Trikdytojai, kuriantys tradicinius modelius, įgalinantys mus gauti pasyvias pajamas, ar apsiaustas blogiukas, atsakingas už visas spragas gatvėje? Turgus jau kurį laiką mėgsta vartotojai, o dabartiniai operatoriai jų nemėgsta. Tačiau išaugus „blockchain“ prekyvietėms, tai gali būti atsipirkimo laikas.

Internetinės prekybos vietos turi daug naudos iš „blockchain“. Tačiau jie taip pat turi daug ką prarasti, ypač jei nepavyksta įgyti pirmokų pranašumo. Gali būti, kad turite ištikimų vartotojų bazę, kuri ne kartą naudojasi jūsų platforma. Kodėl nedavus jiems patikimos alternatyvos, kuri nepalieka kišenėje 20 proc. Priešingu atveju stebėkite, kaip greitai jie išeina.

Kaip veikia „Blockchain“ turgavietės?

Kai suprasite „blockchain“ technologijos pobūdį, tampa gana lengva išsiaiškinti, kaip gali veikti „blockchain“ rinkos. Vykdydami savarankiškai, jie naudojasi tikrai bendraamžių sistema (o ne tokia, kuria prekiaujama), kuri leidžia patikimiems sandoriams vykti nuo pardavėjo A iki pirkėjo B. be tarpininkų.

Taigi, tą atsarginį kambarį, kurį išsinuomojate per „Airbnb“? Ta mašina, kuria važiuoji dėl „Uber“? Naudodamiesi „blockchain“ prekyvietėmis ir išmaniųjų sutarčių technologija, dabar galite gauti visą sandorio vertę. Ir jums nebereikia dirbti už 20 procentų mažiau. Galite gauti visą atlyginimą.

Su išmaniųjų sutarčių sistema, kai bus susitarta dėl sąlygų, sandoris įvyksta. Paprasta ir lengva, greita ir efektyvi, pigesnė ir teisingesnė.

„Blockchain“ prekyvietės atvaizdavimas: grafika, rodanti kompiuterius ir telefonus, sujungtus linijomis, simbolizuojančią „blockchain“ požiūrio tiesumą.

„Blockchain“ rinkų vaizdavimas

Kas yra laimikis?

Kas nutinka mokėjimo ginčo atveju? Jei „blockchain“ turgavietės veikia autonomiškai ir „peer-to-peer“, kas būtų, jei daiktą įsigytumėte sąžiningai ir gautumėte ką nors kita? Arba niekada jo negauna?

Visų pirma, tikimybė, kad taip nutiks, iš esmės yra mažesnė naudojant „blockchain“ technologiją. Pardavėjo įvertinimas yra nekintamas ir visiems matomas. Gauti blogą sandorį? Apžvalgoje paprasčiausiai nurodote pardavėją. Kelių blogų atsiliepimų per daug ir tas pardavėjas bus pašalintas iš rinkos.

Vis dėlto vis tiek įvyks ginčai dėl mokėjimo, kurie gali būti pirkėjo ar pardavėjo valios nepriklausomi. Ką daryti, jei žemės drebėjimas sunaikina namus prieš atvykstant turistui? Arba jūsų siųstas senovinis laikrodis sugadinamas paštu?

Daugeliu šių atvejų „blockchain“ prekyvietės, pvz., „OpenBazaar“, naudojasi sąlyginio deponavimo sistema su patikima trečiąja šalimi, kad išspręstų ginčą. Lėšos siunčiamos, bet neišleidžiamos tol, kol dvi iš trijų partijos sutiks, kad sąlygos yra priimtinos.

Mastelio mastas yra kita problema, ypač susijusi su „Ethereum“ tinklu. 15 operacijų per sekundę masiniam priėmimui tiesiog nepakanka. Taip pat dar nėra daug visiškai parengtų „blockchain“ prekyviečių. Tačiau tam, kad pamatytumėte internetinių prekyviečių su „Web 3.0“ kryptimi, nereikia genialumo.

„Listia“ internetinė mainų platforma

Turėdami aštuonerių metų patirtį ir milijonus daiktų, kuriais jau prekiaujama, jei jums patinka senas geras mainų agentas, galbūt jau girdėjote Listia jau. Šios internetinės rinkos idėja yra ta, kad nebenorimus daiktus galite prekiauti daiktais, kurių taip pat atsibodo kiti žmonės. Vieno žmogaus šiukšlės yra kito žmogaus lobis. Arba kažkas panašaus.

Taigi, jei laikote „Xbox“, kurio niekada nenaudojate, arba apgailestaujate, kad nusipirkote „Gucci“ piniginę ir norite jį iškeisti į tą pačią vertę, galite prekiauti „Listia“.

„Listia Bartering Platform“, jų internetinės „blockchain“ rinkos pagrindinis puslapis

„Listia Bartering“ platforma

Kodėl „Listia“ naudoja „Blockchain Tech“?

