KJ Erickson, viešosios rinkos įkūrėjas ir generalinis direktorius

kj erikson galvos smūgis

Viešoji rinka yra elektroninių prekybos rinkų atvirųjų duomenų protokolas. Finansuodama iš „Coinbase Ventures“, „Greylock Ventures“ ir „Y Combinator“, be kita ko, komanda stengiasi, kad el. Prekybos platformos tarpininkai būtų pasenę..

Dėl dabartinio internetinio apsipirkimo tarpininkai, tokie kaip „Amazon“ ir „eBay“, gali išsisukti iš pardavėjų imdami pernelyg didelius mokesčius ir komisinius, o tai savo ruožtu turi įtakos kainoms, kurias matote kaip vartotojas. Viešoji rinka teikia atvirą architektūrą, naudojančią „blockchain“ technologiją, kad pakeistų šių tarpininkų vaidmenį už nedidelę kainą.

Mes susėdome su bendrovės generaliniu direktoriumi KJ Ericksonu, kad sužinotume daugiau apie protokolą ir jos mintis apie „blockchain“ priėmimą kaip visumą..

Jos gyvenimo aprašymas kalba pats už save. Ji yra keturiolikos metų patirtį turinti verslininkė, kurią „Rolling Stone“ įvardijo kaip vieną iš „25 žmonių, formuojančių ateitį“, o Naujųjų lyderių taryba – kaip vieną iš „40 geriausių lyderių iki 40 metų“. Prieš pradėdama dirbti viešojoje rinkoje, ji įkūrė „Simbi“ – „didžiausią pasaulyje paslaugų rinką, veikiančią skaitmenine valiuta“. Dabar Oksfordo verslo mokyklos absolventė naudojasi savo ankstesne patirtimi pertvarkydama el. Prekybą.

Interviu

Padovanok mums savo gyvenimo dviejų minučių filmo anonsą. Kaip šiandien atsidūrei ten, kur esi?

Steigėjas buvau nuo 20 metų, kai išstojau iš Stanfordo, įkūręs pabėgėlių stovyklose ir po konflikto Afrikoje veikiančią nevyriausybinę organizaciją. Aš nusikirpiau savo verslumo dantis dirbdamas vienoje iš sunkiausių psichologinių ir operacinių aplinkų planetoje ir sukietėjau savo odą, per kelerius metus padidindamas savo organizaciją iki 200 žmonių. Proceso metu aš iš arti susipažinau su blogos ekonominės politikos, hiperinfliacijos ir intymaus skurdo bei karo ryšiu..

Kai pagyvenau, išmintingiau supratau savo darbą, kad galėčiau žmonėms suteikti daugiau galių ir sukurti teisingesnes ekonomines sistemas. Nors vadovavimas nevyriausybinei organizacijai buvo asmeniškai patenkintas, jis nebuvo pakankamai keičiamas. Norėjau atlikti darbą, kuris galėtų išspręsti tikrąsias sistemines problemas skurdo šaknyje.

Taigi mano kita įmonė buvo sukurti „Simbi“ – alternatyvią ekonominę sistemą, veikiančią visiškai savo valiuta. „Simbi“ tiems, kurie kovoja su doleriais pagrįstoje ekonomikoje, perteklinius pajėgumus paverčia realia ekonomine verte. Šis darbas yra labai svarbus, tačiau galiausiai yra įkalnė kova su neįtikėtinu ekonominiu praradimu, kurį matome savo šalyje dėl pasprukusio korporatyvizmo ir monopolinio darbo užmokesčio spaudimo.

kj citata apie „blockchain“

Kai patekau į „blockchain“, supratau, kad pagaliau galime turėti įrankių žaidimui pakeisti. Jei sugebėsime atstatyti savo ekonominę infrastruktūrą sąžiningu, neišgaunamu ir kainoms optimizuotu būdu, yra kova galimybė atsikratyti siaubingos turtinės nelygybės ir plutokratijos pažangos, kurią šiuo metu stebime visame pasaulyje. Galų gale, sukūręs vartotojams skirtus interneto produktus, kartu su ekonomikos ir žaidimų teorijos mokymais mane paskatino kurti viešąją rinką.

Apibūdinkite viešąją rinką savo žodžiais. Kokie atributai išskiria platformą nuo konkurentų?

