Taigi, jūs norite pradėti prekybą kriptovaliuta?

Na, jūs atėjote į reikiamą vietą. Pradėti prekybą kriptovaliuta gali būti nelengva užduotis. Jums gali kilti klausimas: „Kokią piniginę turėčiau naudoti? Kur pirkti Bitcoin? Kas netgi yra „Bitcoin“? “

Nesijaudink daugiau. Mes norime suteikti jums visą informaciją, kurios reikia norint sužinoti, kaip pradėti savo kriptovaliutų prekybos nuotykius.

Kokia tavo strategija?

Prieš net žiūrėdami į potencialias kriptovaliutas, turėtumėte išsiaiškinti, kurios strategijos norite laikytis. Kiekvienas žmogus turi savo taktiką, tačiau paprastai jis priskiriamas vienai iš šių kategorijų:

  • Ilgalaikis „hodler“ – jūs tiesiog norite nusipirkti keletą skirtingų monetų ir jas laikyti kaip ilgalaikius (>1 metai) investicijos. Tai paprasčiausia prekybos strategija ir paprastai apima mažiausiai rizikos. Greičiausiai laikysitės kriptovaliutų su didesne rinkos riba.
  • Vidutinės klasės investuotojas – Jūs turite šiek tiek didesnę rizikos toleranciją nei ilgalaikis hodleris. Gali būti, kad kurį laiką laikote monetas, tačiau maždaug kiekvieną mėnesį jūs taip pat subalansuojate savo portfelį. Jūsų akcijose tikriausiai yra didelių ir vidutinių rinkos kapitalizacijos monetų mišinys.
  • „Daytrader“ – Pažangiausia ir rizikingiausia prekybos kriptovaliuta strategija. Daugiausia dėmesio skiriate techninei analizei, siekdami prekiauti nepastoviais svyravimais rinkoje. Tai gali būti pelninga, jei tai darote tinkamai, tačiau sunku tinkamai įvykdyti. Visos monetos yra sąžiningas žaidimas pagal šią strategiją.

Jūsų strategija gali būti ir šių trijų taktikų mišinys. Jei tik pradedate prekybą kriptovaliuta, rekomenduojame laikytis dviejų pirmųjų.

Pasirinkite kriptovaliutą

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau turite įdėti šiek tiek pastangų pasirinkdami kriptovaliutas, į kurias investuojate. Skirkite tam laiko. Visada atsiras naujų galimybių, todėl neužeikite tik į prekybą bandydami pagauti siurblį.

Tyrimai, tyrimai, tyrimai

Ar mes paminėjome tyrimus? Svarbiausias kiekvienos investavimo galimybės žingsnis yra monetos, kurią norite įsigyti, tyrimas. Atlikę šį vieną žingsnį, jūs pastebėsite daugybę kitų investuotojų.

Bent jau turėtumėte išsiaiškinti, kokią problemą moneta sprendžia, kodėl komanda yra kvalifikuota ją kurti ir kokį tikslą moneta turi bendroje ekosistemoje.

Perskaičius baltą monetos knygą yra puikus būdas surinkti visą šią informaciją. Šie dokumentai gali atrodyti bauginantys, tačiau perskaitę pirmąją porą pastebėsite, kad jie nėra tokie blogi. Baltasis Bitcoin popierius yra puikus atspirties taškas kiekvienam naujokui kriptovaliuta. Patikrinkite ir sužinokite, nuo ko prasidėjo visa „blockchain“ revoliucija.

Atlikę tinkamą monetos (ar dešimties monetų) patikrinimą, pats laikas investuoti.

Raskite biržą

Regis, be galo daug mainų variantų. Kiekvieną iš jų sudaro skirtingų prekybininkų privalumai ir trūkumai, taip pat skirtingi turimų monetų sąrašai.

Randant mainus svarbu pirmiausia įsitikinti, ar jie palaiko monetas, kuriomis norite prekiauti. Daugelyje biržų yra lengvai randamas puslapis, kuriame pateikiamos visos turimos monetos. Čia taip pat sudarėme prekybinių kriptovaliutų sąrašą populiariausiose biržose.

