NEO yra naujos kartos pažangiosios ekonomikos platforma (anksčiau „Antshares“) ir graikų kalba reiškia naujus ir jaunus. NEO sulaukė monumentalaus šlovės ir dauguma žino NEO dėl savo sprogstamojo augimo. Tačiau pažvelgus po gaubtu, reikia daug ką aptarti.

NEO, vadinamas „Chinese Ethereum“, turi daug ažiotažo, tačiau ar tai pateisina?

Teisė kaip kodas

Pirmiausia aptarkime protingas sutartis. Pagal Juodojo dėsnio žodyną, sutartis yra: „Susitarimas, tinkamai įvertinus, padaryti ar nedaryti konkretaus dalyko“. Skamba paprastai, tiesa? Sutarčių teisė yra gili triušio skylė, apimanti daugybę atšakų, kurioms daugelis skiria savo gyvenimą, tačiau šiame skaitmeniniame amžiuje yra vienas esminis poslinkis, įstatymas dabar yra užprogramuotas kodas.

Jungtinėse Amerikos Valstijose, ESIGN aktas buvo priimtas federaliniu būdu 2000 m kuris įteisino skaitmeninių parašų naudojimą kaip teisiškai privalomą konstrukciją. Kinijoje panaši sutarčių teisė ir teisėtas skaitmeninių parašų naudojimas knygos. Tai reiškia, kad teisinė sistema dabar turi tiltą su skaitmenine sritimi ir atveria daugybę naujų galimybių sudaryti skaitmenines sutartis..

Susipažinkite su išmaniosiomis sutartimis – skaitmeniniu, be sienų ir be pasitikėjimo nauju būdu dviem ar daugiau šalių sąveikauti.

Sutartys reglamentuoja dviejų (ar daugiau) asmenų ir (arba) šalių susitarimą. Jei įvyksta X, pateikiama Y. Jei X neįvyks, čia yra Z išeitis. Tai gana gražiai siejasi su sąlyginė programavimo struktūra informatikos moksle, kur „jei-tada-dar“ išraiškas galima lengvai kurti remiantis tradicine sutarčių teise, kuri iš tikrųjų paverčia įstatymą kodu.

Jei-tada-kita diagrama

Skaitmeniniai raktai ir parašai yra nauji rašikliai, kurie rašo savo buvimą ant skaitmeninių (anksčiau buvo popieriniai) sutarčių. Sutartys, kurios dabar yra užkoduotos ir permąstytos nauju būdu skaitmeniniam amžiui per tokias platformas kaip NEO.

NEO sistemą sudaro:

  • Deleguota Bizantijos gedimų tolerancija (DBFT) algoritmas – Tai sutarimo mechanizmas (vietoj tradicinio darbo / akcijų įrodymo), kuris leidžia sistemai atsispirti Bizantijos generolų problema ir palaiko sutarimą, net jei kai kurie mazgai kenkia kenkėjiškiems ketinimams
  • „NeoX“ – Ši sistema sukurs galimybę vykdyti ir veikti įvairiuose „Blockchain“
  • NEO sutartis – Ar išmaniųjų sutarčių sudarymo mechanizmas sklandžiai keičiamoje, didelio našumo aplinkoje, integruojančioje jau esamas kodų bazes (pvz., C #, VB.Net, F #, Java, Kotlin)
  • „NeoFS“ – Tai paslauga, leidžianti decentralizuotą saugojimą (pvz., „Dropbox“).
  • „NeoQ“ – Tinkleliu pagrįstas kriptografinis mechanizmas, sukuriantis problemas, kurių negalima išspręsti kvantiniais kompiuteriais, ir užtikrinantis atsparumą kvantams

NEO dažnai vadinamas Kinijos Ethereum, bet kodėl?

