Kodėl „Blockchain“ technologija yra atsakymas į pasaulio bankų sistemos bėdas

Bankų sistema yra neefektyvus dabartine būsena, nes norint įvykdyti operaciją reikia naudoti kelis trečiųjų šalių patikrinimus ir perduoti paslaugas. „Blockchain“ gali sušvelninti šių organizacijų poreikį ir suteikti pasauliui perspektyvų būdingų problemų, su kuriomis susiduria bankų bendruomenė, sprendimą. „Blockchain“ keičia verslą visame pasaulyje, siūlydamas mums galimybę saugiai atlikti sandorius tarpusavio ryšiu be jokio tarpininko poreikio.

Dabartinė pasaulinės bankų sistemos būklė geriausiu atveju yra skurdi. Mes jau matėme daugybę vyriausybės finansinių priemonių iki šiol ir būtent toks pompastiškas elgesys sukėlė kriptovaliutų gimimą prieš devynerius metus. Satoshi, nežinomas „Bitcoin“ kūrėjas, net buvo malonus pranešti mums, kad tai buvo jo motyvas, palikdamas nuorodą į „London Times“ gelbėjimo antraštes, įterptas į BTC genezės bloką. antroji bankų pagalba.

Trumpa istorija apie tai, kaip atsirado bankai

Norėdami suprasti „blockchain“ pranašumus, palyginti su dabartine bankų sistema, turite suprasti bankininkystės istoriją. Bankai išsivystė iš poreikio saugiai laikyti auksą. Pirmasis „bankininkas“ buvo ne kas kita, kaip turtingų žmonių aukso saugykla.

Asmenys atsisakė aukso, o bankininkas išduodavo jiems kvitą, kurį būtų galima naudoti daiktams įsigyti mieste. Galų gale, bankininkas suprato, kad žmonės niekada neatvyko dėl savo aukso tuo pačiu metu, todėl jis nusprendė pradėti skolinti kitų žmonių auksą su nedideliu antkainiu ar palūkanų norma.

„Blockchain“ banko pranašumai

Scrooge Mcduck Disney Ducktales

Žmonėms galų gale kilo įtarumas dėl greitai besiplečiančio bankininko turto ir vieną naktį bankininką užvedė įsiutusi minia, kuri apkaltino jį išleidus savo auksą. Jie privertė bankininką nunešti juos į jo saugyklą ir parodyti, kad jis turi visų auksą. Jis mielai įsipareigojo, nes turėjo ne tik visą jų auksą, bet ir dabar domėjosi pelnu.

Supratę, ką padarė bankininkas, turtingi asmenys reikalavo šio veiksmo. Štai kodėl bankai dabar turi mokėti nedideles palūkanas ir už jūsų turimas palūkanas. Nuo to laiko bankų paskirtis nedaug pasikeitė; Tai vis dar trečiųjų šalių organizacija, siekianti gauti pelno iš savo lėšų laikymo.

Nauja diena

Šiandien „blockchain“ technologijos dėka nė vienas iš šių žingsnių nėra būtinas. Technologijos pažengė į priekį ir atėjo laikas tai padaryti ir mūsų bankų sistemoms. Pasaulis negali toliau gelbėti apgaulingų bankininkų ar vykdyti „fiat“ pagrįstą finansų sistemą. Trumpai pažiūrėkime, kaip „blockchain“ technologija per ateinančius metus galėtų pašalinti didžiąją dalį šių bankų problemų.

Peer-to-Peer

Žodžiai peer-to-peer nenaudoja dabartinės centrinės bankininkystės sistemos, kuri remiasi patikrinimų ir stebėjimo platformų deriniu, kad jūsų lėšos būtų siunčiamos. Kiekvieną kartą, kai perbraukiate debeto kortelę, yra apie trisdešimt atskirų trečiųjų šalių organizacijų, kurios turi koordinuoti savo operaciją.

„blockchain“ bendraamžis

Bendradarbiavimas „Blockchain“

Pirmiausia jūsų bankas turi patikrinti jūsų likutį, patikrinti, ar jūs tikrai išleidžiate lėšas, pranešti sąskaitai, kuriai skirtos lėšos, užtikrinti, kad ji būtų teisinga, bendrauti su susijusiomis prekybininkų įmonėmis, bendrauti su VISA ar MC ir sąrašas baigsis ant. Štai kodėl jūs galite greitai išleisti debetinės kortelės lėšas, tačiau grąžinimas gali užtrukti savaitę ar ilgiau.

