Interviu: Mažoji Halsey apie vaizdo pasaulio transformavimą naudojant „VideoCoin“ [1 dalis]

Halsey Minor yra serijinis verslininkas, turintis gyvenimo aprašymą, kuris privers pasukti bet kurio startuolio vikruolio galvą.

Didžioji dalis Halsey verslumo patirties tenka kuriant, diegiant naujoves ir investuojant į tuomet dar besiformuojantį interneto pasaulį. Halsey yra plačiai vertinamas kaip interneto pasaulio pradininkas ir metė savo pirštinę į sparčiai besivystantį „blockchain“ pasaulį. Žymiausi Halsey pasiekimai, pagyrimai ir patirtis apima:

  1. CNET įkūrėjas, viena pirmųjų žiniasklaidos svetainių, paskelbusi apžvalgą apie technologijas ir buitinę elektroniką, naujienas, straipsnius, tinklalaides, vaizdo įrašus ir tinklaraščius 1994 m. Aštuonerius metus vadovaujantis „Minor“ CNET tapo viena pirmųjų pelningiausių interneto bendrovių. Halsey paskatino svetainę tapti „NASDAQ 100“ bendrove ir galiausiai taip ir tapo įsigijo „CBS Corporation“ už 1,8 mlrd. USD 2008 m.
  2. „Salesforce.com“ įkūrėjas ir ankstyvasis investuotojas, 1999 m. Investavęs 19,5 mln. USD. Halsey glaudžiai bendradarbiavo su Johnu Dillonu ir Marcu Benioffu. Halsey buvo antras pagal dydį akcininkas, kai 2004 m. „Salesforce.com“ IPO turėjo 10% akcijų.
  3. Trumpai bendradarbiavo su Jeffu ​​Bezosu, „Amazon’s“ įkūrėju ir generaliniu direktoriumi 1999 m. Relikvinis laidinis straipsnis.
  4. Halsey atskleidė CNETs technologiją interneto leidybos programinės įrangos įmonei, pavadintai Vinjetė 1997 m įsigijo 33% akcijų. Vėliau vinjetė taps vienu sėkmingiausių IPO per šį technologijų bumą ir turėjo rinkos riba siekia maždaug 26 mlrd.
  5. Halsey skyrė pradinį finansavimą muzikos paslaugai Rapsodija 1998 m.
  6. Halsey 2007 m. „Google“ pardavė „Grand Central Communications“.
  7. Įkurta Palaikyk, skaitmeninės pinigų mainų paslaugos ir ankstyvojo „Coinbase“ konkurento 2014 m.
  8. Įkurta „LivePlanet“, visiško vaizdo įrašų fiksavimo, platinimo ir pajamų gavimo sistema.
  9. 2017 m. Lapkričio mėn. Halsey pradėjo „VideoCoin“, „blockchain“ pagrindu sukurtas projektas, kurio tikslas – sukurti vaizdo įrašų infrastruktūrą „blockchain“ įgalintam internetui.

Kas yra „VideoCoin“?

„VideoCoin“ neseniai užbaigė prieš ICO vykusį lėšų rinkimo etapą ir įveikė savo tikslą – 35 000 000 USD.

Apskritai „VideoCoin“ yra paskirstyto skaičiavimo projektas, kurio tikslas – saugoti, koduoti ir transliuoti vaizdo įrašus prieinamu, efektyviu ir tvariu greičiu. „VideoCoin“ siekia panaudoti nenaudojamus ar nepakankamai naudojamus kompiuterius duomenų centruose, kad palengvintų tinklo maitinimą.

Apžvalga

Halsey projektas konkuruos su debesų vaizdo įrašų apdorojimo paslaugų teikėjais, tokiais kaip „Amazon Web Services“, ir teiks tas pačias paslaugas su apytiksliai 60–80% nuolaida, tuo pačiu suteikdamas vaizdo įrašų gamintojams galimybę kurti savo programas „VideoCoin“ ekosistemoje..

Redaktoriaus pastaba: galimybė gauti interviu su Halsey Minor buvo nuostabi, ir mes būtinai uždavėme įvairius klausimus, kurie leido jam atskleisti įvairius kriptovaliutų pasaulio aspektus iš jo unikalios aukšto lygio patirties serijos. Klausimai paryškinti kursyvu ir paryškinti, buvo sutrumpinti, kad išgelbėtų skaitytojus nuo mūsų pašnekovo (mano) klegesio.

