Dažnai atrodo, kad naršymas kriptovaliutų investavimo srityje yra tarsi pasivaikščiojimas po lobių salą, perpildytą minų laukais. Atviras technologijos pobūdis yra ir didžiausias jos privalumas, ir didžiausias žlugimas, bent jau šiame ankstyvame žaidimo etape. „Sentinel“ protokolas atvyko ir jie tvirtina, kad turi sprendimą.

Problema

Iki šiol turėtumėte žinoti apie didėjančią tapatybės vagystės, ICO sukčiavimo ir interneto šiukšlinimo problemą. Pastaraisiais metais jie tapo tokie įprasti, kad tai beveik tapo nauju įpročiu.

Šiomis dienomis nusikaltėliams yra daug lengviau sukčiauti monetas nuo tada, kai buvo paleistos tokios „pasidaryk pats“ monetų kūrimo platformos kaip „Ethereum“. Tačiau kai kurie projektai sutelkia savo dėmesį į tapatybės saugumą, tačiau mums taip pat labai reikalingi keli įrankiai kriptovaliutų piniginėms, nuorodoms ir šaltinio kodui patikrinti.

Sentinel požiūris

„Sentinel“ yra ambicingas projektas, kurio tikslas būti vienu pirmųjų decentralizuotų kriptografinės erdvės reguliatorių. Tai skamba kaip prieštaravimas, tačiau tiesa yra ta, kad mes visi turime turėti tam tikrą atsakomybės už savo veiksmus internete lygį.

Vyriausybės reguliavimo institucijos paprastai visiškai kontroliuoja, kas laikomas geru ar blogu veikėju. Decentralizuodami šį procesą galime atverti kelią bendruomenės vadovaujamam sprendimui. Kaip sako „Sentinel Protocol“ vyriausiasis evangelistas Johnas Kirchas:

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame viena platforma gali rinkti šimtų projektų sukčiavimo duomenis ir prieinama kiekvienai įmonei, norinčiai padidinti savo pardavimų saugumą..

Sargybiniai

Viena iš tikrųjų „blockchain“ grožybių yra tai, kaip prisidedantys asmenys gali būti skatinami gerai dirbti ekosistemoje. Anksčiau etiniai įsilaužėliai dažniausiai gaudavo tik bendruomenės reputacijos taškus. Žinomumas yra puikus atspirties taškas, tačiau jis neapmoka sąskaitų. Nors tai būtų korporacinėje aplinkoje, plačioji visuomenė pralaimi.

Pristatome „Sentinels“: etiški įsilaužėliai, saugumo komandos, profesionalai ir kūrėjai, kurie siūlo savo paslaugas tinklui. Už tai jie gauna „Sentinel“ taškai (SP). Apsvarstykite SP kaip kiekvieno dalyvio reputacijos balą. Tada sargybiniai gali iškeisti savo SP į UPPKuri yra viso „Sentinel Protocol“ tinklo valiuta.

„Sentinel“ protokolas. Sutelkti saugumo ekspertus iš viso pasaulio

Sutelkti saugumo ekspertus iš viso pasaulio

Įrankiai sukuria žmogų

Vienas pagrindinių projekto veiksnių yra saugumo ekspertų valdymo modelis. Aišku, kad decentralizavimas yra svarbus teisingam valdžios paskirstymui tinkle. Vis dėlto yra prasminga, kad viso pasaulio saugumo specialistų patirtis vadovauja šiam procesui. Tačiau tai nereiškia, kad tie paprasti vartotojai nėra palikti. Štai keletas kūrimo įrankių.

Grėsmių reputacijos duomenų bazė

Grėsmės reputacija nėra nauja sritis ir egzistuoja maždaug tiek laiko, kiek pirmieji šnipai pasirodė užsienio šalyse. Informacijos apie savo priešus rinkimas buvo pagrindinis dalykas siekiant apsaugoti jūsų karalystę, vyriausybę ar net kaimą. Bet priešas dabar yra virtualus ir veikia izoliuotai. Kaip ir slaptos vyriausybinės agentūros, ji turi savo apribojimų.

Grėsmių reputacijos duomenų bazė arba TRDB yra „Sentinel Protocol“ šios izoliacijos problemos sprendimas. Apsaugos kompanijos paprastai saugo savo duomenis privačiai, o vėliau parduoda juos didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui. Yra keletas šio požiūrio problemų:

  • Informacija, kuri galėtų būti naudinga plačiajai visuomenei, nėra prieinama visiems.
  • Šių bendrovių saugumo ekspertai norėtų viešai paskelbti savo išvadas, tačiau negali to padaryti dėl neatskleidimo susitarimų.
  • Pagaliau tiems ekspertams, kurie dirba savarankiškai, dažnai nemokama už nemokamą analizę.

