Post“ redaktorių brigadai atsibodo, kad blogėja darbo aplinka ir keičiasi vadovybė. Taigi jie nusprendė pradėti savo internetinį leidinį, naudodamiesi „Civil“, „ConsenSys“ remiamu projektu. „Colorado Sun“ tikisi tapti „bendruomenės palaikoma, žurnalistų valdoma komanda, orientuota į tiriamąją, aiškinamąją ir pasakojamąją žurnalistiką valstybei, vykstančiai didžiulės evoliucijos viduryje“. Norėdami pasiekti šį tikslą, ji naudos „Civil“ blokų grandinę duomenims saugoti, vykdys pajamų be skelbimų modelį ir pasikliaus prenumeratomis bei vietine parama. Leidinyje yra „Kickstarter“ kampanija, kuri jau pakeitė tikslą – 75 000 USD.
SEC gauna papildomų teismo nutarimų įšaldyti lėšas, susietas su „PlexCoin“: Jungtinių Valstijų SEC gavo dar vieną skubaus teismo nutartį įšaldyti „PlexCorps“ savininko ir „PlexCoin ICO“ įkūrėjo Dominico Lacroix sąskaitą. Praėjusių metų gruodį SEC padavė „Lacroix“ į teismą dėl sukčiavimo vertybiniais popieriais po to, kai „PlexCoin“ ICO surinko 15 mln. Dolerių ir žadėjo, kad investicijos grąža per mėnesį sieks daugiau kaip 1 000%. Dabar SEC tiria Lacroix slaptų banko sąskaitų naudojimą, kurį jis galėjo panaudoti iš investuotojų gautoms lėšoms išbarstyti.
Kas naujo „CoinCentral“?
„BotChain“ ir „Digital Currency Group“ surengs „Blockchain“ / AI konferenciją NYC: „BotChain“ ir „Digital Currency Group“ birželio 28 d. „InterContinental“ Times Square aikštėje rengia savo pirmąją „Smegenų ir grandinių“ konferenciją..
„Tron“ įsigijo „BitTorrent“ išpirkdama 140 mln. USD: Justino Suno „Tron“ įsigijo failų mainų milžinę „BitTorrent“ sandoriu, kurio vertė siekia 140 mln.
Kiekvienas pririšimas garantuojamas USD, neoficialios audito pretenzijos: Buvusio FTB direktoriaus įkurta advokatų kontora FSS atliko neoficialią „Tether“ banko sąskaitos finansinę apžvalgą ir tvirtina, kad stablecoiną visiškai palaiko dolerio atsargos..
Ar „Riot Blockchain“ vis dar yra gera investicija praėjus metams po sukimosi ?: „Riot Blockchain“ (RIOT), buvusi biotechnologijų kompanija, gaminusi medicinos prietaisus, pernai spalį pakeitė savo verslo modelį, kad sutelktų dėmesį į kriptovaliutas..
Viskas, ką reikia žinoti apie „Blockchain“ turto valdymo ateitį: Kas greičiausiai bus „blockchain“ turto valdymo poveikis ir kaip tai paveiks platesnę turto valdymo discipliną?
Kas yra CEEK VR? Išskirtinės virtualios patirties su „Blockchain“ kūrimas: CEEK yra įmonė, kuri daugiausia dėmesio skiria AR / VR ausinių statybai. Neseniai 2018 m. ICO surinko 17 mln. USD (22 tūkst. ETH), kad ištirtų muzikantams skirtą tokenizuotą komponentą, kad jie galėtų kurti virtualius pasaulius aplink savo muziką..
Kvantiniai skaičiavimai „Bitcoin’s Doomsday Maker“: Kvantiniai kompiuteriai gali paversti Bitcoin saugumo priemones pasenusiomis, veiksmingai sunaikindami kadaise dominavusią kriptovaliutą.
Tuo tarpu į šiaurę nuo sienos Kanada stiprina kriptovaliutų kasybą: Ženk į šalį, Kinija; tarptautinėje kasybos scenoje vyksta nauji karštieji kadrai.
Kas yra skaitmeninio turto valdymas? | Paskirstytos finansinių institucijų knygos: „Digital Asset Holdings LLC“ teikia lanksčią infrastruktūrą reguliuojamoms finansų įstaigoms, kad jos galėtų saugiai dalytis procesais ir duomenimis.
Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio
Pietų Korėjos vyriausybė pristato daugiametę kelių milijonų dolerių „Blockchain“ strategiją ir fondą: Pietų Korėjos mokslo ir IRT ministerija šią savaitę paskelbė pradėsianti savo „Blockchain“ technologijų plėtros strategiją – fondą, kuris iki 2020 m. Sieks surinkti daugiau nei 200 mln. USD, kad būtų galima finansuoti „blockchain“ iniciatyvas ir įmones. Maždaug 10 000 pramonės specialistų ir 100 projektų yra ministerijos fiskalinėje srityje, o strategija taip pat skatins Pietų Korėjos išmaniųjų miestų ir gamyklų plėtros projektus, taip pat finansuos bandomuosius blokų grandinės pritaikymo nekilnojamojo turto, internetinio balsavimo, logistikos, muitinės formalumus, projektus. ir kiti.
Tarptautinių atsiskaitymų bankas Šveicarijoje išleidžia ataskaitą apie kriptovaliutas: Parodydamas tikėtiną šališkumą, centrinis bankų centrinis bankas, Šveicarijoje įsikūręs Tarptautinių atsiskaitymų bankas, į savo metinę ekonominę ataskaitą įtraukė skyrių „Kriptovaliutos: žvilgsnis į užpuolimo ribas“. Be kitų kritikų, ataskaita sumažina „blockchain“ galimybes atnaujinti finansinių sandorių sistemas, nurodydama daugybę iššūkių, susijusių su mastelio didinimu, poveikiu aplinkai ir kitomis susijusiomis stigmomis. Akivaizdu, kad ataskaita išsiaiškino kripto bendruomenę. „Circle“ generalinis direktorius Jeremy Allaire’as tai pavadino „labai sekliu“, nes ataskaitoje pateikiama pasenusi informacija ir „Bitcoin“ protokolas traktuojamas bei veikia sinonimu su likusiu rinkos turtu..
