Ši savaitė kriptografijoje

Malda už konsolidaciją

Kriptovaliutų rinka per savaitę prekiavo gana sustabarėjusiu modeliu. Spaudos metu rinkos viršutinė riba siekė 339 mlrd. USD, visa rinka iš tikrųjų padidėjo 17% per savaitę labai sveikintinas pakilimas po to, kai jis smuko prieš dvi savaites.

Net ir padidėjus didžiajai rinkos daliai, prekyba buvo vykdoma tose pačiose ribose, turint šiek tiek maržos judėti į bet kurį kraštą. Jei tai yra paskutinio nuosmukio atlaikymas, kainos bando nuspręsti, ką daryti toliau. Ar jie eis aukštyn, ar žemyn, kas nors spėja, bet geriausia, ko galime norėti dabar, yra dar viena savaitės judėjimas į šoną. Jei rinka ir toliau konsoliduosis taip, kaip ji daro, ir išlaikys savo kainas, bus didesnė tikimybė, kad radome palaikymą, kuris mus vėl sugrąžins..

Bitcoin: Tęsiant praėjusios savaitės nedidelio judėjimo tendenciją, kripto pagrindinis turtas yra padidėjęs 2% savaitę – 7 580 USD.

Ethereum: Už 597 USD „Etherum“ yra nedidelė, bet ne nereikšminga 4% per savaitę.

Ripple: „Ripple“ yra pirmaujanti pozicija teigiamam kainų judėjimui, nes ji yra aukštyn 7% savaitraštyje – 0,66 USD.

rinka 6_8_18

Vidaus naujienos

„Coinbase“ įsigyja finansines įmones, kad taptų reguliuojamu tarpininku-pardavėju: Didžiausia pasaulyje kriptovaliutų prekybos platforma yra vienas žingsnis arčiau tapti visapusiškai laikančiu tarpininku-prekybininku pagal JAV vertybinių popierių įstatymus. Šią savaitę „Coinbase“ paskelbė įsigijusi vertybinių popierių pardavėją „Keystone Capital Corp.“, „Venovate Marketplace, Inc.“ ir „Digital Wealth LLC“. Šie išpirkimai atliekami kartu su brokerio ir pardavėjo licencijos, alternatyvios prekybos sistemos licencijos ir registruoto investicijų patarėjo licencijos įsigijimu. Nors brokerio ir prekiautojo statusas „laukia federalinių valdžios institucijų patvirtinimo“, bendrovė mano, kad „prižiūrint JAV vertybinių popierių ir biržos komisijai (SEC) ir finansų pramonei, netrukus galės pasiūlyti„ blockchain “pagrindu sukurtus vertybinius popierius. Reguliavimo tarnyba (FINRA). “

Šiandien su džiaugsmu pranešame, kad einame į kelią į JAV reguliuojamą „blockchain“ vertybinių popierių prekybos vietą. Manome, kad tai svarbus momentas ne tik „Coinbase“, bet ir visai kriptografinei ekosistemai. https://t.co/3grNDa6l9Z

– „Coinbase“ (@coinbase) 2018 m. Birželio 6 d

„US SEC“ yra „prislėgtas“ dėl kripto mainų pastangų laikytis taisyklių: Net ir turint didžiausią pasaulyje mainų žaidimo mokytojo augintinį su SEC, JAV reguliavimo agentūra vis dar nesužavėta likusiais klasės rezultatais. Šios savaitės trečiadienį biržoje ir tarpininkavimo konferencijoje SEC prekybos ir rinkų skyriaus direktorius Brettas Redfearnas ir SEC pirmininkas Jay Claytonas išreiškė nepasitenkinimą vidaus biržų nenoru laikytis taisyklių. “Mus slegia entuziazmas patekti į reguliavimo struktūrą dabar”, – sakė Redfearn CNBC. „Yra keletas biržų, kurios prekiauja ICO, manau, kad pamatysime daugiau registracijų“. Konferencijos metu Claytonas pakartojo CNBC įsitikinimą, kad ICO ir jų žetonai veikia kaip vertybiniai popieriai pagal JAV vertybinių popierių įstatymus: „Mes reguliuojame to vertybinio popieriaus siūlymą ir reguliuojame prekybą tuo vertybiniais popieriais“.

