Daiktų interneto (IoT) pramonė kelia prieštaringus jausmus.

Vienoje stovykloje jūs turite ateitininkų, kurie nekantriai laukia pasaulio, kuriame gyvenimas tampa lengvesnis ir patogesnis, nes mašinų tinklas rūpinasi viskuo, pradedant šaldytuvais, užsakančiais mūsų mėgstamus maisto produktus, ir balso įjungtais namų temperatūros jutikliais, kurie palaiko mūsų maži komunaliniai mokesčiai.

Kitoje stovykloje žmonių grupę išlindo tai, kaip gaunami individualizuoti interneto prietaisai, ir kurie labai bijo distopinės ateities, kai vyriausybė šnipinėja kiekvieną mūsų žingsnį ir vietą.

Nepaisant to, verslumas erdvėje nėra lengvas. Pats daiktų internetas yra gana nauja pramonė, ir daugelis verslininkų kosmose siekia blokų grandinės, kad būtų lengviau palengvinti mastelį ir skatinti tinklo plėtrą.

Frederickas LeungasTurėjome galimybę pakalbinti IOTW įkūrėją ir vadovą Frederickas Leungas. IOTW siūlo „blockchain“ ekosistemą IoT pasauliui. Projektas sukėlė tam tikrus bruožus dėl keleto jo funkcijų, tokių kaip konsensuso „Assignment Proof of Assignment“ algoritmas ir galimybė įgalinti „mikrodalymą“.

Šis pokalbis plačiai apžvelgia IoT pramonę, palygina ir palygina vieną pagrindinių projekto konkurentų (IOTA) ir tyrinėja techninį pagrindą, reikalingą pasauliniam ir labai efektyviam daiktų interneto tinklui..

Mėgautis!

Yra įprasta manyti, kad IoT ir „Blockchain“ sankirta yra arba „per anksti“, arba tiesiog neveikianti netvarka. Kaip jūs tai išspręstumėte?

Nesutinku. Manau, kad jei technologija yra tinkama, „blockchain“ ir IOT gali gerai veikti kartu. Daugelio IoT įrenginių skaičiavimo galia ir atmintis yra riboti. „Blockchain“ technologija turi išspręsti tuos apribojimus.

IOTW„Priskyrimo įrodymas“ ir „Micro-mining“ leidžia IoT įrenginius išminuoti nekeičiant aparatūros. IOTW tinklas gali pirkti duomenis iš įvairių tipų IoT įrenginių su „blockchain“ atlygiais ir IOTW žetonais iš galutinių vartotojų.

Dabartiniai tinklai, palaikantys IoT įrenginius, neleidžia tinkamai naudoti šių įrenginių sugeneruotų duomenų. IoT įrenginių gamintojai negali pasiekti duomenų per įvairius įrenginius.

Sujungus „blockchain“ su „IoT“, gamintojai gaus prieigą prie šių neperdirbtų duomenų, kuriuos galima naudoti tobulinant esamas technologijas. Be to, derinant „blockchain“ ir „IoT“, atsirastų galimybės kurti decentralizuotas IoT įrenginių programas ir labai pagerinti esamą šių įrenginių naudingumą..

Žmonės, susipažinę su IoT ir „blockchain“, tikriausiai yra girdėję apie IOTA, vieną iš pagrindinių jūsų konkurentų. Ką IOTA daro teisingai?

IOTA gerai reklamavo ir bendradarbiauja su kai kuriomis didelėmis įmonėmis. Jie rado keletą interneto programų, kuriose yra mikrokompiuteris ir kurios perkeliamos, tačiau jų apimtis yra labai ribota.

2015 m. IOTA priėmė DAG, kuri yra įdomi nauja technologija, turinti savų privalumų ir trūkumų. Pavyzdžiui, kadangi DAG nėra blokų, nėra mastelio problemos.

Tiesą sakant, tinklas veikia geriau, nes yra daugiau vartotojų, taigi, jei IOTA sugebės pasiekti masinį priėmimą, jie neturės tokių pačių mastelio problemų kaip, pavyzdžiui, „Bitcoin“.

Be to, IOTA tinkle nėra jokio sandorio mokesčio, kuris žymiai sumažintų išlaidas, tačiau kadangi jie taip pat naudoja „PoW“, šios išlaidos yra aparatūros atnaujinimas ir energijos suvartojimas..

Kokie yra IOTA ar „Tangle“ trūkumai?

IOTA į IOT įrenginius turi įdėti mikrokompiuterį su keliais gigabaitais RAM. Daugelis IOT įrenginių neturi tų aparatinės įrangos išteklių. Todėl paraiška yra ribota.

Antra, IOTA yra lėta. Šiuo metu tai yra apie 3 operacijos per sekundę ir apdorojimas užtrunka kelias minutes. Todėl ji negali atlikti momentinių operacijų, o tai labai svarbu daugeliui interneto įrenginių.

Kuo IOTW skiriasi / geresnis?

IOTW yra tikra blokų grandinė ir ji leidžia naudoti bet kurį prijungtą įrenginį. IOTW taip pat turi keletą pranašumų prieš kitus tinklus.

