Nuo 2019 m. Pradžios kriptovaliutų paketui vadovavo „Binance Coin“ (BNB), per tris trumpus mėnesius išaugusi daugiau nei 200 proc. Šiais metais ji nugriovė „Bitcoin“ (38,9%), „Ethereum“ (30,7%), „Litecoin“ (187,8%) ir beveik visų kitų kriptovaliutų našumą..
Didžiausios pasaulyje šifravimo biržos gimtoji moneta grįžo į ankstesnį visų laikų rekordą, o kitos liko 80–90 proc. Taigi, nenuostabu, kad greitai pakilo septinta pagal dydį rinkos viršutinė riba.
„Binance Coin“ pakilo į rinkos viršutinių ribų reitingą ir užėmė septintą vietą.
Vis dėlto ką galime priskirti šiam sparčiam augimui? Manipuliacija rinka? Stiprūs pagrindai? Aklai pasisekė? Kaip visada, atsakymas nėra toks tiesmukas. Nors niekas tiksliai nežino, kodėl „Binance Coin“ pasirodė taip gerai, yra keletas veiksnių, kurie neabejotinai turėjo teigiamą poveikį.
„Binance“ degina BNB kiekvieną ketvirtį
Bent jau taip dabar. Kiekvieną ketvirtį „Binance“ sudegina 20 procentų BNB, kurį surenka mokesčiais iš mainų platformos. Tai padarius, jie visam laikui pašalinami iš apyvartos. „Binance“ toliau degins „Binance“ monetas, kol iš apyvartos bus pašalinta 100 milijonų monetų.
Žetonų nudegimai paprastai turi įdomų poveikį monetos kainai. Sumažinus cirkuliuojančią pasiūlą, nudegimai pakeičia pasiūlos ir paklausos balansą. Sugrįžus į „Econ 101“, sumažinus pasiūlą ir išlaikant nuolatinę paklausą, kainos pakyla.
Vis dėlto labiau magnetinis yra psichologinis monetų nudegimo poveikis rinkai. Racionaliame pasaulyje kiekvienas simbolinis įrašymas sukeltų minimalius „Binance Coin“ kainos pokyčius. Mainai pašalina tik vieną ar du procentus tiekimo iš apyvartos, tačiau kaina pagerėja žymiai labiau nei beveik iškart po degimo. Tiekimo pokyčius, ypač tokio masto, reikėtų pajusti ilgiau racionaliame pasaulyje.
„Binance“ moneta dabar turi Faktinis Naudingumas
Dabar, kol visi BNB sirgaliai nesivijo mus savo šakėmis, paaiškinkime. „Binance Coin“ techniškai jau turėjo tam tikrą naudingumą. Galite mokėti savo „Binance“ mokesčius, kad gautumėte nuolaidą, išleistumėte juos kaip operacines kriptovaliutas ir uždirbtumėte naudodamiesi premijomis keliose skirtingose platformose..
Tačiau „Binance Coin“ nėra unikali savo galimybėmis atlikti tą veiklą.
Tikrasis „Binance Monetų“ naudingumas atsirado kartu su „Binance“ grandinės paleidimas ir toliau bus išleistas susijęs decentralizuotas mainų bankas (DEX). „Binance Chain“ maitinimo tinklas pradėjo veikti balandžio 18 d. O „Binance“ komanda balandžio 23 d. Pakeis BNB iš ERC20 prie vietinio atpažinimo ženklo naujojoje grandinėje..
Tada jis bus reikalingas „kaip mokėjimas už kiekvieną pervedimą, vykstantį į tinklą“. Vertinant pagal dabartinę „Binance“ apimtį, šis pokytis turėtų žymiai padidinti BNB paklausą.
Bet kodėl dabar?
„Binance Chain“ pranešimas nėra nieko naujo. Bendrovė savo planus paviešino 2018 m. Kovo mėn.
Tačiau dabar komanda sukūrė kažką apčiuopiamo. Šių metų vasario pabaigoje jie paleido „Binance Chain“ testnetą. Ir dabar jie gavo mainneto leidimą po savo diržais.
Paskelbus naujienas apie „testnet“ ir „mainnet“ paleidimą, BNB kaina pakėlė dar porą kojų.
Binansiniai kainų iškilimai po leidimų
„Binance“ reputacija lenkia save
Bene įtakingiausias (tačiau sunkiai išmatuojamas) veiksnys yra „Binance“ žvaigždžių reputacija šifravimo bendruomenėje. Kadangi spekuliacijos yra sveika investavimo kriptovaliuta dalis, kartais nesusiję veiksniai gali pakeisti žetono kainą.
„Binance“ dažnai yra pirmasis investuotojo žygis į altcoinus. Taigi prasminga, kad „Binance Moneta“ būtų vienas iš pirmųjų jų įsigytų altkoinų.
„Cin“, „Binance“ generalinis direktorius, yra gerai žinoma asmenybė kriptografinėje erdvėje, o „Twitter“ seka kultą. Daugelis giria jį kaip pavyzdį, kaip etiškai vykdyti kriptovaliutos mainus. (Nors, kai kurie mano, kad jis gali būti ne toks dosnus, kaip leidžiasi.) Bet kuriuo atveju jo buvimas ir toliau kelia „Binance Coin“ į dėmesio centrą.
Lėšos yra #SAFU. (žodžio kilmė #SAFU…)https://t.co/Q7rCRspNW5
– CZ Binance (@cz_binance) 2019 m. Vasario 11 d
Nors mums nepatinka tai pripažinti, reputacija ir žinomumas labai apsunkina monetos kainą. Kuo daugiau investuotojų žino apie žetoną, tuo didesnė tikimybė pasisukti tinkama linkme.
Galiausiai, teigiama patirtis naudojant platformą suteikia pasitikėjimo pagrindiniu ženklu. Ir dauguma žmonių turi tik žaižaruojančias pastabas dėl mainų.
Binansinės monetos ateitis
Nepriimkite šio straipsnio kaip evangelijos. BNB investicijose yra daugybė rizikų. Kalbant apie naudingumą, „Binance Coin“ iš tikrųjų yra vieno triuko ponis. Jame nėra jokių išmaniųjų sutarčių galimybių, todėl „Binance“ pagrindu sukurti „DApps“ beveik nėra reikalingi.
Pridėkite savo potencialų vertybinių popierių statusą. Biržą kurianti įmonė jau susidūrė su tam tikromis reguliavimo bėdomis ir privertė persikelti į kitą šalį. Ateities teisiniai klausimai gali sukelti kritimą, jei tai bus pakankamai rimta.
Kaip ir atliekant bet kokias investicijas, ypač kriptovaliutas, būtina atlikti savo tyrimus ir būti budriems dėl naujų išvadų. Nors šiandien „Binance Coin“ gali atrodyti kaip skani investavimo galimybė, rytoj gali nutikti bet kas.