Kas yra Monacoin?

„Monacoin“ yra virtuali valiuta, skirta „peer-to-peer“ skaitmeninėms operacijoms atlikti. Moneta, kūrėjų vadinama „pirmąja japonų kriptovaliuta“, tapo šiek tiek nacionaline Japonijos alternatyva Bitcoin ar Litecoin.

Kaip ir pirmtakai, moneta buvo sukurta tik tam, kad būtų naudojama kaip P2P elektroniniai pinigai – decentralizuota skaitmeninė valiuta, skirta Japonijos piliečiams. Yra keli pagrindiniai skirtumai, išskiriantys iš prieš tai gautų monetų, ir šis vadovas skirtas šiems skirtumams išsiaiškinti.

„Monacoin Japan“verkti

„Monacoin“: trumpa istorija

Sukurtas 2013 m. Gruodžio mėn., Monacoinas oficialiai gimė 2014 m. Sausio 1 d., Be jokio premino. „Bitcoin“ pokalbių forumas tą pačią dieną išsamiai aprašoma monetos paleidimas ir jos specifikacijos.

„Monacoin“ aprašymas

937440 bloke buvo atlikta minkšta šakutė, kad būtų įgyvendintas „Segwit“ – žingsnis, kad jis atitiktų „Bitcoin“, „Litecoin“, „Vertcoin“ ir kitas į mokėjimus orientuotas kriptovaliutas. Be to, „Monacoin“ komanda pranešama, kad įgyvendino žaibo tinklą jų monetai.

Kalbant apie minkštas šakutes, „Monacoin“ iš tikrųjų yra kieta „Litecoin“ šakutė, į ką toliau atsižvelgsime, kai nagrinėsime toliau pateiktas jo specifikacijas.

Dabar, kai esate susipažinęs su jau trumpa monetos istorija, pažiūrėkime, ką „Monacoin“ bando padaryti kitaip nei konkurentai.

Kaip „Monacoin“ kaupiasi

„Monacoin“, kaip kieta „Litecoin“ šakutė, siekia patobulinti savo pirminį tėvų modelį. Kadangi „Litecoin“ yra „Bitcoin“, „Monacoin“ buvo sukurtas norint pasiekti greitesnes operacijas nei moneta, buvusi prieš ją. Be to, jis turi didesnį cirkuliuojantį tiekimą (105 120 000 MONA) ir visiškai veikia su kitu maišos algoritmu.

Tiesą sakant, pagrindinis monetos bruožas yra atsparumas ASIC. Kaip ir „Vertcoin“, iš pradžių ji paleido „Scrypt“, kad sustiprintų save prieš ASIC kasybą, kol kalnakasiai pastatė „Scrypt“ atitinkantį ASIC ir nugalėjo šio algoritmo keliamą barjerą. Tada „Monacoin“ persikėlė į „Lyra2REv2“, kad išliktų ištikima savo GPU / procesoriaus kasybos misijai.

„Monacoin“ taip pat koreguoja savo sunkumus kiekviename bloke, dar vieną panašumą, kurį ji turi su „Vertcoin“. Norėdami tai pasiekti, „Monacoin“ naudoja „Dark Gravity Wave v3“ algoritmą.

Galėtume toliau išgyventi „Monacoin“ panašumus / skirtumus su kriptografinių aukso, sidabro ir bronzos pradinių rinkinių valiutomis, tačiau nusprendėme vietoj šios diagramos mesti.

„Monacoin“ komanda ir gairės

„Monacoin“ iš pradžių įkūrė pseudonimas p. Wantanabe, be abejo, pagerbdamas Bitcoino Satoshi Nakamoto. Be šio rašiklio vardo, likusi monetos komanda yra visiškai anoniminė, todėl čia nėra apie ką pranešti.

Be to, projekto svetainėje ar kitur internete nėra matomo plano. Atrodo, kad komanda vis dar neatsilieka nuo atnaujinimų ir atnaujinimų, kaip rodo „Segwit“ ir „Lyra2REv2“ atnaujinimai bei „Lightning Network“ diegimas. Galite sekti „Monacoin“ raidą oficialus Githubas.

Varzybos

O žmogau, nuo ko pradėti nuo šio. Atsižvelgiant į tai, kad „Monacoin“ veikia tik kaip valiuta, galite eiti į eilę „Bitcoin“, „Litecoin“, „Vertcoin“ ir „Groestlcoin“ bei daugybės kitų varžyboms kriptovaliutų arenoje. „Vertcoin“ ir „Groestlcoin“ yra labiau tiesioginiai konkurentai nei kiti, nes abu jie orientuoti į ASIC atsparumą.

Kalbant apie faktinę Japonijos kriptovaliutą, čia nėra konkurencijos – „Monacoin“ visi juos įveikė.

„Monacoin“ rinkos istorija

Didžiausiu savo laiku „Monacoin“ rinkos viršutinė riba buvo šiek tiek didesnė nei 1 mlrd. USD. Šio rašymo metu jis buvo šiek tiek nusistovėjęs, turėdamas 318 mlrd. USD rinkos viršutinę ribą ir # 63 reitingą „CoinMarketCap“..

Kur nusipirkti Monacoin

Jei norėtumėte sau „Monacoin“, populiariausia vieta būtų japonų mainai. Pavyzdžiui, tiek „Bitbank“, tiek „Zaif“ biržos leidžia investuotojams prekiauti MONA Japonijos jena ar BTC, o šios biržos sudaro beveik 70% visos monetos prekybos apimties. Arba „Livecoin“, „Upbit“ ir „Bittrex“ taip pat turi BTC / MONA prekybos poras.

Kur laikyti Monacoin

„Monacoin“ Interneto svetainė pateikiamos visos turimos valiutos piniginės. Be pagrindinių „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ piniginių, ji taip pat turi savo „Electrum“ piniginę ir „Coinomi“ piniginę, skirtą „Android“..

Paskutinės mintys

Paprasčiau tariant, „Monacoin“ veikia grynai kaip skaitmeninė valiuta. Jis turi panašumų su „Bitcoin“ ir „Litecoin“, tačiau pakankamai skiriasi nuo vieno iš šių taškų, kad „Vertcoin“ yra tinkamesnis palyginimas.

Kaip jau keletą kartų užsiminėme šiame straipsnyje, „Monacoin“ funkciniu požiūriu yra Japonijos kriptovaliuta. Pirmasis tokio pobūdžio gaminys Japonijoje tapo labai populiarus savo kilmės šalyje. Iš tiesų toks populiarus, kad jis buvo rodomas Tokijo televizijos tinkle, WBS ir vyrui įsigijo žemės sklypą Anot interneto vynuogių, daugelis mažmenininkų ir restoranų priima Monacoin Japonijoje, tačiau kadangi mes ten negyvename, negalime to patvirtinti ar paneigti.

TL; DR – „Monacoin“: ASIC atspari kietoji „Litecoin“ šakutė, populiari Japonijoje ir yra bent jau linksmas kačių „Dogecoin“ atitikmuo.

Papildomi resursai

Interneto svetainė

Gitubas

Reddit