Panašu, kad tik vakar žmonės buvo be galo susijaudinę, kad iš JAV vyriausybės gavo 1 200 USD čekį, kad sumažintų užsakymų likti namuose sunkumus ir dėl pandemijos sukeltą darbo vietų praradimą. Tačiau nuoma mokėtina jau šiandien. Maisto prekių sąskaitos už birželį dar nėra surinktos. Tie 1200 USD, nepaisant to, kaip bandė juos ištempti, arba pavojingai mažėja, jei dar nėra visiškai išgaravę.

Pokalbiai apie dar vieną (kelis) stimulų patikrinimo etapus jau sukosi politiniuose sluoksniuose, bet kas pasakys, kad būsimi ekonomikos skatinimo paketai pateks į tų, kuriems labiausiai reikia pagalbos, rankas?

Daugiau nei 60 milijonų amerikiečių nematė nė vieno CARES pinigų, o beveik 40 milijonų amerikiečių yra bedarbiai. Kai kurie ekonominių modelių prognozė Amerikos nedarbas 2021 m. Sieks apie 15 proc., Ir šis skaičius skaičiuojamas tik asmenims, kurie aktyviai kreipėsi dėl nedarbo.

Bradas Robertsonas, . įkūrėjas ir generalinis direktorius „Polyient Labs“, „blockchain“ inkubatorius ir „Polyient“ žaidimai, „blockchain“ žaidimų ekosistema teigia, kad norint naudoti būsimus stimulo grynuosius pinigus, reikia naudoti „blockchain“.

Turėjome galimybę susisiekti su Bradu ir aptarti „blockchain“, skirtą pagalbos paketams.

Kas turi įvykti instituciniu lygmeniu, kad būtų galima įgyvendinti „blockchain“ pagrįstus sprendimus?

Kūdikystėje buvo didžiulis ažiotažas, supantis „blockchain“. Hipo medaus mėnuo baigėsi. „Blockchain“ sprendimai turi pasitvirtinti. Norint įgyti patrauklumą instituciniu lygmeniu, „blockchain“ sprendimai turi būti pritaikomi, keičiami ir sąveikūs.

Įmonių vadovai neturi laiko aptarti „kuri grandinė tinka mūsų verslui ir klientams“. Juos domina tik efektyvumas ir taupymas.

Taigi, norint laimėti institucijas, bus reikalingas kelių grandinių funkcionalumas.

Tai jau matome „blockchain“ žaidimuose: tie žaidimai ir žaidimų ekosistemos, kurie įgauna pagreitį, siūlo kelių grandinių funkcionalumą. Tai bus teisinga ir įgyvendinant institucijas.

Kokie yra „blockchain“ naudojimo, skiriant pagalbos pinigus, trūkumai?

Didžiausias potencialus trūkumas naudojant „blockchain“ paskirstant su COVID susijusius pagalbos pinigus, yra tikimybė, kad Iždo departamentas tai sugriebs.

Aš nesuvokiu. Tradiciškai vyriausybinės agentūros turi prastą patirtį, kai reikia pritaikyti naują technologiją. Mes visi prisimename ankstyvąsias „ObamaCare“ dienas. Visai neseniai pažvelk į IRS. Ji sukūrė svetainę, kuri padėtų žmonėms sekti CARES pagalbos patikrinimus, o svetainė sudužo bent du kartus.

Tai nereiškia, kad Iždo departamentas neturėtų diegti „blockchain“, kad pagreitintų pagalbos mokėjimus – tai absoliučiai turėtų. Milijonai amerikiečių laukia čekių, kurie turėjo būti pristatyti kovo mėnesį. Tik žinok, kelyje bus nelygumų – kaip ir kiekvienoje naujoje vyriausybės iniciatyvoje.

Kodėl dabar laikas įdiegti „blockchain“, kad būtų užtikrinta, jog pagalbos pinigai bus pristatyti greičiau?

Laikas įdiegti „blockchain“, kad pagerėtų pagalbos pinigų paskirstymas buvo vasario mėn– jei ne anksčiau. Anksčiau CARES buvo pasirašyta įstatymu.

