Justinas Sunas sėdi prie „Tron“, decentralizuoto pramogų turinio dalijimosi platformos, vairo, kurį valdo vartotojai, užimantys prekyvietes, o ne centralizuoti trečiųjų šalių tarpininkai. „Tron“ šiuo metu svyruoja apie 1,5 mlrd. USD rinkos ribą. Nors „Tron“ yra žymiai mažesnė nei visų laikų aukščiausia rinkos riba – 16,7 mlrd. USD, „2018“ meškų rinkoje buvo neįtikėtinai aktyvi.

„Sun“ gali pasigirti įspūdingu 28 metų gyvenimo aprašymu: „Peiwo“ (populiarus „Snapchat“ klonas Kinijoje) įkūrėjas, „Forbes China“ / Asia 30 iki 30 metų, pirmasis Jacko Hupano universiteto tūkstantmetis dalyvis (ir neseniai baigęs studijas) ir dabar įkūrėjas. & „Top 15 Market Cap Blockchain“ projekto vadovas.

Justinas Sunas ir Jackas Ma'as

Justinas Sunas ir Jackas Ma’as

Vienas žymiausių naujausių atnaujinimų iš tron naujienos yra įsigytas „BitTorrent“, vienas didžiausių ir labiausiai pripažintų „peer-to-peer“ failų mainų protokolų. 2013 m. Vasario mėn. „BitTorrent“ buvo atsakingas už 3,35% viso pasaulinio pralaidumo ir dominavo dalijimosi failais pralaidumo rinkoje.

„CoinCentral“ gavo galimybę susisiekti su „Sun“ apie naujausius „Tron“ įvykius, tokius kaip „BitTorrent“ įsigijimas, „Project Atlas“ ir kt..

Ar galėtumėte mums pateikti dviejų minučių filmo anonsą apie savo gyvenimą? Kaip jūs likote „blockchain“ pasaulyje?

Pirmą kartą su „blockchain“ susidūriau, kai studijavau JAV. Aš skaičiau „New York Times“, kai susidūriau su istorija apie „Bitcoin“. Mane iškart patraukė, kiek tai decentralizuota, tai skaidrumas ir nekintamos savybės. Štai kodėl aš pradėjau dirbti „Ripple“ ir išplėsti „Ripple“ protokolą į Didžiosios Kinijos regioną. Norėjau siekti vertybių, dėl kurių, manau, verta kovoti.

Bet tai buvo sunkiau, nei įsivaizdavau, tai padaryti per bankininkystėje įsikūrusią organizaciją. Geresnė alternatyva buvo autonomiška, decentralizuota bendruomenė. Tada pradėjau TRON 2017 m., Kad savo viziją paverčiau realybe. Žvelgdamas atgal, džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad priėmiau teisingą sprendimą.

„Tron“ per pastaruosius metus patyrė didžiulį augimą ir poveikį. Kaip paskutiniai metai asmeniškai pakeitė jūsų gyvenimą?

Sąžiningai, tai nelabai pasikeitė. Aš labai gerai žinau, kaip viskas vystosi už TRON ribų. Man dabartinių technologijų ir mūsų bendruomenės tobulinimas yra projekto pagrindas. Kad ir kaip keistųsi kaina, mes nenustosime gerinti vartotojų patirties ir TRON ekosistemos. Tai iš tikrųjų svarbu.

Mes norėtume leisti savo skaitytojams šiek tiek geriau pažinti Justiną Suną, žmogų. Kokios yra mūsų aistros ir pomėgiai už blokų grandinės ir kriptovaliutų pasaulio ribų?

Eiti (Weiqi) ir rašyti yra turbūt pagrindiniai mano pomėgiai. Tiesą sakant, savo pirmąją knygą išleidau 2017 metais. Ji vadinasi „Drąsus naujas pasaulis“. Šiuo metu visa mano energija yra sutelkta į mūsų technologijų ir visos ekosistemos tobulinimą, dėl ko man reikėjo dirbti 70–80 valandų per savaitę. Aš jau pripratau ir man tai patinka.

Ar galėtumėte apibūdinti, koks buvo buvimas Džeko Ma Hupano universitete?