Tai yra pirmoji dviejų dalių interviu dalis ir daugiausia dėmesio skiriama naujajam Halsey Minor projektui „VideoCoin“, kaip jis pritaikė savo patirtį steigdamas CNET ir įkūrėjas „Salesforce.com“, kad pritaikytų „blockchain“ verslumą ir kaip Halsey mato būsimą vaizdo įrašo plėtrą. industrija.

Antroje interviu dalyje yra dialogas apie naujoves ir verslumą su naujomis technologijomis, dabartinės bankų sistemos problemas, reguliavimą, pasaulinį kraštovaizdį ir tai, kaip kriptovaliutų pramonė kontrastuoja su interneto pramone 90-ųjų viduryje ar pabaigoje..

Aleksas: Ar galėtumėte papasakoti šiek tiek daugiau apie „VideoCoin“? Kodėl jūs, vaikinai, pradėjote? Ką „VideoCoin“ nori išspręsti per ateinančius ar dvejus metus?

Halsey: Leisk jums pateikti istoriją.

Aš padariau daugybę dalykų, kurie jums tikriausiai yra žinomi, ir daugelis jų yra paleidę platformas.

Kai aš pradėjau CNET, internetinės leidybos programinės įrangos nebuvo. Aš sukūriau įmones ir tada norėjau. Aš pasilikau 35 proc. Jie tapo pirmaujančia leidybos kompanija ir 11 milijardų dolerių įmone. Palikau CNET, kad padėčiau Johnui Dylanui ir Marcui [Benioffui] sukurti „Salesforce“. Marcas atėjo pas mane, aš ieškojau pirkimo CRM programinės įrangos ir pamačiau visas pramonės problemas. Aš galų gale uždėjau 19 1/2 milijono dolerių ir išvykau iš esmės padėti pastatyti įmonę ateinantiems ketveriems su puse metų. Daugelis šių dalykų buvo tarsi išaugęs verslas, kurį pradėjau, galbūt net visi jie buvo išaugę iš specifinių mano poreikių..

Tiesiog šioje pramonėje apskritai, tik dėl fono, Pirmąją kriptografijos įmonę įkūriau 2013 m. Ji vadinasi „Uphold“. Tai „CoinBase“ konkurentas. Tai puikus produktas. Viena iš nedaugelio bendrovių, prisijungusių prie JAV bankų sistemų, kad galėtumėte susieti savo banko sąskaitą. Tai labai pelninga, buvo labai sėkminga. Tai nėra tokia didelė kaip „CoinBase“, bet aš ją valdžiau dvejus su puse metų. Buvo tiek daug reguliavimo dalykų, tai mane tiesiog varo iš proto. Aš atvedžiau investuotoją kaip generalinį direktorių.

Palaikyk

Palaikykite savo pagrindinį puslapį.

Išėjau kurti VR vaizdo kompaniją, vadinamą „Gyvoji planeta“. Mes turime savo fotoaparatą, turime savo debesį, turime savo programinę įrangą. Debesis įsisavina šį vaizdo įrašą, kuris tikrai yra 4K vaizdo įrašas. Tada jis turi jį apdoroti, kad išsiųstų į „Facebook“, „YouTube“, „Samsung Galaxy Gear“ arba „Oculus“.

Taigi, vienas įvestas failas, gaunamas iš 4K fotoaparato, sukuria šimtus vaizdo įrašo kodavimo procesų. Tiesiog kaip tam tikrą duomenų tašką, jei paimtume vieną iš savo fotoaparatų ir jį paleistume visą mėnesį, visą parą, visą parą, 7–7 dienos, kad mūsų išlaidos, naudojant tik „Google“ infrastruktūrą, būtų apie 30 000 USD.

„Gyvoji planeta“

„Live Planet“ pagrindinis puslapis.