Skaidrumas

Kriptovaliutos pašalina šį trečiųjų šalių patikrinimo poreikį. Dėl „blockchain“ technologijos skaidrumo ji puikiai tinka finansinėms paslaugoms. Asmuo gali patikrinti bet kurią „blockchain“ piniginę, kad įsitikintų, jog yra lėšų, ir, kai jos bus išsiųstos, jos eis tiesiai pas kitą asmenį, dalyvaujantį sandoryje..

Siųskite bet kokią sumą iškart

Ar kada nors bandėte išsiųsti didelę pinigų sumą tarptautiniu mastu? Tai košmaras, kurio įgyvendinimas gali užtrukti kelias dienas, atsižvelgiant į sumą, kurią nuspręsite išsiųsti. Per šį pertvarkymą jūsų lėšos yra neprieinamos tiek jums, tiek kitai sandorio šaliai. Įprasta laukti daugiau nei savaitę, kol bus įvykdytas didelis sandoris.

„Blockchain“ technologija pašalina poreikį laukti ir, neatsižvelgiant į siunčiamos kriptografijos kiekį, perdavimo laikas yra tas pats. Tai yra didžiulis kripto pranašumas, palyginti su dabartine bankų sistema.

„Blockchain“ per bankus

„Google“ būstinė

Įsivaizduokite, kad esate didelė tarptautinė įmonė, turinti tarptautiniu mastu siųsti milijonus dolerių kapitalo. „Blockchain“ technologija leistų atlikti šią užduotį neprilygstamu paprastumu. Nebūtų jokių papildomų vėlavimų, o lėšos būtų saugesnės nei bet kuri kita šiuo metu turima pinigų pervedimo forma. Taip pat išvengsite nuostolių konvertuodami savo lėšas į šalis.

Apskaita

„Blockchain“ saugomi įrašai yra nekintami ir lengvai atsekami. Niekas negali nulaužti šių duomenų ir lengva ieškoti vienos operacijos. Integravus „blockchain“ sistemą, bankai galėtų greitai spręsti įprastus klausimus, tokius kaip tapatybės vagystė ar ginčijami sandoriai. Kai kurie bankai pradeda nagrinėti šią galimybę ir galima tikėtis, kad ateinančiais mėnesiais jų pavyzdžiu paseks dar daugiau, nes technologija ir toliau bus priimta.

Iki pasimatymo kredito biurai

Skaidrus „blockchain“ pobūdis pašalina kredito biurų poreikį. „Blockchain“ pagrindu sukurta sistema leistų visiems greitai pamatyti savo finansinę istoriją ir taip įrodyti savo sugebėjimą grąžinti skolą.

„Blockchain“ per bankus

Kredito ataskaita

Šiuo metu kredito įmonės privalo jums nemokamai pateikti tik vieną kredito ataskaitą. Tai milijardų dolerių vertės organizacijos, kurios klesti nebereikalinga technologija. Nemažai laiko ir kapitalo būtų galima pasiekti pašalinus šias švaistomas institucijas iš bankų sistemos.

Padidėjęs saugumas

„Blockchain“ technologija saugumo požiūriu yra šviesmečiais lenkianti dabartinę bankų sistemą. Perteklinis protokolo pobūdis užtikrina jūsų lėšų saugumą ir leidžia asmeniškai saugoti savo lėšas.

„Blockchain“ ateitis

„Blockchain“ technologijos privalumai yra neabejotini ir pirmą kartą istorijoje pasaulinė decentralizuota ekonomika yra realybė. Būtent todėl centrinės bankininkystės sistema taip garsiai priešinosi kriptovaliutoms, tokioms kaip Bitcoin. Galite tikėtis, kad ši agresyvi retorika tęsis, nes bankų sistema ir toliau išgyvena jų tapatybės krizę, tačiau galų gale visada laimės tik jos matematika ir efektyvumas.

Ką jūs, vaikinai, galvojate? Ar atėjo laikas bankams rimtai žiūrėti į „blockchain“? Praneškite mums žemiau esančiuose komentaruose ir būtinai prisiregistruokite mūsų naujienlaiškyje, kad galėtumėte nuolat atnaujinti visas naujausias šifravimo naujienas, kai ji vystosi.