Hupano universitetas neabejotinai yra svarbus etapas mano gyvenime. Tapau pirmuoju tūkstantmečio studentu ten, kol įkūriau TRON. Per tuos trejus metus tiek daug sužinojau iš Jacko Ma ir kitų neįtikėtinų verslininkų, ypač apie tai, kaip analizuoti dabartines tendencijas ir kaip sukurti tinkamas strategijas ir pan. Tai, ko išmokau Hupano universitete, naudinga ir TRON, ir man pačiai. Tokia patirtis man yra pati vertingiausia dovana.

„Tron“ taip pat sulaukė nemažai ginčų ir kritikos iš žmonių, kurie galbūt supranta kriptovaliutų industriją, galbūt ir nelabai. Kaip atsakytumėte į pretenzijas, bandančias paversti Troną rinkodaros triuku be technologijos?

FUD ir Shill dažniausiai naudojami norint pakeisti investuotojų požiūrį į kriptovaliutas, kad būtų paveikta kaina. Skirtingai nuo kai kurių projektų, TRON pasiekė visus savo etapus (bandomąjį tinklą, pagrindinį tinklą, liudytojų mazgų išrinkimą, virtualios mašinos paleidimą) be jokio reikšmingo kliūties. Manau, kad tai puikus pavyzdys, kad TRON yra ne tik ažiotažas, kaip sako kai kurie žmonės. Bendrovė daug investuoja į R&D; Nekantrauju pamatyti daugiau puikių produktų mūsų „blockchain“ tinkle ir parodyti, kad įmonė puikiai prekiauja, bet dar geriau kuria pasaulinio lygio technologijas..

Panašu, kad pasirinkote labiau rinkodaros ir partnerystės požiūrį nei kitos išmaniosios sutarties ir „Dapp“ platformos. Koks jūsų samprotavimas?

Kad tinklas būtų vertingas, jam reikia puikių technologijų, naudojimo atvejų ir vartotojų. Bendradarbiaudama su tokiomis įmonėmis kaip „LINE“, „Binance“ ir kt., Mūsų įmonė gauna daugiau naudojimo atvejų savo turėtojams, kartu kuria naujas technologijas ir pasiekia daugiau žmonių.

„Blockchain“ išsiplės iki platesnės auditorijos, kuri net nesupranta, kad tuo naudojasi, ir aš tikiu, kad būtent ten pamatysime daugiausia pokyčių savo visuomenėje. Norint juo mėgautis nereikia žinoti, kaip veikia internetas, tas pats ir su „blockchain“; norime padaryti tai kuo paprasčiau, ir mūsų sukurtos partnerystės dėka mums pasiseks. Džiaugiuosi matydamas tas partnerystes, skatinančias naujoves ir naujos kartos „Dapps“.

Neseniai pradėjote bendradarbiauti su „Binance’s Blockchain“ labdaros fondu, kad ištirtumėte, kaip „blockchain“ gali padėti ne pelno sektoriui. Kokie yra „blockchain“ ir ne pelno deriniai, kurie jus labiausiai jaudina?

Man malonu bendradarbiauti @BinanceBCF ištirti sprendimus #blokaschainas gali atnešti į ne pelno sektorių. Tikiuosi, kad mano įsipareigojimas įkvėps kitus prisijungti prie šio judėjimo. Tikimės glaudžiai bendradarbiauti su BCF ir @UNDP! https://t.co/UyDao9ZkKm

– Justinas Sunas (@justinsuntron) 2018 m. Spalio 18 d

Būdamas technologijų lyderiu ir decentralizuotų technologijų pavyzdžiu, džiaugiuosi matydamas daugiau pramonės šakų ir organizacijų, naudojančių „blockchain“ ir jos naujoves. Kartu su „Binance“ „Blockchain“ labdaros fondu kuriame daugiau šios galingos technologijos naudojimo atvejų. Mes prisiimame svarbias pareigas ir bendradarbiaudami dabar galime jas panaudoti visoms iniciatyvoms, kurios bus naudingos daugumai žmonių.

Bendruomenės vaidina svarbų vaidmenį remiant tuos veiksmus, o TRON nusprendė integruoti bendruomenę į įmonės pagrindą nuo tada, kai ji buvo įkurta 2017 m. Rugsėjo mėn. Man pasisekė, kad užsitarnavau bendruomenės pasitikėjimą ir, būdamas vienas iš išrinktųjų vyriausiųjų atstovų, manau, kad mano pareiga yra vadovauti judėjimui ir naudoti „blockchain“ technologiją socialinei gerovei.