Pradedančiųjų biržos

Jei esate pradedantysis, norintis laikytis žinomiausių kriptovaliutų, „Coinbase“ yra geriausias pasirinkimas. Visada taip pažengę, „GDAX“ ir „Gemini“ siūlo panašų monetų pasirinkimą su mažesniais prekybos mokesčiais.

„Kraken“ yra panašiai paprastas naudoti kaip ir anksčiau minėti mainai, tačiau jį sudaro didesnis monetų sąrašas.

Visose šiose platformose galite įsigyti kriptovaliutą su „fiat“ (t. Y. USD).

monetų bazė

Monetų bazės sąsaja

Vidutiniai mainai

Šios platformos palaiko platesnį monetų asortimentą nei pradedančiųjų mainai, ir paprastai taip pat turi mažesnius mokesčius. Tačiau tai daroma vartotojo patirties sąskaita.

Nė viena iš šių biržų neleidžia naudoti „fiat“ norint įsigyti kriptografiją. Vienoje iš pradedančiųjų biržų jau turite turėti arba pirmą kartą įsigiję „Bitcoin“ ar „Ethereum“.

Garsūs mainai šiame sąraše yra „Binance“, „Bittrex“ ir „KuCoin“.

Decentralizuoti mainai (išplėstiniai)

Tapęs patyrusiu kriptovaliutų prekybininku, galite atsidurti prekyboje mažomis rinkos kapitalo monetomis. Daugumos šių monetų nėra centralizuotose biržose. Vietoj to turite naudoti „Ethereum“ valdomą decentralizuotą mainų centrą (DEX).

Šiose biržose jūs prekiaujate tiesiogiai „blockchain“. Nėra tarpininko, kuris atitiktų užsakymus. Savo sandoriams atlikti naudojate tokį įrankį kaip „MetaMask“. Vėlgi, decentralizuoti mainai yra rekomenduojami tik patyrusiems prekybininkams.

Jei tai jus domina, „Ether Delta“ ir „IDEX“ yra du patikimi DEX, kuriuos reikia patikrinti.

Pasirinkite Piniginė

Galiausiai ir, svarbiausia, turėtumėte turėti saugią piniginę, jei planuojate laikyti savo monetas ilgesnį laiką. Dar kartą turite daug galimybių saugoti.

Mainai

Valiutos yra mažiausiai saugi vieta, kur saugoti savo lėšas. Jie yra įprasti įsilaužėlių taikiniai ir yra linkę sukčiauti. Jei planuojate palikti pinigus biržoje, kad turėtumėte šiek tiek likvidumo, padarykite tai kuo mažesne suma.

Internetinės piniginės

Internetinės piniginės yra kitas geriausias jūsų pasirinkimas. Tai šiek tiek geriau nei mainai, bet kadangi jie vis dar prisijungę, jie turi daug tų pačių pažeidžiamumų. Net tokia gerbiama piniginė kaip „MyEtherWallet“ neseniai įrodė, kad kenkėjiški žaidėjai visada ras būdą apeiti sistemą.

Programinės įrangos piniginės

Net geriau nei internetinės piniginės yra programinės įrangos piniginės. Daugelis šių piniginių saugo jūsų informaciją įrenginyje, į kurį ją atsisiunčiate. Tačiau jei jūsų kompiuteris ar telefonas užklumpa kenkėjiškas programas, tai gali pakenkti jūsų saugumui. „Exodus“ ir „Edge“ yra dvi populiarios programinės įrangos parinktys.

Aparatinės / popierinės piniginės

Geriausia, jei saugotumėte, naudokite aparatinę ar popierinę piniginę. Abu metodai palaiko jūsų monetas neprisijungus ir užtikrina aukščiausią saugumo lygį. Popierinės piniginės yra nemokamos, tačiau aparatinės piniginės paprastai kainuoja apie 100 USD. Kainų etiketė suteikia pakankamai saugumo, kad būtų verta. „Ledger Nano S“ ir „Trezor“ yra geriausi aparatinės piniginės pasirinkimai.

knyga

„Nano S“ knyga

Išeik ir pradėk tradiciją

Tai yra pagrindiniai žingsniai, kuriuos turite atlikti norėdami pradėti prekybą kriptovaliuta. Iš ten daug bandymų ir klaidų bei mokomasi. Jei norite gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų vadovus apie dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurių reikėtų vengti prekiaujant, ir tai, kaip įvertinti monetą..