Kaip „Blockchain“ gali panaikinti skurdą trečiojo pasaulio šalyse

Pirmą kartą mūsų istorijoje rizikuojame pasirodyti kaip trokštantis konkurso dalyvis grožio konkurse, o skurdo panaikinimas trečiojo pasaulio šalyse gali būti mums pasiekiamas. Tai nėra tik dar vienas nepaprastas atsakymas į senstantį teisėją komisijoje, bet tikras, pasiekiamas ir galimas mūsų pasaulio scenarijus. „Blockchain“ gali panaikinti skurdą trečiojo pasaulio šalyse.

Svarstyti besivystančių šalių problemas, be abejo, yra didžiulė, o užduoties milžiniškumas neginčijamas. Potvynis, badas, ligos, skurdas, konfliktai, korupcija, pagrindinių išteklių, tokių kaip tekantis vanduo ir elektra, trūkumas … Tai yra begalinis sąrašas klausimų, kurių dar niekas negalėjo įveikti, o gal ir ne priemonės.

Įveskite „Blockchain“

Vis didėja nesąžiningų žmonių stovykla, besimėgaujanti dumblo pūtimu šviesių akių viltininkų veiduose, reklamuojant „blockchain“ teikiamą naudą visoms mūsų bėdoms. Ir tam tikru mastu jie turi tašką. „Blockchain“ rinkodara pastaruoju metu buvo vartojama steroidų srityje, taigi, kai daugelio baltosiose knygose pažadėtų idėjų nepavyksta išaiškinti, atsiranda nusivylimas..

Tačiau atminkite, kad „blockchain“ vis dar yra ankstyvos dienos. Iš pradžių iš interneto taip pat buvo šaipomasi, o dabar negalime apmąstyti gyvenimo be jo. Dronų technologija buvo laikoma brangia ir nereikalinga – dabar ji sprendžia realaus pasaulio problemas.

Žinoma, kai kas nors peržengiama, tai palieka galimybę atakuoti kritikus, ieškančius dėl pažeidžiamumo. Užuot mėgavęsis pasivaikščiojimais Paryžiaus bulvarais, daugelis turistų palieka Prancūzijos sostinę stebėdamiesi, kodėl Mona Liza yra toks mažas. Tas pats vyksta su „blockchain“.

„Mes pasiekėme išpūstų lūkesčių piką“, – aiškina Shaanas Mulchandani, „Aricent“ saugumo vadovas. Bet „blockchain“ juda teisinga linkme … nesvarbu, ar jis eina lėčiau, nei žmonės to tikėjosi, ar ne. „Blockchain“ gali panaikinti skurdą trečiojo pasaulio šalyse keliais būdais.

Finansinės įtraukties leidimas

Viena didžiausių kliūčių, leidžiančių panaikinti atotrūkį tarp turtingųjų ir vargšų, yra prieiga prie bankų sistemos. Iš tiesų, finansinė įtrauktis yra laikomas pagrindiniu veiksniu mažinant skurdą. Šiuo metu nerimą kelianti didelė pasaulio gyventojų dalis vis dar lieka be banko. Tačiau tai gali pakeisti ne tik „blockchain“ technologija.

Pasaulio banko duomenimis, maždaug 1 milijardas finansinę atskirtį patiriantys suaugusieji turi mobiliuosius telefonus, o apie 480 mln. turi prieigą prie interneto. Tai turi didžiulę reikšmę, kai suporuojama su „blockchain“.

Kaip Cherie Blair, Cherie Blair moterų fondas pažymi: „Kompiuteriai yra tolima svajonė, tačiau mobilusis telefonas yra neatidėliotina realybė“. „Blockchain“ kartu su mobiliąja technologija gali padėti nenaudotą tinklą, nes nereikėtų palaikyti filialų ar kitos brangios infrastruktūros.

Pagal pasaulio ekonomistas, Dr. John Edmunds, „blockchain“ technologija gali atverti pasaulinės ekonomikos sekcijas, kurios dar niekada nebuvo aktyvios, nes tai leidžia atlikti mikrotransakcijas. Nors joks bankas negrąžins dolerio čekio, „kartais žmogui reikia tik dolerio“, – sako jis.