Taigi, kompanija vadinama „Live Planet“, nes idėja yra šias kameras dėti visur. Nuo zoologijos sodų iki teatrų, kol iš esmės negalėsite patekti į bet kurią pasaulio vietą, nes šios kameros transliuojamos tiesiogiai. Norėdamas sukurti debesį, aš pasamdžiau Devadutta Ghat, kuri sukūrė „Intel“ vaizdo transliacijos debesį, kurį jie pardavė „Facebook“. Jis sukūrė programinę įrangą, vadovavo duomenų centrui ir su įsigijimu nesilankė „Facebook“. Jis yra vienas iš nedaugelio žmonių per pastaruosius 10 metų, kuris iš tikrųjų sukūrė vaizdo įrašų srautinį debesį. Ir tai turiu omenyje kodavimą, kuris yra visa apdorojimo dalis, saugykla ir srautas. Esame įdomi įmonė tuo, kad, mano atveju, turime labai gilios šifravimo patirties, grįžusios į 2012 m., Ir labai pelningo verslo bei labai gilios vaizdo įrašų patirties..

[Redaktoriaus pastaba: tai tikrai f * cking cool.]

Aš buvau kažkas, kas visada buvau pakankamai nusiteikęs varžybų architektūros pokyčiams. Aš iš tikrųjų pradėjau CNET 1993 m. Kaip interneto įmonė. Mes iš tikrųjų įkūrėme svetainę 1995 m. Balandžio mėn. Taigi tai buvo labai labai anksti. Interneto architektūra, palyginti su AOL ir visomis kitomis paslaugomis, atrodė kitas logiškas žingsnis. Kai Marcas atėjo pas mane su „Salesforce“, idėja atsikratyti kliento-serverio programinės įrangos ir sukurti centralizuotą centrą buvo labai prasminga kainų požiūriu..

Kas jus traukė prie Bitcoin ir kriptovaliutos?

Man nuoširdžiai prireikė poros metų. Pamačiau Bitcoin ir kitas valiutas kaip būdą formuoti naujos rūšies mokėjimo sistemą. Turiu pripažinti, kurį laiką aš tikrai pagalvojau, kad „blockchain“ tikrai buvo technologija, ieškanti sprendimo. Tikriausiai tai užtruko iki 2016 ar 2017 m., Kai pradėjau apie tai galvoti, kai pasirodė tokie dalykai kaip „Ethereum“. Pradėjau suprasti, kad tai iš tikrųjų visiškai nauja kompiuterijos architektūra. Paprasčiausia forma tai tik leidžia kompiuterį paversti preke taip pat, kaip „Uber“ pavertė automobilius prekėmis, o „Airbnb“ namus pavertė prekėmis.

Tai daro todėl, kad galėtų padaryti tris dalykus. Tai gali įrodyti, kad kompiuteris turi išteklius, jis gali įrodyti, kad kompiuteris panaudojo išteklius, o tada jūs turite visur esančią mokėjimo sistemą, kuriai nereikia pinigų perkelti iš sienos į sieną. Man nereikia mokėti mūsų kalnakasiams Kinijoje juaniais.

Mes pradėjome naudoti šias naujas mokėjimo sistemas. Dvi kitos dalys, kurios buvo tarsi pagrindiniai katalizatoriai, buvo viena, suprasdama, kad duomenų centruose yra 20–30% visiškai nenaudojamų serverių. Jie vadinami zombiais. Jei jie kastų bitkoiną ar kitą valiutą, jiems reikėtų įsigyti specialias korteles, tačiau visi kompiuteriai turi vaizdo kodavimo įrenginį.

Kiekvienas sėdintis kompiuteris gali atlikti „VideoCoin“ kasybą. Taigi, jūs turite šiuos didžiulius išteklius. Dabar jūs turite galimybę jas kompensuoti kitose valstybėse.

Pats vaizdo įrašas išgyvena greitą pertvarką. Jis pats yra linksnio taške. Jūs turite HD, kuris eina į 4K, eidamas į HK, tada jūs turite tokius dalykus kaip VR vaizdo įrašas, kurį mes puikiai žinome. Tai tikrai vyksta nuo vaizdo įrašo, kurį žiūrite gyvenimo, kurį patiriate.

„VideoCoin“ pagrindinis puslapis.

„VideoCoin“ pagrindinis puslapis.

Visa tai lėmė, kad vaizdo įrašai dabar yra 80 proc. Interneto ir auga 25 proc. Iš tikrųjų didelėms žiniasklaidos įmonėms buvo labai sunku susidoroti su tokio vartojimo pertvarkymo, kuris iš esmės kainuoja nuo transliacijos, iki priverstos prisijungti prie visų šių vartotojų tiesiogiai internetu ir mokėti visus šiuos mokesčius, išlaidas..

