Nesvarbu, ar esate naujas kriptografijos vartotojas, ar patyręs investuotojas, vis tiek galite susimąstyti: „Kas yra kriptografinė kortelė?“ Šiame straipsnyje mes atsakome į visus jūsų klausimus apie juos. Mes taip pat nagrinėjame keletą naudos ir iššūkių vartotojams ir prekybininkams, naudojantiems kriptografines korteles. Galiausiai, mes pabrėžiame keletą geriausių šiandien rinkoje esančių kriptografinių kortelių, kad galėtume geriau suprasti dabartines galimybes 2018 m. Ir vėliau.

Kas yra kriptografinė kortelė?

Iš tikrųjų atsakymas į šį klausimą yra gana paprastas. Kripto kortelė yra bet kokia debeto ar kredito kortelė, leidžianti atsiskaityti naudojant bent vienos rūšies kriptovaliutą. Kripto kortelės paprastai suteikia galimybę atsiskaityti ir naudojant „fiat“ valiutą.

Nors jums labiau patinka mokėti naudojant naujesnes mokėjimo technologijas (t. Y. QR kodo nuskaitymas naudojant mobilųjį įrenginį), daugeliui žmonių patinka galimybė naudoti vietoj kortelės. Dauguma, jei ne visos, šifravimo kortelės suteikia galimybę mokėti naudojant plastikines korteles arba mobilias programas. Laimi abi pusės.

Privalumai vartotojams

Vartotojams yra keletas kriptografinės kortelės naudojimo pranašumų, palyginti su įprastu piniginės perkėlimu.

Nors kai kurie vartotojai gali būti įpratę siųsti P2P kriptografinius mokėjimus, daugelis naujesnių vartotojų gali nebūti. Leisdamos kriptografinius mokėjimus atlikti panašiais į „fiat“ pasaulį, kriptografinės kortelės suteikia papildomo patogumo ir žinomumo. Šie atributai yra pagrindiniai komponentai, padedantys šifravimui pasiekti pagrindinį pritaikymą.

Be to, šifravimo kortelėms nereikia kruopštaus proceso, kad įsitikintumėte, jog gavėjo adresas yra teisingas. Daugeliu atvejų, siuntimas neteisingu adresu reiškia, kad siuntėjas visiškai praranda lėšas arba turi sumokėti atkūrimo mokestį. Naudodamiesi QR kodu arba perbraukdami kortele, vartotojai gali lengviau patikrinti operacijos informaciją prieš siųsdami mokėjimus.

Ar kripto kortelės galėtų palengvinti plačią kriptovaliutų pritaikymą?

Kripto kortelės galėtų palengvinti plačią kriptovaliutų pritaikymą?

Prekybininkų iššūkiai

Kripto kortelės vis dėlto nėra saulės spinduliai ir vaivorykštės. Prekybininkai turi atsižvelgti į kintančias kriptovaliutų kainas. Pavyzdžiui, jei prekybininkas 2017 m. Gruodžio mėn. Priėmė BTC (arba daugumą kitų kriptografinių failų), tikriausiai prekybininkas būtų šiek tiek nusivylęs dėl mažėjančių kainų per visą 2018 m. Prekybininkams, kurie priklauso nuo nuoseklumo, kripto mokėjimų priėmimas gali padidinti riziką.

Be to, prekybininkai paprasčiausiai gali nenorėti skirti laiko priimti naujas mokėjimo formas, kurios dar nebuvo pasiektos. Daugelis parduotuvių gali palaukti, kol vartotojų paklausa pasieks tam tikrą lygį.

Nors yra didelių įvaikinimo kliūčių, prekybininkai taip pat turėtų atsižvelgti į naudą.

Privalumai prekybininkams

Prekybininkai turėtų atsižvelgti į tai, kad šifravimo kortelės įrodė galimybę smarkiai sumažinti trečiųjų šalių mokėjimų apdorojimo mokesčius. Kriptos bent jau atneša naudingą konkurenciją prekyboje ir labai gerai gali tapti elektroninių pinigų sistemų ateitimi. Tai daugiausia lemia jų misija sumažinti operacijų mokesčius ir apdorojimo laiką.

