Kaip kripto investuotojui, svarbiausia, kad suprastumėte skirtingus būdus, kaip apsaugoti savo „Bitcoin“. Nors didžioji dalis žiniasklaidos dėmesio skiriama aparatinės ir programinės įrangos piniginės sprendimams, yra dar vienas efektyvus būdas išsaugoti „Satoshis“: „Bitcoin“ popierinė piniginė.

Šią kriptografijos saugojimo formą naudoja vieni didžiausių Bitcoin investuotojų pasaulyje. „Winklevoss Twins“, pirmieji pasaulyje milijardieriai iš Bitcoin, pranešama laikykite jų šifravimą šaltoje saugykloje ant popierinių piniginių. Popierinės piniginės supjaustomos į gabalus ir laikomos skirtinguose banko seifuose visoje šalyje.

Popierinės piniginės spausdinimas per „BitAddress“

Popierinės piniginės spausdinimas per „BitAddress“

Nors šis saugumo lygis daugeliui žmonių gali būti šiek tiek per didelis, jis parodo Bitcoin popierinių piniginių, pateiktų rinkai, efektyvumą. Laimei, yra daug lengvesnių būdų, kaip panaudoti „Bitcoin“ popierinės piniginės strategiją.

Kaip veikia „Bitcoin“ popierinė piniginė

„Bitcoin“ popierinė piniginė yra jūsų asmeninių raktų atspausdinimas. Atsispausdinę privatųjį raktą, užuot išsaugoję jį savo kompiuteryje, pašalinsite internetines grėsmes. Popierinės piniginės idealiai tinka HODLers ir tiems, kurie turi didelį kiekį Bitcoin.

Bitcoin popierinės piniginės laikomos saugesnėmis, nes jų negalima nulaužti, tačiau jas galima pamesti ar pavogti. Kai saugote „Bitcoin“ neprisijungus, tai vadinama šaltąja saugykla. Šaldymo kameros privalumas yra įsilaužėlių, sukčių ir visų tų skaitmeninių vagių, slypinčių kriptografinėje erdvėje, grėsmių pašalinimas..

Pagrindinis popierinių piniginių trūkumas yra galimybė pamesti savo privatų raktą, taigi ir visą savo šifravimą visam laikui. Jei pametate popierinę piniginę, atsisveikinkite su savo „Bitcoin“. Jei kas nors pavagia jūsų popierinę piniginę, dabar jis valdo jūsų „Bitcoin“. Popierinės piniginės scenarijuje svarbu apsaugoti raktą nuo pašalinių akių.

„Bitcoin Paper Wallet“ atsisakymas

Jei turite tik nedidelį kiekį Bitcoin arba dažnai prekiaujate kriptografija, gali būti, kad popierinė piniginė jums nėra geriausias pasirinkimas. Be to, jei esate tokio tipo žmogus, kuris visada pameta daiktus arba baisiai seka dokumentus, turėtumėte vengti popierinių piniginių. Pagal šiuos scenarijus norėtumėte apsvarstyti vieną iš kitų rinkoje esančių „Bitcoin“ piniginių.

Popierinių piniginių tipai

Yra dviejų tipų „Bitcoin“ popierinės piniginės. Ir vienas, ir kitas saugo jūsų „Bitcoin“ saugumą neprisijungus, tačiau tik vienas būdas apsaugo jus tuo atveju, kai jūsų kompiuteris jau yra užkrėstas arba šiuo metu stebimas.

Nesaugios popierinės piniginės

Nesaugią popierinę piniginę lengva sukurti dėl tokių platformų, kaip „BitAddress“. Kai atidarote „BitAddress“ puslapį, jums nurodoma perkelti žymeklį, kol bus sukurtas naujas raktas. Po to parinkčių meniu pasirinkite „sukurti privatų raktą“. Tada pasirinkite popierinės piniginės parinktį. Boom, dabar tu tiesiog atsispausdini popierinę piniginę, ir viskas gerai. Taip pat yra 3D brūkšninis kodas, leidžiantis siųsti ir gauti Bitcoin tiesiogiai iš naujos popierinės piniginės.

„Bitaddress“ per pagrindinį puslapį

„Bitaddress“ per pagrindinį puslapį

Šis procesas yra lengvas, tačiau jis nedaug padeda apsaugoti jūsų šifravimą, jei jūsų kompiuteris jau pažeistas. Jei kas nors jau pažeidė jūsų sistemą, jis dabar turi informaciją, kurios reikia norint pavogti jūsų kriptografiją. Be to, egzistuoja kenkėjiška „Windows“ programa, galinti stebėti jūsų kompiuterio ekraną.

Be visų jūsų saugos problemų vietoje, taip pat kyla grėsmė, kad kažkas nulaužia „BitAddress“ serverius. Nors iki šiol įmonei taip neatsitiko, jų buvimas internete juos paverčia potencialių įsilaužimų taikiniu. Norėdami būti ypač atsargūs, vadovaukitės saugios popierinės piniginės instrukcijomis.