Visų pirma, IOTW leidžia esamų IoT įrenginių vartotojams gauti pasyvias pajamas žetonų pavidalu per mūsų mikro kasybos protokolą. Galimybė išgauti kriptovaliutą bet kuriame prijungtame įrenginyje labai išsprendžia kriptovaliutų kasybos pramonę kamuojančias problemas..

IOTW ir IOTA

Iš IOTW svetainės.

Mes taip pat sukūrėme savo sutarimo algoritmą, pavadintą „Priskyrimo įrodymas“, kuris kiekvienam tinklo įrenginiui suteikia vienodas galimybes žetonų naudojimui. „PoA“ sprendžia problemas, susijusias su „PoW“ ir „PoS“, nes tai yra ekologiškesnis ir teisingesnis būdas gauti kriptovaliutą.

Kiti IoT tinklai reikalauja kelių įrenginių atnaujinimų, kad būtų galima prisijungti prie „blockchain“, tačiau mūsų tinklui reikalingas paprastas programinės įrangos atnaujinimas, tokiu būdu sumažinant trintį, susijusią su „blockchain“ naudojimu IoT įrenginiuose.

Tai labai palengvina įdiegimą programinėje įrangoje ir yra patogu gamintojams, o galutinio vartotojo pusėje visiškai nėra trinties.

Mūsų liudijimo protokolas, reikalaujantis išorinio tikrintuvo operacijoms patvirtinti, prideda dvigubą saugumo sluoksnį, kad tinklas taptų daug saugesnis nei kiti IoT tinklai..

Šiuo metu mūsų tinkle mes išbandėme 3k TPS greitį, kuris yra daug greitesnis nei dauguma „blockchain“ tinklų ir tradiciniai mokėjimo metodai..

Kas yra vienas dalykas jūsų projekte, daugelis žmonių nesupranta?

Mūsų „blockchain“ technologija yra saugesnė nei dauguma „blockchain“ technologijų.

Net ir pažeidus daugiau nei 51% mazgų, IOTW blokų grandinė veiks puikiai. Kadangi sandorių knyga nėra saugoma mikro kasybos mašinose (IoT įrenginiuose), 51% priešiškas perėmimas netaikomas šiam tinklo sluoksniui.

IOTW technologija.

Iš IOTW baltraščio.

IOTW „blockchain“ ekosistemoje raktas į saugumą yra apsaugoti knygą nuo išpuolių patikimo serverio tinklo sluoksnyje. Teoriškai patikimi serveriai jau dabar yra atspariausi atakoms. Be to, mes kuriame dar vieną algoritmą, skirtą pagerinti IOTW „blockchain“ ekosistemos saugumą.

Užuot patvirtinęs naują operaciją tiesiog patikrindamas IoT mikro kasybą ir patvirtindamas patikimais mazgais, bent vienas liudininkas, kuris nėra kasybos mazgas, bus pakviestas liudyti naują operaciją naudojant skaitmeninį parašą (privačių / viešųjų raktų pora)..

Taikant tokį įgyvendinimą, 51% atakos turi tuo pačiu metu atakuoti tiek operacijų knygą, tiek susijusią liudininkų bloką, kad gautų priešišką perėmimą. Taigi tai žymiai pagerins IOTW „blockchain“ ekosistemos saugumą.

Sistemos saugumas laikui bėgant didės, kai prisijungs daugiau įrenginių. Mes turime patentuotą liudytojų protokolą, kuris numato, kad keli įrenginiai iš turimų įrenginių bus paimti norint pasirašyti ir patikrinti operacijų blokus.

Blokas bus laikomas galiojančiu tik tuo atveju, jei visi įrenginiai pateiks tą patį nuoseklų patikrinimą. Jei patikrinimas nėra nuoseklus, visi šiam patikrinimui pasirinkti įrenginiai bus įtraukti į juodąjį sąrašą ir pašalinti iš telkinio.

Kada galime tikėtis pamatyti funkcinį „blockchain“ IoT sprendimą?

IOTW „blockchain“ šiandien yra funkcionalus. Diegimo paraiškos bus pateiktos praėjus 6 mėnesiams po ICO

Ar centralizavimas DI kelia kokių nors reikšmingų problemų? Jei taip, kaip?

Decentralizavimas nereiškia tarpininko ir paprastai reiškia mažesnes išlaidas ir didesnį efektyvumą. Be to, mažos įmonės gali lengviau išgyventi, nes gali palaikyti tiesioginius santykius su savo klientais.

Jei daiktų interneto įrenginiai bus labai centralizuoti, didelių duomenų nauda bus skirta tik kelioms įmonėms arba tiesiog vyriausybei.

Ar galėtumėte paaiškinti savo POA algoritmą ir mikrodalymą?

POA yra kelių lygių prioritetinis eilės metodas. Paprasčiausiu būdu tai yra eilės iš eilės. Kai įrenginys baigia kasimą, jis vėl eina į eilės pabaigą ir vėl eina į eilę. Todėl nėra tokios konkurencijos, kaip „PoW“, ir kad ji nesudegintų perteklinės galios. Ne taip, kaip „PoS“, kuris yra „praturtėk, praturtėk“, nes buvo sukurtas siekiant paskatinti galutinį mazgą pirkti žetonus.