Paskutinis dalykas, kurį aš tiesiog įmesiu, yra tai, kad visos šios žiniasklaidos kompanijos, išleidžiančios visus šiuos pinigus vaizdo įrašams, daugiausia moka „Amazon“ ir „Google“, abu yra tiesioginiai jų konkurentai. Vienintelis „Amazon“ verslas, kuris uždirba pinigus, yra AWS ir tai yra verslas, kuriuo jie užsiima.

Jeffas Bezosas garsėja sakydamas, kad kitų žmonių marža yra jo galimybė. „Amazon“ iš tikrųjų niekada neturėjo pelningo verslo. Visi buvo „Amazon“ galimybė. Dabar „Amazon“ pirmą kartą turi ką apsaugoti. AWS yra trečdalis arba 4/5 „Amazon“ vertinimo. Jie uždirba daug pinigų ir jūs sulaukėte žiniasklaidos kompanijų, kurios sparčiai didina vaizdo įrašų išlaidas, nes vaizdo įrašai perduodami ne palydovais ar kabeliais, o perduodami vienas prie kito per srautinio perdavimo ir žiniasklaidos kompanijas..

Jūs kalbėjote apie patį vaizdo įrašą kaip apie lūžio tašką. Ar jūs, vaikinai, ketinate peržengti ne tik „VideoCoin“ sistemos kūrimo infrastruktūrą, kuri jau yra nuostabi, ir aš tikiu, kad tai turės daug toli siekiančių padarinių pramonei? Ar jūs, vaikinai, turite ką nors suplanavę įtraukti daugiau žmonių, kad galėtumėte naudoti vaizdo įrašus ir jūsų platformą?

Aš jums pasakysiu trumpą istoriją apie „Salesforce“. Marcas Benioffas pradėjo „Salesforce“, bet jis persikėlė į Havajus ir 13 1/2 metų jam vadovavo Johnas Dillonas. Gyvenau San Franciske ir daug laiko praleidau su Džonu. Markas ketino pradėti vadinti „Database.com“. „Database.com“ buvo debesis. Aš pasakiau Marcui, žiūrėk, aš tiesiog įdėjau 19,5 milijono dolerių į šią kompaniją, kad galėtumėte sukurti „Salesforce“ CRM kompanija ir jūs einate kurti debesį kaip kita įmonė. Turėtumėte paimti savo CRM programą ir tiesiog ją apibendrinti ir sukurti debesį. Tai yra didesnės diskusijos dalis, kurios pabaigoje jis grįžo ir tapo generaliniu direktoriumi maždaug po trejų metų nuo įmonės gyvenimo.

Tai, ką mes padarėme, esame mes sukūrė šią programą, kurioje yra daug vaizdo įrašų ir kuri gali paimti tą vaizdo įrašą ir pakeisti formatą į viską, pavyzdžiui, nuo „Youtube360“, „Facebook360“ iki „Oculus Rift“.. Didžiulis perdirbimo kiekis. Kaip aš žiūriu, mes sukūrėme savo pirmąją programą. Tai suteikia mums daug žinių, nes šiandien daugybė monetų kuria šiuos teorinius sprendimus. Jie iš tikrųjų nežino konkretaus naudojimo atvejo, kurį sprendžia. Mes žinome vieną.

„VideoCoin“ sprendimas

Štai kas nutiko „Salesforce“. Aš sukūriau interneto leidybos programinę įrangą, nes tiksliai žinojau, ką man reikia sukurti, ir tai padėjo visiems kitiems pramonės atstovams. Vienas dalykas, kurį reikia pabrėžti, buvo ankstyvomis „Salesforce“ dienomis, visi sakė: ei, tai pigiau. Ką aš padariau, aplink „Salesforce“ atsiras ekosistema, o „Salesforce“ galiausiai bus kur kas novatoriškesnė nei programinė įranga, kurią perkate kliento serveriui.