SEC sukūrė naują vyresniojo patarėjo poziciją dėl skaitmeninio turto: Kaip bebūtų apgautas mainais ir jų reguliavimo apatija, SEC nepalengvina savo kriptovaliutų strategijos. Ji paskyrė Valerie A. Szczepanik vyresniąja patarėja skaitmeninio turto ir inovacijų klausimais, kuri yra nauja patariamoji pozicija, sukurta norint nepastebėti kriptovaliutų ir ICO. Pagrindinis vaidmuo bus vykdomas visuose SEC padaliniuose, siekiant įvertinti, kaip skaitmeninis turtas ir jų technologijos atsižvelgia į galiojančius vertybinių popierių įstatymus. „Valerie minties lyderystė šioje srityje yra pripažįstama tiek Komisijoje, tiek tarp finansų reguliuotojų JAV ir užsienyje. Turėdama įrodytų įgūdžių, patirties ir puikiai suvokdama inovacijų skatinimo svarbą užtikrinant investuotojų apsaugą, Val yra tinkamas asmuo, kuris koordinuoja mūsų pastangas šioje dinamiškoje srityje, kuri turi ir pažadų, ir riziką “, – atsakydamas į pranešimą, pareiškė pirmininkas Jay Claytonas. paskyrimas.

Buvęs SEC pirmininkas, atstovaujantis „Ripple“ bylose dėl „XRP Security Status“: Atrodo, kad mes negalime atsikratyti istorijų apie SEC ir vertybinių popierių įstatymus, ar ne? Ironiška, kad šį kartą pasakojama apie (buvusią) SEC kėdę, ginančią kriptovaliutą pagal vertybinių popierių klasifikaciją. Buvusi SEC pirmininkė Mary Jo White buvo pasamdyta ginti „Ripple“ privataus investuotojo ieškinyje, kuriame teigiama, kad bendrovė pardavė „XRP“ žetonus kaip neregistruotus vertybinius popierius. Prie jos prisijungs jos vykdymo vadovas Andrew Ceresney, o jų advokatų kontora Debevoise ir Plimpton dirbs byloje kartu su Meagher advokatu. & „Flom“, „Arps“, „Skadden“ ir „Slate“.

Niujorko valstijos įstatymų leidybos rūmai ištraukia kriptovaliutų darbo grupės perspektyvą: Šį trečiadienį Niujorko valstijos įstatymų leidėjas balsavo už įstatymo projektą, kuriame siūloma sudaryti kriptovaliutų darbo grupę. Niujorko valstijos asamblėjos bankų komiteto prižiūrimame įstatyme numatyta sukurti „skaitmeninės valiutos darbo grupę, kuri valdytojui ir įstatymų leidėjui suteiktų informaciją apie galimą plačiai paplitusių skaitmeninių valiutų diegimą valstybės finansų rinkose“. Be kita ko, darbo grupei būtų pavesta stebėti kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijos raidą valstybėje, įvertinti užsienio vyriausybių teisėkūros metodus, nagrinėti kasybą šalies viduje ir jos poveikį elektros vartojimui, taip pat stebėti manipuliavimą rinka ir kitą neteisėtą veiklą, susijusią su kriptovaliutos.

Johnas McAfee paskelbia 2020 m. Prezidento pasiūlymą, įžadus veikti pagal kriptografinę centrą: Johnas McAfee vėl kandidatuoja į prezidento postą, tačiau šį kartą jis pagrindinį savo platformos akcentą laiko kriptografiją. Liūdnai pagarsėjęs kibernetinio saugumo verslininkas, pasitelkęs „Twitter“, pranešė apie grįžimą į prezidento sceną ir pareiškė, kad net jei Liberalų partija neleis jam pakartotinai kandidatuoti, jis įkurs savo partiją. suteikti „geriausią kampanijos platformą“ šifravimo bendruomenei. „McAfee“ pernai 2016 m. „Libertarian“ pirmininkaujant droviai nusileido Gary Johnsonui, kuris pirmą kartą dalyvavo prezidento rinkimuose. Vis dėlto, jei tikitės sėkmės šiais metais, „McAfee“ nori, kad sušvelnintumėte savo optimizmą, nes jis savo tolesniame tviteryje tiesiai šviesiai prisipažino, kad turi beveik niekuo dėtą galimybę laimėti: „Nemanykite, kad turiu šansą laimėti. Aš ne. Tačiau Ameriką iš tikrųjų keičia ne prezidentas, o jo kūrimo procesas. Jei pakanka mano stebėjimo, aš galiu stovėti didžiausioje pasaulio scenoje ir kalbėtis su visais, kaip aš dariau praėjusį kartą, sakyti tiesą “.

