„Blockchain“ yra neabejotinai didžiausias madingas žodis 2018 m. Nors, tyrimus atskleidžia, kad vien todėl, kad žmonės apie tai girdėjo, dar nereiškia, jog jie žino, kas tai yra. Plačiosios visuomenės apibrėžimai JK skiriasi nuo valiutos formos iki vaikiško žaislo. Tačiau „Blockchain“ lenktynėms sustiprinus pavarą, „Barclays Bank“ yra kita didelė finansų įstaiga, pateikianti „blockchain“ patentus. Kodėl?

„Blockchain“ patentai tarsi išnyksta

Praėjusiais metais buvo paduota 1240 „blockchain“ patentų. Norėdami suteikti jums tam tikrą perspektyvą, tai nėra nuotoliniu būdu normalu. Tiesą sakant, tai yra 600 proc didesnis nei 2016 m. Net tokios bendrovės, kurios anksčiau buvo „blockchain“, pvz., „Facebook“ ir „Amazon“, yra užsiėmusios patentų pirkimu.

2018 m. Kriptografijos bendruomenei iš tiesų buvo daugialypė „Hydra“. Kripto valiutos kasybos kenkėjiškos programos lokio metai, reguliavimo metai, o dabar – „blockchain“ įmonės priėmimas.

Nors tradiciniai investuotojai vis dar lieka prie kriptovaliutų rinkų vartų, didieji verslai aiškinasi, kaip į savo sistemas įtraukti „blockchain“ technologijas. Arba bent jau jie perka patentus, kol „fintech upstart“ tai daro pirmiausia.

50 didžiausių valstybinių bendrovių „blockchain“ technologijos, tokios kaip „Oracle“, „Alibaba“, „IBM“, „Ford Motor Company“, „Walmart“ ir daugybė finansų įstaigų, įskaitant „Bank of America“ ir „UBS“.

Patentai skiriasi nuo savo įmonės blokų paleidimo iki eksperimentavimo maisto tiekimo grandinėse, srauto valdymo ir akredityvų kūrimo proceso automatizavimo..

Vis dėlto reikėtų pažymėti, kad nors didieji bankai atrodo įsitraukę į rinką, tai nebūtinai reiškia, kad jiems aišku, kaip plėtoti savo verslo blokų grandinę. Atrodo, kad erdvėje pirmauja „Bank of America“, vienas iš produktyviausių patentų, turintis 45 „blockchain“ patentus. Ar jie yra?

CTO Catherine Bessant cituojama Žurnalas „Fortūna“ sakydamas: „Nors neradome plataus masto galimybių, norime būti prieš tai, norime būti pasirengę“. Teisingai. Taigi, atrodo, kad FOMO kursto šį patentų siautulį. Jei taip yra, ar kitas „Barclays Bank“ pasiduos?

Ką „Barclays“ bankas veiks su „Blockchain Tech“?

Praėjusį mėnesį „Barclays“ bankas pateikė du „blockchain“ patentus, kuriuos paskelbė JAV patentų ir prekių ženklų tarnyba (USPTO). Pirmasis skirtas a Saugios skaitmeninių duomenų operacijos o antrasis pateikia planus a Duomenų tikrinimas ir saugojimas sistema naudojant „blockchain“ technologiją.

Saugios skaitmeninių duomenų operacijos

„Secure Digital Data Operations“ patente aptariamas sistemos, kuri saugiu būdu persiųs skaitmeninę valiutą iš siuntėjo į gavėją, sukūrimas. Naudodamas „blockchain“ technologiją, Didžiosios Britanijos bankas gali greičiau ir efektyviau patvirtinti abiejų šalių tapatybę. Be to, jie patvirtins ir registruos operacijas naudodami skaitmeninę valiutos knygą ir kriptografiją.

Saugios skaitmeninių duomenų operacijos

Saugus skaitmeninių duomenų operacijų patentas

Įdomu tai, kad saugių skaitmeninių duomenų operacijų sistemoje bus daugybė kitų naudojimo atvejų, be valiutos perkėlimo, daugiausia užtikrinant klientų duomenų saugumą. JK registruotas „Barclays“ bankas turi laikytis ES duomenų įstatymų, tokių kaip GDPR. „Blockchain“ gali būti tobula technologija, kad būtų galima patikimai apdoroti klientų duomenis ir likti skundais.

Taip pat yra iliustracijų apie tai, kaip klientų patvirtinimus ir pretenzijas būtų galima lengvai patikrinti „blockchain“ tinkle tokiais atvejais kaip draudimas ir kredito būklė. Aišku, daroma prielaida, kad pagrindinis šios sistemos naudos gavėjas bus pats bankas, sumažinantis apdorojimo išlaidas ir rankinį darbą. Tačiau jo klientams bus naudinga – nuo fizinių asmenų ir įmonių iki skaitmeninių piniginių ir daiktų daiktų.

Duomenų tikrinimas ir saugojimas

Duomenų patvirtinimo ir saugojimo patentas atrodo šiek tiek paprastesnis. Tai sistema, kuri atspės ką? – patvirtins duomenis ir juos išsaugos.

Duomenų tikrinimas ir saugojimas

Duomenų patvirtinimas ir saugojimo patentas

Šiame patente „Barclays“ apibūdina sistemos naudojimą atliekant KYC / AML patikrinimus. Finansų įstaigos turi griežtus teisinius įsipareigojimus, susijusius su KYC / AML. Tačiau atlikti foninius klientų patikrinimus gali prireikti labai daug darbo.

Dauguma didelių bankų, vyriausybinių subjektų ir kitų bendrovių, kurios turi greitai įsitraukti į klientus, išlaikydamos aukštus KYC / AML standartus, šias paslaugas perduoda trečiosioms šalims. Šiuo patentu „Barclays“ nori pasiūlyti sukurti savo duomenų autentifikavimo sistemą.

Ką apie „Barclays Blockchain Lab“?

Nors JK bankas pateikė du „blockchain“ patentus, tai nublanksta, palyginti su kitais bankais ir FSI (pamenate BOA 45?). Tačiau tai nereiškia, kad „Barclays Bank“ atsilieka – iš tikrųjų toli gražu. Britų pareigas einantis pareigūnas vienas pirmųjų paskelbė palaikantis „blockchain“ dvi „blockchain“ laboratorijos Londone nuo 2015 m. ir daugybė eksperimentų su technologija.

Priešingai nei JAV bankuose, „Barclays“ bankas yra daug atviresnis kriptovaliutoms ir buvo pirmasis JK bankas, atidaręs sąskaitą kriptovaliutų biržai..

Istorinis susitarimas su „Coinbase“ 2018 m. Kovo mėn pažymėjo pirmąją oficialią JK banko ir šifravimo biržos partnerystę. Taip pat pasigirdo kalbų, kad bankas planuoja įsteigti specialų kriptovaliutų prekybos skyrių, nors jie buvo greitai paneigti.

Bankai yra ypač sunkioje padėtyje. Daugelis laikosi atskiros pozicijos dėl „blockchain“ technologijos ir kriptovaliutos, kad pritrauktų esamus klientus..

Vis dėlto „Barclays“ bankas, užuot tik įsigijęs patentus gynybiniu būdu, atrodo aktyviai atsidavęs erdvėje ir suteikia savo klientams galimybę atsiskaityti „Bitcoin“ ateities sandoriais išvestinių finansinių priemonių biržose, tokiose kaip „CBOE Global“ ir „CME Group“..

„Barclays“ patentų plėtra žada būti įdomi, jei banko kriptografijai palankus požiūris ir novatoriškos perspektyvos yra kažkas, kas eina.