Be to, skirtingai nuo daugelio kriptovaliutų biržų, kuriose imami dideli prekybos mokesčiai, daugelio kriptografinių kortelių keitimo mokesčiai yra mažesni. Jie taip pat supaprastina bendrą kripto keitimo procesą.

Populiarios šifravimo kortelės

Visos toliau išvardytos kortelės siūlo ir virtualias, ir plastikines korteles.

Atminkite, kad šiame sąraše nėra visų rinkoje esančių šifravimo kortelių ir kad šių kortelių politika (t. Y. Geografiniai apribojimai ir mokesčiai) gali pasikeisti po šio vadovo paskelbimo..

„Wirex“

„Wirex“, anksčiau žinoma kaip „E-moneta“, yra viena populiariausių kriptografinių kortelių rinkoje. Viena šauniausių šios kortelės savybių yra ta, kad ji siūlo 0,5% kriptografinį grąžinimą perkant parduotuvėje.

„Wirex“ turi keletą pagrindinių valiutų integracijų. Pavyzdžiui, „Bitcoin“, „Litecoin“ ir „Dash“ galite laikyti maksimalaus saugumo „blockchain“ piniginėse. Taip pat galite naudoti „Wirex“, kad galėtumėte iškeisti daugiau nei 50 skirtingų altcoinų. Svarbiausia, kad programa integruota su keletu populiariausių „fiat“ mokėjimo procesorių, tokių kaip „PayPal“, „Alipay“ ir kt. Tai leidžia vartotojams lengvai pirkti ir parduoti kripto kelyje.

Tačiau JAV investuotojams „Wirex“ šiuo metu nėra prieinamas nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn.

„Wirex“ gali pasigirti keliomis svarbiomis „fiat“ ir „cryptocurrency“ mokėjimų integracijomis.

„Wirex“ gali pasigirti keliomis svarbiomis „fiat“ ir „cryptocurrency“ mokėjimų integracijomis.

Monakas

Nors šis projektas vėlavo dvejus metus, dabar atrodo, kad jis yra tvirtas vartotojų įsisavinimo kelias. Monakas dabar siekia aptarnauti maždaug 70 000 užsakymų laukiančiųjų sąrašą. 2018 m. Vasarą Monakas buvo pristatytas Europoje ir Singapūre. Tikimasi, kad 2018 m. Ketvirtąjį ketvirtį bus galima įsigyti JAV.

Skirtingai nuo kitų šiame sąraše esančių kriptografinių kortelių, Monakas turi savo gimtąją kriptovaliutą (MCO), kuri nuolat užima gana aukštą poziciją rinkos kapitalizacijos reitinge. Kitas įdomus paminėtinas dalykas yra tas Monakas nusipirko domeną crypto.com 2018 metais už neatskleistą pinigų sumą.

Išsamią informaciją apie mokesčius, kortelių galimybes ir dar daugiau rasite mūsų „Monaco Card“ pradedančiųjų vadovo straipsnyje.

Monako projekto komanda galėjo įsigyti domeno crypto.com vardą.

2018 m. Monako projekto komanda galėjo įsigyti crypto.com domeno vardą.

Kriptopay

Įkurta 2013 m., „Cryptopay“ yra viena labiausiai įsitvirtinusių kriptografinių kortelių bendrovių rinkoje. Projektas reguliariai atnaujina vartotojų statistiką, kuri tiksliai parodo, kokia populiari yra ši kortelė. Nuo 2018 m. Rugpjūčio vidurio „Cryptopay“ gali išduoti daugiau nei 121,00 iš anksto apmokėtų kortelių. Ji taip pat turi daugiau nei 921 000 aktyvių vartotojų.

Nors šie skaičiai yra įspūdingi, kalbant apie kriptografines korteles, taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad vidutinės operacijos per mėnesį vis dar yra gana mažos. Pavyzdžiui, per 2018 m. Liepos mėn. Iš viso įvyko mažiau nei 32 000 „Cryptopay“ operacijų. Tačiau ši statistika tikriausiai rodo kriptografinių kortelių priėmimo naudojimą apskritai. Gaivu matyti, kad „Cryptopay“ viešina šią statistiką, nes tai padidina skaidrumą tarp įmonės ir potencialių vartotojų.