Nepaisant ankstesnių atsisakymų, nusprendžiau vėl kandidatuoti į POTUS 2020 m. Jei partijos „Libertarian“ paprašys dar kartą, aš kandidatuosiu su jais. Jei ne, aš kursiu savo partiją. Manau, kad tai geriausiai pasitarnaus kripto bendruomenei, suteikdama mums galutinę kampanijos platformą.

– Johnas McAfee (@officialmcafee) 2018 m. Birželio 3 d

„Ripple“ pristato universiteto „Blockchain“ tyrimų iniciatyvą, aukoja 50 mlrd. Dolerių šifravimo švietimui: Realiojo laiko atsiskaitymo sistema ir pinigų pervedimo protokolas „Ripple“ įsipareigoja vykdyti „blockchain“ švietimą. Projektas šį pirmadienį atskleidė savo universiteto „Blockchain“ tyrimų iniciatyvą (UBRI) – programą, kuri planuoja skirti 17 milijonų JAV dolerių finansavimą 17 universitetų, kad paskatintų švietimo pastangas ir praturtintų mokymo šaltinius besikuriančiai sričiai. „[Mes] džiaugiamės galėdami pranešti apie„ University Blockchain Research Initiative “(UBRI), bendradarbiavimą su geriausiais pasaulio universitetais, siekiant paremti ir paspartinti akademinius tyrimus, techninę plėtrą ir inovacijas blokų grandinės, kriptovaliutos ir skaitmeninių mokėjimų srityje“, – teigė bendrovė. pranešimas spaudai. Princetono informacinių technologijų politikos centras, bendradarbiaudamas su UBRI, tirs kriptovaliutos įtaką JAV ir pasaulinei politikai, o „UPenn“ gaus finansavimą MBA-MS kandidatams palaikyti dvejopo laipsnio kriptovaliutų / „blockchain“ verslo ir plėtros srityse..

Kas naujo „CoinCentral“?

JAV SEC sukuria naują vyresniojo patarėjo poziciją, skirtą kriptovaliutai: Pozicija yra paskutinis žingsnis agentūros kriptovaliutų strategijoje.

Ar „Cloud Mining“ yra pelningesnė nei „Bitcoin Mining Hardware“?: Įstrigęs tarp debesies ir aparatūros kasyklos? Į kai kuriuos dalykus turėtumėte atsižvelgti.

„Blockchain“ sveikatos priežiūros revoliucija vyksta: Paskirstytos knygos ir „blockchain“ technologijos jau randa kelią į sveikatos priežiūros pramonę.

Kaip apskaičiuoti „Bitcoin Mining Hardware“ pelningumą: Apskaičiuoti, kiek uždirba (ar galėtų uždirbti) jūsų kalnakasis, gali būti skaudu, tačiau būtina išlaikyti sveiką dugną.

Kriptovaliutų kasybos botnetai tampa epidemija: Botaniniai tinklai ir kriptovaliutų kasimo kenkėjiškos programos vėlai tapo interneto rykšte.

Didžiausios „Blockchain“ naudojimo problemos sprendimas: Norint, kad blokavimas būtų priimtas, „blockchain“ turi išspręsti jo naudojimo problemas.

Ar „Blockchain“ gali išgelbėti mūsų tapatybę nuo skaitmeninės bedugnės ?: Mūsų šiuolaikinės tapatybės valdymo sistemos šiuo metu yra krizės ir atrodo, kad tai iš tikrųjų yra tik esama padėtis, bet ar taip turi būti?