Nors pradžioje nėra akivaizdu, kad jis yra naujoviškesnis, yra tik mažesnės išlaidos. Tai ir baigiasi. Taigi, manau, kad turėdami atvirą kodą, mes iš tikrųjų esame atvirojo kodo projektas, skirtingai nei „Amazon Web Services“ ar „Google“.

Manau, kad jums priklausys visa pramonė žmonių, kurie bando kurti naujoves ir kurti naujas programas taip pat, kaip ir mes. Jei gerai pagalvoji, vaizdo įrašus valdo labai nedaug įmonių, o naujovių nebuvo. Einate pro „YouTube“ ir tikrai sunku rasti ką nors padariusį tai, kas yra reikšminga vaizdo įrašų naujovė.

Vaizdo įrašo problema

Dabar mes tai pakeisime naudodami VR ir galbūt kai kuriuos kitus, bet, manau, kad laiku sukursime kitas programas ant savo infrastruktūros. Bet mes taip pat išleisime daug pinigų ir laiko bandydami suvilioti kūrėjus ateiti ir kurti ant mūsų infrastruktūros. Manau, kad galiausiai turėtumėte sugebėti kurti vaizdo įrašų svetaines, pvz., Svetaines.

Tai tik mano asmeninis įsitikinimas, nes dabar visi turi gyventi „YouTube“ talpykloje ir savo pajamų gavimo sistemoje. Manau, kad vienas iš dalykų, kuriuos galime leisti, yra pradės klestėti daug daugiau į paskirties vietas orientuotų turinio svetainių. Šiuo metu žmonės sukurs programą ir ją parduos „History Channel“, o jis surinks AWS. Tarkime, programą pirks „Home Channel“ arba „Sci Fi“. Visos šios programos iš esmės yra visiškai vienodos ir jos tiesiog prisijungia prie AWS. Jie paprastai yra nuobodūs ir nepadaro nieko proveržio.

Privalumai

Turime tokių žmonių kaip Hanno Basse, kuris yra vienas iš mūsų patarėjų, ir jis tai daro, nes mes kaip įmonė tarsi išsprendžiame dvi pagrindines problemas. Kaip sumažinti šių vaikinų patiriamas išlaidas, kai vaizdo įrašai pagal poreikį sprogsta internete, mokėdami „Amazon“ ir kaip jie sugalvoja naujas pajamų gavimo strategijas, pvz., VR? Norėdami atsakyti į jūsų klausimą, manau, kad bus visa krūva naujovių.

Kokios jūsų mintys apie naujoves erdvėje ir kaip gali padėti tokie infrastruktūros projektai kaip „VideoCoin“? Pavyzdžiui, aš galvoju apie tai, kaip „STEEM“ kuria vadinamuosius išmaniosios medijos žetonus (SMT), ir daugelis kūrėjų juos naudoja, norėdami pradėti naują veikiantį ir pelningą verslą. Tai tikrai padeda verslininkams peržengti dabartinius apribojimus.

Bet kada, kai galite sumažinti kažko kainą, atskleisite naujas inovacijų formas. Kaip, pavyzdžiui, „FOX“, jie nori įdėti visą savo sportinį turinį į debesis, nes norėtų tai paimti ir pradėti kurti naujus produktus, tokius kaip „Redskins“ istorija ar žaidėjo istorija, kad iš esmės galėtų juos sukurti rūšiuoti labai mažo turinio paketus, iš kurių jie gali užsidirbti apmokestindami arba reklamuodami.

Jie turi mokėti viską sutalpinti į debesį. Manau, kad dabar, kaip jūs pažymite, kriptografijoje atsiranda visa aibė idėjų, kurios yra tarsi naujos kartos vaizdo platformos. Dabar internetas yra „Videonet“. Taigi, manau, kad dėl kriptografijos, pigesnių infrastruktūrų decentralizavimo manau, kad jūs pagaliau pamatysite tam tikrą realių vaizdo įrašų naujovių atsinaujinimą.

Redaktoriaus pastaba: tai pirmosios dalies pabaiga. Prašau tęsti Antra dalis, kuriame pateikiamos Halsey mintys apie naujoves ir verslumą naujomis technologijomis, dabartinės bankų sistemos problemas, reguliavimą, pasaulinį kraštovaizdį ir tai, kaip kriptovaliutų pramonė kontrastuoja su besiformuojančia interneto pramone 90-ųjų viduryje ar pabaigoje..