TRDB yra potencialiai pirmoji pasaulinė duomenų bazė, kurioje saugumo ekspertai moka už tai, kad kriptovaliutų vartotojai galėtų išlikti saugūs. Jie tikisi susisiekti su kitomis pirmaujančiomis platformomis, mainais ir įvairiais kriptovaliutų projektais, kad ši realybė būtų įmanoma. Sąžininga sakyti, kad kuo daugiau žmonių užlips laive, tuo geresnis taps tinklas.

Pakelkite „Chrome“ plėtinį

Aukštyn yra chromo naršyklės plėtinys, skirtas apsaugoti jus naršant kriptolandoje. ICO sukėlė nemažai šurmulio ir toliau pritraukia naujų investuotojų iš viso pasaulio. Šis nedidelis įrankis padeda jums patikrinti piniginės adresus prieš siųsdami sunkiai uždirbtas investicijas. Plėtinys taip pat patogiai įspėja apie sukčiavimo svetaines ir tas vikrias telegramų grupes, kurios, atrodo, atsiranda visur.

Tiesiog įveskite bet kokią piniginę adresas, URL arba telegramų grupė į plėtinį, o sistema parengs saugos ataskaitą. Atminkite, kad kiekvieną dieną atsiranda naujų piniginių, aferų ir telegramų grupių. „Sentinel“ protokolas neapsaugos jūsų nuo visų problemų ir labai priklauso nuo vartotojų atsiliepimų. Plėtinys taip pat vis dar yra kūdikystės stadijoje, todėl tikėkitės klaidų. Nepaisant to, tai netrukdė sulaukti puikių atsiliepimų iki šiol.

„Sentinel“ chromuotas prailginimas yra labai vertinamas

„Sentinel“ chromuotas prailginimas yra labai vertinamas

S-piniginė

„S-Wallet“ yra nemokama „Sentinel Protocol“ piniginė, skirta saugoti savo gimtąjį UPP žetoną. Tai galima tiek staliniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems ir galiausiai bus naudojama kita technologija, kad vartotojai būtų saugūs. Ši technologija apima mašininį mokymąsi ir platinamą kenkėjiškų programų smėlio dėžę, kurią aptarsime kitame skyriuje.

Kol kas ši piniginė apims tik UPP prieigos raktą. Tačiau komanda padarė TRDB prieinamą kitiems piniginės kūrėjams. Tikimės, kad kiti piniginės kūrėjai įšoks į laivą ir naudosis šia saugos funkcija savo projektuose.

Išplatinta kenkėjiškų programų smėlio dėžė

Programuotojai naudoja smėlio dėžes kodui izoliuoti nuo likusios sistemos. Tokiu būdu galima paleisti kodą saugioje aplinkoje ir patikrinti įtartinus failus ar nuorodas. Tuo tikslu „Sentinel“ protokolas sukūrė vadinamąją „Distributed Malware Sandbox“.

Šių smėlio dėžių veikimui paprastai reikalinga sudėtinga programinė įranga ir brangi aparatūra. Tačiau „blockchains“ į lygtį įveda mazgus, kurie leidžia decentralizuoti šį procesą. Pasak Johno Kircho, tai palengvins valdymą ir daug lengviau mastelį.

Išplatinta kenkėjiškų programų smėlio dėžė

Išplatinta kenkėjiškų programų smėlio dėžė

Bet kas gali tapti smėlio dėžės mazgu, jei nori. Už savo paslaugas jie gauna „Sentinel“ taškus kaip atlygį. Jiems vis tiek reikia minėtos „S-Wallet“, kad tai nustatytų.

Paskutinės mintys: „Sentinel“ protokolas

„Sentinel“ protokolas yra gana ambicingas ir gana techninis projektas, kurio reikia laikytis. Yra daug sudėtingų procesų, kuriuos reikia sujungti, kol pamatysime tinklą, kuris tikrai šviečia. Nors vyriausybės deda daugiau pastangų, kad sumažintų kriptovaliutų pramonę, reikia labai realių sprendimų, kurie pirmiausia kiltų iš kriptovaliutų bendruomenės..

„Sentinel“ protokolas yra ankstyvas judėtojas, turintis puikių galimybių tai pasiekti. Savo žodžiais, jie laiko save viena pirmųjų grėsmių žvalgybos platformų. Tai puikus žingsnis apsaugant kriptovaliutos vartotojus, tačiau atminkite, kad esate pirmasis įplaukimo uostas, kai kalbate apie savo saugumą šioje erdvėje.

Naudokitės turimais įrankiais ir nepamirškite, kad nė vienas įrankis nėra tobulas. Joks įrankis jūsų neapsaugos, jei pirmiausia neišmokysite savęs. Kriptografijos sukčiavimai neišnyks per naktį, bet jei atsiras daugiau projektų, siekiant apsaugoti kriptolandų vartotojus, tai tikrai padės pasiekti kriptovaliutą masėms..