Siekdama peržengti šią pirmąją auką ir mano, kaip vyriausiojo atstovo, įsipareigojimą, nuo šios dienos TRON galės paremti bet kurią organizaciją, siekiančią daugiau skaidrumo ir efektyvumo „blockchain“ technologijos dėka. Džiaugiuosi matydamas, kaip bendruomenės kūrėjai ir TRON kartu kuria naujus produktus, kurie padėtų patenkinti šias priežastis.

Kokie yra kiti jūsų mėgstamiausi projektai erdvėje, išskyrus TRON?

TRON – aš tikiu, kad TRON tinklas suteiks aukščiausios kokybės, decentralizuotą interneto patirtį mūsų vartotojams.

„Bitcoin“ – tai buvo daugelio vartai į „blockchain“ technologijų pasaulį ir labai gerai parodo jo potencialą.

„Ethereum“ – tai pirmasis „blockchain“ išplėtimas iki programų.

Ar galėtumėte papasakoti apie neseniai įsigyto „BitTorrent“ įsigijimo svarbą?

Nuo pat sukūrimo „BitTorrent“ protokolas savo pagrindiniuose procesuose turėjo paskatų sistemą. „BitTorrent“ vartotojai gali nusiųsti duomenis į tuos vartotojus, kurie į juos įkelia greičiau. Prieš įsigijimą 2018 m. Liepos mėn. „BitTorrent“ R&D komanda jau tyrė būdus, kaip pridėti blokų grandine pagrįstas paskatas prie „BitTorrent“ protokolo.

Ar galėtumėte šiek tiek papasakoti apie „Project Atlas“?

Projektas „Atlas“ yra naujo turinio platinimo būdo pagrindas. Norėdami pradėti, produktą bus galima greičiau atsisiųsti, daugiau sėklų, nebus kasimo ir suderinamas atgal. Jis pritaikytas pasauliui, kuriame šiandien gyvename: mobilus, prijungtas ir skaidrus. Mes siekiame galiausiai įgalinti visus turinio kūrėjus ir jų bendruomenes pašalindami tarpininką ir sudarydami sąlygas turinio kūrėjams tiesiogiai platinti vartotojams.

Mes turime daugiau nei 10 žmonių komandą, visiškai skirtą „Project Atlas“. Tikimės netrukus pristatyti pirmąsias savybes ir tikimės toliau dirbti su pagrindiniais pramogų industrijos žaidėjais.

Ką jūs matote kaip įdomiausias „Tron“ technologijos programas?

TRON transformuoja interneto veikimą iki savo pagrindo. Tikiu, kad bet kuri programa, sukurta mūsų tinkle, išlaisvins jos galią ir naudą. Džiaugiuosi matydamas pramogų pramonę, bet ir tradicinius sektorius, tokius kaip telekomunikacijos, bankininkystė, energetika, nekilnojamasis turtas, švietimas.

Kaip Tronui atrodo sėkmė?

Atrodo puikiai, žmonės sako, kad „blockchain“ prireiks daugiau nei dešimties metų, kol galėsite tai patirti. Mūsų komanda dirba 24 valandas per parą 7 dienas, kad tai įvyktų daug mažiau. Bendrovę įkūriau 2017 m. Rugsėjo mėn .; šiandien esame apie 300 žmonių. Tai tik fantastiškos istorijos pradžia.

Ką manote apie rinkos formuotojų ir turto valdymo įsijungimą į kriptografiją?

Manau, kad jie vaidins svarbų vaidmenį 2019 m. Ir eis į priekį; galime tik pasveikinti šį pokytį ir susidomėjimą „blockchain“ ir kriptovaliuta. Šiuo metu diskutuojame su kai kuriomis didelėmis turto valdymo įmonėmis; mes esame čia, kad palaikytume juos, palengvintume perėjimą ir padėtume šviesti savo klientus apie visas technologijas.

Ačiū!

Šis straipsnis yra remiamas pranešimas. Turinys nebuvo pakeistas taip, kad būtų mažiau objektyvus nei mūsų redakcijos standartai.