Kas yra „ConsenSys“ plėtra į Airiją? Pasaulio lygio talentas pradedantiesiems: „Ethereum“ inkubatorius „ConsenSys“ persikelia į Airiją, kad prisijungtų prie klestinčios technologijų scenos.

Blokuoti tarpininką, ICO, kad būtų išvengta pasitraukimo iš sukčiavimo, ištraukiama išeitis: Savo prekės ženklą jis kūrė remdamasis investuotojų apsauga, kol pasibaigė turėdamas 3 mln. USD savo paties investuotojų įnašų.

Davidas Knottas, „OmiseGo“ mokslininkas, apie plazmą ir mastelį: Pažiūrėkite, ką vienas iš „OmiseGo“ mokslininkų sako apie labai lauktą plazmos protokolą.

Ką reikia žinoti apie ES duomenų privatumą ir „Blockchain“: Praėjusią savaitę ES įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (GDPR) – didžiausias duomenų privatumo teisės aktų pakeitimas per pastaruosius 20 metų.

Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio

Estija atsisako planų sukurti savo nacionalinę kriptovaliutą: Estijos vyriausybė atsisuka į planus išleisti valstybės remiamą kriptovaliutą „Estcoin“. Kasparas Korusas pasiūlė nacionalinę monetą praėjusių metų rugpjūtį pratęsti Estijos e-rezidentūros programą – internetinę organizaciją, leidžiančią visiems įsteigti elektroninį verslą pagal Estijos teisinę jurisdikciją. Pasak šalies IT specialisto Siimo Sikkuto, „Estcoin“ bus galima naudoti tik kaip valiutą elektroninės rezidencijos skaitmeninėje verslo erdvėje. „Diskutuodami su politikais sutarėme, kad„ Estcoin “veiks kaip priemonė sandoriams el. Gyventojų bendruomenėje. Kitų variantų nėra. Mes nestatome naujos valiutos “, – interviu„ Bloomberg “sakė jis.

„HitBTC“ nustatė Japonijos paslaugų operacijų planą užšaldžius vartotojų abonementus: Sustabdžiusi japonų sąskaitas, kad būtų laikomasi normatyvų, „HitBTC“, viena didžiausių pasaulyje kriptovaliutų biržų, pristatė žaidimų planą atnaujinti savo paslaugas Japonijoje. Pagal tinklaraščio įrašą bendrovė po Japonijos finansinių paslaugų agentūros pakeitimų bando įsitvirtinti kaip licencijuota dukterinė įmonė šalyje. „Anksčiau šiais metais„ HitBTC “komanda pradėjo bendradarbiauti su visame pasaulyje pripažinta japonų advokatų kontora. Bendradarbiavimo tikslas buvo pasiekti, kad„ HitBTC “per vietinės dukterinės įmonės įsteigimo ir licencijavimo procedūrą atnaujintų savo paslaugas Japonijos gyventojams. Bendrovė aktyviai samdo vietos biurą ir tyrinėja M.&Galimybė pagreitinti Japonijos operacijų pradžią 2018 m. Trečiąjį ketvirtį “, – rašoma tinklaraščio įraše.

Apsaugos įmonė atranda „Monero Mining“ kenkėjišką programinę įrangą, 40 000 paveiktų įrenginių: „Guardicore Labs“ saugos komanda „atskleidė manipuliavimo srautu ir kriptovaliutų kasybos kampaniją, užkrėtusią daugybę organizacijų tokiose pramonės šakose kaip finansai, švietimas ir vyriausybė“, – rašoma saugos firmos tinklaraščio įraše. Operacija „Prowli“, kaip firma vadina, per svetaines ir serverius išplatino kenkėjiškas programas ir kasybos kodus, kad užkrėstų apie 40 000 įrenginių. Operacijos metu užkrėstais įrenginiais buvo išgautas Monero, pasirinktas daugelio įsilaužėlių, norinčių pasipelnyti iš nuotolinių kasybos programų, palaima.