Būdamas Babsono koledžo finansų profesoriumi, didžiąją savo karjeros dalį praleidęs studijuodamas Lotynų Amerikos ekonomiką, Edmundsas yra labai entuziastingas dėl „blockchain“ gebėjimo sukurti naujas vertės galimybes ir išlyginti vienodas sąlygas šioje pasaulio dalyje..

Ir jis nėra vienintelis.

Pajamos iš mikrotransakcijų

Jeremy Epstein, generalinis direktorius Niekada nenustokite rinkodaros, „blockchain“ startuolių rinkodaros agentūra sutinka. „Kriptovaliutos suteikia galimybę priskirti vertę daiktams, kurių kainos yra mažesnės ir mažesnės … Galite ekonomiškai kompensuoti .0000001 kriptovaliutos net už nedidelį duomenų kiekį.“

Šio tipo mikrotransakcijos leidžia bankams, neturintiems bankų, užsiimti pasauline komercija. „Tradicinei bankų sistemai nuostolinga aptarnauti klientus, neviršijančius tam tikros ribos“, – tęsia Epšteinas, – bet turėdamas kriptovaliutą, vargšas Kenijos ar Zimbabvės ūkininkas gali įrodyti kreditingumą paprasčiausiai turėdamas kriptovaliutą savo piniginėje ir įrodydamas nuosavybės teisę. Tai atveria bendrai prieinamą rinką įmonėms IR suteikia daugiau žmonių galimybę naudotis daugiau prekių ir paslaugų “.

Pasaulinis inovacijų „blockchain“ lyderis EY Paul Brody priduria: „Kriptovaliutos suteikia didžiulę galimybę įgalinti ir sujungti žmones, kurių šiandien dabartinė bankų ir teisinė sistema gali nepastebėti. Yra galimybė įgalinti finansinę sąveiką tarp tų, kurie gali neturėti galimybės naudotis tradicinėmis ar patikimomis finansų įstaigomis “.

Mikrokredito ir mikropardavimo skatinimas

Dėl „blockchain“ galimybės įrašyti mažiausias operacijas, mikrokreditavimas daugeliui žmonių gali suteikti virvę, kad galėtų išsivaduoti iš skurdo. Nors mikrokreditavimas visame pasaulyje įgijo blogą vardą, dėl to, kad jis susijęs su didelėmis palūkanų normomis ir smurtiniais paskolų rykliais, šie blogi veikėjai gali būti pašalinti iš nuotraukos.

„Blockchain“ apskaita sumažintų paskolos administravimo išlaidas „net 90 procentų ar daugiau“, – aiškina Edmunds. Tai suteiktų galimybę mikrokreditoriams administruoti daug daugiau sąskaitų, suteikiant daugiau paslaugų skolininkams.

„Microtrading“ taip pat atveria galimybių pasaulį skurdžiose šalyse gyvenantiems žmonėms, o žemės ūkis yra pagrindinis naudojimo atvejis. „Blockchain“ technologija leidžia atskiriems pardavėjams rasti ir pasiekti rinką, prekiaujant už tikrą kainą, be nereikalingų antkainių ar tarpininkų.

Jie taip pat gali sudaryti kiekio svogūnų kiekius, nes naudojant „blockchain tech“ ekonomiškai perspektyvi prekyba tampa daug mažesnė..

Skaidrumo kūrimas ir korupcijos panaikinimas

Kai kiekvienas knygos įrašas yra skaidrus ir visiems matomas, „blockchain“ gali užtikrinti atskaitomybę kiekvienoje grandinės grandyje. Taigi ten, kur „backhanders“ ir kyšiai yra lygiaverčiai, korupcija gali likti praeityje. Tai ne tik užtikrintų teisingą kompensaciją individualiems prekybininkams, bet ir sumažintų išlaidas galutiniam vartotojui.

Visos sąveikos įrašymas į nekintamą viešąją knygą reiškia, kad kiekviena operacija palieka pėdsaką. Pažangios sutartys pašalina žmonių tarpusavio sąveikos poreikį (ir klastojimo ar klastojimo galimybes) ir užtikrina negrįžtamus mokėjimus.