Viešoji rinka yra nemokama elektroninės prekybos rinka, kurioje pirkėjai gali pirkti tuos pačius produktus iš tų pačių pardavėjų, kuriuos jie kitu atveju pirktų „Amazon“ ar „eBay“ ar kitose privačiose prekyvietėse. Bet kadangi mes neimame komisinių, šias santaupas grąžiname pirkėjams atlygio žetonų pavidalu.

Tai darome per atvirų duomenų protokolą, kuris sujungia ir viešina trečiųjų šalių inventorių, kurį tokios prekybos vietos kaip „Amazon“ saugo.

Mūsų misija viešojoje rinkoje yra atkurti komercinius bendrus daiktus. Pašalindami tarpininkus, kurie sėdi prie skaitmeninio registro per visus šiandieninius pirkinius rinkoje, mes atkuriame konkurenciją, kad prekėmis būtų galima laisvai ir sąžiningai prekiauti visų labui. Viešoji rinka yra „Web3“ eros „Amazon“.

Jūsų pavyzdinė programa paleidžiama su jau turimais milijonais produktų. Kokia buvo jūsų strategija, kad tai būtų įmanoma?

Viešoji rinka siekia būti geriausias ir naudingiausias vartojimo produktas, kurio „blockchain“ erdvė dar nematė. Žinojome, kad norėdami iš tikrųjų suteikti vertę pirkėjams, turėjome padaryti kuo daugiau produktų, kuriuos jie galėjo įsigyti kuo anksčiau. Taigi mūsų komanda pastaruosius 18 mėnesių kūrė mūsų produktą ir profesionalią prekybininkų partnerystės strategiją, kad vartotojai galėtų rasti jau perkamus produktus pagrindinėse turgavietėse..

Viešosios rinkos pavyzdinė produkto sąsaja

Viešosios rinkos pavyzdinė produkto sąsaja

Bendradarbiaudama su profesionaliais prekybininkais – kai kuriais atvejais didžiausiais trečiųjų šalių prekybininkais, vykdančiais sandorius „eBay“ ir „Amazon“ -, viešoji rinka sugebėjo paleisti savo beta versiją su milijonais unikalių atsargų elementų. Per ateinančius metus mūsų tikslas yra suteikti galimybę ateiti į „Public Market“, o ne „Amazon“, norint įsigyti daugumos kasdienių pirkinių.

Jūsų Vidutinis straipsnis, Tinklo efektų ateitis: Tokenizavimas ir ištraukimo pabaiga paaiškinate, kaip tam tikrų sistemų žymėjimas gali padėti sumažinti neigiamus tinklo efektų aspektus. Kaip tai pasiekia viešoji rinka?

Skirtingai nuo to, ką matėme anksčiau, „blockchain“ leidžia įmonėms, kurios paprastai kenčia nuo monopolizacijos, kurti tokenizuotas ekosistemas, kuriose tinklo dalyvių interesai yra suderinti su tinklo kūrėjų interesais. Kai platforma, kuriai naudingi tinklo efektai, yra pastatyta aplink decentralizuotą tokenizuotą tinklą, jokiai privačiai įmonei nereikia pelnytis iš vartotojų išgaunant mokesčius ir duomenis.

Žetonų tinklo efektas

Žetonų tinklo efektas (Šaltinis)

Tai filosofija, kuria remiantis viešoji rinka kuria komisinių neturinčią elektroninės prekybos rinkų ženklintą ekosistemą. Viešosios rinkos verslo modelis yra pagrįstas viešosios rinkos ženklu, PTRN. Žetonas sukuria strateginius tinklo efektus, kurie įgalina pardavimą be komisinių, konkurenciją programų lygmenyje ir ekonomiškai skatinamus pirkimus. Aš tvirtai tikiu, kad tokenizacija reiškia revoliucinį pokytį, kaip galima kurti tinklus ir verslą.

Ką jūs matote kaip didžiausią kliūtį viešosios rinkos sėkmei, taip pat visos „blockchain“ sėkmei?

Viskas priklausys nuo masinio įvaikinimo.

Kalbant apie viešąją rinką, turime užtikrinti, kad a) mūsų žinia pasiektų pirkėjus ir b) mūsų produkto ir vertės pasiūlymas būtų pakankamai įtikinamas pirkėjams. Iš ten visa kita patenka į savo vietas.

