„Tether“ yra kriptovaliuta, susieta su tradicinėmis „fiat“ valiutomis ir paremta 1: 1 šių tradicinių valiutų atsargomis, laikomomis sąskaitose, kurias kontroliuoja „Tether“. Šiuo metu yra „Tether“ žetonai, paremti JAV doleriais (žymimi simboliu USD ₮) ir eurais (žymimi EUR ₮). „Tether“ žetonas, susietas su Japonijos jena (JPY ₮), yra pakeliui. Šiuos rezervus garantuoja „Tether Foundation“ reguliarus rezervų sąskaitų auditas.

„Tether“ misija yra suteikti tradicinėms „fiat“ valiutoms paprastą pervedimą, įrašų saugojimo galimybes ir kitus „blockchain“ pagrindu sukurtos skaitmeninės valiutos privalumus. Tai leidžia prekybininkams ar prekybininkams konvertuoti skaitmenines valiutas į jų „fiat“ vertę, perkelti šiuos „fiat“ susietus žetonus taip pat lengvai, kaip ir kitas skaitmenines valiutas, bei kainuoti paslaugas ar produktus tradicinėmis valiutomis, tuo pačiu išvengiant pridėtinės vertės konvertuoti į „fiat“ valiutas..

Kaip veikia „Tether“ (USDT)?

„Tether Limited“, verslo subjektas, atsakingas už „Tether“, yra atsakingas už fiat indėlių ir grynųjų pinigų priėmimą bei „Tether“ sukūrimą ir sunaikinimą. Jie taip pat tvarko „Tether“ svetainę, leidžiančią saugoti ir perduoti „Tethers“, dirbti su „Tether“ integravimu su biržomis ir kitomis trečiosiomis šalimis, taip pat turi „Fiat“ atsargų, palaikančių „Tether“ žetonus, saugą. „Tether“ fondas yra sakęs, kad yra skirtas skaidrumui ir reguliariai jiems skelbs išorės auditorių viešus auditus Skaidrumo puslapis.

„Tether“ skaidrumo puslapis 2017 m. Gruodžio 4 d

„Tether“ technologija veikia įterpdama metaduomenis į pačią „Bitcoin“ blokų grandinę per „Omni“ protokolą. „Omni“ protokolas leidžia kurti (arba suteikti) ir sunaikinti (arba atšaukti) skaitmeninius žetonus, kuriuos vaizduoja metaduomenys „Bitcoin“ blokų grandinėje. Šiuos žetonus, įskaitant „Tether“, galima laikyti „Omni“ piniginėje, o jų apyvartą galima peržiūrėti „blockchain“ per Visokiausias žiūrovas.

„Tether“ galite laikyti, pirkti ir parduoti per „Tether“ mobiliosios piniginės svetainė.

Kas naudoja „Tether“ (USDT)?

Tai, kad „Tether“ žetonai gali būti traktuojami kaip doleriai ar eurai, paskatino „Tether“ kaip pagrindinę prekybos porą priimti daugumoje didesnių biržų. „Bitfinex“, „Bittrex“, „Poloniex“ ir „Binance“ visiškai nedirba „fiat“ valiutomis, tačiau daugumai pagrindinių monetų turi specialias USDT rinkas. Prekybininkai naudoja „Tether“, kad apsidraustų savo sandoriuose ir patektų į kriptografinių rinkų rinką, kurioje jie prekiauja.

„Tether“ tiražas artėja prie milijardo žetonų, o kuriama vis daugiau lėšų, kaip pranešama, vis daugiau lėšų į „Tether“ atsargų sąskaitas. Kai pririšimo apyvarta vis didėja, šių žetonų naudojimas kaip JAV dolerių ir kitų „fiat“ valiutų pakaitalas, kaip vertės kaupimas, taip pat didėja.

Kokie yra „Tether“ rūpesčiai (USDT)?

Kadangi pagrindinėse biržose „Tether“ naudojimas kaip „fiat“ valiutų pakaitalas auga, „Bitcoin“ ir kitų valiutų „Tether“ kaina dabar yra „fiat“ kainos sinonimas, o tai reiškia, kad pirkimas ir pardavimas su „Tethers“ daro įtaką „realių“ pinigų kainai. Kol „Tether“ iš tikrųjų reprezentuoja tokią fiat banknotą kaip doleris, tai nėra problema.

Tačiau pastaruoju metu kyla tam tikrų susirūpinimų dėl „Tether“ atsargų teisėtumo ir dėl to, ar bendrovė ketina vykdyti jų pažadą atlikti auditą. Sklando daugybė gandų apie santykį tarp „Bitfinex“ (didžiausios kriptovaliutos keitimo pagal apimtį) ir „Tether“ su įtarimais dėl pinigų plovimo, slapto susitarimo ir apgaulingo „Tether“ spausdinimo.

„Bitfinex“ ir „Tether“ pasirodė spaudoje ir pažadėjo akredituotą auditą, kad šie klausimai būtų panaikinti, pavadinant pretenzijas šmeižtu ir atmetant bet kokius įtarimus dėl jų neteisėtų veiksmų. Kiti straipsniai apie naujus įvykius, susijusius su šiais įtarimais, jau rengiami ir bus atnaujinti mums einant.

Tai sakant, „Tether“ baltraštiniame dokumente nagrinėjami šie ir kiti klausimai, pavyzdžiui, galimybė, kad „Tether Limited“ bankrutuoja arba kad „Tether Limited“ bando pasiimti pinigus. Jie pažymi, kad beveik visos biržos ir trečiosios šalys, valdančios kriptografinį turtą, susiduria su ta pačia rizika, todėl tai nėra ypatingas atvejis.

Jie skelbia savo apskaitos ir skaidrumo procesą, kad pašalintų „Tether“ darbuotojų ar vadovybės netinkamo elgesio riziką, ir pažymi, kad tuo atveju, jei „Tether Limited“ iškels bankrotą, „fiat“, palaikančių pačius žetonus, atsargos išliks saugios ir išperkamos..

Paskutinės mintys … Teisėtumas TBD

2019 m. Niujorko pietinės apygardos generalinio prokuroro tarnyba paskelbė tyrimas dėl „Tether Ltd“, kuris vėl įtraukė praeities vaiduoklius į pagrindinį pokalbį. Nesvarbu, ar „Tether“, atrodo, tyčia neskaidrumas atskleidžiant savo USD įkaitą, yra išdykavimas, strategija ar vien tik netinkamas valdymas, kriptovaliuta ir platesnė reguliavimo ekosistema žvelgia į šį dabartinį tyrimą, kad šiek tiek apšviestų. Paskelbtas vienas argumentas Vidutinis laiko „Tether“ kaip vieną iš didžiausių judėjimo sukčiavimo sukčiavimo atvejų, ir verta skaityti tiems, kurie nori toliau tyrinėti.