Klasikiniame „sutrikdyk save prieš trikdžius“ stiliuje „Listia“ jau kurį laiką naudojasi savo kriptovaliuta. Įkūrėjas ir generalinis direktorius Gee-Hwanas Chuangas paaiškina:

„Listia“ pirmą kartą pateko į „blockchain“ technologiją dėl paprastos priežasties: „Listia“ nuo pat savo veiklos pradžios naudojo centralizuotą skaitmeninę valiutą „Listia Credits“. Iš pradžių mes tyrėme „Listia Credits“ pavertimą decentralizuota kriptovaliuta. Po kelių idėjų ir susitikimų su produktais mes sugalvojome pakeisti koncepciją, kaip pakeisti vartotojų sandorius tarpusavio rinkose “.

Atkreipkite dėmesį, kad jis sako „turgavietes“ daugiskaitos forma? Taip yra todėl, kad „Listia“ jau galvoja kelis žingsnius į priekį. Jie sukūrė „peer-to-peer“ sandorių sistemą „Ink Protocol“, leidžiančią vartotojams mainytis tarpusavyje bet kurioje rinkoje, ne tik savo..

„Per aštuonerius metus pasisėmėme žinios iš rinkos valdymo ir pavertėme jas patikimu sandorių protokolu, kuris teikia decentralizuotą depozitą, ginčų sprendimą ir viešą, perleidžiamą reputacijos sistemą … Dabar vartotojai galės užsitarnauti reputaciją prekyvietėse ir jomis naudotis. bet kokia platforma “, – paaiškina Chuangas.

„Ink Pay“ yra mokėjimų rinkoje programa, leidžianti vartotojams pirkti ir parduoti naudojant „XNK“, „Listia“ su ERC20 suderinamą prieigos raktą, tuo pačiu pelnant perduodamą reputaciją. „Ink Pay“ taip pat yra naršyklė, kurioje vartotojai gali matyti operacijų istoriją ir bet kurio kito vartotojo atsiliepimus per savo „Ethereum“ adresą arba QR kodą.

Perkeliama reputacijos sistema

„Listia“ naudoja „blockchain“ technologiją, kad sukurtų decentralizuotą, perleidžiamą reputacijos sistemą, kuri padeda vartotojams saugiai siųsti ir gauti mokėjimus „peer-to-peer“ prekyvietėse. Jie užsitarnauja viešą reputaciją už kiekvieną įvykdytą sandorį ir gali perkelti savo pelnytą reputaciją iš turgavietės į turgų, suteikdami greitą patikimumą ir patikrą.

Prieš nuspręsdami sudaryti sandorius, pirkėjai gali greitai sužinoti pardavėjo operacijų istoriją ir atsiliepimus.

„Blockchain“ skaidrumas yra tikrasis žaidimų keitiklis

„Listia“ ima nedidelį sandorio mokestį, kai kažkas yra perkama ar parduodama. „Ink Protocol“ turi kabliukų, leidžiančių bet kuriai ją priėmusiai rinkai imti ir operacijos mokestį. „Po integracijos su„ Ink Protocol “pagrindinis„ Listia “verslo modelis daug nepasikeitė“, – prisipažįsta Chuangas. „Blockchain“ technologijos skaidrumas yra tikrasis žaidimų keitiklis.

„Exchange Products on Listia“: jų turgaus ekrano kopija ir programų apžvalgos.

Keisti prekes „Listia“

„Norint sukurti viešą, nekintamą operacijų ir grįžtamojo ryšio įrašą, būtina įdiegti„ blockchain “technologiją. Tai yra pagrindinė technologija, leidžianti pardavėjams visiškai skaidriai ir patikimai užsitarnauti reputaciją turgavietėse. Šiuo metu tradicinėms elektroninės prekybos prekyvietėms priklauso pardavėjo reputacija, ir pardavėjai neturi kito pasirinkimo, kaip tęsti prekybą toje platformoje, kad pasinaudotų savo reputacija. Be „blockchain tech“ pardavėjų duomenys vis tiek priklausytų vienam subjektui “.

„Listia“ vizija yra pritraukti „blockchain“ ir „Ethereum“ technologijas į pagrindinius vartotojus, padedant žmonėms jas naudoti kasdienėse situacijose.

Uždarymo mintys

Atrodytų, kad „Listia“ yra protingas judesys „blockchain“ prekyviečių erdvėje, įlipęs į techniką prieš patekdamas į ją. Tiesą sakant, „blockchain“ technologija „Listia“ modeliui tinka kaip pirštinė.

„Beveik dešimtmetį valdę„ Listia “bendraamžių rinką supratome, kad problemas, kurias bandėme išspręsti, galima apibendrinti visose turgavietėse“, – sako Chuangas..

„Listia mano, kad savarankiška reputacija visiškai pakeis vartotojų pirkimo ir pardavimo internetu būdą. Pirkėjai gauna ramybę, o pardavėjai – perleidžiamą reputaciją, grąžindami daugiau pinigų į savo kišenę “.