NEO yra laikomas „viešu debesiu“ ir yra daug didesnės Kinijos vyriausybės strategijos dalis, kuria siekiama užmegzti pirmumą kaip „Blockchain“ platformos pramonės lyderiui. Jie nori, kad kūrėjai apskritai naudotų savo įrankius ir platformą bei plėtotų ekosistemą. Tai jau matome su Siono miestas komanda.

Privačiai finansuojama „OnChain“ siekia vadovauti paketui

„KPMG“ balsavo kaip 50 geriausių Kinijos „Fintech“ kompanijų, „OnChain“ yra miegantis milžinas. Jei NEO yra viešas debesis, „OnChain“ yra privatus debesis, kurį naudoja korporacijos ir kitos didelės įstaigos. Siekiama, kad „OnChain“ būtų „Blockchain“ „Microsoft“ arba „Apple“. Jie yra pirmoji Kinijos komanda, sukūrusi DNR (Distributed Networks Architecture). DNR palaiko taikomąsias programas, grandinių sąveiką ir gali integruotis į tradicines verslo sistemas ir tinklus.

„Mūsų vizija yra padaryti„ Onchain “tikrai universalia„ Blockchain “sistema. Naudojant skirtingus papildinius modulius, mūsų sistemą galima pritaikyti viešajai, konsorciumo ar net privačiai grandinei. Šiuo metu tobulinamas mūsų kelių grandinių adapterių modulis sukuria šių skirtingų grandinių sąveiką. “ ~ Da HongFei, NEO ir „OnChain“ įkūrėjas

Kitos dėmesio vertos partnerystės yra derybos su Japonijos ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerija teikiant įmonės lygio „blockchain“ valdomą el. laišką „Alibaba“ „Ali Cloud“.

Kodėl tai svarbu NEO?

Galų gale bus užtikrinta NEO ir „OnChain“ tinklų sąveika, kuri leis precedento neturintį ryšį pasiekti ir naudoti abu tinklus kartu.

Kuo NEO skiriasi nuo Ethereum?

NEO palaiko daug papildomų kodų bazių (pvz., C #, VB.Net, F #, Java, Kotlin), o „Ethereum“ turi savo nuosavybės kalbą, vadinamą Solidumas, kuris reikalauja, kad kūrėjai išmoktų tai prieš įvykstant bet kokiam vystymuisi. Tai reiškia ilgesnę mokymosi kreivę ir kliūtį patekti, o tai gali trukdyti kūrėjų, galinčių patekti į ekosistemą, skaičiui.

Kritikuoja rūpesčius ir silpnybes

NEO iš esmės turi 100% išankstinę kasyklą taip pat akcijų paketo modelio įrodymas, leidžiantis vartotojams gauti papildomų monetų (dujų pavidalu) laikant jas piniginėje. NEO „platino“ monetas per sutelktinio finansavimo renginį, kuris leido žmonėms investuoti, tačiau NEO vis tiek uždirbo iš pardavimo. Kadangi nebuvo kasybos ir tik žetonų išleidimas, tai labai centralizuoja platinimą.

Kaip minėta ankstesniame mūsų straipsnyje, NEO buvo padalyta į dvi grupes: 50 milijonų, kurie buvo parduoti sutelktinio finansavimo būdu (ir atiduoti ankstyviesiems įmokų teikėjams), o 50 buvo rezervuota „valdyti“ NEO tarybai.

„Užrakinimo“ laikotarpis baigėsi 2017 m. Spalio 16 d., Išleidžiant lėšas plėtrai ir kitiems tikslams:

  • 10 milijonų NEO atitenka NEO kūrėjams ir NEO tarybos nariams
  • 10 milijonų NEO kaip paskatų kūrėjams NEO ekosistemoje
  • 15 milijonų NEO investavo į kitus pagalbinius „Blockchain“ projektus, kuriais naudojasi NEO
  • 15 milijonų NEO, numatytų „nenumatytiems atvejams“

Kai kurie gali pajusti, kad šie keli milijonai NEO yra kūrėjų rankose, gali sukelti dempingą rinkoje ir kitus veiksmus, kurie gali turėti įtakos ekonomikos kainai ar moralei.