„Bithumb Hacked“ už 30 mln. USD didesnę sumą: Pietų Korėjos birža „Bithumb“, viena populiariausių kriptovaliutų biržų pasaulyje, šią savaitę buvo nulaužta už maždaug 32 mln. USD vertės turtą. Įsilaužėliai, be kita ko, pasinaudojo karštais piniginės rezervais „Ripple“. Reaguodamas į šį įvykį, „Bithumb“ išsigelbėjo likusias lėšas šaltoms piniginėms, pažadėdamas nukentėjusiems asmenims visiškai atlyginti nuostolius. Pietų Korėjos valdžia netrukus po įvykio pradėjo tyrimą dėl vagystės.
[Birželio 20 d. Incidento ataskaita]
Norėtume su jumis pasidalinti įvykiais, vykusiais 2018 m. Birželio 20 d., Ir veiksmais, kurių imamės, kad jūsų turtas būtų saugus naudojant „Bithumb“.
– „Bithumb“ (@BithumbOfficial) 2018 m. Birželio 21 d
Dabar galite prekiauti „Litecoin“ ateities sandoriais naudodamiesi šia JK birža: Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi „Crypto Facility“ birža šį penktadienį pradėjo savo pradinius „Litecoin“ ateities sandorius. Ateities sandoriai leis vartotojams prekiauti ilgalaikėmis ir trumpalaikėmis pozicijomis sudarant savaitės, mėnesio ir ketvirčio sutartis. Generalinis direktorius Timas Schlaeferis nurodė, kad naujas rinkos produktas yra atsakas į didelę biržos klientų paklausą. “Mes tikime, kad mūsų ateities sandoriai su JAV doleriais padidins kainų skaidrumą, likvidumą ir efektyvumą kriptovaliutų rinkose.”
Toronto vertybinių popierių birža pristato naują „Blockchain ETF“: Šį ketvirtadienį Toronto vertybinių popierių birža (TSX) į rinką išsiuntė naują „blockchain ETF“. „Horizons Blockchain“ technologijos ir aparatūros indeksas ETF investuos į įmones, kurios užsiima su „blockchain“ susijusiomis paslaugomis ir programomis, tokias kaip „Nvidia Corp.“ ir „Digital Realty Trust Inc.“. Jis prisijungs prie kitų dviejų „blockchain“ ETF fondų – „Harvest Portfolio Group Inc.“. , kuris pradėjo veikti šių metų vasarį, ir „Evolve Funds Group Inc.“. Naujausias fondas daugiausia dėmesio skirs aparatinei įrangai ir paslaugoms, „Bloomberg“ sakė jo generalinis direktorius Steve’as Hawkinsas ir išvengs visų bendrovių, kurių rinkos viršutinė riba yra mažesnė nei 20 mln. efektyviai valdyti riziką. „Investuotojai turi investuoti į nusistovėjusią pasaulinę„ blockchain “infrastruktūrą, nebūtinai rizikuodami paleisties„ blockchain “plėtros įmonėse“, – sakė jis interviu..
„Turcoin“, savaime suprantama Turkijos kriptovaliuta, rodoma kaip „Ponzi“: Pasirodo, kad kriptovaliutos projektas „Turcoin“, neturintis jokių ryšių su Turkijos vyriausybe, iš tikrųjų nėra nacionalinė moneta Turkijos tautai. Stambule valdoma kompanija, vadinama „Hipper“, „Turcoin“ reklamavosi kaip nacionalinė Turkijos kriptovaliuta. Bendrovė patyrė teisinį spaudimą po to, kai birželį nustojo leisti monetas investuotojams. Vienas iš jos partnerių Muhammedas Satıroğlu teigia, kad jis „buvo tik tarpininkas“ ir kad „Hipperis neturi net vieno dolerio banke“. Kitas bendrovės partneris Sadunas Kaya, jo teigimu, paspruko iš 21 milijono dolerių investuotojų pinigų, paslėpdamas juos banko sąskaitos nuorodoje į kitą Kipro įmonę. Mėgindamas nusivalyti nuo kaltės, Satıroğlu, kuriam priklauso 49 proc. „Hipper“ akcijų, tvirtina, kad jis „grąžins visus pinigus [investuotojams], jei valdžia atblokuos [jo] banko sąskaitas“.
Filipinų bankas praneša pervedimų platformą Japonijai su IBM pagalba: Filipinuose esanti „Rizal Commerical Banking Corp“ (RCBC) ketina bendradarbiauti su IBM ir dviem Japonijos bankais paleisti „blockchain“ pagrindu veikiančią perlaidų platformą. Iniciatyvoje bus naudojama IBM „blockchain“ bandomoji platforma, kad Japonijoje dirbantiems Filipinų piliečiams būtų lengviau grąžinti pinigus namo. “Mes norime aptarnauti OFW Japonijoje naudodamiesi šia technologija ir tai darome bendradarbiaudami su dviem Japonijos bankais”, – kalbėdamas apie įvykius sakė RCBC pirmasis vyresnysis viceprezidentas Manny T. Narciso. „Japonijos OFW lėšomis pinigų pervedimas bus greitesnis ir pigesnis, nes mes surinksime mažiau [sic] mokesčių“, – tęsė jis.