„Cryptopay“ dažnai skelbia statistiką apie tai, kaip vartotojas priima savo kriptokortą.

„Cryptopay“ dažnai skelbia statistiką apie tai, kaip vartotojas priima savo šifravimo kortelę.

„Coinbase Shift“ kortelė

Kaip rodo pavadinimas, ši šifravimo kortelė yra tiesiogiai susijusi su „Coinbase“. Vartotojai gali susieti turimas „Coinbase“ pinigines su „Coinbase Shift Card“. Deja, šią kortelę JAV galima įsigyti tik nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn.

Gera žinia ta, kad turite galimybę naudoti šią kortelę su 99% (38 mln.) Pasaulio prekybininkų. Jame taip pat nėra mėnesinio mokesčio ar POS mokesčių. Tačiau dienos išlaidos ribojamos iki 1 000 USD. Be to, maksimalus dienos bankomato išėmimas yra tik 200 USD.

Taip, kol kas šios kortelės galimybės realiame pasaulyje yra ribotos; tačiau jo ryšys su „Coinbase“ neabejotinai suteikia galimybę ateityje tapti perspektyvesniu pasirinkimu. Tai ypač aktualu, jei „Coinbase“ nusprendžia atverti „Shift Card“ registraciją vartotojams visame pasaulyje.

Nors „Shift Card“ registracija taikoma tik JAV vartotojams, ji gali būti naudojama praleisti internetu ir neprisijungus prie daugiau nei 38 milijonų prekybininkų visame pasaulyje. Tai taip pat leidžia vartotojams tiesiogiai susieti savo „Coinbase“ paskyras.

Nors „Shift Card“ registracija taikoma tik JAV vartotojams, ji gali būti naudojama praleisti internetu ir neprisijungus prie daugiau nei 38 milijonų prekybininkų visame pasaulyje. Tai taip pat leidžia vartotojams tiesiogiai susieti savo „Coinbase“ paskyras.

Bitwala

Kalbant apie valiutų integravimą, „Bitwala“ yra panašiame (jei ne aukštesniame) lygyje kaip „Wirex“. Tarp galimų valiutų yra USD, EUR, GBP, JPY, KRW, VND, AUD ir kelios Pietų Amerikos valiutos. Be to, „Bitwala“ bendradarbiavo su populiaria kriptovaliutų birža „ShapeShift“. Tai reiškia, kad vartotojai gali siųsti ir gauti įvairias kriptovaliutas, įskaitant kelis atsirandančius altcoinus.

Vienas didžiausių privalumų yra tas, kad 3 lygio vartotojai per mėnesį gali išleisti iki 50 000 EUR su viena sąskaita. Tam reikia tik greito „Skype“ seanso su įmonės atstovu. Taip pat galite padidinti šią ribą iki 100 000 EUR. Kaip 4 lygio verslo vartotojas, galite išleisti iki 500 000 EUR per mėnesį. Tai žymiai didesnė nei dauguma kitų šiandien rinkoje esančių kriptografinių kortelių. Tačiau vienas trūkumas yra tas, kad „Bitwala“ nėra prieinama JAV nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn.

„Bitwala“ turi didžiausią bet kurios rinkoje esančios kriptokortelės mėnesio išlaidų limitą.

„Bitwala“ turi didžiausią bet kurios rinkoje esančios kriptografinės kortelės mėnesio išlaidų limitą.

Išvada

2018 m. Vis dar reikia atsižvelgti į daugybę mokesčių, kai reikia naudoti kriptografines korteles. Pavyzdžiui, daugelis už tarptautinius sandorius ima 3% mokestį. Taip pat reikia atsižvelgti į geografinius apribojimus. Nors daugelyje vietų galite atsiskaityti fiat, mokėjimai už kriptografiją vis tiek priklauso nuo prekybininkų priėmimo.

Kol kas šifravimo kortelės ne visai paverčia komerciją be sienų realybe. Nepaisant šių problemų, kriptografinės kortelės vis dar yra svarbios, nes jos suteikia ryšį tarp fiat ir kriptovaliuta pagrįstų ekonomikų. Dėl šios priežasties ši sąsaja leidžia sukurti geresnį pagrindą įvairioms kriptovaliutoms, kad jos būtų įprasta naudoti kaip P2P mokėjimų formas..