operacijos prowli

Pietų Korėjos Aukščiausiasis Teismas teigia, kad „Bitcoin“ yra turtas: Panaikindamas praėjusių metų žemesnės instancijos teismo sprendimą, Pietų Korėjos Aukščiausiasis Teismas šią savaitę nusprendė, kad Bitcoin yra teisiškai pripažintas turtas. Praėjusių metų rugsėjį Pietų Korėjos vyrui Ahnui, kaltinamam vaikų pornografijos platinimu, buvo skirta 18 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, tačiau teismas nusprendė, kad vyriausybė negali sulaikyti jo sukaupto Bitcoin mainais į neteisėtą medžiagą. Byla buvo apskųsta ir perduota aukščiausiajam teismui, kuris vėliau nusprendė, kad vyriausybė turi visas teises konfiskuoti Ahno pajamas, teigdama, kad, nors ir nematerialus, tačiau Bitcoin turi vertę kaip turtą, kurio priėmimas už paslaugą „yra imdamas pelną “.

„Huobi“ atidaro bendrą 93 mlrd. USD Kinijos ir Pietų Korėjos „Blockchain“ fondą: Bendradarbiaudamas su Kinijos rizikos kapitalo įmone „NewMargin Capital“ ir Pietų Korėjos vertybinių popierių įmone „Kiwoom Securities Co.“, „Huobi“ atidaro „blockchain“ investicinį fondą, kurio vos keli doleriai siekia 100 mlrd. Pietų Korėjos finansų įmonė „Mirae Asset Financial Group“ taip pat dalyvaus fonde kaip investuotoja. Siekdamas skatinti plėtrą, 93 mln. USD investicinis fondas bus nukreiptas į kriptografijos startuolius ir paskatins Kiniją ir Pietų Korėją dirbti kartu siekiant „blockchain“ naujovių..

Pietų Afrikos centrinio banko pilotai, naudodamiesi kvorumu, patvirtino „Fiat“ mokėjimus: Pietų Afrikos centrinis bankas (SARB) šią savaitę išbandė vadinamojo projekto „Khokha“ koncepciją. Projektas naudoja „Ethorum“ pagrindu veikiantį privatų „blockchain“, „Quorum“, kad pažymėtų „fiat“ valiutą mokėjimams už „blockchain“. Padedant „Ethereum“ inkubatoriui „ConsenSys“ ir apskaitos įmonei „PricewaterhouseCoopers Inc.“, bandyme dalyvavo septyni Pietų Afrikos bankai. Remiantis SARB ataskaita, „rezultatai rodo, kad tipinę Pietų Afrikos mokėjimų sistemos dienos apimtį būtų galima apdoroti per mažiau nei dvi valandas, visiškai užtikrinant operacijų konfidencialumą ir atsiskaitymų baigtinumą. Operacijos buvo apdorotos per dvi sekundes geografiškai paskirstytų mazgų tinkle, paskirstytu sutarimu užtikrinant reikiamą atsparumą. SARB galėjo peržiūrėti visų sandorių duomenis, kad būtų galima atlikti reguliavimo priežiūrą “.

„Parity“ prašo vartotojų atnaujinti programinės įrangos klientą po „Testnet“ pažeidžiamumo paviršių: Paritetas vėl yra visuomenės dėmesio centre po to, kai populiaraus „Ethereum“ piniginės kode buvo aptiktas dar vienas trūkumas. Šį kartą pažeidžiamumas galėjo užkrėsti „Ethereum“ tinklą, rašoma „Parity“ tinklaraščio įraše. Pasak pranešimo, tarp „Parity Ethereum“ (iki 1.10.4 versijos stabilios ir 1.11.1-beta versijos) ir visų kitų „Ethereum“ klientų buvo „su konsensusu susijusi problema“, dėl kurios „Parity Ethereum“ gali būti perduodamos operacijos. sinchronizuoti su „Ethereum“ tinklu, todėl jie tampa niekiniai. „Parity“ išleido trūkumų pataisą, ragindama vartotojus „atnaujinti į fiksuotas versijas 1.10,6-stabilus ir 1.11.3-beta iškart patikrinkite, ar [jie] naudoja 1.10.6-stabilią arba 1.11.3-beta versiją “.

Įspėjimas: Atnaujinkite „Parity Ethereum“ klientus į 1.11.3-beta arba 1.10.6 stabilų. https://t.co/QNxzv74kSF

– „Parity Technologies“ (@ParityTech) 2018 m. Birželio 6 d