Be to, kai kurios iš aukščiau paminėtų sričių yra šiek tiek neaiškios ir jas būtų sunku atskirti, jei lėšos naudojamos tiems tiksliems parametrams. (Tai gali baigtis pasikeitus projektui.)

Be to, kaip ir visoms kriptovaliutos iniciatyvoms, norint, kad kas nors iš esmės įvyktų, turi būti priimtas tinklas. Nepaisant visų šios iniciatyvos siūlymų ir potencijų, tai dar nėra visiškai įvykdyta naudojant NEO kūrėjų naudojimo lygį.

NEO stiprybės ir galimybės

NEO turi seserinę bendrovę „OnChain“, kuri jau yra „pagamintas žmogus“, kalbant apie finansinių paslaugų pramonę. Šiuo metu ji taip pat dirba su Kinijos ir Japonijos vyriausybe, kartu su didelėmis korporacijomis, įskaitant „Alibaba“.

NEO yra labiau laikomas atvirojo šaltinio viešojo debesies modeliu, kuris bus atskiras nuo „OnChain“, bet taip pat gali būti sujungtas atsižvelgiant į kryžminio grandinės funkcionalumą, nes daugiau matysime su „NeoX“.

GAS apdovanoja jus už NEO laikymą

Panašiai kaip „eteryje“, kai „Ethereum“ veikia kaip kuras ekosistemai naudoti, GAS atlieka panašią funkciją. Skirtumas nuo NEO yra tas, kad GAS buvo suteiktas specialus žetono statusas. (Panašus į „Steemit“ žetonus, STEEM ir „Steem Dollars“, SBD).

GAS yra „Stake“ tipo stimulas, sukurtas su kiekvienu nauju NEO bloku. Išleidus reikės 8 GAS vienam blokui kasmet sumažinti po 1 (Taigi 2 metai bus 7, 3, 6 ir pan.). Tai tęsis tol, kol bus pagaminta 100 milijonų dujų, po to daugiau nebus gaminama.

NEO gamina dujų turėtojams, reikalingus naudoti NEO tinklą ir paslaugų rinkinį. Tai, tikėtina, sukeltų pirkėjų spaudimą (paklausą), nes tai naudojama ekosistemai, kuri yra naudinga turėtojams. Kuo daugiau projektų, naudojančių NEO tinklą, tuo didesnė paklausa GAS žetonų.

Taigi, ar NEO yra „naujos kartos pažangi ekonomika“?

Tai dar reikia nustatyti. Mes žinome, kad skaitmeniniai parašai ir dėl to sutartys yra teisėtos, teisėtos ir copacetic. Remiantis šiuo teisiniu pagrindu yra puiki pradžia. Svarbiausia bus, ar žmonės iš tikrųjų naudojasi sistema ir ar yra paklausa?

Nepaisant to, NEO ir jos komanda daro didelius žingsnius, kad užaugtų gilias šaknis Azijos žemyne ​​ir už jo ribų (kaip matyti Vakarų regionuose). Į kūrėją orientuota architektūra neabejotinai atsipirks, nes jie naujus kūrėjus įdiegs greičiau nei kiti projektai, kurių mokymosi kreivės yra staigesnės.

Dabartinis greitas technologijų pritaikymas visoje Azijoje ir jų kritinis vaidmuo kaip gamintojams (įskaitant kasybos ASIC) daro šį regioną (kuriame įsikūrusi NEO). Azijos rinkos, tokios kaip Kinija, Japonija ir daugelis kitų tautų, tyliai tampa „Blockchain“ ir „FinTech“ pramonės galiūnėmis.

Kad NEO būtų suderinta su tuo, tai rodo jų ateities augimą ir trajektoriją.

Ar NEO … tas pats? Matysime.