Apie 60 milijonų amerikiečių vis dar nematė nė vieno CARES pinigų. Beveik 40 milijonų amerikiečių yra bedarbiai. Įstatymų leidėjai aktyviai didino bedarbio išmokas milijonams amerikiečių, tačiau jie tai padarė nieko nedarė, kad valstybinės įdarbinimo agentūros galėtų apdoroti naujų paraiškų bangą. Dauguma tų agentūrų vis dar remiasi centralizuota aštuntojo dešimtmečio technologija.

Kodėl JAV taip toli atsilieka nuo šios technologijos pritaikymo? Kokia dvejonė, ypač kai tai gali padėti žmonėms greičiau gauti savo pagalbos pinigus?

JAV yra už Kanados, Kinijos, Šveicarijos, Maltos ir kt., Nes mūsų įstatymai ir kiti teisės aktai marginalizuoja blokines grandines ir kriptovaliutas, todėl technologijoms sunku gauti tikrą trauką JAV..

Dabartiniai mūsų reglamentai atspindi įsisenėjusį kai kurių įstatymų leidėjų ir politikos formuotojų, kurie „blockchain“ technologijas ir kriptovaliutas sieja su nusikaltimais, mąstymą..

Tai nėra visiškai jų kaltė; ten yra daug klaidingos informacijos, tačiau tyrimai nepatvirtina šio požiūrio. Nusikaltėliai, pažeidę įstatymus, 800 kartų dažniau naudoja tradicines „fiat“ valiutas, o ne skaitmenines.

Gera žinia ta, kad pasenęs mąstymas pamažu byrėja. 2019 m. Warrenas Davidsonas (R-OH) ir Darrenas Soto (D-FL) pristatė Žetonų taksonomijos įstatymą ir Skaitmeninės taksonomijos aktus.

Praėjusį vasarį senatorius Sherrodas Brownas (D-OH) pasiūlė naudoti skaitmeninius dolerius COVID pagalbos paskirstymui, o neseniai dvipusė dešimties Kongreso narių grupė išsiuntė laišką iždo sekretoriui Mnuchinui, prašydama apsvarstyti „blockchain“, kad paskirstytų pagalbos pinigus.

Kiekvienu atveju įstatymų leidėjai bando nutempti Kapitolijaus kalvą į XXI amžių. Mano įmonių, „Polyient Labs“ ir „Polyient Games“, būstinė yra Arizonoje, ir matome, kad tai daro Repas Davidas Schweikertas (R-AZ): padėdamas sukurti verslo peizažą, kuris palankiai vertina „blockchain“..

Schweikertas, Brownas, Davidsonas ir Soto yra atsakingi už darbo sugrąžinimą į savo rajonus. Jie pripažįsta, kad „blockchain“ yra darbo kūrėjas.

Ar COVID krizė privers JAV atsinaujinti, kai kalbama apie blokų grandinę ir skaitmeninę valiutą?

Taip. Mes jau matome ženklus: senatoriaus Browno raginimas įsigyti skaitmeninį dolerį, Kongreso laiškas Mnuchinui, kuriame prašoma, kad jo departamentas mokėtų blokais COVID.

Įstatymų leidėjai žino, kad tradiciniai mokėjimo metodai jo nebepjauna. Aš turiu omenyje, kad IRS ėmėsi siųsti fizinės pagalbos patikrinimus piliečiams – ir milijonai tų patikrinimų yra prarasti. COVID krizė verčia įstatymų leidėjus pripažinti, kad senieji metodai yra pažeisti.

Panašiai pramonė dabar turi pripažinti, kad pasaulinės tiekimo grandinės yra nutrūkusios. Per pastaruosius kelis mėnesius tai matėme iš pirmų rankų: kritiškai trūksta medicinos prekių, maisto, tualetinio popieriaus. Jūs pavadinate tai.

Aš jums garantuoju: šiuo metu pokalbiai vyksta C-suite apartamentuose visoje šalyje. Vadovai sako, kad „mums reikia decentralizuoto, patikimo ir skaidraus atsargų stebėjimo, atsekamumo ir audito metodo“. Tai skamba kaip „blockchain“ receptas.

Ačiū, Bradai!