IOTW technologija

Iš IOTW baltraščio.

Kad nebūtų modifikuota IOT aparatinė įranga ir leista joms minėti, knyga iš tikrųjų yra už IOT įrenginio ribų. IOT įrenginiai turi atsisiųsti tik nedidelę programinės įrangos dalį. Viena knyga gali palaikyti kelis šimtus iki 1 tūkstančio IOT įrenginių. IOT įrenginiai patikrina ir pasirašo bloką. Pasak „blockchain“, įrenginiai patikrina ir pasirašo bloką, gaus „blockchain“ atlygį.

IOTW technologija

Iš IOTW baltraščio.

Pramoginkime šią idėją. Greitai pirmyn 50 metų. Kiekvienas žmogus turi išmanų šaldytuvą, garsiakalbį, namus ir kt. Pasaulį valdo technologijų / vyriausybės oligarchija ir jis žino kiekvieną jūsų žingsnį. Ar ši baimė yra reali daugeliui žmonių? Kaip galime išvengti šios distopijos?

Tas pats scenarijus įvyks neatsižvelgiant į tai, ar yra „blockchain“, ar ne. Bus gerai išanalizuotas bendras žmogaus elgesys. Gerąja prasme pramonės ar vyriausybės veiksmai gali padaryti žmonių visuomenę efektyvesnę, o žmones laimingesnius. Blogąja prasme gali lengviau valdyti visuomenę. Geriausia, ką galite padaryti, tai išrinkti tinkamą politiką ir balsuoti už valdantį įstatymą, kuris mus apsaugotų, kai tik įmanoma.

Kokie yra didžiausi kriptovaliutų verslumo iššūkiai?

Daugelis projektų buvo pradėti gerokai anksčiau. Daugelis projekto komandos neturi pramoninio masinio gabenimo ar masinio dislokavimo patirties. Žymi kaina žymiai sumažėjo, o kai kurie projektai mirė netrukus po ICO.

Dėl šios priežasties žymūs pirkėjai labai skeptiškai vertina daugelį naujų projektų. Norint įveikti šią problemą, reikia didžiulių pastangų rinkodaros srityje.

Taigi, jūs, vaikinai, netrukus atliekate ICO. Kokį naudingumą jūsų žetonas turi vidutiniams investuotojams? Kokio tipo žmogaus norite dalyvauti savo ICO? Koks jūsų tobulas klientas?

IOTW gali pirkti prekes ir paslaugas iš IOTW turgavietės. Dauguma IOTW turinčių IoT įrenginių gamintojų priims IOTW kaip mokėjimą už pardavimą.

Daugelis kitų galutinių produktų prekių ženklų, žiniasklaidos priemonių, atsargų ir kt. Taip pat priims IOTW kaip mokėjimą, nes IOTW mazgai suteiks dar vieną naujų klientų rinkinį. Geriausi klientai yra įprasti namų ūkiai, kurie pirks IOTW įgalintus įrenginius.

Hipotetinė situacija. Laikykite mane neįtikinamu, kad turėčiau dalyvauti IOTW ICO. Nesu daug specialiai IOTW tyrinėjęs, bet esu pakerėtas ICO kraštovaizdžio. Manau, kad geriau būtų palaukti, kol produktas pasirodys, užuot iškėlęs riziką ICO metu. Ką galėtum pasakyti, kad pakeisčiau nuomonę?

Mes esame komanda, turinti daugiau nei 20 IPO kaupiamąją patirtį. Turime patirties diegiant realius projektus. Mes galime tapti aukščiausiais diegimo „blockchain“ mazgų projektais pasaulyje. Jei produktas bus visiškai paleistas, žetono kaina bus daug didesnė, nes tik skaičiuojant IOTW alfa svetaines, ji gali pasiekti šimtus tūkstančių gabenamų vienetų, o tai jau yra labai didelis dalykas.

Matau, kad Kinija ir JAV nėra palaikomos ICO. Ar galėtumėte paaiškinti, kaip tai pakeitė jūsų ICO rinkodaros strategiją?

Mes reklamuojame savo technologijas tik Kinijoje, bet ne savo ICO. JAV mūsų reklama niekuo nesiskiria nuo kitų šalių, tačiau mes priimame tik korporacijas pirkti žetonus.

Viskas, ką norėtumėte žinoti mūsų skaitytojams?

Bendra „blockchain“ rinkos viršutinė riba yra 200B, o tai yra mažesnė nei „Apple“ ar „Google“ vienos įmonės rinkos viršutinė riba. Jei „blockchain“ gali prasiskverbti į daugelį namų ūkių, daugiau žmonių sužinos apie „blockchain“.

Daugiau pinigų bus investuota į „blockchain“ projektus. „Blockchain“ pramonė augs ir „blockchain“ decentralizuota nauda gali mėgautis paprasti žmonės.

Ačiū!