Visam „blockchain“ nėra pakankamai dėmesio tam, ko reikia masinei auditorijai. Didžiosios spręstinos problemos bus tinkamumas naudoti ir vartotojo patirtis. Paprastas žmogus neketina naudoti griozdiškų, painių programų. Kol šios programos neišgyvena lygiateisiškumo su centralizuotomis programomis ir kol negauna vertės pasiūlymų, dėl kurių decentralizuotos programos yra žymiai geresnės nei centralizuotos, jos turės gana nišinę auditoriją..

Išskyrus finansines paslaugas ir prekyvietes, kur matote didžiausią poveikį „blockchain“ technologijai?

Manau, kad didžiausias „blockchain“ poveikis bus tas, kuris padės mums išvengti kai kurių blogiausių vėlyvojo etapo kapitalizmo pinklių – kai ekonominiai laimėjimai išplaukia į viršų. „Blockchain“ technologija gali ne tik padėti mums perskirstyti nuosavybės teises, bet ir suteikti bendruomenėms galimybę rašyti savo taisykles. Kol tikrai nesupratau šių galimų pasekmių, labai mažai tikėjausi teisingo mūsų ekonominės ateities.

1 / Aš pavargau nuo decentralizavimo pokalbių, kuriuose naudojami nuobodūs dvejetainiai failai („Visi bus decentralizuoti!“ / „Nieko nebus!“). Yra didžiulis niuansas, kuriam platformos milžinams gresia pavojus. Aš sukūriau sutrikimų indeksą, kad galėčiau pagerinti mūsų supratimą. Siūlas&# 128071; https://t.co/Gyxp4IR2tT

– KJ Ericksonas (@Kjer) 2018 m. Rugpjūčio 23 d

Turėjote keletą sėkmingų įmonių iš NPO iki pelno siekiančių startuolių. Ką galite patarti pradedantiesiems verslininkams „blockchain“ ar kitaip?

Turiu tris patarimus būsimiems steigėjams:

  1. Tiesiog padaryk tai! Verslininko karjerą pradėjau nuo 20 metų. Ankstesni mano darbai buvo korepetitorystė, dokumentų pildymas ir soliariumų valymas. Buvau juokingai nepasirengęs vadovauti sudėtingai 200 žmonių organizacijai, dirbančiai labai nesaugioje aplinkoje. Turėjau visko išmokti sunkiu būdu, kuris dažnai buvo žiaurus. Tačiau tai taip pat yra greičiausias būdas ir suteikė man daug įgūdžių ir tvirtumo, kuriais šiandien pasitikiu.
  2. Pasukite netradiciniu keliu. Mano karjeros kelias buvo labai nelinijinis. Tai lėmė du dalykai: klausiau žarnyno, ko toliau siekti, o ne einu nustatytu keliu ir esu apsėstas mokantis naujų dalykų. Mano supervalstybės kyla ne iš hipercentruoto gylio vienoje srityje, bet iš tarpdisciplininių mokymųsi daugelyje skirtingų aplinkų ir pramonės šakų. Abu požiūriai yra teisėti, tačiau aš linkęs manyti, kad įvairi patirtis yra vertingiausia verslumui ir valdymui.
  3. Negalima praleisti ciklų nerimaujant. Tai, kas man pasirodė naudinga, yra priminti sau, kad VISIEMS tenka susidurti su kliūtimis ar kliūtimis, kurias jie turi įveikti, norėdami pasisekti labai konkurencingoje erdvėje. Vieniems jos rasė ar lytis, kitiems – augimas blogoje aplinkoje arba bijojimas viešai kalbėti. O kai kuriems visa tai kartu. Mes visi nešiojame savo kryžius. Dėmesys mūsų trūkumams galiausiai nėra naudingas – tai, ką darome iš savo trūkumų, rodo, kas esame iš tikrųjų.

Kaip jums atrodo viešosios rinkos sėkmė?

Viešoji rinka pašalins internetinės prekybos monopolį. Mes būsime pavarde, kuri tapo „Web3“ eros transformacinės galios sinonimu.

Viskas, ką norėtumėte žinoti mūsų skaitytojams?

Visiems, norintiems pamatyti teisingesnę ir atviresnę el. Prekybą – pirkėjams ir pardavėjams tinkančią el. Prekybą, galite paprašyti išankstinės prieigos čia ir mes pakviesime jus kuo greičiau.

Ačiū

Ačiū, KJ, kad skyrėte laiko pabendrauti su mumis. Mes tikimės viešojo rinkos atidarymo ir linkime kuo geriausios kloties!