Kiti pagrindiniai dokumentai, pvz., Žemės nuosavybės teisės ir aktai, taip pat gali būti saugomi „blockchain“. Tai galėtų užkirsti kelią žemės, kuri visada kenkė vargšams, užgrobimui, išvarydama smulkius ūkininkus ir nepriklausomus prekybininkus iš savo namų.

Taip pat vis daugiau ICO susiduria su rinkėjų sukčiavimo iššūkiu visuotiniuose rinkimuose. Naudodamiesi mobiliojo ryšio ir „blockchain“ technologija, rinkėjai gali dalyvauti įvairiose geografinėse vietovėse ir atiduoti savo balsą, nebijodami įbauginimo ar pasekmių. Atidavus jų balsą, jis yra apsaugotas nuo klastojimo.

Tai gali padėti besivystančioms šalims gauti laisvus ir sąžiningus rinkimus, kuriuos jiems žada, o ne tuos, kuriuos žymi chaosas, sukilimai ir politiniai despotai, nenoriai atšaukiantys valdžią..

Nenutrūkstamo ryšio užtikrinimas

Pasak „RightMesh“ generalinio direktoriaus Johno Lyotierio, beveik keturi milijardai žmonių vis dar neturi nuolatinės prieigos prie interneto, o tie, kurie geriausiu atveju pasiekia netolygų ryšį. Tai reiškia, kad jiems visam laikui netaikoma socialinė ir ekonominė nauda, ​​kurią teikia ryšys. “Mes turime unikalią galimybę pakeisti ekonomikos gausos istoriją”, – entuziastingai jis džiaugiasi.

Pasinaudodamas „blockchain“ potencialu, „RightMesh“ planuoja teikti ryšį visame pasaulyje, nereikalaujant interneto prieigos. Jų „tinklo tinklo“ sistema leidžia mobiliesiems telefonams tiesiogiai prisijungti per „blockchain“, nereikia interneto paslaugų teikėjo. RMESH prieigos raktas veikia kaip paskata bandant paskatinti vartotojus dalyvauti tarpusavio ryšio tinkle..

To pasekmės yra toli siekiančios. Net tie, kurie turime internetą, nėra atleidžiami nuo lengvinančių aplinkybių. Uraganai, žemės drebėjimai, potvyniai – įvykus stichinei nelaimei, pavyzdžiui, praėjusiais metais Puerto Rike, nuolatinis ryšys gali išgelbėti begales gyvybių.

Elektra ten, kur jos labiausiai reikia

1,2 mlrd žmonių vis dar neturi galimybės naudotis elektra, teigia Tarptautinė energetikos agentūra (TEA). Tai daugiausia gyvena Azijos ir į pietus nuo Sacharos esančiose Afrikos kaimo vietovėse. Čia taip pat atsakymą galėtų pateikti „blockchain“.

Energijos finansavimui ir paskirstymui šiuo metu trūksta didelių, centralizuotų vyriausybinių agentūrų ir NVO, o jų sistema yra neefektyvi, o jos įgyvendinimas gali užtrukti metus. Energijos ICO, kaip antai Ethereum pagrindu „ImpactPPA“, leisti atskiriems investuotojams finansuoti ir paspartinti pasaulinę švarios energijos gamybą, žymint energijos gamybą.

Jie gali tiekti energiją ten, kur to labiausiai reikia, naudodamiesi simboliniu modeliu, kuris leidžia jos bendruomenei nuspręsti, kada ir kur turėtų būti finansuojami projektai.

„Blockchain“ gali panaikinti skurdą trečiojo pasaulio šalyse

„Blockchain“ gali panaikinti skurdą trečiojo pasaulio šalyse (pateikiama nestipriu balsu nuo podiumo). Kaip ir viskam, kas liko žmonių rankose, taip ir lieka, ar pasirenkame panaudoti jo galimybes gėriui. Nors daugybė puikių idėjų šiuo metu yra šiek tiek daugiau nei PDF, talpinamos puošniose svetainėse, tikėkimės, kad neilgai trukus geriausi pradės veikti.