Saugi Bitcoin popierinė piniginė

Saugios popierinės piniginės sukūrimas „Bitcoin“ yra vienas saugiausių saugojimo būdų. Jūsų draugai gali sakyti, kad esate paranojikas, bet ei, jie nesupranta jūsų aistros Bitcoinui. Norint sukurti tikrai saugią „Bitcoin“ popierinę piniginę, jums reikės bent 4 gigabitų „flash“ įrenginio ir maždaug valandos.

Norėdami sukurti saugią popierinę piniginę naudodami šį metodą, naudosite visiškai naują operacinę sistemą kartu su „offline“ „BitAddress“ versija. Norėdami atlikti šias užduotis, turėsite atsisiųsti:

Pradėkite procesą atidarydami „LiLi“. Tada įdėkite „flash drive“ ir pasirinkite „ISOIMG / ZIP“. Turėsite pasirinkti jau atsisiųstą „Ubuntu ISO“ failą. „LiLi“ paklaus, ar norite formatuoti „Flash“ diską FAT32 formatu. Įsitikinkite, kad pasirinkta tik FAT32, ir spustelėkite diegimo piktogramą, panašią į žaibą. Kai „Ubuntu“ bus jūsų „flash“ diske, dabar esate pasirengę išpakuoti „BitAddress Offline“ failą į savo diską.

LiLi Atsisiųsti per pagrindinį puslapį

LiLi Atsisiųsti per pagrindinį puslapį

Atsijungti

Kitas žingsnis – atjungti savo kompiuterį. Geriausias būdas tai padaryti yra išjungti visus „Wi-Fi“, korinio ir „Bluetooth“ ryšius. Įsitikinkite, kad jūsų „Ethernet“ nėra prijungtas. Norėdami būti dar saugesni, galite atjungti modemą ir maršrutizatorių. Tikslas yra pašalinti bet kokią nuotolinio stebėjimo galimybę popierinės piniginės kūrimo procese.

Atidarykite „Ubuntu“

Iš naujo paleiskite kompiuterį ir paleiskite kompiuterį iš „flash“ įrenginio naudodami „Ubuntu“ operacinę sistemą. Norėdami tai padaryti, paleisdami kompiuterį turėsite paspausti F1 arba F12. Atsiras iššokantis ekranas, kuriame rodomos jūsų įkrovos parinktys. Pasirinkite parinktį, atitinkančią jūsų „flash“ diską. Leiskite „Ubuntu“ įkelti į jūsų kompiuterį.

„Ubuntu“ operacinė sistema per „Fossbytes“

„Ubuntu“ operacinė sistema per „Fossbytes“

Įdiekite spausdintuvą

Kai kompiuteryje bus atidaryta „Ubuntu“, dabar turite įdiegti spausdintuvą. Tai daroma spustelėjus sistemos nustatymų parinktis ir pereinant prie spausdintuvų. Tada būsite paraginti pridėti spausdintuvą. Pridėkite spausdintuvą vadovaudamiesi ekrane pateikiamomis instrukcijomis ir atsispausdindami bandomąjį puslapį patikrinkite, ar viskas veikia tinkamai.

Atidarykite „Offline BitAddress“ ir spausdinkite popierinę piniginę

Dabar „Firefox“ naršyklėje turite atidaryti privatų naršymo langą. Įveskite adreso juostos failą: //cdrom/bitaddress.org-master/. Tada spustelėkite pateiktą nuorodą „BitAddress.org.html“. Jums bus pasiūlyta perkelti žymeklį, kol skaičius viršutiniame dešiniajame ekrano kampe parodo 0.

Dabar turite naują piniginės adresą ir esate pasirengę atsispausdinti „Bitcoin“ popierinę piniginę. Norėdami tai padaryti, meniu pasirinkite parinktį „popierinė piniginė“ ir vykdykite spausdinimo nurodymus.

Popierinės piniginės sąranka per „BitAddress“

Popierinės piniginės sąranka per „BitAddress“

Įkeliate savo „Bitcoin“ popierinę piniginę

Kairėje pusėje ant jūsų popierinės piniginės bus viešas adresas. Tai yra adresas, kurį galite naudoti norėdami įkelti savo popierinę piniginę, neapsaugodami Bitcoin nuo interneto pavojų. Dešinėje spaudinio pusėje bus išleistas 3D brūkšninis kodas, leidžiantis siųsti Bitcoin tiesiogiai iš saugios popierinės piniginės.

Saugokite savo šifravimą

Išmokti išlaikyti savo „Bitcoin“ saugą yra svarbi dalis norint tapti nuovokiu kriptografiniu investuotoju. Dabar, kai suprantate, kas yra „Bitcoin“ popierinė piniginė ir kaip ją sukurti, esate pasirengę saugiai saugoti savo šifravimo turtus.